Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megújulás éve: kezdjük együtt fórum

Megújulás éve: kezdjük együtt (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
728. Iringo Lili (válaszként erre: 726. - Knana)
2011. márc. 28. 14:47

Nem hát... De mi nem tehetünk semmit...

Örülök,hogy meg lett a karkötőd!!! Bár azt lehet pótolni...Most ilyenek miatt ne idegesítsd Magad!!!!!!!!!

727. Iringo Lili (válaszként erre: 721. - Knana)
2011. márc. 28. 14:42

Sznak is magas a vérnyomása,sajnos...Mérjük,folynak a vizsgálatok...

Juli nem alszik,sokszor éjszakákon át...Pedig nem kávézik,nem kólázik,nem iszik energia italt...

El is fárad,agyilag is,fizikálisan is...

Most lehet,értem aggódik,nem nyújtottam valami szép látványt a sűrgősségin....

Bocika,én is írtam a hülyéknek a másik fórumon!!!!

Honnan tudja a böszme némber a nevét és Erikét???Csak nem a banya banda a nyomunkra bukkant???????????

726. knana (válaszként erre: 725. - Iringo Lili)
2011. márc. 28. 14:39

Ez sem jó ami nálatok van!!!!!


Igaz a rajzlapot,írólapot nálunk nem a csoport pénzből veszik,hanem mi visszük.

725. Iringo Lili (válaszként erre: 723. - Bocikaramell)
2011. márc. 28. 14:21

Nálunk már nem lehet szedni külön csoportpénzt,tilos...Csak felajánlást lehet elfogadni...Igaz,nincs is lassan semmink,se ceruza,se rajzlap,se semmi....Régen adott a város önkormányzata valamennyit eszközhasználatra,de már az sincs....

Ez a másik véglet...

Nem tudom,miért nem szólnak időben,ha kell valami???? Mi napokkal előtte szólunk és türelmesen várunk...

724. knana (válaszként erre: 723. - Bocikaramell)
2011. márc. 28. 14:04

Örülök,h.jól vagy!!


Nem csodálom,h.be pipultál,mi egy évben összesen 2000-et szedünk.1000/fél év.


Igaz szokott jönni,gitáros,500 Ft.Múltkor énekelt 2 csaj,500 Ft.De akkor sem annyi,mint a Tietek!!!!

723. bocikaramell (válaszként erre: 720. - Knana)
2011. márc. 28. 14:00

Köszi jól vagyok, igen jól vagyok....:) Jaj, annyira jó neked, addigra már biztosan lesz szívhang is.

Én már nem is nagyon tudom kiszámolni hányadik napnál próbálkozzunk. :) Lehet már nem is kellene erőltetnem. De egy kislányt még annyira szeretnék. Na, ma megint kiakadtam az oviba, rá is kérdeztem, hogy mondják már meg, mire adjuk be az 500Ft-ot havonta. Ma reggel is letámad az óvónő, hogy holnap hüllő showra mennek 200Ft. Megkérdezi, hogy nem hoztam? Mondom most olvastam a kiírást. Nem szoktam vinni magammal pénztárcát, mert 3 házzal arrébb van az óvoda. mondom majd délután viszem. Ja, meg 600Ft kell a kézműves foglalkozásra is. Na és olyan lebecsmérlően néznek rád, hogy mi van nincs nálad 200Ft? Hát nincs, minek mikor a szomszédba lakunk. Majd ha megyek a gyerekért, viszem. Éjszakára biztos nem kell nekik. Annyira bosszant, mert a többi oviba ahová jártak a gyerekek, nem kellett csoportpénz. Nem is az a baj, hogy szednek, hanem azon felül mindent fizettetnek velünk.

722. knana
2011. márc. 28. 13:31
Tevecca!A fogzás nem gyors folyamat sajnos.Máténál azt mondta a dokinő 4 hónaposan,h.MINDJÁRT kint a foga.9 hónapos elmúlt amikor kijött az ELSő.Igaz utána olyan rohamosan jöttek,h.szinte nem lehet egy idő után számon követni.
721. knana (válaszként erre: 717. - Iringo Lili)
2011. márc. 28. 13:29

reméljük olyan ritka alkalom,h.többet nem fog előfordulni!!!!!


Miért kell pszichologus Julinak???


Sz.vérnyomásával mizu?

720. knana (válaszként erre: 719. - Bocikaramell)
2011. márc. 28. 13:27

Mizu Veled Boci???

15-én megyek dokihoz,majdnem 3 hét még,de valahol nem bánom,hátha addigra dobog majd a szíve is :)

2011. márc. 28. 13:23

Knana nálatok is zajlik az élet! :) Lényeg, hogy meg lett a láncod. Mikor mész dokihoz?

Iringó, miért nem alszik a lányod?

Marijuli, muszáj volt közbeszólnom a másik fórumon. Basszus, milyen elmebetegek járnak oda?

Tevecca, miért nyálzik annyira törpilla? A fogai miatt már?

718. knana
2011. márc. 28. 12:55

Sziasztok!Ma már idegeskedtem 1 sort.


Ma képzeljétek ovi után temetőben voltunk, utána Anyukáméknál. Ott vettem észre, h. el hagytam az arany karkötőmet.


Anya, poróbált nyugtatni, h. majd meg lesz, ha nem, lesz másik, de MOST ne idegeskedjek.


Férjemet is hívtam, szintén ezt mondta.


Végig mentem ugyan azon az úton, ahol jártunk, még a temetőbe is vissza mentem. Reménykedtem, h. itthon esett le. Fel forgattam az ágyat, nézegettem, sehol nem volt.


Reggel a Férjem nem volt jól, adtam lázmérőt, h. vigye magával, legyen a kamionban. Még ott is néztem. Hívtam Anyukámat, h. nincs meg :( Mondta ha más nem, nekem adja az övét, csak ne idegeskedjek.


Hívni akartam a Férjem, h. nincs meg és jött a Pici Fiam és azt mondja:NANA, NANA!Oda nézek, hozta a karkötőmet. Persze sírni kezdtem egyből.


Majd telefonálgattam, h. megvan, akkor már sírva.


A szekrény előtt találta meg, ahonnan a lázmérő lett kivéve.

717. Iringo Lili (válaszként erre: 715. - Tevecca)
2011. márc. 28. 11:26

Hát,így nehogy Rá bízd!!! Nem lenne egy perc nyugtod sem!!!!!!

Nem is értem,miért van ennyi baj a kamaszokkal???

Ma Julit nem engedtem suliba.mert kiderült egyetlenegy órát aludt....Asszem vinnem kell pszichológushoz.............

Na,mindenkinek meg van a maga baja...

Voltam a Szívgyógyászomnál....Megnyugtatott,hogy ez a csütörtöki ritka alkalomnak számít nálam és azóta sem ment fel ilyen magasra...

Marad a régi gyógyszer...Sürgősségre meg az életmentő gyógyszer...Mérnem kell továbbra is napi 4-5 alkalommal...Ja és lassítsak a tornával,amit annak idején Ő írt elő napi 1 órát...Mert utána mindig felmegy 180-ra...Na,most aztán hogyan tovább??? A cukrom nagyon jó,de még kéne fogyni...Írt fel egy speciális gyógyszert,de 8000 Ft és hasmenést okoz...Mondtam is,hogy csak akkor váltom ki,ha rám szakadt az OTP és itthon üldögélhetek a WC-n...Ígyis mindig hasmenésem van... Na,nem sokra mentem vele...Holnap viszont már dolgozom,mert elment 3 nap szabim....Legalább voltam itthon 2 napot..............

716. Tevecca
2011. márc. 28. 07:34
bocsi a betűhiányok/kicserélések miatt, Alíz ébredezik. Valaki tudja miért kelnek a gyerekek hajnalban?
715. Tevecca (válaszként erre: 711. - MariJuli :))
2011. márc. 28. 07:32

Köhm, kibírom. Gyerekeknek való fájdalomcsillapítót vettem be :D Valamit muszáj volt. Majd délelőtt bejelentkezek.


Köhm, köhm. Húgommal is vannak bajok, mint Erikkel. Vele is voltk sulis bajok, jártunk nevelési tanácsadóba. Viszont Erikkel ellentétben húgom már megpróbálta ölni magát. Júniusban, nem sokkal azután hogy megtudta hogy terhes vagyok, bevett 50db 0.5-ös xnaxot. Egy hétig volt pszichiátrián. Aztán hónapokig kezelték. Most is kéne, de nem megy. Habár szerintem elég lenne egy jó őszichológus. Ja és szörnyen szeretne egy gyereket. Sírt a kórházban amikor bejött hozzánk, mert neki incs. Viszont kb mint egy dísz, úgy tartaná, láttam mit művelt Alízzal. Rászólt mert mocorgott az ölében, meg lefogta a kezeit, mert ő gépezni akart. Ez a jéghegy csúcsa, inkább nem írnék le mindent, de így setheted már miért nem akarom ráhagyni egyedül.

714. Tevecca (válaszként erre: 713. - Iringo Lili)
2011. márc. 28. 07:25
Jó reggelt! Várjuk a híreket!
713. Iringo Lili (válaszként erre: 712. - Knana)
2011. márc. 28. 06:16

Hú,alig tudtunk felkelni!!! Minek ez az óraátállítás??? Megzavar mindenkit... Most villanyt kell égetni,mert sötét van...Mi biztos nem spórolunk ezen semmit.................

Jelentkezem,ha elértem az orvost!!!!

712. knana
2011. márc. 27. 21:35

Iringo!Holnap doki után jelentkezz!!!Izgulok érted.


Tevecca!Akkor mikor tudsz menni fogorvoshoz??


Bocikaramell!Jobban vagy?

711. MariJuli :) (válaszként erre: 709. - Tevecca)
2011. márc. 27. 20:50
Kibírod addig?? Még gyógyszert sem nagyon tudsz szedni. Miért nem bízod a testvéredre?
710. knana
2011. márc. 27. 20:14
Ha valamin öszze kapunk,én sem vgyok egy nagy bocsánat kérős.Inkább másnap SMS-ben.
709. Tevecca
2011. márc. 27. 20:12
nem tudok menni fogdokihoz, B nappalos, anyu melózik, húgomra nem merem bízni...fincsi..de legalább bejelentkezek telón...ó de szép az élet...ja és Alíz folyamatosan arcon csap...juppi
708. Iringo Lili (válaszként erre: 707. - Bocikaramell)
2011. márc. 27. 16:36
Én meg olyan hülye vagyok,hogyha van egy kis vita,én szoktam itthon bocsánatot kérni,még akkor is,ha nem én vagyok a hibás...Ez sem jó...
2011. márc. 27. 14:06

Nem volt semmi alapja, én voltam bunkó, de akkor sem kérek bocsánatot.

Knana, ezt nem mondod komolyan, hogy azért mert neked babád lesz én haragszom?

Én örülök más boldogságának. Meg sem fordult a fejemben ez.

706. MariJuli :) (válaszként erre: 699. - Knana)
2011. márc. 27. 13:35
Fini krumplis lángost csináltam, sajttal ettük.
705. MariJuli :) (válaszként erre: 700. - Bocikaramell)
2011. márc. 27. 13:33

Az én véleményem pedig, tudni kell bocsánatot kérni. Ha én vagyok a hibás, és belátom, akkor meg is tudom tenni, viszont ezt elvárom mással szemben is.

Nagy megkönnyebbülés ám, ha bocsánatot tudsz kérni. De persze ha ő az alapja és az oka annak, hogy csúnya dolgokat vágtál a fejéhez, akkor neki kéne.

De ti olyan aranyos , jó pár vagytok, remélem hamar rendbe jön.

704. Tevecca (válaszként erre: 702. - Bocikaramell)
2011. márc. 27. 13:13

hülye idő...hülye idő...hülye idő.... front van, leányzó zizis, ugyan bealszik, de rajtam csak....áhh, beztos fáj a feje, dörzsölgeti..áhh, rettenetesen nyálzik, úgy mint a Niagara..remélem nem kezd el nőni a foga O.o


boci, nem is baj ha nem nő kér bocsánatot, biztos meg van az oka amiért beszóltál neki

703. knana
2011. márc. 27. 12:20
2 csík miatt,h.esetleg rosszul esik neked.
2011. márc. 27. 12:06
Nem, én nem szoktam bocsánatot kérni, szerintem most sem fogok. Nem vagyok egy egyszerű természet. Miért gondolod, hogy te lennél az oka?
701. knana (válaszként erre: 700. - Bocikaramell)
2011. márc. 27. 12:03

Remélem hamar ki békültök most már!!!Picit féltem,h.én vagyok az oka.


Te nem mész békülni?Persze nem muszály válaszolnod!!!!!

2011. márc. 27. 11:56
Knana nem veletek van gondom. Itthoni. 3 napja nem beszélünk, de én voltam a hülye, csúnya dolgokat vágtam a fejéhez. Mindegy majd túl leszek rajta.
699. knana (válaszként erre: 696. - MariJuli :))
2011. márc. 27. 11:44

Mi is ettünk tegnap a városban.Beni mindig kér szinte :)


Én is neki kellene álljak sütni,már tegnap akartam.Ma muszály,mert jönnek még Mátét köszönteni.Össze ragasztóst sütök,linzert,szilveszterit.Nem tudom milyen néven ismertitek.Tegnap Lajcsit akartam.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook