Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit főztél ma? Segítség a 90 napos diétához... fórum

Mit főztél ma? Segítség a 90 napos diétához... (beszélgetős fórum)


2011. nov. 8. 14:48

Sziasztok, ma még nem ettem semmit :( egyébként gyümim lenne :)

Remélem jól vagytok :)

172. db82bed8d4 (válaszként erre: 167. - 41fdab80c1)
2011. nov. 8. 14:47
sorry...
171. csuszi81 (válaszként erre: 170. - 41fdab80c1)
2011. nov. 8. 12:56

Akkor nem iszok:-)) semmiképpen nem akarok elqrvulni:-))

elég lesz a bűnözés a rántott husival holnap:-))

170. 41fdab80c1 (válaszként erre: 168. - Csuszi81)
2011. nov. 8. 12:48

Hellóka Mindenkinek!


Ma gyüminapon sínylődök, de eddig még elvagyok. Kakaót szerintem mellőzni kellene, mivel igaz, hogy fehérje, de cukor is kell bele, meg kakaó is.

Altasd ezt a témát az új évig!!! Ügyi vagy Te, meg tudod csinálni!!!♥♥♥ Szóval ha megiszod, qrválkodsz az én t.gyógyászom szavait idézve.

169. wheat
2011. nov. 8. 12:39

Szia!


Elvileg tejet lehet fehérje napon, én akkor ittam kakaót is :)

2011. nov. 8. 12:38

Sziasztok!!

Hú de jó hogy ilyen sokan vagyunk, én meg el vagyok veszve... na nem is én hanem a net csatlakozásom:-))

ma éppen gyüminap van, nem élvezem túlságosan....


holnap a husi napon kicsit bűnözni fogok, mert rántott csirkét csinálok..tudom, hogy nem lehet rántottat enni de......


Kérdés: kakaót lehet valamelyik napon inni??? úgy kívánom....

167. 41fdab80c1 (válaszként erre: 165. - Db82bed8d4)
2011. nov. 7. 23:08
Ez milyen nap volt nálad????Ha süti, akkor szénhidrát. Ahhoz nem lehet kocsonyát enni, ami fehérje, vagy protein, nevezzük bárhogy.Még ha a húst nem is eszed meg belőle. Ha pedig fehérje nap, ahhoz nem lehet szénhidrátot, sütit enni. Vagy kirúgtál a hámból Angikám????
166. 3344
2011. nov. 7. 20:21

Sziasztok!

Úgy nézem ma mindenki elég jókat evett :)

Nálam ma babfőzelék volt.

Már nem is hiányzik a feltét, és a kenyér :)

Bár a pékségben szenvedtem mikor a családnak vásároltam! Azok az illatok.......:)

2011. nov. 7. 16:50

Sziasztok :)

Ma mákos sütit ettem, meg kocsonyát abonettel,de csak a levét..

Szép estét Nektek :D

164. 41fdab80c1 (válaszként erre: 162. - Db82bed8d4)
2011. nov. 7. 16:35

Helló Mindenkinek!!! Szép estét!!!


Ma a szénhidrátos napomon savanyúkáposztás sztrapacskát csináltam(itt a hoxán bukkantam a napokban sztrapis fórumra és megkívántam. Terhes vaaaagyok?!)

Most készítem a vacsira való palacsintát kilófaló lisztből.Baracklekvárral fog készülni, nagyon szeretem.

Kitartást és jó eredményt mindenkinek!!!

163. wheat
2011. nov. 7. 10:20

Sziasztok!


Tegnap rántott husit ettem, hát már ki voltam teljesen éhezve.

Mára lecsót terveztem (rizzsel szoktam), azt nagyon szeretem :)

2011. nov. 7. 08:28

Sziasztok :)


Tegnap kínaikel főzelék volt, pörkölt szafttal, próbáljátok ki, nagyon ízletes :)


Köménymaggal, sóval puhára főzöm a felszeletelt kínait, majd egy vékony rántással be sűrítem, amikor már készen van,zúzott foghagymával ízlés szerint ízesítem :) nagyon fincsi érdemes kipróbálni :)

161. wheat
2011. nov. 6. 18:03

Szia!


Hát igen, a gyümölcsnap nekem is szenvedős. Alapból alig eszek gyümölcsöt... így még nehezebb. De pár alkalom után már simán megy. A lényeg, hogy tudjuk mi a célunk és a cél érdekében mindent ;)

160. 3344
2011. nov. 6. 17:52

Sziasztok!

Tegnap nálam is gyümölcsnap volt........hát szenvedtem rendesen:). Még nem nagyon vagyok hozzászokva, de remélem majd mindig könnyebb lesz.

Szép estét mindenkinek! :)

159. wheat
2011. nov. 6. 13:37

Szia gmarta5!


Igen, minden gyüminap után mérlegelek. És remélem, hogy továbbra is így haladok. Jövőre lesz az esküvőm és nem így akarok férjhez menni, szóval motiváció van :)

158. 41fdab80c1 (válaszként erre: 157. - Wheat)
2011. nov. 6. 12:44

Sziasztok Lányok!!!Szép, eredményes napot mindenkinek!!


Tegnap felrúgtam a terveimet, mert valaki a házban káposztát főzött, a nyálam elindult.Végül "töltött" káposztát csináltam a frankfurti helyett, de csak gombócokkal. Hát Istenkém, egy kicsit qrválkodtam a gerslivel, mert ugye az keményítő, bele a töltelékbe, meg a káposztába.

Ma a keményítős napon paradicsomos bab volt az ebédem és ez lesz a vacsorám is.


Wheat Kedves! Te minden gyüminap után mérlegelsz?

4 nap alatt 1,3 a minusz? Az nem semmi!!!Gratula!!

157. wheat
2011. nov. 6. 08:37

Jó reggelt!


Kibírtam a tegnapi gyüminapot, még most egy gyümölcsreggeli és jöhet a rántott husi :))

Ma reggel ismét mérlegeltem és újabb -1,3 kg :)

156. db82bed8d4 (válaszként erre: 155. - Wheat)
2011. nov. 5. 10:30

Szia :)


Nagyon büszke lehetsz magadra,hogy kibírtad és tartottad a napot, én azt vallom,hogy ha bűnözöl a napnak megfelelően tedd és akkor nincs akkora gond, szerintem :D Ügyi voltál, kitartást mára :D

155. wheat
2011. nov. 5. 09:28

Sziasztok!


Tegnap este nálunk családi összejövetel volt... sok finomság meg egyebek... Hát nehéz volt, de ugye sütis estém volt, szóval besütiztem :DD És szénhidrát nap lévén megkockáztattam két pohár kólát is... bár lehet, hogy az már sok(k) volt... De ma úgyis gyümi és ráadásul ma lovagolok is... szóval az is ad a kilóknak :)

154. 41fdab80c1 (válaszként erre: 153. - Db82bed8d4)
2011. nov. 4. 14:12

Gratula!!! Ez nem semmi, hogy gyümibe akartál fogni.

Remélem nem tetted!! Én ma gyümizek, de hónapra már fenem a protkómat.

Szép napot Nektek, és kitartást!!!♥♥♥

2011. nov. 4. 10:37

Sziasztok :)

Mindenkivel minden rendben? Itt a hétvége...

Túl éltem a tegnapot, ma meg nem igazán vagyok éhes, lehet,hogy megkockáztatok még egy gyümi napot :D Jók legyetek :D Szép napot Mindenkinek :D

152. db82bed8d4 (válaszként erre: 151. - 41fdab80c1)
2011. nov. 3. 14:26

Szét csúsztam :D :D :D

Víz nap közepén ezt elolvasni :D Hát a lavor megint itt volt,hogy ne a szőnyegre folyjon a nyálam :D :D :D Köszönjük :)

151. 41fdab80c1 (válaszként erre: 146. - Db82bed8d4)
2011. nov. 3. 13:03

Ma szénhidrátos napom van, kapros juhtúrós pogácsát csináltam, nagyon jól sikerült, fini lett ebédre és ez lesz vacsorára is. A receptes naplómban megtalálod kapros-kecskesajtos címen, csak én 25 dkg juhtúrót tettem bele és kilófaló lisztből készült.(Ennek is megvan ott a receptje, ha érdekel valakit)

Holnap, a gyüminap után fogom a Kalneker Gyuri receptjét megcsinálni, a hamis frankfurti levest:

Hozzávalók:

• 50 dkg kelbimbó

• 20 dkg virsli vagy kolbász

• 4 szem burgonya

• 1 pohár tejföl

• fél teáskanál majoránna

• 1 fej vöröshagyma

• 3 evőkanál étolaj

• 2 evőkanál liszt

• 1 csipetnyi őrölt kömény

• só, darált bors

• 1 szál sárgarépa

Forrósítsuk fel egy lábasban az olajat, adjuk hozzá a finomra összevágott vöröshagymát és az őrölt köménymagot. Pároljuk, míg a hagyma üveges lesz, majd szórjuk rá a lisztet. Keverjük jól el, majd öntsük fel kétliternyi vízzel.

Tegyük bele a félbevágott kelbimbót, a felkarikázott sárgarépát, virslit és a felkockázott burgonyát. Ízesítsük majoránnával, sóval, kevéske darált borssal. Főzzük legalább tíz percig, majd öntsük hozzá a hideg vízzel simára elkevert tejfölt. Forraljunk rajta még egyet, majd forrón tálaljuk leveses tálkákba.


Ez családi adag és a burgonya hibádzik benne, de azt el is hagyhatom. Szerintem fincsi lesz.

150. db82bed8d4 (válaszként erre: 149. - 3344)
2011. nov. 3. 11:37
Nem lehet, a tök az zöldség... Maradjon csak keményítőre...
149. 3344
2011. nov. 3. 09:38

Sziasztok!

Én ma rizst fogok enni zöldségekkel (szerintem :) )

De ha ír valaki jobbat, és megtetszik akkor változik :)

Kérdésem lenne.

A barátnőm szerint a sütőtököt lehet gyümölcsnapon enni. Nektek mi a véleményetek erről?

2011. nov. 3. 08:22
Kinek milyen napja van? Én ma egyenlőre vizezek,de majd ki derül, főznöm kéne valamit a családnak :( szerintem sütök palacsintát,de még nem vagyok benne biztos :)hogy meg bírok maradni mellette, úgy,hogy ne faljak fel minden egyes darabot, tegnap este is bűnbe estem egy kis szotyival :( de ez legyen e legnagyobb vétkem :)
147. db82bed8d4 (válaszként erre: 145. - 41fdab80c1)
2011. nov. 3. 08:20

Egyébként nem könnyebb családra sem,de magadra sem főzni szerintem... ugyanúgy ki kell találni,hogy mit készíts, be kell vásárolni stb... és mosogatni is kell, amit én nagyon utálok :D Hát ez van :D

Szóval nem vagy jobb helyzetben :) Puszi

146. db82bed8d4 (válaszként erre: 145. - 41fdab80c1)
2011. nov. 3. 08:19

Köszönöm ♥


Én úgy döntöttem,hogy egyenlőre hanyagolom a mérleget, mindig vissza lök egy pár métert a szakadékba, majd ha már nagyon látom az eredményt, akkor jöhet a mérleg :D


Láthatnánk a recit? Érdekelne, mi finomat eszel :)

145. 41fdab80c1 (válaszként erre: 144. - Db82bed8d4)
2011. nov. 2. 20:06

Légy üdvözölve újra köreinkben!!!


Pont most találtam egy isteni receptet Kaldeneker Gyurinál, azt fogom a fehérjenapomra megcsinálni.

Dehát könnyű nekem, nem családra főzök.....


Ügyesek, kitartóak legyetek!!! Kinél, mikor lesz mázsálás????

2011. nov. 2. 18:15

Sziasztok Drágáim :)

Jelentem újra itt vagyok :) Teljes gőzzel...

Remélem mindenki jól van, csók a régieknek, üdv az újaknak ♥

Ma gyümiztem és eddig ügyi voltam :) remélem már nem rontom el, el kapott a kattanás...pörgök nagyon, mozogtam is :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook