Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! fórum

Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... ❯❯
2009. jún. 29. 19:59
601. 62ffba3b4b (válaszként erre: 596. - Dzsigg)
2009. jún. 29. 19:17
Én sem arra gondoltam, hogy ti találgattok, hanem a szenzációhajhász firkászok.
600. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 574. - Dzsigg)
2009. jún. 29. 18:16
Hozzak neked belőle egy darabot? Az egészet nem hiszem, hogy ki tudom csempészni, de egy részét talán :o))
599. dzsigg (válaszként erre: 598. - Csilla80)
2009. jún. 29. 18:05

Irj nyugodtan,ha bànatanak megvödelek:))

Ide bàrki irhat,aki normàlis hangnemben szolal meg.

De ugy làtom most a többiek eltüntek.((((((

2009. jún. 29. 18:04

Sziasztok!


En elso naptol olvasom a topicot,vhogy nem mertem hozza szolni,hogy egyesek ne bantsanak,de... vhogy nem birom felfogni... nem is tudtam,hogy ennyire szerettem...

Nyugodjon Bekeben!

Sajnalom ami tortent.

597. judy47 (válaszként erre: 595. - 2fc9dd334a)
2009. jún. 29. 16:36
Szadista állat volt az apja.Szerintem a mama is félhetett töle,ezért sem kapta meg a segitséget.
596. dzsigg (válaszként erre: 594. - 62ffba3b4b)
2009. jún. 29. 16:05
Mi nem talàlgatunk,csak amit rola irnak,megosszuk egymàs között.
2009. jún. 29. 15:42

Sziasztok!

Én is azóta nézem, olvasom a cikkeket, és iszonyat amit művel a média. :( Szegény Jackót úgy sajnálom, bár már jobb neki, nem volt boldog, ezt meg is írta a könyvében. Igaziból szerintem az ő élete nagyon rejtélyes volt, mindenki csak találgat milyen is lehetett. Nemrég volt a tv2-n egy film a Jackson five-ról. Hogyan indultak, nagyon jó volt nézni, annyira édes kisfiú volt, de már ott is az volt, hogy 8 évesen ült a kis szobájában, az állatkáival és amikor az anyja kérdezte mi baja, csak azt mondta, hogy ő utálja magát. :( Azért ez milyen borzasztó, hogy valaki ennyire gyűlölje magát, és ilyen kicsi korban? Szerintem akkor kellett volna egy jó pszichiáterhez vinni, kint Amerikában úgyis ez a szokás, nem tudom elhinni, hogy nem lehetett volna segíteni rajta. Valószínű ő egész életében egy boldogtalan ember volt, pedig mekkora sztár! Hihetetlen!

2009. jún. 29. 15:42
Kell ez a sok bulvárpletyka, a sok feltételezés? Én inkább olyannak szeretném megőrizni magamban az emlékét, amilyennek a dalai alapján gondolom Őt.
593. dzsigg (válaszként erre: 576. - Ti-mici)
2009. jún. 29. 13:42

Utànanéztem ennek a cikknek,és ebben az is àll,hogy kopasz volt.

De ha kopasz volt,akkor az àllitolagos utolso foton,ami a mentöautoban készült miért volt még haja?

Tehàt ezt màr nem tudom elhinni.

Itt vn a magyar cikk:



Jacko boncolása: kopasz, és 51 kg volt halálakor a popsztár


Súlya 50,8 kilogramm, étel nem, csak gyógyszer volt a gyomrában, kopasz volt, zúzódásokat találtak a testén, bordáit eltörte az újraélesztés, négy tűtől származó sebet fedeztek fel szívtájékán - sorolta a The Sun, Michael Jackson boncolásakor megállapított tényeket hétfői számában.


Csípőjét, combját és vállát is tű által okozott sebek borítják, vélhetően az éveken át naponta háromszor alkalmazott fájdalomcsillapító injekciók eredményeként. A műtéti hegek tömegét pedig legalább 13 kozmetikai műtétre utaló bizonyítéknak gondolják a boncolást végző patológusok a The Sun szerint. Folytatás az eredeti oldalon

592. dzsigg
2009. jún. 29. 13:39

Michael Jackson fizette ki a súlyos májfejlődési rendellenességgel született, akkor 4 éves Farkas Béla műtétjének költségeit.

Jackson - aki egy videoforgatásra érkezett a magyar fővárosba - feleségével, Lisa Marie Presley-vel ellátogatott a Bethesda Gyermekkórházba, ahol az orvosok elmondták neki: a kisfiút anyja magára hagyta, apja pedig csak ritkán látogatja. Az énekest és feleségét annyira meghatotta a gyerek története, hogy másnap visszatértek a kórházba, ahol órákat töltöttek vele.


A kisfiú bőre elszíneződött betegsége miatt; az orvosok azt mondták, egy éve van még hátra, ha nem kap új májat. Jackson az általa 1992-ben alapított Heal the World (Gyógyítsátok meg a világot) nevű jótékonysági alapítványából fedezte a magyar gyerek műtétjének költségeit.


A kisfiún 1995-ben hajtották végre a sikeres májátültetést a brüsszeli Saint-Luc klinikán; a kisfiú teljesen felgyógyult. Az öthavi klinikai kezelés csaknem 200 ezer dollárba került.

591. dzsigg
2009. jún. 29. 13:36

Két rajongó elmondta, hogy Jackson halálának estéjén végig követték a sztárt, aki szinte az egész napot próbával töltötte. Elmondásuk szerint a Dangerous című számot énekelte többek között végig élőben.


Nyilatkozott Ed Alonso mágus is, aki a sztár koncertjeinek vizuális trükkjeiért felelt. "Michael a színpadon adta elő a számokat, énekelt és táncolt a többiekkel. Megtiszteltetés volt nézni a koncertet, amit most már senki sem fog látni."- mondta Alonso. Jackson este fél 7 körül érkezett a Staples Centerbe, a terv az volt, hogy megmutatnak Neki néhány dolgot, amit kitaláltak. Jackson azonban rettentően gyorsan tanult és másodpercek alatt elsajátította a lépéseket.

Jackson teljesen fehér ruhát viselt és állítólag teljesen jó hangulatban volt, viccelődött a stábbal. A hangját nem eresztette ki teljesen, mert állítása szerint meg volt fázva. Alonzo akkor hagyta el a színpadot, amikor a Thriller számot próbálta Michael egy hatalmas pók kíséretében a színpadon. Ekkor már éjfél körül járt az idő, Jackson pedig még egy órát maradt a csapattal.


Sem a szerdai próbákon sem másnap reggel nem volt jele problémáknak. A csapat csütörtökön folytatta a próbákat és csak akkor álltak le, amikor megérkeztek az első hírek Jackson kórházba szállításáról. Ortega folyamatosan telefonált majd összehívott egy gyors meetinget, ahol bejelentette, hogy Michael Jackson meghalt.

590. gabcsyka (válaszként erre: 584. - Dzsigg)
2009. jún. 29. 13:16

Köszi, figyelemmel fogom kísérni. Olyan érzésem van, mintha a halálba hajszolták volna őt.

Borzalmas, hogy minden csak a pénzről szól most is körülötte, és senki nem fedezte fel-vagy nem akarta-benne az érzékenységet, a sebezhetőséget.

EGY magbízható, őszinte ember nem volt mellette, csak hiénák!!! Elszomorító!!! Béke legyen veled Michael Jackson!!

589. ti-mici (válaszként erre: 588. - 5a5c6c6a02)
2009. jún. 29. 12:55

hat az biztos...

bar ki tudja hova akarjak helyezni...

egyreszt neverlandet mondjak masreszt meg Indianaba ahol szuletett...bar szerintem a legjobb Neverland lenne ha pl ugy atalakitanak mint Elvisnel...

2009. jún. 29. 12:52

koszonjuk a cikkeket!


amugy sztem a fele nem igaz, a másik fele meg nem tudom! az a baj a médiával, hogy nem lehet tudni, hogy mikor ír igazat és mikor nem! ezt csak a családja tudja, hogy mi volt vele, meg a barátok, már ha maradtak! :(


most már drogozott is, meg mittomén, nagyon kemény!kiváncsi leszek,hogy mi a vége, sztem várjuk meg mig egy csaladtag nyilatkozik, mert szerintem biztos fog!


a temetésre vagyok kiváncsi, sztem tobben lesznek mint Diana hercegnőjén! :(

587. ti-mici (válaszként erre: 583. - Dzsigg)
2009. jún. 29. 12:51

hat ja

de ez azert tulzas nem?

en ha orvos vagyok...amugy szeretnek is az lenni...

hogy ne erdekeljen ki mi hogy a masik orvos es mit hogy irt fel! es nem e uti ki egymast 2 gyogyszer vagy alakul ki belole sulyos mellekhatas vagy allergia vagy egyebb...

ez felelotlenseg!!!


ebbol is latszik hogy csak a penz a penz a penz...

586. dzsigg
2009. jún. 29. 12:50

Megszólalt Jackson 2002 és 2004 közötti szóvívője is, aki szintén megerősítette, hogy a sztár komoly nyugtatókon és fájdalomcsillapítókon élt. Stuart Backermann ugyanazt a történtetet mondta el, amit már többektől is hallottunk. Ezek szerint Jackson az 1984-es Pepsi reklám forgatásakor szenvedett olyan mértékű sérüléseket, ami miatt fájdalomcsillapítókat kellett szednie. Ezekre aztán rászokott, és mivel más jellegű fájdalmai is voltak, mind lelki és fizikai oldalon, egyre többet igényelt ezekből a szerekből. Ennek nyomán gyakran ki volt ütve kulcs pillanatokban, és hozott meg szörnyű döntéseket.


Backermann szerint a 2003-as vádaskodások teljes hazugságnak bizonyultak, és a nyugtatók miatt csinált Jackson akkora hülyeséget, hogy a fent említett dokumentumfilmben átkarolta későbbi vádlóját. Szintén a szóvívő nyilatkozta, hogy szerinte Jackson nem akart többet fellépni, inkább üzletemberként képzelte el magát.


Sok kérdés merült fel Jackson végrendeletével kapcsolatban is. Joe a People magazinnak nyilatkozva elmondta, hogy még nem tud semmit sem a sztár végakaratáról. Míg más források szerint John Branca ügyvédnél vannak a kapcsolódó dokumentumok.


Egyes hírek szerint a család most azon gondolkodik, hogy Jacksont Neverlanden helyezzék végső nyugalomra, a birtokot pedig egy Graceland jellegű látványosságá alakítsák át.


Kiderült, hogy Jackson vezető ügyvéde McMillanen kívül Joel Katz volt, aki jelenleg úton van Los Angelesbe, hogy egyeztessen a sztár többi emberével. Katz elmondta, hogy Jacksonnak sok üzleti ügye volt folyamatban az utóbbi hónapokban.


A Beatles dalokat kezelő Sony ATV vezetője kijelentette, hogy Jackson halála után is az akarata szerint fogják menedzselni a katalógust.


Természetesen pletykák indultak meg arról is, hogy Jacksonnak hány kiadatlan dala volt, és ezeknek mi lesz a sorsuk. Egyes források szerint 100 eddig ismeretlen dalból álló gyűjteményt találtak az otthonában, mások szerint a koncert próbák alatt március óta összesen öt új dalt vett fel és fejezett be, amit most többek között a Sony szeretne kiadni.

585. ti-mici
2009. jún. 29. 12:47

nah most talaltam vmi mast...


az orvosa alitolag nem irt fel neki semmi veszelyes dolgot, mint demerol vagy oxycontin amit a boncolaskor mondtak hogy az olhette meg...alitolag mikor az orvos ratalalt meg meleg volt es volt pulzusa es megkezdte az ujraelesztest...es a privatban kert 2. boncolas eredmenyeit meg varjak...es az a pasi boncolja aki a Carradinet is...es azt modta "ami szabadszemmel jonak latszik az a mikroszkop alatt is jo lesz"


es volt vmi zene gala, ahol csak feketek vannak...hogy szepen megemlekeztek rola a Janet es az apja is beszeltek...

584. dzsigg (válaszként erre: 582. - Gabcsyka)
2009. jún. 29. 12:46
Szivesen,még teszek be néhànyat idöközönként.
583. dzsigg
2009. jún. 29. 12:46

Itt lehetne örökké talàlgatni,miért hogyan stb.

Tegnap a tv-ben meg azt nyilatkozta egy férfi,hogy a gyogyszerek miatt halt meg.De hogy történhetett?

Ugy hogy több orvosa volt Jacksonnak(utobbi csak 13 napig)

Az orvosok egymäsrol nem tudtak,legalàbbis azt nem hogy ki mit irt fel Jacksonnak,és a többféle gyogyszer összhatàsa vàlthatta ki a rosszullétet,majd a bekövetkezö halàlt.

Szàmomra ez a leghihetöbb.

582. gabcsyka (válaszként erre: 403. - Dzsigg)
2009. jún. 29. 12:43
KÖSZÖNÖM A CIKKET!!!
581. ti-mici
2009. jún. 29. 12:40

a testvere meg azt mondta h elozo este sem volt jol...


szal mar nem lehet itt tudni semmit :(


nah megyek pakolni mert megyek haza...majd este jovok meg


szep napot

580. ti-mici
2009. jún. 29. 12:39

tvbe hallottam...

meg nem kerestem ra


az angliai ujsag The Sun irta...keressetek ra neten...lehet magyarul is megirtak mar valamerre...

579. dzsigg (válaszként erre: 576. - Ti-mici)
2009. jún. 29. 12:35
Furcsa,mert a baràtja,vagyis munkatàrsa azt nyilatkozta,elözö este még vacsoràzott...
578. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 577. - Ti-mici)
2009. jún. 29. 12:34

jó rendben! megteszem Nektek! sima ügy!


most vay meg akarják alázni, hogy drogozott, vagy nem tudom! mindenki most hasznot akar huzni belőle! :(


hol olvastad a cikket?

577. ti-mici (válaszként erre: 575. - 5a5c6c6a02)
2009. jún. 29. 12:28
hat szerintem csinalj mindenkinek egy egy kepet ilyen olyan nezopontbol...azt majd otthon megbabraljuk photoshoppal es magunkat is melle varazsoljuk ;) :)
576. ti-mici
2009. jún. 29. 12:27

sziasztok

en is orulo h mar nem vitazunk :P

bar ki tujda...


uj hirek...amik szornyuek :(

alitolag a The Sun megszerezte a boncolas eredmenyeit...

alig 50 kg volt, csak gyogyszert es dorgot talaltak benne, semmi kajat, torottbordak, egyeb vagasok es sebek, es tuszurasok a szivenel, bordajin es csipojen...


:(:(

es persze most beszzel a dada a takarito a stb stb h igen menyire drogos volt h meg a gyerekeket sem lehetett a kozelebe engedni...

:(:(


csak azt nem ertem ha ezt a csalad tudta mi a fenere vartak meg hogy elkuldjek rehabra, megha eroszakal is!!!!!


:(:(:(

2009. jún. 29. 11:07

sziasztok! lefényképezzem neked a Madame T. muzeumban? megyek szeptemberben! :)

amugy mi tortént, hogy akik itt kotozkodtek azok most visszafogták magukat? csak lestem!

574. dzsigg (válaszként erre: 573. - 54246605c4)
2009. jún. 29. 08:42

Idövel,hosszu idövel lehet elfogja àrverezni valaki,vagy valakije,a pénzért:(

Én meg egy Jacko viaszszobrot akarok:)

2009. jún. 29. 08:35
Én a narancssárga bőrdzsekijére bármi áron igényt tartanék:))
❮❮ ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook