Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit főztél ma? Segítség a 90 napos diétához... fórum

Mit főztél ma? Segítség a 90 napos diétához... (beszélgetős fórum)


143. db82bed8d4 (válaszként erre: 141. - 41fdab80c1)
2011. nov. 2. 18:13
Nagyon, nagyon nagyon ügyes vagy :) Minden elismerésem :)
2011. nov. 2. 18:01

Sziasztok Lányok!!


Holnap szénhidrátos napom lesz, de nem fogok főzőcskézni. Már nagyon régen nem ettem pogácsát, azt fogok sütni. Mert ugyebár nem muszáj édes sütinek lenni, megteszi a pogi is ebédre és vacsorára is.


K i t a r t á s !!!!

141. 41fdab80c1 (válaszként erre: 140. - 3344)
2011. nov. 2. 17:57
Okt.1-től. Nov.1-én reggelig -4,2 kg. Van ettől biztos jobb eredmény is, de ezzel én nagyon meg vagyok elégedve.
140. 3344 (válaszként erre: 138. - 41fdab80c1)
2011. nov. 2. 16:36

Igen azt hiszem :) Olvastam erről a diétáról jó pár oldalt a neten...meg persze recepteket is :)

Kisfiam születése után csak úgy rakódtak rám a kilók, és hát ugye a családnak főzni sütni kell......

Próbálom majd úgy összeegyeztetni, hogy ne keljen magamnak nagyon külön pacsmagolni :)

Te mióta csinálod?

139. 41fdab80c1 (válaszként erre: 135. - Wheat)
2011. nov. 2. 15:06
Gratula!!! Csak így tovább!!!
138. 41fdab80c1 (válaszként erre: 137. - 3344)
2011. nov. 2. 15:05
Tudod a 90 napos lényegét???
137. 3344
2011. nov. 2. 14:37

Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok. Eddig nem nagyon váltak be a fogyókúrák, de most remélem sikerrel járok majd.

Még gondban vagyok az ételekkel, hogy mit is egyek, de remélem tőletek tudok ötleteket lesni :).

2011. nov. 2. 14:19

Sziasztok!


Keményítős napom van, amire kelkáposztás krumplisalátát készítettem. Ezt kivételesen számtalanszor megenném, egyelőre nem unom.

135. wheat
2011. nov. 2. 12:07

Sziasztok!


Remélem csatlakozhatok hozzátok. Múlt szombaton kezdtem én is a 90 naposat... Ma van husis napom... már várom az ebédet :D Fokhagymás sült husi lesz... mellé egy kis zöldbab főzelék a többieknek, nekem meg majd holnapra.

Ma tartottam mérlegelést... a négy nap -1,5 kg-t jelentett.

2011. nov. 1. 19:01

Sziasztok Lányok!!

Tegnap ráadásként tartottam egy víznapot és sikerült végigcsinálnom. Ma proteines napom volt,

amihez volt a fagyasztóban csirkepörkölt, ehhez tökfőzeléket csináltam, meg zacskós levest.Nem nagy durranás, na de így lehet fogyni igaz??

133. db82bed8d4 (válaszként erre: 132. - Csuszi81)
2011. nov. 1. 12:07
Fincsi lesz a mai ebéd :) Jó étvágyat mindenkinek :D
2011. nov. 1. 10:57

Vagyok még én is..... ma husi nap:-))

Kacsát sütök meg párolt káposztát hozzá....

tegnap a gyüminap bírható volt, de nem élveztem.....

2011. okt. 30. 11:26

Helló Lányok!


Ki van még itt rajtam kívül a fórumon???? Ma van gyümölcsnapom, de nem bírtam ki holnapig, mázsáltam ma reggel.

Az eredmény 30 nap alatt - 4 kg. Nagyon-nagyon örülök!!! Igaz, hogy ebben volt 2 víznap is, de torna viszont szinte semmi sajnos.

Nektek is sikerülni fog!!! Nem feladni halljátok, olvassátok????

130. honey555 (válaszként erre: 4. - Db82bed8d4)
2011. okt. 29. 17:24
Én nem diétázom,de már régóta fontolgatom a 90 napost, le akarok dobni egy tízest:) privátban szívesen fogadnám a tapasztalataid, meg hogy milyen eredményeket értél el vele, mennyire kemény, stb.:)
2011. okt. 28. 21:53
Én még vagyok, és nem adom fel:-)) bár néha kicsit bűnöznöm kell ( itt lesz pl. a kisfiam születésnapja, és pont gyüminapra jön ki a buli, szerintem nem fogom kibírni, hogy ne egyek) de akkor is kitartok!!!!!
2011. okt. 28. 15:57

Helló lányok!!!


Úgy látom, már nem sokan vagyunk(mondjuk eddig sem voltunk). Könyörgöm, ne adjuk fel!!!!


Ma keményítős napom van, amin a menűm cukkinis tócsni. Ez részemről csalás kicsikét, mert a tócsniban tojás is van, meg kilófaló liszt is, de abban bízom, hogy a savam egy kicsit helyreáll és tudom tovább csinálni a gyümölcsnapokat.


Kitartás!!! Fog az menni, higgyétek el!

2011. okt. 28. 12:48

Folyamatosan olvaslak Titeket, és kérlek ne haragudjatok,hogy eltűntem,de most kicsi időre fel függesztettem a diétát, mert változások történtek az életemben... ami miatt nem tudom tartani kellőképpen a diétát és nem akarom,hogy a sikertelenség miatt el menjen a kedvem...

Ti nagyon ügyesek vagytok és minden elismerésem a Tiétek ♥

Puszi

Angi

2011. okt. 27. 22:46

Elkészült a husi holnapra..... jaj de nehéz megállni hogy ne egyek..... de kitartok!!!!!


mindenkinek kitartást!

2011. okt. 27. 14:37

Hát nem mázsáltam, mert reggelre a lábam csak félig lohadt le, tehát félig vízzel teli. Tehát nem lenne reális.

Nem volt kedvem főzni, kértem a kínai fiúktól csípős-savanyú levest, meg illatos omlós csirkét. Mindig olyan adagot adnak(itt vannak a szomszédban), hogy bőven elég kétszerre.

Szóval ez a mai menű mert 1.lusta voltam,

2.olyan régen ettem


Szép napot mindenkinek!!!

2011. okt. 27. 12:45

Hello lányok!


Ma a gyümölcsnapot gyűröm:-(( de az öröm az ürömben, hogy kaptam a zöldségesnél sárgadinnyét..... és még finom is:-)))


Holnapra meg egy ilyet tervezek: megsütöm a pulykamellet natúron, és csinálok egy mártást hozzá: hagyma, fokhagyma, tejszín, pirospaprika...

az én adagomba még teszek egy kis májat meg gombát is.. az apáéból ezeket kihagyom, mert nem szereti őket...

sőt terveztem még bele zöldborsót, de nem tudom azt lehet-e húsnapon???????????

123. 41fdab80c1 (válaszként erre: 122. - Csuszi81)
2011. okt. 26. 21:58
Amikor fiatal voltam anno, minden nehézség nélkül olvadtak le rólam a kilók egy szépfiú kedvéért, csak úgy, hogy du 4.után nem ettem. Csak az első 3 nap nehéz. Gyümit meg végképp nem szabad enni(kivéve almát), mert erjed a gyomrodban. A term.gyógyászom mondta.
122. csuszi81 (válaszként erre: 121. - 41fdab80c1)
2011. okt. 26. 21:50

még gyümölcsöt vagy salátát sem?????


Olyan rossz... a párom későn ér haza és akkor tudunk együtt vacsorázni... no meg ugye a gyerek most még nem is hagyja hogy egyek mellette:-))


de tényleg próbálok átállni hamarabbi vacsorára....

121. 41fdab80c1 (válaszként erre: 120. - Csuszi81)
2011. okt. 26. 21:25

Sziasztok, szép estét!


Be kell vallanom, hogy qrválkodtam. Már jelentkeznek a szokásos problémák, ma a gyüminapon délutánra úgy marta a gyomrom a sav, hogy ettem egy szelet kenyeret, úgy minden nélkül. Hogy holnap méretkezek-e, azt még megálmodom, mert ma nem voltam kábelt fektetni a mellékhelyiségbe,tehát úgysem lenne reális.


De én, aki már megöregedtem, és 84-től egy pár diétát végigszenvedtem, tudom hol rontottam el a

súlyomat. Sokszor csak dolgoztam, mint a megszállott, napi két-három kávéval és csak du.3-kor eszméltem, hogy még nem is ettem. Utána behoztam az egész napot. Ezt S O H A nem lett volna szabad csinálnom, mert erről leszokni, szinte képtelenség. TI EZT SOHA NE TEGYÉTEK!!!!

Hallgassatok az öregre!!! 5 után nem volna szabad enni....


Jó éjt, szép álmokat!!!

120. csuszi81 (válaszként erre: 119. - 41fdab80c1)
2011. okt. 26. 18:06

Az a baj, hogy én a gyerek( 11 hónapos) miatt csak későn tudok vacsizni, tehát mindig ilyen 9 körül eszek. ezen tudom, hogy sürgősen változtatnom kel. de amíg ébren van addig nem lehet tőle enni, ebédelni is akkor szoktam mikor alszik..


de!!! ma nem ettem meg a teljes lángosomat csak a háromnegyedét, és este is csak egy kicsi sütit eszek...... holnap gyüminap, és lehet utána beiktatok egy víznapot.......

ja és lassan mérnem is kéne magam....nem akarom:-((((

119. 41fdab80c1 (válaszként erre: 118. - Csuszi81)
2011. okt. 25. 23:16

Csuszikám!


Ez nem semmi!!!! És mikor csináltad mindezt??? Mert az is számít. 5,fél 6 után már nem volna szabad ennünk. Nekem sem mindíg sikerül betartani.


Holnapra kitartást!!!!Jó éjt!!!

2011. okt. 25. 22:18

Hello csajok!!


Olyan lelkiismeret furdalásom van:-(( sokat ettem vacsira: megettem egy fél zsömlét pirítósnak megcsinálva humusszal megkenve, meg 3 db ( hát nem fogok hazudni) közepes méretű hajában sült krumplit....

szerintetek????

holnap az ebédem lángos lesz:-)) este meg csak egy kicsi sütit eszek, vezekelve a mai vacsorámért:-))

2011. okt. 25. 13:18

Sziasztok lányok!!!


Ügyesek vagytok nagyon. Ma végül mákos tésztát ettem, mert valahogy nem volt étvágygerjesztő a fagyottból kiolvasztott zöldséges tészta. Szerintetek hány marék száraztészta egy emberi adag?

Megöregedtem és nem tudom, szégyen!!! De most, hogy csak magamra főzök, kellene tudnom, ne maradjon, vagy ne lapátoljam be. Most 3 marékkal tettem a vízbe és szerintem sok, mert maradt(de sajnos nem sokáig, ahogy magamat ismerem).

További kitartást!!! Én vacsira sütit, meg csokit eszem. Ezekért a napokért érdemes élni ezeken a koplalós napokon!!!

116. db82bed8d4 (válaszként erre: 114. - Csuszi81)
2011. okt. 25. 12:37

Igen lehet, rizst enni vagy keményítő,vagy Ch napon,de ezt még a fogyi elején el kell dönteni,hogy melyiken szeretnéd be iktatni az étrendedbe és végig a szerint kell alkalmazni :)

Ügyes vagy :D

2011. okt. 25. 12:36

Sütőtököt sütöttem ma :)

Sziasztok :)

Az egész ház tök szagú, anyukám büszke lesz rám, ha haza jön :D

De fincsi lett, nekem ma ez lesz a menüm :D

Szép napot Nektek :D

2011. okt. 24. 21:54

Nem adtuk fel, csak a netem adta fel:-))

holnap rizst eszek zöldségekkel, ugye azt lehet keményítő napon?????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook