Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet hatásos a változókori hajhullásra, hajritkulásra ? fórum

Mi lehet hatásos a változókori hajhullásra, hajritkulásra ? (tudásbázis kérdés)


10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Alnisa)
2023. ápr. 12. 18:53
Köszi!
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 12. 14:50
Alpicort plusz. Kb egy hét alatt megállította a hajhullásomat. Bőrgyógyász írta fel.
8. Shukran (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 12. 14:29

Egy ismerősömnek mondtam, hogy hullik a hajam, mi állíthatná meg? Azt válaszolta, a padló biztos megállítja.

Viccet félretéve, nekem tavaly privát bőrgyógyász felírta az Alpicort hajszeszt, és a Tricovel kapszulát. Ez utóbbit recept nélkül is lehet kapni a gyógyszertárakban.

Most télen újra elkezdett hullni a hajam, de nem tapasztaltam látványos sikert, ezért a Plantur39 hajszesz és samponnal próbálkozom. A Tricovel kapszulát természetesen szedem, mert belülről is meg kell támogatni a szervezetet. Két hete kezdtem el, egyelőre ebben bízom.

7. 6022f84d6a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 12. 14:24
Kipróbaltam a Plantur 39 sampont. Nem vettem észre hogy csökkent volna a hajhullás. Ami pozitív volt benne, hogy a haj puha, könnyen kezelhető és kellemes illatú lett.
6. Alnisa (válaszként erre: 5. - Alnisa)
2023. ápr. 12. 14:14
Meg van, Villarosa kapszula. Nem konkrétan a hajhullásra írja, hanem változókorra, de lehet segít.
5. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 12. 14:04

Ugyan nem a változókortól, de egyszer nagyon hullott a hajam. Nekem a zöld színű Varga cseppek állították meg. ez egy kis spray, amit a hajtövekre kell fújni és bemasszírozni. Gyógynövények vannak benne, én Dm-ben vettem.

Sokan dícsérik a Dm-s hajvitamint, illetve a kovaföld kapszulát is.

Meg van még egy kapszula, ami hatásos erre, de nem jut eszembe a neve, de utána nézek még.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 71ddaa07fa)
2023. ápr. 12. 13:56
Köszönöm !
2023. ápr. 12. 13:44
A nullás gép. Bár a hajad továbbra is hullani fog, de legalább nem veszed észre.
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 12. 13:38
Egészséges, vitamindús étkezés.
2023. ápr. 12. 13:35
Mi lehet hatásos a változókori hajhullásra,hajritkulásra ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook