Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi hatásos a hajhullás ellen? fórum

Mi hatásos a hajhullás ellen? (tudásbázis kérdés)


393. lányom
2007. okt. 29. 11:02

Ramélem segit neked, de a vizsgálatokon amit írtam ,és egyet értettél vele túl vagy? Remélhetőleg negatív.

Akkor egyél sok C- és E vitamint tartalamzó kaját is attól függetlenül ,hogy használod azt a szert,ha javasolhatom.Na és persze a nyugi, nem könnyű ! A hétköznapik elől nmincs is sokszor menekvés, de te tudod mire gondolok!!! Üdv.

392. 613c0e0120 (válaszként erre: 389. - Lányom)
2007. okt. 29. 10:10
hajhullás ellen van, tonik, spray formájában, kívülről juttatja be a ható,- és ásványi anyagokat a hajgyökerekhez. Én hiszek benne. :)
391. 613c0e0120 (válaszként erre: 388. - Lányom)
2007. okt. 29. 10:09
Igen, már sokszor tudom kontrollálni magam és kívülállóként tekinteni a történtekre, és akkor nem érzem a büntudatot. De már ott tartok, hogy nem sajnáltatom magam, mert igaz, az idő tényleg sokmmindent begyógyít és tudok reálisabban is látni. És ekkor látom azt is, hogy a büntudat tényleg csak önsanyargatás. :) És engedni is tudni kell. Megtörtént, visszafordítani nem lehet, élni kell tovább.
390. kszuzi
2007. okt. 29. 09:24
Eddig szedtem cinket, vasat, béta-karotint, szelént, sörélesztőt meg a D35 fogamzásgátlót.Ezek így együtt hatásosak votak, de kiváncsi voltam, hogy valójában mi állította meg a hajhullásomat,ezért abbahagytam a D35 szedését. Újra zsiros lett a hajam és hullik is bőven.Ezért én visszatérek a D35-re mert eddig csak ez volt hatásos és 2,5 év után három hétig (amíg szedtem)végre nem kellett rettegnem attól ha a kislányom megsímogatott!
389. lányom (válaszként erre: 387. - 613c0e0120)
2007. okt. 29. 01:26
Ezt mire vetted????
388. lányom (válaszként erre: 386. - 613c0e0120)
2007. okt. 29. 01:26

Kezeld is jobban. Próbáld!!!! Nem könnyű , úgy átgondolni a helyzetedet, mintha egy kivülálló ember lennél. Próbáld ki!!!

Először amikor ismét önmagadként gondolod majd át, akkor picit jobban fog fájni, de próbájd újra és újra. Időket hagyj a próbálkozások között, és később érzed majd, hogy a bűntudatod, csakis önsanyargatáshoz vezet, és nem igazán érdemled te ezt, SŐT!!!!Nemm kell itt hónapokon át ezzel kínoznod magad, sőt 3-4 próbálgatás elég!Alényeg, hogy őszintén tudd "kivülállóként reálisan látnod a saját helyzeted" ( Ne ilyedj meg, ez egy pzihológiai séma, ami segíteni tud ilyen helyzetekben, de ezt önmaga gyakorolja, saját maga megválasztott helyen, mindig a paciens) A sorsunknak csak részben lehetünk saját kovácsa. Na MOST kovácsolj! Üdv.

2007. okt. 27. 18:10
Megvettem a Forcapil oldatot. Használta már valaki?
386. 613c0e0120 (válaszként erre: 384. - Lányom)
2007. okt. 27. 18:10
Köszi a választ. Igazad is van. Próbálom, de ritkán előjön bennem a bűntudat. De már sokkal jobban kezelem a dolgokat, mint korábban. :)
385. adri25
2007. okt. 26. 17:09
kálcium kovaföld kapszula
384. lányom (válaszként erre: 383. - 613c0e0120)
2007. okt. 26. 15:26

Szerintem végig fogja kísérni az életed mint fájó emlék. De te még olyan fiatal vagy ,hogy ne add fel, kijár még neked az életben a boldogság. A szivünknben a boldogság és szeretet mellett, sejnos de megférnek és nem is múlnak el soha igazi fájó sérelmek. AKARJ MÉG BOLDOG LENNI!

Ne érts félre, és ne bántódj meg azért amit írok, a saját magad okolásától, bűntudattól sajnos nem tudod visszaforgatni az idő kerekét. Ez így érzéketlenül hangzik, hidd el én parányit sem vagyok érzéketlen!Kívánok neked még sok örömöt!

383. 613c0e0120 (válaszként erre: 382. - Lányom)
2007. okt. 26. 09:21
Igen, ez így van. A haj ok nélkül nem hullik. Nálam például az a gond, hogy sokat stresszelek. De nem hétköznapi stresszre gondolok, az nincsen, hanem két éve elvesztettem a expáromat egy különös balesetben és azóta bennem van. Vagyis már túl vagyok rajtak, de még mindig eszembe jut, és időnként bűntudatom van. És az agyam ezt a traumát még nem tudta feldolgozni. Nos. Ezt hogy a francba tudnám kivédeni. :( Sehogy.
382. lányom
2007. okt. 25. 23:37
Szerintem ,ha komoly hajhullása van bárkinek bármi csodaszer előtt egy laborvizsgálat, góckutatás megéri, Háziorvosi rendelőkben elmondanak mindent. REMÉLHETŐLEG! Ha mind ez negatív csak azután érdemes bármivel valójában próbálkozni. Ugyanis lehetséges , hogy van akinek minden probléma nélkül van egy spontán erősödő hajhullása , ami átmeneti jelenség, de igazából gyakran társbetegség szokott lenni a hajhullás, amit senki nem vesz komolyan, és a csodaszerek csak egy ideig fognak hatni, mert az alapprobléma nincs megoldva. Vashiányoság, gyulladt fog...... rengeteg jelentéktelennek tünő dolog okozhat akár szép lassan teljesen kiritkuló, szinte fejbőrt láthatóvá váló hajhulláshoz.
2007. okt. 25. 19:50

Nekem is nagyon hullott a hajam, ( nagyon-nagyon )

és az egyik kolléganőm ajánlotta a svédcsepp hajsampont. Kb 4-szer mostam vele hajat, és nem hullik, csak napi max 10 szál.Ja, és gyönyörű csillogó a hajam.A sampont a SPAR-ban vettem akciósan 849 Ft-ért.

380. Csibe78 (válaszként erre: 379. - Cattocska)
2007. okt. 25. 19:34

A-Beta-CarE vitamin, vagy Fields of Green, aloe veras sampon és balzsam

Ezt tudom, hogy be lehet szerezni ott is

2007. okt. 25. 18:53
Sziasztok!en Szlovákiábol vagyok ugyhogy nekem ezek a orvossag nevek nem nagyon mondanak semmit, esetleg ha tudtok vlmi olyat amit itt is meg tudok venni akkor irjatok...köszi
2007. okt. 25. 14:48
Ja még annyit,h. meg tudja v.ki mondani mennyibe kerül a 120 db-os (vagy 150?) Forcapil kapszula és mennyi ideig tart? Előre is köszi!
2007. okt. 25. 14:44
Na túlvagyok a kontrollon, a fejbőrtisztítótól láthatóan tisztábbak lettek a hajhagymáim, nincs már körülöttük lerakódás, jó volt ezt látni:) És még 1 teljes hónapja se használom. Most már a tisztító ápolószert nem kell használnom, hanem helyette egy másikat, ami már segíti a növekedést is. Ebből 3 havi adag 11500 lenne... de ha használ megéri. Nincs valakinek vele tapasztalata? (Rougj Hair Caduta Forfora-hajhullás és korpásodás ellen) Most bizakodó vagyok azután a kellemes látvány után,h. mit tett ez a szer a fejbőrömmel:) Majd megírom a hajnövesztővel kapcsolatos tapasztalataimat is.
376. emagdi (válaszként erre: 372. - 613c0e0120)
2007. okt. 25. 13:29

érdekesen hangzik ez a kezelés. biztos lehet benne valami, ha jól értem, valami hasonlót csinálnak a fejbőrrel, mint bőrradírozáskor a kozmetikus...

mindjárt rákeresek a gugliban:) köszi a tippet (bár az ára elég borsos)

2007. okt. 25. 13:27
Valóban nem olcsó mulatság, én is millió vitamint szedek, már rendeltem egy másik sampont is, de most az félretettem, mert ebben nagyon bízom. A komplett kezelésem, ami kb. 3 hónapra elég 15 ezer, amit nem sokallok, mivel teljesen természetes, nem tartalmaz semmi vegyületet! A nő nagyon kedves és türelmes volt és nem úgy kezelte, mintha ez egy átlagos hajhullás lenne. Ha nekem bejön, akkor mindenképp írok és ajánlom mindenkinek! Amúgy most készülök majd fül-orr-gégészhez, tudjátok mandula...
2007. okt. 25. 12:57
fejbőrre kell dörzsölni. (javítom magam).
2007. okt. 25. 12:57
Én megrendeltem a Forcapil szérumot, amit a fejbőrrel kell dörzsölni. Na, ezt várom.
2007. okt. 25. 12:57
Egyszer én is voltam hajgyógyásznál és elkezdtem az ottani kezelést. Előszőr leradírozták a fejemet, aztán következő alkalommal tettek rá vitaminos hajpakolást. Asszem öt alkalmas lett voln a kezelés, kezelésenként 4-5e Ft. én azt sokalltam, mert hetente kellett volna mennem. Így a harmadik után már nem tudtam menni, de tényleg megállította a hajhullásomat. Ők a Nice hajgyógyászat, szerintem elég drágán dolgoznak, de akkor hatott, csak már harmincezernél jártam, nem tudtam többet kiadni.
371. emagdi (válaszként erre: 370. - Czszabyna)
2007. okt. 25. 11:13

Remélem hatásos lesz neked!

Az a baj, hogy annyiféle ilyen csodaszer van, hogy hihetetlen. Az ember nem tud mást tenni, mint hogy elkezdi őket próbálgatni sorban, közben mindenféle étrendkiegészítőkkel *zza a szervezetét....

370. czszabyna (válaszként erre: 366. - <Tünde>)
2007. okt. 25. 10:41
Nekem az OrGold termékcsalád termékét ajánlották, meg is vettem: zsírosodás elleni sampon hajhullás elleni vitaminkapszulával összekeverve, így két legyet ütünk egy csapásra. 1 hete voltam, még nincs változás, de azt mondta, h 1 hónapon belül abba kell hagynia a hullást. Nem tok több mást, ha lesz eredményem, szólok feltétlenül!!!
369. emagdi (válaszként erre: 368. - Cattocska)
2007. okt. 24. 22:14

ilyen tuti módszer engem is érdekelne!

(csak attól tartok ilyen nincs:(((

szerintem ez is olyan, hogy mindenkinek más használ.

azt lenne jó kideríteni, hogy mi a hajhullás OKA, és azt megszüntetni.

(persze ezt így mondani marha egyszerű, nekem is csomóban hullik már 2 hónapja, és fogalmam sincs mitől, pedig pár dokit már végigjártam...)

2007. okt. 24. 21:46

Sziasztok!

Kérlek segítsetek ha tudtok!!! Már vagy 2 éve hull a hajam!!! Elég szembetűnő, mivel elől a hajam enyhén kifejezve "gyér", nekem ugy tűnik fogy foltban hullik ki a hajam, de szinte az egész fejemen kiritkult!!! Már tobb mindent kipróbáltam! Próbaltam a csalán teat inni, vitaminokat szedtem(jod, cink), különböző tonikokat kipróbaltam a bőrgyógyász tanácsára(neocapil, capillan, alpicort F. Most legutóljara a VICHY DERCROS sanpont vettem meg...de idáig nem vettem észre változást!!!:( Ha tudtok valami olyan dolgot ami biztosan segít, akkor azt légyszi irjátok meg nekem!!! Előre is köszönöm mindenkinek!

2007. okt. 24. 16:52
nekem a revalid kapszula megállította a hajhullást,de nem nő az új haj.lehetséges ami kihullott a festéstől már sosem nő vissza?
366. <Tünde> (válaszként erre: 365. - Czszabyna)
2007. okt. 24. 11:38

Szia!

Nekem is kb. ezt mondta a hajgyógyász amit neked,h. azért hullik, meg a zsírtól el van dugulva, nem kap oxigént stb. Nekem a Rougj Hair termékeket írták fel, de legalább 3 hónapig használni kell és ez csak tisztít, majd aztán jöhet a növesztés...Holnap megyek vissza kontrollra, lehet veszek egy Forcapilt. Neked milyen szert javasoltak?

2007. okt. 24. 08:48

Sziasztok!

Nem bírtam tovább elmentem a hajgyógyászhoz Debrecenben. És... El sem hiszitek mitől hullik a hajam. Most 2szer annyi hullik, mint általában... De az sem egészségées, amennyi általában kihullik-felvilágosítottak. Most azért hullik több, mint megszoktam, mert a hormonok odakoppintottak a bucimnak, de a számomra normális hajhullásom sem egészséges, sőt. Igenis, hullik az ember haja a zsírosságtól!!! Az én hajhagymáim mind zsírburokban vannak, és nem kapnak tápanyagot és szépen lassan elsorvadnak, nem egyik napról a másikra, de gyorsabban, mint kellene. Ezért van, h én azt mondhattam a hajamra, h hullós, de észre sem vettem, h az is hullás. A haj nem hullik, csak max. 20 szál mosáskor is!!! Jobbanmondva: az egészséges haj! Ugyhogy ne áltassátok magatokat azzal, h 100 szál egészséges mosáskor, mert nem!

Kaptam sampont, meg olajokat és elvileg 1 hónapon belül megáll a hullásom, de ahhoz fél év kell, h a zsírosságot is meggyógyítsuk. Lentebb olvastam egy lány írását, aki azt vette észre, h ha zsíros a haja jobban hullik és többen mondták neki, h ez lehetetlen... Ez lehetséges!

Én azt ajánlom, h aki valóban aggódik a hajáért és nem szeretne megválni tőle és nincs semmi betegsége, az menjen el egy ilyen vizsgálatra: www.hajgyógyász.segítek.hu

Minden jót mindenkinek!

364. KGabo (válaszként erre: 359. - Azgard22)
2007. okt. 23. 22:12
Hello! Nekem is száraz volt a hajam.Vettem Gliss Kur balzsamot.Ez van ráirva:"száraz fénytelen hajra.Liquid Silk.Rózsaszinű cimke van rajta.Szuper a cucc.Hajmosás után belekensz egy kicsit a vizes hajadba,utána leöblited.Olyan hajam lett,mint a reklámokban.Már öblitésnél érezni,hogy olyan,mint a selyem.Kifésülésnél meg a sűrű fésü simán átment rajta.Nem is kellett rángatni.Azért vettem,mert olyan volt a hajam,mint a szénakazal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook