Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! fórum

Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯
2009. jún. 30. 17:22
Azok utan amit lattam es hallottam az apjatol... en egyszeruen jol elvernem... mar bocsanat...
661. dzsigg (válaszként erre: 660. - 2fc9dd334a)
2009. jún. 30. 17:05

Àllitolag az apjàt kihagyta az örökleti szerzödésböl...

Én meg azt lättam amikor volt egy interju,külön az apjàval,külön vele,mindkettönek feltették a kérdést:Az apjànak:Verte màr meg a fiàt valaha?

A vàlasz magabiztos hatàrozottsàggal.SOHA

Michelt kérdezték:Vert édesapàd gyerekkorodban?

Nehezen,de félénken,mosolyogva ennyi volt a vàlasza:igen....

Amikor ezt az interjut làttam,akkor biztos voltam benne hogy az apja egy nagyképü hazug férfi.

660. 2fc9dd334a (válaszként erre: 659. - Dzsigg)
2009. jún. 30. 16:44
Persze, tudom. Csak amig élt ezen nem is gondolkoztam. Igaziból nemrég, pár hónapja volt egy film a tv2-n, az életükről szól, hogyan indultak, stb. Szerezzétek meg, nézzétek meg, ott szerintem sokkal tisztábban látni, hogy mi is volt, meg ő milyen is volt már gyerekkorban, amikor még tök tiszta lelkülete van az embereknek. És később mi lett belőle. Az apját amúgy most sem látom olyan megtörtnek. Még heherészett is a kedves. Nem a fiának kellett volna meghalnia...
659. dzsigg (válaszként erre: 658. - 2fc9dd334a)
2009. jún. 30. 15:54
Màr minden késö....
658. 2fc9dd334a (válaszként erre: 655. - Dzsigg)
2009. jún. 30. 15:42
Jaja, szegény. Egyszer mindenki meghal, de a rajongók szerintem annyira durván felülbecsülik, mintha már nem is ember lenne, és sosem halhatna meg. Ez is brutál azért. De amúgy szerintem sem kellett volna meghalnia még, ez tény. Fiatal volt még a halálhoz, de túl sok volt már neki az élet talán. Én nagyon sok részben a szüleit hibáztatom. Kiskorában amikor elkezdte gyűlölni magát, akkor már kezelni kellett volna, lehetett volna belőle egy dögös, jófej, boldog sztár is. Nem egy magányos, szomorú, boldogtalan fehér nő... Akivé alakítatta magát szegény. Én családomba ilyen lenne, nem hagynám élni amig ki nem veri a fejéből!
657. pampers (válaszként erre: 656. - Pampers)
2009. jún. 30. 15:41
Ennyit megérdemelne!!!!!!!!!!!!!!!
656. pampers
2009. jún. 30. 15:40
Ugyan mikor hagyják már szegényt békén,meghalt,bár most már lenne nyugta a hiénáktol.Én nem is értem mit akarnak egyesek,hisz ö is egy ember volt(igaz nem akármilyen,de akkor is),nyugodjon békében.
655. dzsigg (válaszként erre: 654. - 2fc9dd334a)
2009. jún. 30. 15:26

Holnap tuti az lesz a hirekben,hogy Jackson feltàmadt.

Istenem mennyire sok az idiota nöp.

Ö is csak emberhusbol volt,neki is megkellett egyszer halnia.

Szomoru hogy meghalt,sajnàlom,de ez igy van rendjén.

Afanatikusok meg kitalàlnak dolgokat,és beis beszélik maguknak.

654. 2fc9dd334a (válaszként erre: 651. - Dzsigg)
2009. jún. 30. 15:19
Jajjjjjj tényleg nagyon gáz, amiket írnak. Mondjuk ebben már aznap biztos voltam, hogy jönnek a találgatások. Elvissel lógjon. :) Az kicsit érdekes lehet. :) Lehet Zámbó Jimmy is velük lóg. :) Hát nem értem miért nem lehet elfgadni, hogy ez sajnos benne van a pakliban, ilyen életforma mellett. Nagyon sajnálom Jackót, és bárcsak így lenne, de szerintem tuti meghalt. :(
653. pampers
2009. jún. 30. 15:11
www.mtv.com/photos/michael-jackson-a-fashion-icon/ itt találhatoak a legjobb képek rola
652. correct (válaszként erre: 651. - Dzsigg)
2009. jún. 30. 14:18
Nem normális aki ilyet kitalál. És itt-ott ezekkel az agyaszököttekkel van ellepve a média.
651. dzsigg
2009. jún. 30. 14:15

Hihetetlen milyen ostobasàgot feltöteleznek a bulvàrlapok:



Michael Jacksont Mahmúd Ahmadinezsád ölette meg, hogy elterelje a figyelmet az iráni választásokról


Az iráni ellenzék szerint elcsalt elnökválasztást kísérő tüntetések és zavargások a nyugati média figyelmének középpontjában álltak - egészen Michael haláláig. Különösen érzékenyen érintette az iráni tüntetők esélyeit az a tény, hogy a Twitter mikroblog szolgáltatáson (ahol eddig az iráni kormány cenzúráját kikerülve tudósíthattak az eseményekről) az eddig legnépszerűbb "#iranelection" topikot felváltotta a "Michael Jackson RIP" téma.


Michael Jackson megjátszotta a saját halálát, hogy megmenthesse a vagyonát/új életet kezdjen/együtt lógjon Elvis Presley-vel


Mint arra számítani lehetett, a popsztár halálának hírére újra megugrottak lemezeinek eladási statisztikái, és nagy az érdeklődés a több mint 200 kiadatlan felvételére is. Az így befolyt összeg bőven elegendő arra, hogy Michael Jackson gyermekei - Prince Michael, Paris és Blanket -, gondtalanul éljenek, amíg apjuk a nyilvánosságtól megszabadulva töltheti nyugdíjas éveit.


Michael Jackson már két éve meghalt, és helyét egy hasonmás foglalta el


A hasonmás-elmélet terjesztői szerint Michael Jackson márciusi megjelenése, hogy reklámozza londoni koncertjeit, több volt mint furcsa. Közel 90 percet késett, túl magas volt, az ujjai az igazi Michaelhez képest túl tömzsik voltak, és a járása is különbözött a megszokottól. Mások szerint már több éve hasonmás alakítja a pop királyát, miután a sztárt holtan találták a Neverland farmon.


Hírességek halála


Alig pár nap eltéréssel halálozott el két másik híresség is: Farrah Fawcett egykori tévésztár, aki a Charlie angyalai sorozattal vált ismertté, és Ed McMahon, komikus és tévés személyiség. Egyesek szerint hármójuk halála nem véletlen, a kérdés már csak az, hogy ki, és miért akarta őket holtan látni, hiszen a három híresség közt alig volt kapcsolat.

650. dzsigg
2009. jún. 30. 13:51
Huuuuuuuuu jol levagyok maradva,visszaolvastam nagyjäbol.
649. csilla80 (válaszként erre: 648. - Csilla80)
2009. jún. 30. 13:40
Bocsi... vmit elszurtam... :-(((
2009. jún. 30. 13:40
2009. jún. 30. 13:36

[link]


Remelem sikerult bemasolnom...

Utolso fotok Michaelrol a probakon...

Azt irjak,hogy nagyon jo formaban volt...

646. ti-mici (válaszként erre: 645. - 2fc9dd334a)
2009. jún. 30. 13:30

hat nem tudom miket mondott meg Lisa Marie Presley...nem lett gyerekuk es pikansabb reszleteket sem kozoltek az is igaz...

es akkor mind 3 gyerek kisuvegben jott letre?


:(


hat sajnalom...biztosan tobb all a dolgok mogott mint amit valaha is mondtak...

645. 2fc9dd334a (válaszként erre: 642. - Ti-mici)
2009. jún. 30. 12:59
Na végre! Én is ezen gondolkoztam amúgy. Hogy már egy fehér nő volt. Ez egyértelmű! Pedig milyen jó pasi volt fiatalon. Még megértette az ember az orrműtétet, ha vkinek nem tetszik a vastag orr, tegyen érte. Okés. Ott baromi jól nézett még ki. De már.... Hát inkább félelmetes volt. Na pont ez jutott amúgy eszembe, hogy vajon ő szexelt már valaha???? Vagy nővel vagy férfival, mindegy, de volt már ilyen élménye? Mert soha nem hallott senki olyat, hogy ilyen vagy olyan nőügyei lettek volna, pedig minden nőt megkaphatott volna akárkit akit akar. De nem. És ez tuti hír lett volna, ahogy sok más sztárnál is. Nem értem az egész életét. :( Sajnálom mert egy frusztrált ember volt az biztos, lehet tényleg nem érezte magát férfinak, se négernek. De csak azzal mert előrukkolni, és a kifehérítés amit be mert vállalni. Ki tudja. Az összes felesége csak kamu feleség volt. :) Ez annyira egyértelmű. Mindenesetre legalább a saját spermáját adta volna, hogy a béranya az ő gyerekét hordja ki, akkor sem kell szexelnie vele. És akkor egy cuki kis Jackó lett volna. Kár érte!
644. ti-mici
2009. jún. 30. 12:52
hat nalam nincs gond, megtalalom a kedvencek kozott es irni is tudok...
2009. jún. 30. 12:51

miért ilyen nehéz rákeresnem most erre a topikra, pedig bejelöltem kedvencként? csak mindent megkerülve jutottam el hozzá. letiltották?

(ezt is most csak kipróbálom, hogy tudok-e bele írni, megjelenik-e, lehet hogy csak nálam szórakozik, pardon)

642. ti-mici (válaszként erre: 636. - 2fc9dd334a)
2009. jún. 30. 12:31

en is gondolkodtam ezen, hogy feleseg meg gyerekek meg igy ugy...

es bennem is felmerult sok kerdes...

pl. o egyre noiesebb akart lenni es lett is...szeb babaarc, marmint amenyire sikerult, nagyon vekony noies hang, hosszu haj es elegge noies oltozkodes...ahogy a videokat neztem klippeket tobbnyire pasik szerepeltek benne...az ugymondd pedofilia ugyekbe is csak kisfuikrol volt szo...


persze most leszolhattok meg mit tom en ...de en elgondolkodtam azon, hogy mi van ha azert nem szerette magat mert nem erezte magat ferfinak, lehet innen jottek a gondok es a rossz gyerekkor, mert o mas szeretett volna lenni de mivel vallasos csalad meg egyebek igy nem tehette meg...

ez csak egy elgondolkodas volt, amiben talan talan van vmi...

de legyszi ezert ne kovezzetek meg....ha lehet...

641. ti-mici
2009. jún. 30. 12:25

sziasztok!


nagyon szepek a dalok!!!

es a szovegek...meg csak siman rola szolnak csak h ezt senki sem ertette meg...

az apjarol meg...most o van mindenhol kozeppotnban, tobb kep is van rola hogy nagyban viccelodik a pappal meg masokkal is...erdekes hogy most gyorsan febukkant...


amugy uj hirek...meg nem mondtak semmit a temetesrol, meg varjak az erdemenyeket, de uj kepek vannak a probakrol, ahol ugyan sovanyabb mint eddig de jol nezett ki probalt es boldog volt...

alitolag a kisfia vele volt a szobaban es azt meselte hogy csak 1 orara ra hivtak mentot miutan rosszul az apja...hat erdekes...

egyesek szerint nagyon beteg masok szerint egeszsegesebb volt mint valaha...

de ha tenyleg csak 1 orara ra hivtak mentok...akkor vilagos hogy ott mi tortent...


:(


nagyon szomoru! h meg egy ilyen ertekes ember kellet meghaljon masok irigysege es hulyesege miatt :(

640. c95c921ae7 (válaszként erre: 639. - 2fc9dd334a)
2009. jún. 30. 11:54
:-D
2009. jún. 30. 11:33
Kár, hogy nincs saját gyermeke. :) Aki tényleg az övé, egy kis Jackó. Tök cuki lett volna.
638. 2fc9dd334a (válaszként erre: 637. - Df2a740c00)
2009. jún. 30. 10:59
Hát nem tudom. Szerintem ő tudott volna szeretni. Mert ha nem, honnan jönnek ilyen érzelmek??? Nem tudom, ehez komoly pszichológus kell, hogy megfejtse. :(
637. df2a740c00 (válaszként erre: 636. - 2fc9dd334a)
2009. jún. 30. 09:59
Szerintem inkább az a kérdés, volt-e olyan, akit ő szeretett.
2009. jún. 30. 09:51
Most ez nem a haláláról szól, de én régen is gondolkodtam azon, hogy MJ vajon volt valaha tényleg szerelmes? Vajon volt nővel valaha? Mert aki ennyire utálja magát... nem tudom. Lehet sosem tudta mi az a szerelem. Ezen gondolkoztam, hogy ha lett volna legalább egy olyan nő az életében aki igazán szereti őt, tuti tudott volna segíteni még időben, de ezek a mondvacsinált feleségek... ugyanmár! Nem is értem miért kellett kirakat feleségeket mellé tenni. Nekem ezek is furcsa dolgok. Szerintetek?
635. 2fc9dd334a (válaszként erre: 631. - Gabcsyka)
2009. jún. 30. 09:48
Sziasztok! Pont ezt akartam mondani, hogy az apjának van bőr a képén... Szemétláda! Talán egy kisgyereket nem verni kellett volna, hanem szeretnie, főleg, hogy ő hozta neki a pénzt... Nem értem én az embereket. Imádtam Michael Jacksont, és tényleg nagyon magányos lehetett. :( Pedig annyian szerették, a rajongói, de azok pont nem kerülhettek hozzá olyan közel, mint a családja, ahonnan kaphatott volna szeretetet, de mégsem adták meg neki. Furcsa egy világ lehet ez a sztárság, legalábbis az ekkora sztárság.
634. 84c0401bbc (válaszként erre: 509. - Spinneli)
2009. jún. 30. 01:12
Nem bőrgyógyásza, ápolónője.
2009. jún. 30. 00:54
Megyek aludni! Mindenkinek Jó éjszakát Kívánok! pusza
❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook