Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megújulás éve: kezdjük együtt fórum

Megújulás éve: kezdjük együtt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
608. Tevecca
2011. márc. 23. 18:19
Sziasztok! Ma jó kis napunk volt. Anyu átkött reggel, mert tegnap elsírtam magam telefonba B-vel való veszekedés után. Na így sikerült főznöm sárgaborső főzeléket fasírttal, most csináltam először és isteni finom lett. Tökéletes. Meg el lett mosogatva, 2 adagot mostam és összehajtogattam a ruhákat. Anyu elaltatta Alízt és ő modogatott, amikor megébredt, felvette és megnyugtatta h hadd csináljam a dolgot. De jó volt. 3-kor elmentem sétálni Alízzal kettesben. Bementem a bababoltba, mondom veszek egy bodyt megnyugtatásul. Kérdem az eladót van-e kendő. És volt! 4000 forintért egyfarmer színű Nandu kendű, XL-es. Most azzal van felköte a gyerek, így szét van feszítve a csípője, nem kell így rá az a bugyi, plusz nem sipákol annyit, meg mindent tudok csinálni. Már elraktam az ágyneműket. Olyan jó végre. Anyu mondta keddtől szabadságon lesz 2 hétig, így jön hozzánk, főzünk, mert mi gázból általányt fizetünk, plusz előbb nálunk teszünk rendet,aztán lemegyünk hozzájuk, ő kertészkedik, én mega gyerrekkel játszok az udvaron. Nagyon jó lesz, egy kis kikapcsolódás.
607. Iringo Lili (válaszként erre: 606. - Knana)
2011. márc. 23. 17:47

Ma nem írtunk túl sokat...Leköröznek minket a boszik...

Végre,itthon...Főzök két napra húslevest,hozzá májas rizottót holnapra,péntekre meg lesz hurka...

Remélem én is,hogy az új hely tetszett P-nek!!!!

Ti mit csináltatok ma ebben a szép időben Knana???

606. knana
2011. márc. 23. 13:50

Sziasztok!

MariJuli!Mizu a Férjeddel????


Boci,hogy állsz a veteményezéssel?

605. Tevecca
2011. márc. 23. 09:42
a linkhez hozzátartozik egy .html is
604. Tevecca
2011. márc. 23. 09:41
hmmm, érdekes a kuruc infós linket nem akarta kitenni...
603. Tevecca
2011. márc. 23. 09:40

[link]


elgondolkodtató mi megy az országban...lehet nem is vállalok több gyereket, nm akarom hogy bántsák őket

Iringo Lili: pedig le kéne...elhiszem hogy jól esik a gyerekeknek, de ki vállalja a felelősséget? Rengeteg gyerek. Egészségesekre is nehéz vigyázni

602. Iringo Lili (válaszként erre: 601. - Tevecca)
2011. márc. 23. 09:13

120 gyerekkel megyünk...A mieinkkel 6 felnőtt lesz.

Ha valami gond lesz,a főnök nem viszi el szárazon...15 éve nem lehet erről a hülyeségről lebeszélni!!!

Kitartás,talán pár hónap és megjavul a Leányzó!!!!!

601. Tevecca (válaszként erre: 600. - Iringo Lili)
2011. márc. 23. 08:42

Egész napos kirándulás beteg gyerekekkel? Idióták...Ugye nem egyedül leszel? Ha baj van mit csináltok?


Jó reggelt! Ma sem volt alvás...a kis mocsok leányom próbálja minél rövidd időre csökkenteni az éjszakai alvást, ma 5-kor próbál kiparancsolni az ágyból...Kiakasztó...

600. Iringo Lili (válaszként erre: 599. - Tevecca)
2011. márc. 23. 07:12

Napsütéses,szép napot Mindenkinek!!! Nálunk már szép idő van...Tornázom,aztán megyek ügyeket intézni....

Határidős feladások...

Azt hittük,megússzuk a pénteki óvodai kirándulást(ami miatt egésznapos leszek!!!!!!!),de most néztem,akkor lesz a legjobb idő...Ajjajj!!!

Nekünk nem is tudom,miért kötelező ez a hosszú szenvedés...Szinte senki sem szobatiszta a csoportban,a földön kell majd őket tisztába tenni,epilepszia,szívbetegség...Ilyenkor látszik,mekkora idióta a főnökünk!!!!!!!!!!!!!

599. Tevecca (válaszként erre: 597. - Iringo Lili)
2011. márc. 22. 20:59
Jó éjt! Én is megyek, lassan kezdődik Éden Hotel :D
598. Tevecca
2011. márc. 22. 20:59

Már lenyugodtam. Most jobb.

Knana, nyugi, mindenkinek jól esik egy kis "sajnálat" :)

597. Iringo Lili (válaszként erre: 594. - MariJuli :))
2011. márc. 22. 20:54
Jó éjt Lányok!!!!
596. Iringo Lili (válaszként erre: 594. - MariJuli :))
2011. márc. 22. 20:50
NET fogta magát és eltűnt...Most jött vissza...Ez a szolgáltató egy nagy nulla...
595. Iringo Lili (válaszként erre: 594. - MariJuli :))
2011. márc. 22. 20:48
Akkor megnyugodhatunk,egyikőnk sem mondott Sznek semmit...
2011. márc. 22. 19:54

Sziasztok!

Kivagyok, intézem Erik dolgait, mert ez így nem mehet tovább.

Én is olvastam Szimit. Én nem mondtam neki , hogy itt vagyunk, de tudtam, hogy megalkuvó lesz. Megy a fröcsögés rendesen. Fúúúúúúúúúúj, már nem is olvastam őket, unalmasak és undorítóak!

593. knana (válaszként erre: 592. - Iringo Lili)
2011. márc. 22. 19:35

Köszönöm szépen,próbálom össze tartani.

De olyan vagyok amilyennek írtam :) Már tuti írtam,h.volt,h.éjjel fájt a fülem,Feri Olaszban volt és éjjel fel hívtam,h.el mondjam.Nem tudott segíteni,de jól esett,h.sajnál :)

592. Iringo Lili (válaszként erre: 590. - Tevecca)
2011. márc. 22. 18:34

Az a fél év másfél év akart lenni....Elírtam...

Knana,nem is gondoltam,hogy "ilyen"vagy...Nem hinném,hogy elhagyod Magad...Olyan szuperul összetartod a Családod!!!!!!!

591. Iringo Lili (válaszként erre: 590. - Tevecca)
2011. márc. 22. 18:32

Nagyon kimerítő lehet,tudom,mert Kristóf másfél évig nem aludt sem éjjel,sem nappal!!! Teljesen kikészültem!!! Segítség sehol,a Mamák aktívan dolgoztak akkor,meg a férjem is...Sokat sírt,könyörögtem a Dokiknak,hogy valami enyhe szert hadd kapjon,mert ez Neki már nem jó,de nem segítettek,azt mondták ,kevés az alvásigénye...Hát,nem kívánom senkinek azt a fél évet...Éppen a végén lettem terhes Julival és csak azért imádkoztam,hogy ne keljen előről kezdenem....Imám meghallgattatott...Első perctől kezdve éjjel csak egyszer volt fent,evett,aludt,soha nem sírt...Öröm volt Vele az élet...Kis kárpótlás....

Tarts ki,bár tudom,mit nem adnál egy hosszú alvásért!!!!!

590. Tevecca (válaszként erre: 589. - Knana)
2011. márc. 22. 18:21
2 hónapja napi 4 órát alszok, ha nem innék kávét...gyakran szédülök, tudom hogy nem csinálhatom ezt örökké, de a gyereket el kell látni. Rohadt kondi. Pedig neki kéne tepernie. Örüljön neki hogy még vele vagyok. Csinált pár disznóságot, amit ugyan nem ismételt meg auóta, de azért jól esne néha egy kis teperés
589. knana (válaszként erre: 587. - Tevecca)
2011. márc. 22. 18:17
Szegényem,tényleg ki lehetsz merülve :(
588. Tevecca (válaszként erre: 584. - Iringo Lili)
2011. márc. 22. 18:15
Jajj szegénykém :( Nagyon vigyázzon magára, meg kitartást, de remélem nem esik át a ló túloldalára
587. Tevecca (válaszként erre: 582. - Iringo Lili)
2011. márc. 22. 18:13

Nehogy félre értsd, nagyon szereti a lányát, játszik vele, meg dédelgeti, de ahogy kinyitja a száját, visszaadja. És Alíz sokat sír. Nagyon. Amint elunja magát, bőg. Most kénytelen voltam kengurúba rakni, összevesztem B-vel, Alíz sírt, megkértem nyugtassa meg, erre lerakta a babahordozóba... persze hogy bedühödik a gyerek. Mosogatni meg muszáj lenne, meg főzni egy teát.

Nem tudom mikor jön haza, remélem egy ideig nem. Feszült vagyok a kialvatlanságtól meg a sírástól, de nem bántanám sosem a gyereket, de ha B valamiben ellentmond....na akkor dühöngök. Mérgemben leszaggattam a harmónika ajtót. Nm értem a logikáját, ha sír, nem le kelll tenni meg ott hagyni egyedül...

586. knana
2011. márc. 22. 18:07

Sziasztok!Ideértem ismét.


Én nem írtam meg Sz-nek,írtam,h.ti döntsétek el!!!!


Amikor én is írtam Teveccának Feriről,arra gondoltam,h.itt én vagyok "idióta2"Tudjátok csak így hívom.


De Ő tényleg ilyen. Nem magamat akarom erősíteni vele.


Bocié is ilyen,én taliztam vele :)


Iringo ahogy olvaslak Sz.olyan,mint én.Ha én beteg vagyok,világ vége.Láttátok mennyit írtam nektek is.Én ilyen vagyok,jól esik ha sajnálnak.:)

De karikor hiába tényleg nagyon rosszul voltam,alig bírtam mozogni,amikor a Kicsi éjjel sírt és tépte a fülét,(arra gondoltunk,h.fáj neki)egyből ki pattantam az ágyból és énekelni kezdtem.Akkor az én Férjem is mondta:"Már nem is vagy beteg".Tudom,minden anya ilyen :)

585. Tevecca (válaszként erre: 580. - Iringo Lili)
2011. márc. 22. 18:06
tőlem sem
584. Iringo Lili (válaszként erre: 576. - Knana)
2011. márc. 22. 17:38
Knana,D3 köszi a vígasztalást Sz-dal kapcsolatban!!! Jól esik...Nehéz időszak jön,mert tudjátok milyen a Férfi ember??? Most fél óránként fogja mérni a vérnyomását napi 3 helyett(naplót kell vezetnie)...A halálán van egy fejfájástól is...Most minek nézünk elébe???? SEGÍTSÉG!!!!!!!!!!!!!!!
583. Iringo Lili (válaszként erre: 581. - Bocikaramell)
2011. márc. 22. 17:35
Hahó Bocika! Azt mondta,estefelé lesz itt,az előbb felhívtam...Majd mesél,biztos!!!!
582. Iringo Lili (válaszként erre: 578. - Tevecca)
2011. márc. 22. 17:35

Ezt szomorúan olvasom...Hogy ennyire Magad vagy a Babával!!! Lennél csak a közelben,besegítenék,néha sírhatna nálunk is....

Ha belegondolok,az én volt férjem is ilyen volt...Nem sokat törődött velük,Julit el is akarta vetetni...Soha nem bocsátom meg neki!!!!

Ja,előttem van a kép,hogy az ablakban áll a kicsi Julival,akinek meztelen a sejhaja és kétségbeesetten lesi,jövök-e már...Na,nem tudta bepelenkázni....Leverette zuhannyal,aztán várt...Rám persze...Na,nem érdemelte meg egyik Gyerekünket sem,sajnos...

Szerintem ,ha Ő kondizni jár,Te is követelj Magadnak ugyanennyi időt!!!! Menj el hazulról...Csak ha sétálni is,vagy boltba...Ő is küzdjön kicsit...Eleinte csak a közelbe menj,hátha nem boldogul...Kicsit szoríts a gyeplőn,nem árt nekik,hidd el!!! Tisztelet a kivételnek: nem Ferire,meg Bocika Párjára gondolok ám!!!!!!

Feriről lerí,hogy gondoskodó,jó Apa...Bociét személyesen nem ismerem,de Őt is olyannak képzelem,mint Ferit...

Én bánom,hogy annak idején nem voltam karakánabb,követelőzőbb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. márc. 22. 17:32
Tőlem nem tudja. Marijuli merre agy? MInden ok?
580. Iringo Lili (válaszként erre: 577. - Bocikaramell)
2011. márc. 22. 17:27

Nekem is az agyamra ment azzal,hogy az ő párja volt a legszuperebb,legjobb...Írtam is az elköszönő,szép üzenetemben,hogy minek ezt bizonygatni??? Saját magát akarja erősíteni??? Én oda tenném a fejemet a nyaktilóba,hogy egy utolsó bunkó a pasi...Nem is lehet normális,hogy egy ilyen banyát elvisel!!! Röhögnék,ha néha el is dádázná őnagyságát,amikor pl.Kiarát,vagy annak édesanyját mocskolja!!!

Nem hiányzik a sleppjük............Azóta legalább itt nyugalmam van!!!

Sz-ben én nem nagyon bíztam,mert könnyen alakítható....Most aztán örülhet a banya,megint lehet kibe belerúgni...Ugya Sz.nem tudja az új helyünket???????????????????????

579. Tevecca
2011. márc. 22. 16:37
Pedig én szoktam írni Szimnek :( Habár főleg fészen :)
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook