Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megújulás éve: kezdjük együtt fórum

Megújulás éve: kezdjük együtt (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
758. MariJuli :) (válaszként erre: 755. - Bocikaramell)
2011. márc. 28. 22:22

Kibékültetek??


Holnap Pestre megyek oktatásra, egy kollegával, és jön a Polgi is Pestre. Jó kis utam lesz :)

Bocikaramell, majd a Szfehérvári lehajtónál integetek!

Tényleg, küldhetném az E. telóját is? El tudnád vinni abba a szervízbe, ahol az enyém volt? Próbáltam a márkaképviseletet hívni hétvégén, de sajnos ez a legközelebbi megoldás.

Szánkót elvitték már?

2011. márc. 28. 22:20

Ez a Szonja babás téma, hogy képben legyetek:

A fészen írtam a Láng Évi ultrahangos képe alá "és tudjátok a nemét?" kérdést, mert nem láttam, hogy a kép alatt volt, hogy Szonja baba. Csak ha rányitottam a képre, akkor volt látható.

756. Tevecca (válaszként erre: 755. - Bocikaramell)
2011. márc. 28. 21:48

én sem...

Örülök Marijuli...épp ideje volt hogy rendesen álljanak hozzátok..

Iringo Lili..ha egy orvos nem tudja meg gyógyítnai, az diszkrimináció, ha bent égnek, az diszkrimináció, ha pont az ő házukat viszi el az ár, az diszkrimináció, ha a tanár nem bír velük és rájuk szól az diszkrimináció...de az hogy rajtunk élősködnek és megverik a gyerekeinket, az rendjén van..mint a minap linkelt cikk...egy csapat kisebbségi támadta meg az egyik rendőrkapitányságot, hogy megölik az egyik rendőrt (ezt üvöltözték) mert az egyik "rokony" elő lett állítva..gyönyörűek..pfújj


Na megyek aludni, sziasztok! Végre le tudta tenni aludni :)


Ui.: mondtam hogy az egyik....

2011. márc. 28. 20:33
Mi van? Mi ez a Szonja baba? Nem vagyok képbe.
2011. márc. 28. 20:05
Amúgy kerestem, most visszanéztem, és én tényleg nem látom!!! Nálam nem írja ki, hogy Szonja baba.
2011. márc. 28. 20:03
ja, jól van, eddig is szonja babának nevezte, én balga :)
752. knana
2011. márc. 28. 19:40
MariJuli,írj gyorsan Facebookon,h.ja,már tudod Kislány!!!Még mielőtt azon csámcsognak,h.nem látsz.Szonja baba,ott van a kép alatt a neve.
2011. márc. 28. 19:40
Holnap fel kell hívjam a siófoki doktornőt, de a háziorvos azt mondta, lehet már 1-2 napon belül
750. knana (válaszként erre: 749. - MariJuli :))
2011. márc. 28. 19:38
Mikor mehettek akkor a pszichiátriára??
2011. márc. 28. 19:34

Megjöttem a háziorvostól. Magándokiként nőgyógyász, ott voltam nála. Csak 1-2 dolgot mondtam el az itt leírtakból, és kérdezett pár dolgot, máris mondta, hogy 2 dolog lehet, jobb esetben többes személyiség, rosszabban skizofrén. Sürgősségi beutalót kaptunk a pszichiátriára, ahol egy doktornő soron kívül fog fogadni minket, és megteszi a szükséges lépéseket. Végre valaki. . .

A délelőtti pszichiáter nem ért ennyit ...

748. knana
2011. márc. 28. 19:30

Megyek fürdetni,át kell állni az új órához :)


Sziasztok,jó éjt!

747. Iringo Lili (válaszként erre: 746. - Knana)
2011. márc. 28. 19:17
addigra csak elromlik... Na és mondhatod,hogy ez állandó probléma...
746. knana
2011. márc. 28. 19:03
Lányok,nem fogjátok el hinni.Máté be csukta a mosogatógép ajtót.Most jó!!!Le volt hajtva,mert épp mosogattam,szedtem ki a cuccokat,a Kicsi meg be nyomta.KIRÁLY!Holnap meg jön a szerelő.
745. Iringo Lili (válaszként erre: 743. - MariJuli :))
2011. márc. 28. 18:35
Majd csak elkapjuk a grabancát!!!
744. Iringo Lili (válaszként erre: 743. - MariJuli :))
2011. márc. 28. 18:27
Ejha,akkor nagyon rátapintottunk!!! A három közül az egyik volt,az tuti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 28. 18:10

Láttátok? Már törtöltette magát a mézesrétes! :)

Most ezekben a percekben!

742. Iringo Lili (válaszként erre: 741. - Tevecca)
2011. márc. 28. 17:55
Nálunk a kisebbség-többség még az Ombucmanhoz is elment...Itt derült ki,hogy tilos ilyen pénzt szedni az oviban...Mellesleg ők soha nem szokták még a kötelezőket sem kifizetni...Ingyen kirándulnak,jönnek színházba,rajtunk élősködnek...Nekik lehet,nekünk nem...Kit is diszkriminálnak tulajdonképpen??????????????????????
741. Tevecca (válaszként erre: 740. - Iringo Lili)
2011. márc. 28. 17:49
Nem szabad? Nem tudtam.
740. Iringo Lili (válaszként erre: 739. - Tevecca)
2011. márc. 28. 17:34

Nem írom itt le,mert biztosan olvasgat...Majd robbantom a bombát,amikor kell...

Ja,nem is szabadna ilyen pénzeket szedni...De nem tudunk mit tenni,fizetünk és nyelünk egy nagyot,hogy milyen jó lett volna az egyik számlára,vagy kajára....

739. Tevecca (válaszként erre: 738. - Iringo Lili)
2011. márc. 28. 17:31

Mert mit tudtál meg róla? Nem biztos hogy ő az, lehet valaki más a csoportból, habár eléggé valószínű (habár engem nem törölt az ismerősei közül, így mivel lebosziztam és nem sértődött meg, nem ő az..na érted :D ) Vagy egy hacker... Igazából bárkit könnyű lenyomozni IP alapján...


Eszközhasználati díj..na meg a nénikéjüket

738. Iringo Lili (válaszként erre: 735. - Tevecca)
2011. márc. 28. 17:20

Szerinted tényleg ő az???? Lehetetlen,hogy ránk találtak...Vagy csak Marijulira??? Bár ahogy írtad,látja,hogy hová irogat az illető............

Sok boldogságot az ilyen bunkóknak!!!!!!!!!

Mondjuk,a rosszindulat mindig benne volt...Mi meg annak idején mennyi mindent leírtunk magunkról őszintén...

Lehet,hogy már drasztikus lépéseket kéne tennünk ellene...Ja,nálam van még egy adú ász...Nyomoztattam én is őtehénsége után és ha párja ezt megtudja,nem lesz eskűvő,sőt,együttélés sem...Jobb lenne,ha visszafogná végre magát!!!

737. Iringo Lili (válaszként erre: 736. - Tevecca)
2011. márc. 28. 17:12

Mit szólsz,szerinted is ránk találtak???

Na,a Lányomnál csak hogy bemehessen a suliba,havi 2500 FT az eszközhasználati díj és 2500 Ft az osztálypénz...Hát,elég gáz ez is...Megkérdeztük még elsőben,mi is az az eszközhasználati díj??? Az,hogy kopik a padló,a bútorok....Na,de télen majdnem megfagytak,nem volt 18 foknál több a termekben,erre már nem futotta belőle........No komment..............

736. Tevecca (válaszként erre: 723. - Bocikaramell)
2011. márc. 28. 16:57
Erre mondjam azt hogy később rosszabb lesz? Nekünk gimiben 2000 ft volt havonta az osztálypénz és még a dolgozatokhoz meg a kiadott fénymásolatokhoz is mi vittük a papírt. Jó mi?
735. Tevecca
2011. márc. 28. 16:55

"Na az durva lenne ha a boszik megtaláltak volna. Nem hinném" Akartam volna ezt írni, de közben meglestem a mézesrétest. Tündérország lakója. Úgy néz ki megtaláltak minket. Tegnap regisztrált és csak a skizofrénes témába szólt bele. Onnan lehet tudni hogy ki hova írogat, hogy ha rámész a profiljára, kiírja. Bukta...


Iringo Lili..remélem is hogy egyszeri eset. Ngyon durva hogy életmentő gyógyszert kell magadnál tartani.

Knana, ez már a hormonok hatása :D Jajj, úgy örülök neked^^ A mosogatószerelőt meg üdvözlöm...remélem most jobb munkát fog elvégezni...

734. knana
2011. márc. 28. 16:36

Be néztem oda ,amiről szó van.Csak Boci írását olvastam és vissza néztem,h.kinek reagált.ÉRDEKES!!!


Mi az,h.ezt-azt ír az IWIWJÉn,honnan tudja,h.kinek az iwiwje!!!


Ha megtaláltak ÖRÜLJENEK!!!!!!!!!!

ÉN CSAK AZT KÍVÁNOM NEKIK AMIT ŐK NEKEM!!!!!!!!!!!!!!


Ezért fura ez az oldal,mert ki írja,h.ki hova írkál??Így akkor ez a topik is meg van.


DE NEM IZGAT!Lehet ÖRÜLNI

733. knana (válaszként erre: 732. - Bocikaramell)
2011. márc. 28. 16:19
Nem néztétek,mikor regizett az emberke??
2011. márc. 28. 16:03
Nem írta ki a nevét, mert végig olvastam az összes hsz-t. Csak tegnap azt hiszem, hogy a fia neve Erik. Na, de erre szokták mondani, hogy nem csak egy tarka kutya van a világon, Erikből is van több. Nekem gyanús, hogy a dögök, mert, nagyon konkrétumot írt. Azt sem tudom, hogy honnan tudja, hogy marijulit letiltotta a fia? Tehát csak olyan valaki lehet, aki ismeri őket.
731. Iringo Lili (válaszként erre: 729. - Knana)
2011. márc. 28. 15:15

Hogy ott írta-e Mjuli a rendes nevét,nem tudom...Itt mi nem,az tuti...

Néztem Mjuli adatlapját,abból nem lehet semmire rájönni...Akkor meg honnan tudja a tyúk E. vezetéknevét is??? Egyáltalán a nevüket??? Néha megijeszt ez az Internet........................

Sok bosszúságot okoz Nektek az a mosogatógép!!! Nem lehet kicseréltetni egy újra???

Mi lehet Mjuliékkal??? Remélem,ma már megtalálják a megoldást!!!!!!!!!!!!!!!!

730. knana
2011. márc. 28. 14:53

Holnap jön ismét a mosogatógép szerelő.Ma szóltam be,h.egyszer mosogattam vele, és megint nem zár az ajtó.Mondtam az a vicc az egészben,h.kedden volt kint a szerelő.Mondtam ha lehet minnél hamarabb küldjék.


HOLNAP JÖN!Remélem nem eddig tart majd megint.

729. knana (válaszként erre: 727. - Iringo Lili)
2011. márc. 28. 14:47
Nem írt senki semmit,mármint nevet?????Csak nem találtak meg.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook