Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit főztél ma? Segítség a 90 napos diétához... fórum

Mit főztél ma? Segítség a 90 napos diétához... (beszélgetős fórum)


2011. okt. 16. 10:13

Sziasztok :)

Tegnap keményítő napot tartottam, ebéd: sült krumpli volt, vegyes savanyúsággal, vacsi, két deci zöldbab leves, nagyon finom volt :)


Ma még nem tudom mi legyen a menü :( szerintem sült milánói lesz...

Ez annyit takar, gondolom ismeritek,hogy összekutyulom a milánóit és ki sütöm tepsiben :D

52. db82bed8d4 (válaszként erre: 49. - 41fdab80c1)
2011. okt. 16. 10:12

Víz nap este velem is elő fordult már,hogy elcsábultam egy kicsit,de csak pár falat erejéig :)

Biztos nagyon finom ez a sali :) Majd megkeresem nálad :)


Neked is szép hetet és kitartás :)

51. db82bed8d4 (válaszként erre: 48. - Csuszi81)
2011. okt. 16. 10:10

Mindjárt DÉL :D nagyon ügyes vagy :)

Büszke vagyok rátok :)


Jó étvágyat :) Biztosan van már :)

50. db82bed8d4 (válaszként erre: 47. - 41fdab80c1)
2011. okt. 16. 10:09

Nagyon ügyes vagy :) Biztosan meg lesz az eredménye :)

Remélem Te csak a husit eszed meg ebből a káposztából és holnap meg a káposztát, krumplival, hús nélkül :) Úgy lenne jó...


Az elszántság a fontos és az akarat erő, sikerülni fog, karácsonyra csinibbek leszünk :D

2011. okt. 16. 07:18

Sziasztok! Jó reggelt, szép, kitartó, eredményes hetet kívánok mindenkinek!!!:)))) Hát kell ennél több??? Pesze, hogy kell!!!!


Ma keményítős napom lesz, az előző 3 napot is aránylag jól bírtam. Csak a víznapomon qrválkodtam(:))))egy picit. Este megfőztem a következő napi lucskost, és abból ettem 2 kanállal.

Mai ebéd, vacsora kínai keles krumplisaláta lesz,

fínom, ízlik. Nemrég találtam a receptet itt a hoxán, a receptjét az egyik naplómba is felraktam.


Szóval eredményes, jó hetet mindenkinek lányok!!!

Tornáznom kellene!!!!!

2011. okt. 15. 20:20

Sziasztok!

Nekem ma van a gyüminapom.....hát elég szarul bírom.. de kitartok:-))) bár tegnap elfelejtettem keserű csokit enni..remélem nem baj....

gyümikéim: banán, szőlő, szilva..



holnap töltött csirkecomb uborkával....

jaj csak lenne már holnap déééélllllllllll:-))

2011. okt. 14. 13:44

Sziasztok Lányok, Asszonyok! Szép napot Mindenkinek!


Kibírtam a tegnapi napot végig gyümölccsel, ami reggelre 1 banán volt és 1 őszibarack, délben szőlő és barack, vacsorára szőlő.


Ma víznapot tartok, eddig még bírtam szűrt vízzel meg zöld- és genoderma teával, de most ízesítettem.

Mázsálást, majd a következő gyümölcsnap után tartok.


Holnapra, a proteines napra lucskos káposztát terveztem, amiben csirkehús lesz, meg paradicsompűré is, mert mi így készítjük. Az eredeti recept szerint nem kell bele.


Szóval az elszántságom megvan, remélem kitartok, legfeljebb korán lefekszem és beveszek 1 szem durmangót, hogy elaludjak.

46. Anya70 (válaszként erre: 44. - Db82bed8d4)
2011. okt. 14. 12:14

Sziasztok!


Gyümölcsnapot tartva kész önkínzás ilyen fincsi receptet olvasgatni, összefutott a nyál a számban :X

Holnap kipróbálom, a gyerekeim is szeretik az ilyesmiket.

Eddig elvagyok 2 banánnal, ebédre almát fogok enni, remélem lesz bennem kitartás estig, ti hogyan tartjátok távol magatoktól a finom falatokat gyüminapon?

45. db82bed8d4 (válaszként erre: 42. - Zsuci7)
2011. okt. 14. 11:47
Egészségedre, biztos jót ettél, finomakat írtál le :) Kitartást kívánok mára :)CSak ügyesen :D
44. db82bed8d4 (válaszként erre: 43. - Db82bed8d4)
2011. okt. 14. 11:46

Jahj nem égett meg,csak a tejföl kapta picit oda :D :D kifolyt az oldalához...,de isteni finom lett, próbáljátok ki :D

Én legközelebb kibélelem alufóliával a formákat :D

Szép hétvégét és ügyesek legyetek :D

2011. okt. 14. 11:15

Sziasztok :)

Fehérje nap révén, próbáltam valami finomat csinálni...hát nem sikerült :(


Ebéd: hát ügyeskedtem... szalonnát terítettem a muffin sütőbe, bele ütöttem egy-egy tojást, majd tejföllel meglocsoltam és sajtot reszeltem rá,de képzeljétek meg égettem, ki mentem mert nyüszített a kutya és mire vissza értem megégett :(

Csináltam még Cottage Cheese-ből kőrözöttet, azt bele töltöttem, most paradicsomba, ez lett volna a köret :(

Hát majd ki derül mennyire égett meg,de nekem elég szenesnek tűnt... :( Olyan szerencsétlen vagyok...

42. zsuci7 (válaszként erre: 38. - Db82bed8d4)
2011. okt. 13. 17:48
Nekem ma szénhidrát volt, ebéd paradicsomszószso tészta, du. pogácsa , és most vacsoráztam kakaós tésztát, nagyon jóóó lett:-)
41. db82bed8d4 (válaszként erre: 40. - Anya70)
2011. okt. 13. 12:57
én el vagyok köszönöm :) Holnapra kitartást kívánok :)
40. Anya70 (válaszként erre: 38. - Db82bed8d4)
2011. okt. 13. 12:21

Sziasztok!


Megettem a mákos tésztámat, holnap gyümi nap, szombaton pedig fehérje, keresek majd vmi jó kis receptet :)

Eddig egész jól bírja a gyomrom, ti hogy vagytok?

2011. okt. 13. 11:09
Nekem ma gyümi napom van, úgyhogy egyenlőre teát főztem :D almával :)
2011. okt. 13. 11:03

Sziasztok Csajok :)

Szép napot Mindenkinek :)

Remélem jól vagytok? Milyen napotok van? és mit esztek ma?

37. 41fdab80c1 (válaszként erre: 36. - Csuszi81)
2011. okt. 12. 22:25

Hát ez azm általad tortának nevezett valami nem volt rossz, én gyümölcsös browninak nevezném. A mennyisége alapján kis tepsiben sütöttem és vendég is jött rá. A recept nálam először készült, de nem utoljára.

Finom volt és tényleg secc-pecc megvolt. A tésztájába viszont tettem egy kevés szódabikarbónát, meg fahéjat. Csodás illatok lengték be a lakást, meg a szomszédokat. A sütési idő viszont nem 30 perc, mert akkor még folyt, még brownieként is. Én 50 percig sütöttem.

36. csuszi81 (válaszként erre: 26. - 41fdab80c1)
2011. okt. 12. 22:13
Háát igen...mondjuk négy naponta torta.... el sem hiszem... és mondjuk a keserű csokit is meg lehet enni na:-)))))))
2011. okt. 12. 13:36

Sziasztok :)

Remélem mindenki jól van... és finomakat etettek :)

34. db82bed8d4 (válaszként erre: 32. - 41fdab80c1)
2011. okt. 12. 13:32
huhhh-biztos nagyon finom lehet :)
33. 41fdab80c1 (válaszként erre: 32. - 41fdab80c1)
2011. okt. 12. 12:36
Ja, a liszt, az kilófaló liszt.
32. 41fdab80c1 (válaszként erre: 31. - Anya70)
2011. okt. 12. 12:35

Én anno, amikor először csináltam ezt a diétát, azt olvastam, hogy a keserű csokoládé a gyüminap előkészítése, mivel ugye az akár hasmarsot is csinálhat. Ezt kell megelőznünk a tömény keserű csokival. Ezért kardoskodom a töltetnem mellett.


Ma mégis sütök valami finomat, mert az - idei, gondolom utolsó - őszibarack vásárlásom eszembe juttatta Arnold Shwarzenegger sütijét.


Ha érdekel valakit:

Hozzávalók:

♥12 dkg cukor

♥10 dkg liszt

♥1 tojás

♥1 pohár tejföl

♥1,5 dl olaj


A fentieket összekutyuljuk és ráborítjuk egy kivajazott tepsibe szórt meggy és őszbarack keverékére, ami alá barnacukrot tettünk.


160 fokon 30-40 perc alatt megsül.


Holnap gyümölcsnapom lesz, pénteken pedig ismét tartok egy víznapot. Addig ti is jók legyetek, finomakat egyetek a kereteken belül!!! Kitartás!!!

31. Anya70
2011. okt. 12. 10:20

Sziasztok Lányok!

Keményítő nap - paprikás krumpli a menü, holnapra mákos tésztát tervezek.

Tegnap este színházban voltunk, ma már muszáj lenne mozogni vmit, valószínűleg a kertemet fogom rendbe rakni, az is megizzasztja az ember lányát :)

Csoki ügyben: mivel én igazi csokoholista vagyok nem szabad egy falatnyit se ennem, mert akkor nincs megállás és utána meg jön a bűntudat:(

Mindenkinek kitartást!

2011. okt. 12. 10:15

Sziasztok!

Ma szénhidrátnapom van és ez lesz az ebéd: [link]

Vacsora valami kis édes süti, még eldöntöm.

Kitartás, sajnos mozgás elhalasztva mert beteg a kisebbik gyerkőc.

Edina

29. 41fdab80c1 (válaszként erre: 28. - Comos)
2011. okt. 12. 09:32

Kedves Comos!


Ez a topik a 90 napos diétáról indult, légyszi ne kavarj be más diéta előírásaival, még jószándékkal se. Nagyon köszönjük! Mi tartjuk...no töltött csoki!!! Igaz, lányok???

28. comos
2011. okt. 12. 08:59
Simán ehettek töltött csokit is 3-4 kockát csak a napi mozgás meglegyen. Az alábbi levelemben leírtam, hogy mit kell tenni!
27. comos
2011. okt. 12. 08:57
Sziasztok! Már egy másik témához hozzászóltam. Én is fogyókúrába kezdtem, kb. 20 kilót kéne fogynom. Én két hete kezdtem el és már 3 kg le is ment. A következőt csináltam. Reggelire bármit ehetsz és bármennyit, ebédre csak egy almát eszem és semmi mást, aztán 5-kor vacsora és egy nagy tányér levessel kezdem mert az eltelít és utána már nem igazán vágysz másra. Természetesen nem zacskós levest eszem mert az nagyon hízlal, hanem zöldség-répa-káposzta stb. leves. Fél óra alatt simán össze lehet dobni egy ilyen levest. Ha mégis eszel valamit akkor már csak nagyon keveset tudsz enni. Legalábbis én így vagyok vele. A másik legfontosabb, hogy napi 2-szer 100 le-felülést csinálj. És még napközben ehetsz egy kis csokit is. Na persze nem egy egész táblát. Én általában egy Sport szeletet eszem. Két hete kezdtem és már 3 kiló lement egy kicsi erőfeszítéssel. Csak napi 2x10 perc mozgás kell és semmi más, ilyen egyszerű.
26. 41fdab80c1 (válaszként erre: 25. - Csuszi81)
2011. okt. 11. 18:17
Neeeeem, nagyon sajnálom!!!! Csak sima csoki, minél magasabb % kakaóval. Ezt rendelte, aki ezt a sanyargatást ki találta. De sanyargatás ez? Legyünk őszinték!!!! Ennél emberbarátibb fogyi nincs, ez garanta!!!! Úgyhogy jó legyél!!!!
25. csuszi81 (válaszként erre: 24. - 41fdab80c1)
2011. okt. 11. 17:29

Keserű csokiról jut eszembe: lehet ez töltött is? mondjuk ananászkrémmel töltött?

lehessen máááááááááár:-)))

2011. okt. 11. 16:44

Sziasztok Fiatalkák!


Most fogom reszelni és dinsztelni a káposztát a holnapi káposztás cvekedlihez. Imáááádom! A vacsora

2 kis szelet piskóta lesz, ami töltetlen, csak dióval van megszórva, no meg egy szelet keserű csoki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook