Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi hatásos a hajhullás ellen? fórum

Mi hatásos a hajhullás ellen? (tudásbázis kérdés)


213. Csibe78 (válaszként erre: 209. - Baba84)
2007. szept. 5. 20:42
Én nem rendelnék a helyedben onnan, ki tudja, hogy valójában mit tartalmaz. Ha kell szólj!
212. netty7
2007. szept. 5. 19:00

Szia AirMan !

Nagyon köszönöm, hogy ilyen részletesen leírtad az A-Beta-CarE összetételét, valamint a tapasztalataidat is. Igazán sokat segítettél. Most rajtam a sor kipróbálni, vagyis használni, hogy használjon.

Üdv.

Netty

2007. szept. 4. 10:35

Olcsón: sörélesztő tabletták

De lehet kimondottan hajra speciálisan összeállított termékeket is kapni, pl.: kovaföld kapszula, revalid, szépség vitaminok stb

210. AirMan (válaszként erre: 209. - Baba84)
2007. szept. 4. 08:43
Ja, és a hatása más termékek nélkül is érezhető, de ha gyors és maradandó változást akarsz, akkor ajánlott a komplex vitamin és ásványi anyag pótlás és a helyi kezelés (sampon).
209. Baba84
2007. szept. 3. 21:04
A tapasztaltabbaktól kérdezném: a bioszállito.hu oldalrol rendelt vki már A beta Care-t? mert ott nem kell sem regisztrácio sem semmi,csak rendelek,s hozzák!Az ugyanaz amiről itt szó van ugye? nem hamisitják vagy vmi?Más készitmények nélkül is hatásos lesz?Köszi a válaszokat!
208. netty7
2007. szept. 3. 08:09

Sziasztok!

Nekem kb.3 hónapja hullik nagyon a hajam. Sajna nagyon sok minden lehet az oka:pajzsmirigy túlműködésem kb.akkor annyira megkezelték, hogy alul működött. Stressz is ért-családtag halála. Egyoldalú táplálkozás. Thrombophilia miatt Syncumart szedek- ez is okozhatja. Ami még számításba jöhet az asthmam miatt steroidos készitményt kell inhalálnom.

Ami nagyon elkeserít, hogy megállithatatlanul hullik azóta- napi kb.200 szál. Most vettem meg a Vichy Dercos termékeket és elkezdtem használni. Viszont jó lenne vitamin bevitelt is növelnem. Itt olvastam a Forever A-Beta-CarE vitamin-ról. Valaki meg tudja nekem írni, hogy mit tartalmaz?

Esetleg, ha van valami jó ötletetek, azt nagyon szívesen venném, mert nagyon elkeserít ez a helyzet. Előre is köszönöm.

207. 2d98d4e593 (válaszként erre: 205. - Baba84)
2007. szept. 1. 16:52

Szia!


Nem tudom sikerült-e hozzájutnod ehhez a termékhez, de én szívesen szerzek neked beszerzési áron! Ára:21.32 euro az kb 6650 Ft. Azt tudd, hogy ezeknek a termékeknek euróban van megadva az áruk. Ha bővebben érdekelnek esetleg más termékek is, szívesen tájékoztatlak. Mindenféle problémán tudnak segíteni, nekem pl. pollen meg házipor allergiám van, és mióta használom a termékeket, semmi bajom :)) 13 év szenvedés után már ideje volt rátalálnom....

206. ameelie
2007. aug. 30. 06:58
csak sajna zselatintabletta és azt nem vok képes megenni(kihánynám)... de voltam fodrásznál és szép rövidhajat csinált nekem. ja és a hennás festéket tudom ajánlani mert gyönyörű színe van és ápolja a hajat.
205. Baba84 (válaszként erre: 204. - Csibe78)
2007. aug. 29. 09:55
Szia!meg tudnád adni esetlek a cimet ahonnan rendelted?Köszi! én nemis találtam 10 ezer alatt
204. Csibe78 (válaszként erre: 200. - Ameelie)
2007. aug. 28. 11:42
Egy olyan emberen keresztül tudod megvenni aki az FLP-vel kapcsolatban áll (olyan rendszer, mint az Avon, stb). Megrendeled, és hozzák.
203. Csibe78 (válaszként erre: 202. - Baba84)
2007. aug. 28. 11:40
11 ezerre gondoltál? Én 7 ezerért vettem, és igen 100 db-os, és két naponta kell 1 kapszulát bevenni, tehát nagyon sokáig elég.
202. Baba84
2007. aug. 28. 10:24
Neten utánanézve a Forever A-Beta-CarE vitaminja 11 forint! ez elég borsos ár, igaz 100 db-os.kisebb kiszerelés nincs? mert én nem találtam.
201. Baba84
2007. aug. 28. 10:20
És mennyibe kerül :)? /A-Beta-CarE vitamin/
200. ameelie
2007. aug. 27. 19:11
és ezt az A-Beta-CarE vitamint hol lehet kapni?
199. Csibe78 (válaszként erre: 198. - Ameelie)
2007. aug. 27. 11:14
Hát ezt ebben a formában nem próbáltam, de talán érdemes lenne :) Viszont azt szem előtt kell tartani, hogy az aloe hamar oxidálódik, és elveszti hatóanyagai többségét.
198. ameelie
2007. aug. 26. 20:08
ha sima aloe vera kivonatot teszek rá az jó? mert nekem van itthonegy jó nagy bödönnel, de eddig még csak sebekre kentem meg az arcomra.
197. Csibe78 (válaszként erre: 195. - Ameelie)
2007. aug. 26. 11:03
A fejbőr korpásodása ellen én aloe-verás sampont használtam. Ebből a fajtából, amit én használok nincs külön zsíros, korpás, száraz hajra való, egy fajta van, és hozzá egy kondícionáló. Mert a cég, amelyik gyártja azt mondta, hogy nem a haj állapotán kell javítani, hanem a fejbőr egészségét kell visszaállítani. Ezt minden hajtípusra lehet használni, nekem megállította a hajhullást. Most kezdtem mellé szedni az A-Beta-CarE vitamint, ami még segített. Most már mosáskor is csak pár szál jön ki.
2007. aug. 25. 23:03
Revalid! Most már nem csak kapszula formájában lehet kapni, hanem sampon, kondicionáló meg hasonlók... Ha nem annyira előrehaladott a hajhullás, akkor ez a termék tökéletes + nekem azóta szép fényes és selymes... kár h csak kúra formájában alkalmazható.
195. ameelie
2007. aug. 25. 20:18

sziasztok!

én is új vagyok itt és kb június eleje óta hullik a hajam. a kineziológusom szerint b-vitamin és vashiányom van de azt már 4 hete pótlom illetve a bőrgyógyász szerint túl sok korpát termel a fejbőröm és az okozza a problémámat, de a gyógysapont(kénes) és hajszeszt is használom már 4 hete. volt hogy csillapodott a hajhullás, alig jött ki néhány szál de aztán megint súlyosbodott a hajam állapota. festve is volt feketére de az már lekopott. most azon gondolkozom h vállig érőre vágatom és hennás hajfestékkel festem be... eléggé el vok keseredve... mindenki mondja h marad még elég hajam de ők nem tudják milyen amikor hajmosásnál annyi haj jön ki... már mindentől elment a kedvem, irtózom attól hogy reggelente megfésülöm a hajam és hajat mosni is utálok már.

2007. aug. 25. 20:06
Csatlakozom kicci kéréséhez:)
193. kicci
2007. aug. 25. 12:11

Sziasztok!

Nagyon szeretném a segítségeteket kérni!

19 éves vagyok és olyan szép hajam volt, most meg kihullik...

Volt már ilyen régeben is, akkor elég sok kihullott, és azota nem lehet visszaállítani a hajam régi állapotát!

Nagyons zeretném megtudni, hogy ki mit ajánl hajhullás ellen, ami tényleg hatásos, és nem kerül nagy pénzekbe!

Előre is köszönöm a segítséget!!!!!

192. gerna
2007. aug. 20. 22:18

Tüncynek!


felhozom (ő is hajhullásról kérdez)

191. Csibe78 (válaszként erre: 190. - Attila46)
2007. aug. 20. 18:34

Egy vérvétel, hogy nem vagy-e vérszegény

Esetleg fogászat, mert a rossz fogak is igen nagy kárt tudnak okozni a hajban

Vitaminhiány kezelése, pl:A-Beta-CarE vitamin (A-vitamin, Béta-Karotin és E-vitamin)

nekem ez bevált :D

2007. aug. 17. 22:18
Nem tudom . Az 3-éve nagyon hullik , már alig van hajam . Nagyon idegesit .
189. Csibe78
2007. aug. 17. 18:48
Stresszmentesség, ami ebben a világban nem megoldható. :((
188. Baba84 (válaszként erre: 187. - Ági28)
2007. aug. 17. 12:08
Ez ellen sztem semmit,ilyenkor a stressz váltja ki.probálj meg kicsit megnyugodni,bár ilyenkor tudom,h nem lehet:)
187. Ági28
2007. aug. 15. 11:55
Ja, mostanában csak vizsgaidőszkban hullik. Akkor parókát tudnék árulni! Ez ellen mit lehet tenni?
186. Ági28 (válaszként erre: 181. - Redrum_cica)
2007. aug. 15. 11:54
Cica! hát kicsit lassítanod kellene a hajad kínzásával! Az, h akad a fésű azt is jelentheti, h töredezik, de az is elég lehet, h másik balzsamot és sampont kezdesz el használni! Nekem pár évvel ezelőtt a fodrász ajánlotta a sárga wella sampont, balzsamot. Olyan voltam tőle mint egy szalmakazal! azt hittem vágni kell! Majd használtam nővérem samponját, balzsamját és olyan volt mint a selyem! ez egy olcsóbb és szerencsésebb megoldás! 4 évvel ezelőttig több éven keresztül, 4 hetente festettem a hajam, elvékonyodott. Most festettem 4 év óta először. Vastag lett és egészséges! Szüneteltessd a hajfestést, a hajad hálás lesz érte!
185. Csibe78 (válaszként erre: 180. - <Tünde>)
2007. aug. 15. 11:49
A kénes sampont anyukám szokta használni, mert neki is nagyon zsíros volt a haja. Ő azt mondja, hogy használ.
184. Csibe78 (válaszként erre: 181. - Redrum_cica)
2007. aug. 15. 11:47
Nekem a dauer tette tönkre annyira, hogy csomóban hullott a hajam. Nagyon féltem, hogy egy idő után arra ébredek, hogy nincs hajam. Elkezdtem szedni egy A-Beta-Care-E nevű vitamint, és most már úgy néz ki, hogy nem leszek kopasz, mert csak napi pár szál az, ami kihullik. Az meg ugye megengedett mennyiség :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook