Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megújulás éve: kezdjük együtt fórum

Megújulás éve: kezdjük együtt (beszélgetős fórum)


8. knana (válaszként erre: 7. - Iringo Lili)
2011. márc. 7. 17:07
Lehet nem is Boci....nem tudom :(
7. Iringo Lili (válaszként erre: 4. - Knana)
2011. márc. 7. 17:01
Bocikánk merre lehet???
6. Iringo Lili (válaszként erre: 4. - Knana)
2011. márc. 7. 16:54
Ide értem nagy nehezen!!!!
2011. márc. 7. 16:52
Csatlakozhatnék Hozzátok???
2011. márc. 7. 16:28

Sziasztok!Én is ide értem :)

Tumpika,ma el intéztem Aladár új Forgalmiját VÉGRE!

2011. márc. 7. 12:02

Szia!

Tudom miről írsz, én is így gondolom. És az akadály csak egyre több lesz, de mindig pozitívan kell hozzáállni.

2011. márc. 7. 09:07

Megújulás éve inkább a mi életünkön próbálunk változtatni és másképpen tenni és elfeledni a régit a rosszat bármiről is legyen szó. Sajnos szomorú dolgokról szinte nap, mint nap találkozunk itt van a televizió, ami csak főképpen ilyenekről szól. Kevés jó és kellemes dolog történik, aminek mindannyian jobban örülnénk és főképpen nehezen tudjuk ezeket feldolgozni, de valaki, v. valakik nehezen tudják elviselni és úgy érzik nincs belőle kiút.

Léteznek olyanok, hogy a nehézségek ellenére pozitív a hozzállásuk ezekhez. Egyre több mindenről kell lemondani, ami eddig könnyebb volt megvenni azt már megfizetni képtelenség. Mindig felmerül egy akadály, ami magas falat húz elénk.

Üdv.Ágnes

2011. márc. 6. 22:44

Sziasztok!

Számomra és pár barátom számára ez a témacím sokat jelent. Csalódtunk már emberekben, de még hisszük, hogy vannak becsületes, őszinte emberek.

Megújulás alatt bármi, számodra fontos, életedben új dolog kezdését leírhatod. Legyen az fogyókúra, babavárás, új barátság, öröm, bánat, és minden ami történt veled és meg akarod osztani másokkal, vagy csak az élet általános dolgairól akarsz csevegni.

Kezdjük együtt!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook