Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! fórum

Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... ❯❯
2009. júl. 2. 00:42
Sziasztok! Olvastatok valahol Lisa-Marie Presley nyilatkozatot? Vagy ő a legkorrektebb és nem mond semmit sem? Nekem úgy tűnt a fényképek és bejátszások alapján, mintha ez a két ember szerette volna egymást.....szerelemmel!
721. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 708. - Ti-mici)
2009. júl. 2. 00:18
Apja is ki van hagyva a végrendeletbol, Rowe meg lemondott anno a gyerekekről! az apja is azért csinalja a feszkot, hogy valamit kapjon ha már Michael-től semmit se fog!undorító, nem, hogy elkísérné a fiát az utolsó útjára, hanem még vár, és kiállítja mint egy viaszbábut Neverlanden, ahova Ő nem akart visszamenni! szánalmas!
720. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 697. - Csilla80)
2009. júl. 2. 00:13

Ha még csak ajtocsattogtatást ért volna meg.... ;)

A száját imádtam, gyonyoru szája volt, amikor meg félvér volt akkor volt az agyauristen!!!én voltam bele szerelmes szo se rola, de sztem sokan még rajtam kivul!bárkit megkaphatott volna! lehet, hogy engem se kellett volna kétszer kérnie! :D

2009. júl. 2. 00:09

[link]


ez a legdurvább képe, sztem ez Photoshop! nem hiszem el, hogy igy nézett ki!

718. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 683. - Ti-mici)
2009. júl. 2. 00:06

Vegyétek meg a Time ujságot, van egy kulonkiadás Jacko életérol angolul van az egész!benne van pl. hogy amikor megismerte Rowe-t akkor már a nő terhes volt és egy évre rá jott a második gyerek!

Állítolag az se igaz, hogy kopasz volt, meg, h 50kg, ezt tagadja most mindenki, és szerintuk tok jo formában volt!

717. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 680. - 2fc9dd334a)
2009. júl. 2. 00:03
Jó estét! Megnéztem a videot, hát nem tudom, de sztem nem ult fel sajnos! Én lennék a legboldogabb ha élne!És valahol megérteném, ha megjátszotta ahalálát!de akkor lennék végképp boldog ha Mo-ra koltozne, mert imádta Budapestet! :)
716. csilla80 (válaszként erre: 702. - C95c921ae7)
2009. júl. 1. 23:08

Most neztem vegig a 1992-es bukaresti koncertjet... hat ott sem volt semmi a srac... :-)


Jo lenne megolelgetni... :-)

715. ti-mici (válaszként erre: 714. - Mandella)
2009. júl. 1. 22:06

nah ja mondta a musorvezeto is...es ha nagyon akarjuk ugyis talalunk egy 29est az eletunkben :)


de hat nah ez is magayrazhat neha egy egy csunya dolgot...

2009. júl. 1. 21:51
na azért az a műsor... khmmmm... bármilyen számadatokról meg számsorokról a végén össze lehet hozni, hhogy 29, és ilyen alapon bármire rá lehet húzni a 29-est. na mindegy.
713. ti-mici
2009. júl. 1. 21:50

:)

lehet mar ohajottak odafennt...


ma reggelt volt a mokkaban...h beszeltek Michaelrol meg az ujabb Airbus szerencsetlesegrol meg a korabbirol...es vmi 29 es sorsszamrol beszeltek...vagy szuletesdatum vagy ha osszeadoa a szuletesdatumat vagy vmi kapcsolat a 29essel....es h az azt jelentene h hirtelen varatlan halal meg ilyenek...


h neki ez igy volt megirva es kesz...es ha nem most igy akkor picivel kesobb se bekovetkezett volna igyis ugyis...

en megertem es tenyleg nem birta volna meg sokaig...


de ha leg 1 koncertet megelt volna, azt sajnalom a legjobban!!!

2009. júl. 1. 21:48
Nem tudom pedofil volt vagy nem, biztosan nagy muvész is volt, de hogy mind a 3 gyereke fehér boru az nekem egy kicsit furcsa...
711. dzsigg (válaszként erre: 710. - Ti-mici)
2009. júl. 1. 21:44

Nem,teljesen igazad van.

Szerintem ö az égieknek javàban koncertet ad.

710. ti-mici
2009. júl. 1. 21:09

jaj olyan jo nezni a koncertet!

milyen buszke lehet az aki megert egy koncertet:(

en is szerettem volna...nah majd a tulvilagon folytatja a dolgot aztan mikor odakerulunk mi is, majd elmegyunk egyre ;)


bocsi talan kicsit ize volt ez a tulvilagos dolog...

709. ti-mici
2009. júl. 1. 20:57

ja es azt kifelejtettem h mindenkinek vilagos h o egy gyerek volt...nem mas...es soha sem akart felnoni...lelekben nem is tette...ezert volt olyan meggyotort es bantotta a bulvar meg ilyenek...


vmikor a 90es evekben volt egy musorban, vmi hires noci musora, asszem az Oprah elodje, a musort tobb millioan neztek, es ott meselte h o nem mehet el vasarolni h o nem mehet ki a hazbol hogy mar letamadjak h rajta vannak es csak szarokat irnak...h ot nem zavarja megerti h star es h a nyomaban vannak de h akkor leg az igazat irnak le...es h semmi joguk a maganeletehez es ilyen szempontbol hadjak beken...nagyon kiborult a musorban...


aztan meg vmi dijosztason volt ahol megkapta a millenium eloadoja, enekese cimet...es ott is szornyen meg volt hatodva szohoz sem jutott...anyit mondott h orul h ezt csinalhatja h szorakoztathatja a vilagot es ezt imdaja csinalni...


es a szemelyiedzoje meg azt mondta 1 honapja meg super formaban volt...

szerintem nem akart o meghalni!!!! csak igy jott ossze a semmirekello emberek miatt akik melette voltak :(


jaa es a jegyek helyett meg vmi hologrammos kartyakat adnak, amit alitolag meg o tervezett...es ahany embert megkerdeztek senki sem igenyelne vissza a penzt, ha meg megis akkor vmi jotekonyra forditana, egy emelkkoncertre vagy vmi Michaelhez kapcsolodo dologhoz, volt egy csaj aki azt mondta h o a jegyek arabol elmenne a temetesre...


ugy latszik meg van emberiseg :)

ezekszerint csak az ujsagirok meg firkaszok vmi foldonkivuliek...

708. ti-mici
2009. júl. 1. 20:51

elobb volt rola musor, most koncertet mutatnak az angol mtv.n...es eloben elsirja magat, a szamot alig tudta befejezni a konyektol?!

de persze o rosz volt es igy es ugy...


amugy volt par tacs musor, es rola is beszeltek...akarmilyen nagy szinesz enekes, aki nem is szerette, bevalotta hogy tenyleg nagy muvesz volt es hogy egyedulallo, de h a media szaggata szet, es hogy azok tettek tonkre akik melette voltak!


hat en is ugy velem hogy akik melette voltak csak a penz kellett nekik!!!! es ha Michaelnek drog kelett akkor azt szereztek neki...


:(


itt van meg egy cikk miszerint Debbie Rowe nak semmi sem jar...

[link]

707. dzsigg (válaszként erre: 705. - Ti-mici)
2009. júl. 1. 19:26

Nem nem miért àllitjàk hogy az a doki a két gyerek apja?

Én vagyok a gyerekek apja,igaz nöböl vagyok,de attol még lehetek én a gyerekek apja hisz a bulvàrlapoknak is ez kell.Ezt akarjàk hallani.

Még valami:

Elado eggy darab a/4-es lap Michael Jackson felirattal.Àr:300 000 forint...

Nem félnek a rosszakaro emberek hogy egyszer ök is meghalnak,és elkellesz szàmolni az életükkel?

Ok Jackson nem igönyli mostmàr a pénzét,de a többiek se tartsanak rà igényt.

Izzadjanak ök is meg érte,de ne csalàssal hazugsàggal szerezzék meg màs vagyonàt.Szörnyü.

706. ti-mici
2009. júl. 1. 18:07

ja es a Klein bacsi nem nyilatkozik, se ujsagiroknak se rendoroknek, rendelo, gyogyszertar zarva meg ilyenek...


:(


hogy milyen szemet emeberek, jo h mikor penzt adott jo volt, most h meghalt mindenki eltunik h ne ok legyenek a hibasak...


:(

705. ti-mici
2009. júl. 1. 18:06

a masodik boncolas is azt mutatta h gyogyszerfuggo volt...

alitolag igaz h szurasnyomai voltak, 50 kg volt stb...

ezekszerint nagyon hisznek az etkezesszakertojenek...

es alitolag vmi Andrew Klein a borgyogyasz ahol a Debbie Rowe noverke, h alitolag o az apja a 2 gyereknek, es h o irt fel Michaelnek x gyogyszert amirol a tobbi orvos nem tudott, es a rendeloje melett volt a gyogyszertar ahol alitolagos 100ezer dollar adossaga van...

es Debbie Rowe meg most jon es ker a vagyonbol, amit sajna megtehet mivel a gyerekek anya...de jo h eddig leszarta oket meg mindent...szep :(


es persze egyes masok hasznot huznak a halalabol, polok ez az...es h most az apuka rendez mindent...es huzza a temetest meg igy ugy h megtobb penz nyerjen... micsoda egy szemet alak az apja is!!!! :(

704. ti-mici
2009. júl. 1. 17:56
nah hat ugy nez ki megis Neverlanden lesz eltemetve, vasarnap...es naaaaagy felhajtasra lehet majd szamitani...nah de pill es tobbet irok ;)
703. ti-mici (válaszként erre: 702. - C95c921ae7)
2009. júl. 1. 17:55

hat meg ugy is ok volt...

csak a 2000 evekben vitte mar nagyon tulzasba...

702. c95c921ae7 (válaszként erre: 697. - Csilla80)
2009. júl. 1. 17:25
Hát igen, nekem fehéren is tetszett Pl a black or white-klipben mennyire jó fickó nem?
701. gabcsyka (válaszként erre: 697. - Csilla80)
2009. júl. 1. 16:13
Igy igaz!!!!!!!!!!!!!
700. csilla80 (válaszként erre: 699. - Ti-mici)
2009. júl. 1. 15:40

En is most hallottam ezeket...

Alig varom,hogy kiadjak a szamait...

Vajon milyen lesz...???

699. ti-mici
2009. júl. 1. 15:32

es az utolso probajan...ott volt vmi ujsagiro fotos is akivel reg baratok...Michael aradozott a dolgokrol...h orult h szinpadon lehetett, h hianyzott neki es orult h visszajohet, csodalkozott hogy eddig miert hagyta abba h birta szinpad es zene nelkul, orult h ujra koncertezhet es nagyon varta...es erre par napra ra az ujsagiro-fotos megdobbent a hirre h meghalt es nem akarta elhinni...es h mindenki kivancsi lett volna a comebackre es mindenki alig varta foleg o...erre meg...

amugy felvett 10 uj szamot amit majd kiadnak...

hat en mar nagyon varom :)

698. ti-mici
2009. júl. 1. 15:28

volt egy interu Michaellel...amiben megkerdeztek hany mutetje volt...es azt mondta 1...utana allt gondolkodott...vagyis 2...vagyis igen 2 amenyire emlekszem...


ez azert erdekes...

es itt talan magyarazhato lenne ha egyesek azt mondjak h o mar nem o volt...


nagyon sok ismeretlen van ebben a dologban...

697. csilla80 (válaszként erre: 692. - 2fc9dd334a)
2009. júl. 1. 15:14

Nagyon helyes Fiu volt!

Annyira,hogy megert volna egy het ajtocsattogtatast... :-)))

Mar bocs... :-(

696. csilla80 (válaszként erre: 691. - Ti-mici)
2009. júl. 1. 15:09
Na ilyenkor sajnalom en,hogy nem ertek mindent angolul... orulet... :-(((
695. csilla80 (válaszként erre: 694. - Csilla80)
2009. júl. 1. 15:06
mutve... bocsi
694. csilla80 (válaszként erre: 688. - Ti-mici)
2009. júl. 1. 15:05

Hat ez tenyleg erdekes...

Nem tudtam,hogy ennyire hasonlitanak...

Egyes kepeken mintha ikrek lennenek LaToya-val...


ti-mici

Nem csak Neked tunt fel,szerintem mindket lany orra mutva van...

693. ti-mici (válaszként erre: 692. - 2fc9dd334a)
2009. júl. 1. 14:55

en is azt figyeltem hogy menyire egyforma az orruk es arra gondoltam h tuti ugyanaz csinalta :)


igen! nagyon ari volt meg az elejen mikor csak 1 2 mutetje volt :) szerintem is ugy kelett volna maradjon!!!

❮❮ ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook