Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megújulás éve: kezdjük együtt fórum

Megújulás éve: kezdjük együtt (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
788. Iringo Lili (válaszként erre: 786. - Tevecca)
2011. márc. 30. 08:04

De jó,hogy vannak ilyen napjaid is!!!!

Most én is jó kedvű vagyok,Juli aludt végre,így én is....Mi is...

A nap is süt....Csak dolgozni ne kéne menni!!!

Már megsütöttem a kenyeremet, főztem,felmostam...

Úgyhogy,ha hazaérek,nem lesz dolgom...

Jut eszembe,este 7-kor érek haza,mert meló után megyünk Ildi Mamát köszönteni...Eddig nem tudtuk,nem volt itthon,Unokázott Veresegyházán...

Akkor 7 után jövök...Termeljetek ám!!!!!!!!!!

787. Tevecca
2011. márc. 30. 08:03
Elfelejtettem.... Tegnap volt a lakás tulaja. Úgy van megegyezve, hogy 10.-éig jöön a pénzért. Na már most tegnap 29 volt. Mondtam is neki, hogy vár pár napot, vihette volna az aktuálisat is. Lányok, én komolyan nem láttam még olyan tulajt aki ennyire "gyorsan" jön a pénzért. Ennyire nem kell neki? Bosszantó....Mondja h nem kell, szívesen megtartom.
786. Tevecca
2011. márc. 30. 07:15
NA végig értem :) Tegnap a védőnő után anyu feljött, sütöttünk kakaóscsigát, aztán lementem hozzá Újtelepre és ott voltunk egész nap. Alíz megnézegette a virágokat, a macska rettenetesen érdekelte, no meg a kutyán is volt mit csodálni :D Persze nem nyúlhatott hozzájuk, mert még túl pici, de szerette volna kicsit megtépni azt a macskát, majd lefordult a kezünkből érte :D Aztán Balázs lejött értünk, úgy sétáltunk haza, laza másgél kilóméteres séta, a fele dombnak felfelé meg egy kis 250 lépcsős akadály :D Összességében jó napunk volt :) Kis kikapcsolódás. Anyutól kaptam ibolyát, szedett fel a kertből 3 színt, lilát, fehéret és rózsaszínt. Betette egy cserépbe, most itt van az ablakomba, olyan gyönyörű :D
785. Tevecca (válaszként erre: 775. - MariJuli :))
2011. márc. 30. 07:10
Uszítsd! Ez így nem állapot..hát a nénikéjét...pfú de felhúzott....
784. Tevecca (válaszként erre: 776. - Iringo Lili)
2011. márc. 30. 07:10
basszuskulcs, jó hogy mondod, megint elfelejtettem volna bejelentkezni.... szerintem cavingtont kéne szednem...
783. Tevecca (válaszként erre: 768. - Iringo Lili)
2011. márc. 30. 07:08
Te jó isten... bakker, remélem nem lesz komolyabb baj
782. Tevecca (válaszként erre: 765. - Iringo Lili)
2011. márc. 30. 07:06

Biztos kiderül^^ A nyaralás tuti sokat fog segíteni :)

Az biztos h lehet dögönyözni, jó kis csikis. Viszont foltokban hullik a haja. Tudom hogy normális, de a füléről, a hátáról meg a derekáról alig hiányzik valami. A végén lesz gy kopasz, szőrös fülü gyerekem :'(

781. Iringo Lili (válaszként erre: 779. - Knana)
2011. márc. 29. 19:54
Ez Magyarország!!! Amíg baj nem lesz,nem foglalkoznak senkivel!!!!!!!!!!!!!
780. knana (válaszként erre: 777. - Iringo Lili)
2011. márc. 29. 19:54
Én is remélem,h.ma már tud aludni a Lánykád.
779. knana (válaszként erre: 775. - MariJuli :))
2011. márc. 29. 19:53
Ez elég pocsék hír,h.el utasítottak!!!
2011. márc. 29. 19:50

boci! Örülök, hogy béke van.

Akkor feladom a telefont a héten, vagy a jövő héten, nem tudom még hogy érek a postára. És teszek bele pénzt a visszaküldéshez is.

777. Iringo Lili (válaszként erre: 775. - MariJuli :))
2011. márc. 29. 19:49

Na,800????????

Mit is akartam??? Olyan álmos vagyok,hogy rémes....

Lassan fejjel bezuhanok az ágyba....Remélem,ma nem hárman leszünk az ágyban?????????????

776. Iringo Lili (válaszként erre: 773. - Knana)
2011. márc. 29. 19:47
Mikor megy fogorvoshoz D3??? Szegény,biztos kínlódik azzal is...
2011. márc. 29. 19:47

Sziasztok!

Hosszú volt a mai nap.

Boci, szólok nekik menjenek a szánkóért, amúgy már ki is fizették 1 hónapja lassan.

knana, hát látszik milyen egy dög, azért is azt adja a lányára, mi ez, ha nem rosszindulatúság?

Fnek jobbulást kívánok, mikor megy haza?

Iringó, rátok is jár a rúd rendesen. Ne feledjetek a háziorvossal beszélni.

Tevecca, örülök, hogy jobb a kedved, szép kis vasgyúró Alíz, úgy megdögönyözném!!!


Sokra nem jutottam ma a siófoki psz-nél, teljes elutasítást kaptam, mivel még nem töltötte be a 18-at. Holnap ismét a háziorvost hívom, és ráuszitom erre a nőre.

774. Iringo Lili (válaszként erre: 773. - Knana)
2011. márc. 29. 19:46

Akkor húzzunk bele!!!

Biztos rosszalkodik a kis hamis!!!!

773. knana
2011. márc. 29. 19:44

Lányok,ma ügyik lesztek és meglesz a 800!!!


Tevecca,merre van?Kicsikéje mit csinálhat?

772. Iringo Lili (válaszként erre: 771. - Knana)
2011. márc. 29. 19:42

Ha valaki ellentmond a banyának,máris lekurvázza,mocskolódik...Hát,ez őnagysága!!!!Őtehénsége...

Örülök,hogy Feri jobban van!!!!

771. knana (válaszként erre: 770. - Iringo Lili)
2011. márc. 29. 19:37
Annyit írt,h.a Csaj,akitől kaptak egy csomó mindent kölcsön,kád,hordozó,autós ülés,ruhák.Az ülést,kádat hordozót,már akkor mondta,h.majd kéri vissza,mert el akarja adni.
770. Iringo Lili (válaszként erre: 769. - Knana)
2011. márc. 29. 19:32
Szarrágó egy liba...Ki az a csaj,aki kéri vissza a babaruhát???
769. knana (válaszként erre: 768. - Iringo Lili)
2011. márc. 29. 18:58

Nem semmi a Párod.Szegénynek minden összejön!!!


Most olvastam bele a Donnába.B.puffog ,mert szólt a csaj,h.kéri vissza a baba ruhákat,meg a többi cuccot.Persze,most ócsárolja,h.ilyen,meg olyan foltosak voltak,azt sem tudja melyikek,mert azt mondták,h.nem kell vissza adni.

Egy kabátot is kér a csaj,meg szabcsit.Mondta vissza adja és ha lesz lóvéja vesz másik kabátot.Egyből mondta a csaj,h.akkor nem kell.Holnap mennek elvileg a cuccért,azt írta azért is azt a szabcsit adja a Lányra.


Azt írta az ikrektől,meg másoktól is kapott egy csomót.Akkor MIÉRT SAJNÁLJA vissza adni??ÉRDEKES

768. Iringo Lili (válaszként erre: 764. - Knana)
2011. márc. 29. 18:47

Ja,a "legjobbat" még nem is írtam...Ma voltunk Sz.dal ultrahangon a lábával...Kiderült,hogy lábon kihordott egy trombózist...Jó,nem?????????????

Holnap vérvétel,aztán lehet,hogy keresnünk kell egy érsebészt...

Knana,ne haragudj,hogy mostanában ilyen pocsék hírekkel jövök,de ez van...Mintha átok ülne rajtunk...Talán a banya????Kéne valakivel levetetnem az átkot....Nem értetek hozzá???????????

Bocika,merre jártál ma?????Mjuli nemrég ért haza BP-ről....Most főz,majd este jön....

767. knana (válaszként erre: 766. - Iringo Lili)
2011. márc. 29. 18:12

Persze,mindig van nála gyógyszer.Most kapott lázmérőt is.


Már jobban van,azt írta,igaz a nyakát nagyon fájlalja.

766. Iringo Lili (válaszként erre: 763. - Knana)
2011. márc. 29. 17:37
Szegény,remélem,már jobban van!!! Vannak Nála gyógyszerek??? Én nem tudnék lázasan vezetni...De azért Te nehogy agyon aggódd Magad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
765. Iringo Lili (válaszként erre: 762. - Tevecca)
2011. márc. 29. 17:34

Már megszerveztem mindent...Gyerekorvosnál voltam,pszichológusnál,a lelkészénél...Kicsit most még-még többet törődünk Vele...Csak kiderül,mi van...Szoktunk anyás napokat tartani...Már a nyaralást várjuk,nagyon!!! Az lesz az igazi...

Jó kis dundi a Lánykátok,de ez nem is baj...Jól meglehet dögönyözni....

764. knana
2011. márc. 29. 13:09

Hívott a mosogatógép szerelő,h.12-15 között kellene hozzánk jönnie,de fél órán belül nálunk lenne ha nem baj.11 előtt hívott.Mondtam jöjjön,de már be lehet csukni az ajtót,a 2 éves gyerekem be tudta :)


Mondtam azért jöjjön nézze meg,ez így nem állapot.Azt mondta akkor nem jön most,de rendelnek hozzá alkatrészt,és majd jön ha megjött és ki cseréli.Kb.5 nap.Mondtam oké.

763. knana (válaszként erre: 761. - Iringo Lili)
2011. márc. 29. 13:07

Sziasztok!És mit mondott a gyerekdoki?Úgy sajnálom Julit!


Boci,örülök,h.béke van.


Az én Férjem ,meg beteg,38.8 volt reggel a láza azt írta.Tuti lehet így vezetni.5 lerakója volt,amikor írt,már ment az 5-re,szerencsére.Majd megy a felrakóra,de későn este,inkább éjjel rakják majd meg.Remélem addig alszik.Van amikor szól,h.éjjel ne hívják be,hanem be megy hajnalban.

762. Tevecca (válaszként erre: 760. - Iringo Lili)
2011. márc. 29. 10:48

Te is labilis vagy? :D Most már jobba kedvem, de nem tudom ez meddig fog tartani. Ma votunk védőnőnél, 60 cm és 5360 gramm :D Kis husimusi :D


Sok rajta a stressz. Nem lehet hogy a suliban van valami? Meg tuti hogy miattad is aggódik. Adj neki egy kis magne b6-ot, streszoldó gyanánt, hátha használ. Egy kis beszélgetés a pszichológussal tuti nem árt neki, viszont (szerintem) szervezz egy anyás napot. Régen amikor sok volt rajtama stressz egy csomó dolgo miatt, anyuval csavarogtunk egyet és utána sokkal jobb volt :) Puszi

761. Iringo Lili (válaszként erre: 759. - Bocikaramell)
2011. márc. 29. 09:33
Beszéltem a Gyerekorvossal,mindjárt megyek Hozzá,meg találtam pszichológust is...Eddig azt hittem,van legalább egy normális Gyerekem...Nem könnyű ez a kamaszkor!!!
760. Iringo Lili (válaszként erre: 759. - Bocikaramell)
2011. márc. 29. 07:23

Na,megint nem aludtunk!!! Juli éjfélkor ismét bömbölve jött át,hogy nem bír aludni...Ma felhívom a gyerekorvost,mert ez nem mehet így tovább!!!

Csak mond valamit...

Úgy érzem magam,mint D3,de Neki legalább kisbabája van, Akinek ez elnézhető...

Hát,nehéz napom lesz...

759. bocikaramell (válaszként erre: 758. - MariJuli :))
2011. márc. 29. 07:18
Kibékültünk. Persze küldjed. Ezek szrint nem válaszoltam még erre a kérdésre. Bocs, nem volt szándékos. A szánkóért nem voltak, de jöhetnének már. Nem akarom nagyon elrakni a padlásra vagy valahova, mert aztán meg nem merek felmenni érte.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook