Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megújulás éve: kezdjük együtt fórum

Megújulás éve: kezdjük együtt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
638. Tevecca
2011. márc. 25. 17:47
Hali! Látom jó idő van, senki sem írt :)
637. Tevecca (válaszként erre: 636. - Knana)
2011. márc. 25. 13:44

Szia!

Próbálok, tömöm magamba a magne b6-ot... De áhh. Azt tudni kell Alízról hogy szörnyen okos, mármint komolyan, rettentő okos. Annyira hogy őt 2 percre lehet lekötni egy játékkal, dallal stb., ha megunja üvölt. Szóval két percenként új dolgot kell kitalálni, különben folyamatosan üvölt. Ringatással, stb, nem lehet megnyugtatni, le kell kötni. A bababoltos csaj nagyon kiakadt, bemutatkozott neki, egy egész bababoltnyi játék nem volt elég neki de még a csajst is megunta 2 perc alatt. Ha unatkozik, üvölt. Szóval egész álló nap üvöltés van nálunk, még kézben is, durva. Így nem csodálom hogy picit az agyamra ment. Remélem nem szülés utáni depresszió... Nem hinném vagy nem tudom. Anyu is kiakadt ezen a gyereken. Mondta hogy még a húgomnál is durvább. Anyunak a hugi után kialakult a depresszió, utánam nem, de rettenetesen jó baba voltam. Ha letett, el voltam a fallal is órákon át. No mindegy, már vagy 50dalt megtanultam, de sorra unja őket. Tuti nem éhes, mert nő mint a bolondgomba, hasa nem fáj, a front végre elment. Most alszik a kendőben, magamra kötöttem, adtam neki cumit és be is aludt. Ó te jó ég

636. knana (válaszként erre: 632. - Tevecca)
2011. márc. 25. 12:37

Szia!Mi van Veled???Ez is be tudható a szűlés utáni depressziónak???Nem tudom.


Próbálj meg meg nyugodni.

Nem baj ha sír Alíz,tágul a tüdeje!!!!Azért neked jó lenne,ha nem roppannál össze.


Remélem tényleg jobban vagy!

635. knana (válaszként erre: 631. - Iringo Lili)
2011. márc. 25. 12:34
Rám hozod a frászt!!!Próbáltalak hívni,de ki vagy kapcsolva!!!Remélem nem kórházban vagy!!!!!!!!
634. Tevecca
2011. márc. 25. 07:35
Jó reggelt! Lehiggadtam. Olyan volt mintha a gyerek a pokol legmélyebb bugyraiból szabadult volna. Nagyon üvöltött, még a cicit is kiköpdöste. Tudom hogy a szuri miatt volt nyűgös, de áhh.
633. Tevecca (válaszként erre: 631. - Iringo Lili)
2011. márc. 24. 20:34
Na hát ez gyönyörű Mégis mit műveltél? Vigyázz magadra! Puszi
632. Tevecca
2011. márc. 24. 20:33
Bocsánat, sikerült kicsit megbuggyanni, Kitéptem a harmónikaajtót tegnap előtt, ma meg toporzékoltam. Majd jövök valamikor. ALíz megkapta az oltást, délután üvöltöt mint a sakál, én meg megbuggyantam. Balázsnak szóltam jöjjön haza kocogásból én meg elmentem fürdeni. Majd jövök, sziasztok
631. Iringo Lili (válaszként erre: 626. - Knana)
2011. márc. 24. 20:28

Most jöttem ki a kórházból...Munkahelyről,délben kerültem be 220/120/100-al...Főnököm vitt be...Nem hittem,hogy megérem az estét...

Nyelv alá gyógyszerek,infúzió,vérvétel...

Holnap háziorvos,szívgyógyász....

Szilárd helyett én kerültem be...

Próbálok aludni...Jó éjt Nektek is!!!

630. knana
2011. márc. 24. 19:47

Lányok,az Uncsim Romániában lakik.A Felesége Debrecenbe jár dokihoz,mert Kismama.Mára volt ki tűzve a császár.


Mentek is szegények.Most írtam a neten,Anya másik tesójának,h.nincs még meg Olivér???Azt mondja nincs.Erre rá pár percre ír,h.hívta Keresztanyám,h.el halasztották a császárt,szombaton lesz.Már otthon vannak a Fiatalok.Szegény Hajnika,nem lehet kellemes.Már gondolom fel készült rá,h.ma Babázik és SEMMI!!!!

629. knana
2011. márc. 24. 19:44
Lányok,a cisztától nem szokott meg jönni?Mert az egyik fórumban azt írják,h.lehet azért nem jön meg.Ez igaz??????????????Az szép lesz,még soha nem volt olyanom,nem is akarok.
628. knana (válaszként erre: 627. - Bocikaramell)
2011. márc. 24. 19:27

Még semmi!Ma gólyát láttam :)


Nálunk is van a garázs kapunál orgona.Egyszer Feri tövig ki vágta,de vissza nőt.Kérsz belőle???

2011. márc. 24. 18:52

Itt vagyok! Marijuli, még mindig tologatják az ügyet? Mi az, hogy ha itt lesz még Erik?

Andika, még mindig semmi? Annyira fáradt vagyok napok óta, alig bírok fent lenni. Tevecca, meg kapta a szurit törpilla? Iringó, csak nem megint kirándulsz? :9

SEmmi különös nincs velünk, mindig a kertet bogarászom. Ma kint voltam a barátnőmnél, hoztam orgona tövet, meg liliom töveket.

626. knana
2011. márc. 24. 18:30

Iringo!Mizu a Pároddal?


Boci merre vagy és Tevecca??

625. knana (válaszként erre: 624. - MariJuli :))
2011. márc. 24. 18:21
Miért nem történt semmi?Semmit sem mondtak???ezért kellett fizetned?
2011. márc. 24. 18:08

Lányok nem vagytok ma valami aktívak.

Igaz jó idő van, biztos mindenki kint van. Azért már jöhetnétek.

Kinek hogy telt a napja?

Mi megjártuk Kaposvárt. Hát megint nem történt semmi, de legalább kaptunk 15-ére a pszichiáterhez időpontot. Ha addig még itt lesz Erik.

623. knana
2011. márc. 24. 16:00
Lányok,Anyáéknál vagyunk.Az oviból ide felé jövet láttunk 2 gólyát.Mondtam ám a mondókát,kétszer :)Beni azt mondja,ahány gólyát láttunk annyi Babát fog hozni :)
622. MariJuli :) (válaszként erre: 621. - Knana)
2011. márc. 24. 10:32

Ha hiszed, ha nem, még mindig alszik. De kellett volna. De egész héten még nem volt, és ki tudja múlt héten mikor volt, mert múlt héttel 48 igazolatlanja van, ezzel a héttel együtt már ha napi 6 órát veszek, akkor 72 a mai nappal. Jó mi? És nem izgatja.

Kitakarítottam a nagyszobát, mostam-teregettem, megfőztem a spagettit, elrendeztem a konyhát, felmostam, és nem zavartatja magát, nyugodtan alszik. Megőőőőőőőőőőőrülök!

621. knana (válaszként erre: 620. - MariJuli :))
2011. márc. 24. 10:04
Na,sikerült fel ébreszteni?Akkor ma nem is kellett suliba mennie?
620. MariJuli :) (válaszként erre: 619. - Knana)
2011. márc. 24. 07:50

Szia!

Nem a lóvét sajnálom, hanem hogy ennyi baj van Erikkel, nem lehet normálisan, nyugodtan élni a mindennapokat.

Ma szabin vagyok, kb fél órája keltegetem, nem hajlandó felkelni. Nem tudok vele mit csinálni. Ma ma a pszic. kiváncsi leszek mit mond.

Takarítok, főzök, és 3/4 1 felé el kell induljunk. Kb fél 5 lesz, hogy hazaérünk.

Majd még délelőtt benézek.

619. knana (válaszként erre: 618. - MariJuli :))
2011. márc. 23. 20:07

Az üzid második felének nagyon örültem.Csupa jó hírek!!!


Az első fele vég kifejletére is kivi leszek.Sajnálom,ha ugrik a Lóvé,azért nem mindegy!!!!!


Most megyek,jó éjt,sziasztok!

2011. márc. 23. 19:00

Sziasztok!

Ma délutánra kicsit lenyugodtam. Holnap megyünk Kvárra a pszichológushoz, de remélem pszichiáter is már foglalkozni fog velünk. Azt tanácsolta a pszichológusunk - az itteni - hogy írjam le ami történt. Hát én kiírtam magamból 2,5 oldalt géppel, azt adjam oda holnap, hogy olvassák el, és vegyék komolyan az ügyet. Kíváncsi leszek mire megyek holnap. A héten még nem volt iskolába, már közel 70 igazolatlan óránál tartunk, úgyhogy ugrik a családi pótlék.


Ha minden jól megy, a júliusi esküvőt már én fogom tartani. Ma jöttek bejelentkezni :) Izgi...


Pistinek megvolt az első munkanapja az új helyen, lelkes, jókedvű, és csupa jó hírekkel jött.

617. Tevecca (válaszként erre: 615. - Iringo Lili)
2011. márc. 23. 18:43
Rettentően :D 2 perc és meg is tanultad, nagyon érthető a leírás :D A világ legjobb találmánya, az fix! :D Hamar meg is lehet kötni, pedig Alíz bőgött, de 2 perc és meg is nuygodott :D
616. Tevecca (válaszként erre: 613. - Knana)
2011. márc. 23. 18:41

Nem mertem kérdezni, gondoltam majd mondod hogy áll az ügy :)


Tényleg jó hogy már nem vagyok ennyire egyedül

615. Iringo Lili (válaszként erre: 608. - Tevecca)
2011. márc. 23. 18:41
Örülök a híreknek!!! Sokkal vidámabbnak tűnsz most és ez Neked is,Babádnak is jó lesz...Ha még valaha szülnék,én is vennék ilyen kendőt!!!! Könnyű felvenni????
614. Iringo Lili (válaszként erre: 613. - Knana)
2011. márc. 23. 18:34

Ez jó hír!!!! Főleg,ha közben is "rajta vagytok az ügyön" ,már azt sem tudod majd ,hol is tartassz...

Mi nagyon drukkolunk ám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

613. knana
2011. márc. 23. 18:25
Nálam egyébként még MINDIG SEMMI!!!!!!
612. knana (válaszként erre: 608. - Tevecca)
2011. márc. 23. 18:24
De jó,h-átment Anyukád.Jól teszi majd ha jár és be segít neked.Ha más nem arra is jó,h.BESZÉLGESSETEK!Az is sokat jelent.
611. knana
2011. márc. 23. 18:23
Iringo,nem irigyellek a kirándulás miatt :(De nyugi,az a nap is el telik!!
610. Tevecca
2011. márc. 23. 18:21
Remélem így már nyugisabb lesz a dolog, mert tegnap dühömben kitéptem a harmónikaajtót. Durva volt. Már most nyugodtabb vagyok :)
609. knana (válaszként erre: 607. - Iringo Lili)
2011. márc. 23. 18:20

Kirándultunk az ovisokkal,de nem volt jó,mert nagy volt a szél.Persze nem volt nagy kirándulás,de ezt tegnap már előre írtam.


Utána haza jöttünk Mátéval fél 12 körül értünk haza,evés alvás,ismét ovi.Majd tócsit sütöttem és Apa már itthon is volt:)


Ennyi volt a mai napunk.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook