Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megújulás éve: kezdjük együtt fórum

Megújulás éve: kezdjük együtt (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. márc. 30. 20:34
Nem tudom mi van D3-al, írtam neki sms-t, nem is válaszol rá. Aggódom ...
817. MariJuli :) (válaszként erre: 816. - Bocikaramell)
2011. márc. 30. 20:33

Korán elmegyünk itthonról. Nem tudom nem veszélyes úgy őrizetlenül hagyni?

A szülei a mai napig fával fűtenek.

816. bocikaramell (válaszként erre: 815. - MariJuli :))
2011. márc. 30. 20:29
Télen reggel begyújtottunk és egész nap meleg volt. Aztán este vagy újra gyújtottunk, vagy nem, mert volt amikor még este is meleg volt a kályha.
815. MariJuli :) (válaszként erre: 813. - Bocikaramell)
2011. márc. 30. 20:11

Örülök, hogy minden oké, és főleg, hogy szent a béke.

Én mennék a kályhás lakásba, de a fiúk nem akarnak. Az a bajuk, hogy egész nap nem vagyunk itthon, és ha kemény tél lesz, akkor ki gyújt be? Na és fát hozatni, rakodni, vágni? Mert ha valaki mindig lenne itthon, lehet ők sem így állnának hozzá. El vannak kényelmesedve teljesen. Dehogy veszem kioktatásnak, sőt, köszönöm hogy az én véleményemen vagy. Sokkal olcsóbb lenne nemcsak a fűtés, hanem a bérleti díj is.

814. knana (válaszként erre: 813. - Bocikaramell)
2011. márc. 30. 20:06
Az jó,ha Apával voltál :) Akkor már igazoltad is a hiányzást.
2011. márc. 30. 20:04

Sziasztok! Itt vagyok, nincs semmi gond, csak most értem haza. Megkaptam az sms-t, csak vezettem, így nem válaszoltam. Meg fogom nézni Eriket.

Tevecca megijesztesz, mi az hogy kidobott? Ne aggódjatok a költözés miatt, én már profi vagyok. Nekünk sem ez a végleges, de nem is izgatom magam rajta.

Eszti, én a helyedbe meggondolnám azt a kályhás lakást, nagyon sokat lehet spórolni Én is idegenkedtem a cserépkályha miatt, de nagyon jó és teljesen más hőt ad le. Ez az én véleményem, ne kioktatásnak vedd.

Köszi, hogy aggódtok miattam, de ma egész nap apával voltam, most jobban megviselt az hogy nfem beszéltünk napokig.. Öregszem :)

812. MariJuli :) (válaszként erre: 811. - Knana)
2011. márc. 30. 19:53
Csak van Győrben rokonom, ott akartam érdeklődni valami után, ami Iringonak kéne, hátha tudnak segíteni.
811. knana (válaszként erre: 810. - MariJuli :))
2011. márc. 30. 19:46
Ebből én nem értettem semmit,de biztos nem is rám tartozik,hisz Iringónak szólt.
810. MariJuli :) (válaszként erre: 809. - Knana)
2011. márc. 30. 19:44

Szia! Nem tudom mi van Bocival, épp az előbb írtam neki sms-t!


Iringo írt vissza a csávó fészen, de csak annyit, hogy kérdezzem az unokatesómat. Szóval nem tudom mi van köztük, annyit tudok, hogy elváltak, de attól még segíthet nekem, rám nem kéne haragudnia. De remélem azért írta, mert talán a Noi tud segíteni. (unokanővérem)

809. knana
2011. márc. 30. 19:41

Boci,jól el tünt :(


Kertészkedik??????

808. knana (válaszként erre: 799. - MariJuli :))
2011. márc. 30. 19:40

De jó lesz!!!Majd adhatsz össze párokat.


Én szerintem nem tudnám csinálni,én minden esküvőn sírok :D


Jó hír,h.volt fent nálatok egy Csaj.Reméljük jó hatással lesz a Csávóra :)


Jó kis fizu lesz :)

807. knana (válaszként erre: 802. - Tevecca)
2011. márc. 30. 19:39

MI VAN???Remélem csak félre értettünk valamit.


El ment az esze?(már bocs)

806. MariJuli :) (válaszként erre: 802. - Tevecca)
2011. márc. 30. 19:34

Jesszus, ne ijesztgess! Remélem minden rendben van, gyere és nyugtass meg!

Ha akarod olvasni a naplóm, akkor a keresőbe írd be, hogy Tumpika, legörgeted az oldalt és ott megtalálsz, ráklikk a névre, ott az adatlapon interaktivitás fülre, ott pedig a titkos naplóra, jelezntezés olvasásra, ott azthiszem 2x kell, amíg ki nem irja, hogy sikeresen jelentkeztél.

805. MariJuli :) (válaszként erre: 804. - Iringo Lili)
2011. márc. 30. 19:33

Hívtalak telefonon az előbb! Már megijedtem, hogy nem jelentkeztél még ma délután!


Az a lány, amit Eriktől tudok, a buszsofőrnek valami rokona vagy ismerőse akivel itt buszozik Erik (ott is lakik a falujukban innen kb 15 km) állítólag ott a buszon ismerte meg. Biztos volt fent, mert ezt fénykép bizonyítja :)

804. Iringo Lili (válaszként erre: 800. - MariJuli :))
2011. márc. 30. 19:25

Végre vannak jó hírek is!!!!

Ki az a Lány??? Osztálytárs???

Tényleg ott volt Nálatok???

Nekünk jó ám,ha akkor jöttök,ha már minden lezajlott....Csak sikerül valamikor találkoznunk!!!

803. Iringo Lili (válaszként erre: 802. - Tevecca)
2011. márc. 30. 19:23
Micsoda???? Honnan dobott ki??? A gép elől,vagy otthonról??? Ne ijesztgess!!!
802. Tevecca
2011. márc. 30. 19:13

Marijuli én kivi vagyok...


Balázs most dobott ki, odaág fajultak a dolgok..nem tudom mikor jövök...

2011. márc. 30. 19:06

Kedves barátnőim!

A Tumpika fiókomban írom a naplómat. Tegnap indítottam egy új titkos naplót, amit csak azok láthatnak, akik jelentkeznek a napló olvasására, és engedélyt adok rá.

Ha gondoljátok, a titkos naplómba ha jelentkeztek, abban részletes olvashattok a minden napjaimról.

Persze nem haragszom meg, ha nem, csak jelzem ezt a lehetőséget is ezen az oldalon.

2011. márc. 30. 18:39

Pistiék jövő héttől 12 óráznak, az azt jelenti, hogy reggel 6-este 6-ig és fordítva. Jól fog kapni legalább májusban :)

Számoltam egy óraszámot, meg megnéztem a kalkulátort, na most lehet érdemes lesz átvariálnunk a családi adókedvezményt, mert ő többet tud igénybe venni. Az óraszám alapján 127-re jön ki a nettója, ha viszont ő kéri a családi adókedvezményt akkor 149.000, az nem mindegy. És még nincs benne túlóra. Húú gyerekek, ez nekünk álom fizetés, sose volt még ennyi. Igaz ezért kell hajtania rendesen! Na ennek a családi adókedvezménynek utána járok.

799. MariJuli :) (válaszként erre: 797. - Tevecca)
2011. márc. 30. 18:31

Alíz abbahagyta az üvöltést? Mit művelt Balázs - persze, ha publikus.


Inkább én nehogy pofára essek lány ügyben, mert már volt ilyen, és még frissen élnek bennem az emlékek. Annyira örülnék, ha tényleg lenne egy lány, akivel kölcsönösen szerelmesek lennének, talán Eriket megváltoztatná, kizökkentené.


Boci, én nem látom Eriket valamiért, de ha meg tudod nézni az ismerősei között van egy Csenge nevű lány?


Ma megkaptam a papírokat a tanfolyamra. Április 11-én indul, 2 hétig hétfőtől-csütörtökig, akkor a húsvét után szerda-csütörtök, majd azt követő hét május első hetében hétfő-kedd-szerda, 9-kor fog kezdődni, és 7 óra lesz. Igzulok már :) Elég tömény jogi dolgok vannak benne. Aztán majd kell szabi is a vizsgára való felkészülésre, úgyhogy nem sokat fogok dolgozni júniusig. Május 18 (Erik névnapja) lesz az írásbeli és május 30 a szóbeli.

Ingázni fogok szerintem Tab-Szekszárd között (kb 80 km) de még nem tudom, hogy visznek-e vagy saját kocsival megyek térítéssel.


Iringo nem tudom még hogy alakul a május, de május 7-én szombaton lesz esküvő, akkor biztos nem tudunk menni, mert nekem is jelen kell lenni egyrészt mint segítő, másrészt megfigyelő, tanuló, utána meg tanulnom kell a vizsgákra, de majd egyeztetünk, csak összejön valamikor.

798. Tevecca (válaszként erre: 796. - MariJuli :))
2011. márc. 30. 18:27
Tudod nálam az a ciki hogy már nem emlékszek mennyit költöztünk..na annyit...
797. Tevecca (válaszként erre: 796. - MariJuli :))
2011. márc. 30. 18:25

Az jó hogy volt egy lány, csak nehogy pofára essen Erik :S

Mindenki jól van?

Mi megint lementünk anyumhoz. Akkora szemét volt Balázs hogy nem bírtam tovább. De nem akarok nyavalyogni, viszont ha így folytatja megbuggyanok az biztos. Nem fair amit velem művel...


Na mindegy, ma megint "macskáztunk", nagyon bejön ALíznak az a dög :D Cuki cica. Meg hát az a kutyám amit Alíz miatt levittem anyuhoz, az is tetszett neki. Loui meg rettenetesen örül nekem :) Jó nap volt.

796. MariJuli :) (válaszként erre: 792. - Tevecca)
2011. márc. 30. 18:04

Ismerős az érzés. Igaz én hozzátok képest kismiska vagyok, még "csak" 7x költöztem, de érzem még ez sem az utolsó :) Már ilyenkor én is érzem a mehetnéket. Remélem összejön a házikó.

Iringo, mit csináltál Julival, hogy aludt?? :)

Boci merre vagy??


Andika, Feri jobban van?


Lányok ma jó napom van. Na nem azért, mert sikerült bármit is intézni. Sajnos azt nem, mert a házidoki is azt mondta, hogy akkor sajnos nincs más lehetőségem, mint a kaposvár.


Azért van jó napom, mert Erik jó kedvű, volt iskolában (kis öröm is öröm :D) és volt itt egy lááááááááány!!! Igaz nem találkoztam vele, de fénykép van róla!!! Talán Boci látod a fészen te is :) Remélem ez most nem mese.


Most gyors főzök, és jövök!

795. knana
2011. márc. 30. 17:57
Mizu Lányok?Sehol senki????Ma ovi után voltunk a játszó téren.Jó volt.
794. knana (válaszként erre: 788. - Iringo Lili)
2011. márc. 30. 13:36

Sziasztok!Örülök,h.jó éjszakátok volt.


Tevecca,nektek pedig a tegnapi nap miatt :)

793. Tevecca (válaszként erre: 789. - Iringo Lili)
2011. márc. 30. 11:14
Nagyon érdekes. Annyira tutyimutyi, de az asszony sem különb.
792. Tevecca (válaszként erre: 790. - Iringo Lili)
2011. márc. 30. 11:13

Iringo Lili csak az a gáz hogy nem tudom mi lesz utána. Fura lesz röghöz kötötten élni. 12? Az lófütyi. Gyerekként fél évente, évente költöztünk, emiatt folyamatos kényszer van bennem a költözésre. Már most érzem a mehetnékem, pedig novemberben jöttünk ide csupán. Ne értsd félre, nagyon jó lenne végre. Lenne egy szép kertem :)


Örülök hogy Juli végre aludt. Rettenetesen rátok fért már

791. Iringo Lili (válaszként erre: 787. - Tevecca)
2011. márc. 30. 10:02
Indulok dolgozni....Remélem,MJULI ma sikerrel jársz!!!!!!!!!
790. Iringo Lili (válaszként erre: 787. - Tevecca)
2011. márc. 30. 08:08

Csak sikerülne,amit múltkor írnál,mennyivel könnyebb lenne Nektek anyagilag,meg biztosabb is,mert az albérlet bármikor megszűnhet...

Én 12 alkalommal költöztem,míg albérletben laktunk...Maga volt a rémálom!!! Eladták a lakást,felnőtt a gyerek és kellett neki...Meghalt a tulaj....Hát,legtöbbször kár is volt kicsomagolni...

789. Iringo Lili (válaszként erre: 787. - Tevecca)
2011. márc. 30. 08:06
Érdekes emberke...A legtöbben csörtetnek,még idő előtt,nehogy elértéktelenedjen a pénzük!!!!!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook