Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! fórum

Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯
512. dzsigg
2009. jún. 28. 18:35

Én csak remélni tudomm hogy a gyerekek a nagymamànàl maradnak.

Se testvér,se anya ne most akarjon hasznot huzni.

Amugy azon csodàlkozom,hogy tegnap 400 millios hitelt mondtak,ma màr 500...

Holnap meg a vilàg összes létezö embere jelentkezni fog,hogy neki is tartozik Jackson...

511. ti-mici
2009. jún. 28. 18:24
:( megtobb sajnalatos hir
510. ti-mici (válaszként erre: 509. - Spinneli)
2009. jún. 28. 14:04

Debbie Rowe tenyleg a borgyogyasza aszisztense volt, bocs csak h angolul csak nurest irt en meg dadara ertelmeztem, de vegulis mind1, de lemondott a gyerekrol a vallaskor...szal nem hiszem hogy most johetne es mondhatna hogy nah kerem a gyerekeket...

es a beranya nevet nem fedtek fel...neki meg plane semmi koze a gyerekhez, ot csak azert fizettek hogy kihordja a gyereket, neki enyire sozlt a szerzodese, ugyhogy o sem johet a gyerekert...

szerintem nagyobb trauma lenne athelyezni oket ki tudja hova, mint otthagyni oket...azt mar megszoktak es szerintem mar a csalad is mashogy latja a dolgokat...


de vegulis ezt ugyse mi fogjuk eldonteni...hanem a gyerekek es a birosag...

509. spinneli (válaszként erre: 508. - Ti-mici)
2009. jún. 28. 13:48

én úgy tudtam, hogy Jacko harmadik gyereke mesterséges megterm.-ből született, az első kettőnek viszont Jackson volt bőrgyógyásza az anyja.

Akit feleségül is vett anno. a jogairól való lemondás ellenére elkég nehezen képzelem azt, hogy soha nem látogatta őket.

Bár megadom az esélyét annak, hogy szimpla gyerekvásárlás és megegyezés volt anno.

508. ti-mici (válaszként erre: 506. - Spinneli)
2009. jún. 28. 13:40

az elso gyerek anyaval nem tudom mi van... de eddig sem nala elt, lehet nem is ismerte...

a masik gyerek az elso gyerek dadaja, aki lemondott a jogairol, tehat a gyerek szinten nem ismeri, es a harmadik gyerek meg nem is lehet tudni kitol van a neve nem lett nyilvanos, neki sem volt koze a gyerekhez...a gyerekek ott nottek fel Michaellel es az o csaladjaval...most az milyen lenne ha odaadnak oket az x eve eltunt es nem ismert anyanak?! szerintem ugy sokkal tobbet szenvednenek...

amugy meg a gyerekek kertek!!!! hogy a nagyinal maradhassanak...


ok h Michaelnek szar gyerekkora volt...de szerintem mostmar a szulok, testverek is tanultak belole, es oszinten nem hinnen hogy rosszul bannanak a gyerekkel, ha egy siman setan is letakarjak oket, hogy vedjek oket...


szerintem jobb ha azok kozott maradnak akiket ismernek es akikkel eddig eltek, minthogy elvigyek oket az anyukahoz aki ki tujda hol van es mit csinal...es ha most hirtelen felbukkana es azt mondana kerem a gyerekem, nah az miert is lenne?! a penzert! es mert tudja hogy a gyerekere maradt 100 darab zeneszam, amit ha publikal vagy elad megtobb penze lesz majd belole...

szerintem ha eddig nem volt anya es lemondott roluk akkor ezutan se legyen az!

507. tücsimücsi (válaszként erre: 503. - Ti-mici)
2009. jún. 28. 13:14

Szerintem meg nem.

Én nem vagyok egy Jackson-fan, túl sokat nem olvastam róla. De azt igen, hogy milyen gyerekkora volt a szülei végett. Lelki nyomorékot csináltak belőle, borzasztó gyerekkora volt. Most járjanak így a gyerekei is?

506. spinneli (válaszként erre: 503. - Ti-mici)
2009. jún. 28. 13:11
miért nem az anyjukhoz, már az a kettő?
505. dzsigg
2009. jún. 28. 13:08

Na én is bekukkantok a kedvenc forumomba.Sziasztok

Gyermekkor

Michael Jackson 1958. augusztus 29-én született Indiana állam Gary városában. Kilenc gyermek közül a hetedikként látta meg a napvilágot. Elötte született Maureen, Jackie, Tito, Jermaine, LaToya és Marlon, utána pedig Randy és Janet. Édesapjuk, Joe Arkansasból származott, míg édesanyjuk Katherine Scruse Alabamában született.


A család akkoriban szinte napról-napra élt, Joe acélmunkásként dolgozott, és Katherine sem keresett jól, mint az egyik helyi áruház eladója. Ezzel ellentétben otthon mindig jó volt a hangulat, a család sokat zenélt, s a kis Michaelt is mindig esti éneklés mellett altatták el.


A legendák szerint Joe egyik nap rajtakapta a gyerekeket, amint éppen a hangszereivel játszanak. Joe a barátaiból álló csapatot, a "The Falcons"-t vezette, és nem szerette volna, ha a gyerekek tönreteszik a drága eszközöket. Azon a napon viszont egyenesen ráparancsolt gyermekeire: ha egyszer már elővették a hangszereket, akkor mutassák is meg, hogy mit tudnak! Ő maga lepődött meg a legjobban, amikor saját gyermekeiben az ösztönös tehetség jeleit látta meg. Ekkor vette a fejébe, hogy sztárt farag a kölykökbol, kerüljön az bármibe is. Semmilyen eszköztől nem riadt vissza, állítólag gyakran néhány pofonnal marasztalta a gyerekeket a próbákon.

504. tücsimücsi (válaszként erre: 503. - Ti-mici)
2009. jún. 28. 12:21
Akik öngyik lettek megis érdemelték, az ilyen hülyéket nem tudom sajnálni.
503. ti-mici
2009. jún. 28. 12:16

kiadtak vmi infokat...

mar 7en lettek ongyilkosak, nem tudtak feldolgozni azt h MJ meghalt :(

mar majdnem halott volt mikor korhazba kerult...azt probaljak most kideriteni hogy elotte valo este ota es mig korhazba kerult mi tortent vele...

a masodik boncolast is elvegeztek, es azt mondtak hogy egeszsegesebb volt mint ahogy latszott, de az arca szet volt es tele hegekkel, es nyoma sincs infarktusnak, igy arra fogjak hogy tul sovany volt tul gyenge a tul sok gyogyszerhez...nagyon sok nyugtato fajdalomcsillapito nevet soroltak fel...

minden nap probalt, tancolt enekelt, nagyon keszult a koncertekre...

de most persze jonnek a sok ismerosok hogy igy volt gyogyszerfuggo ugy volt gyogyszerfuggo, es hogy ok megprobaltak segiteni de hat nem sikerult...nah ja persze es ezt el is hidjuk, ilyenkor a legmeszibb rokon is elokerul egy egy sajtotajekoztatora es olyakat mesel hogy jaj, de penzert persze...

a gyerekek a nagymamihoz kertek az elhejezest, ami szerintem normalis!

502. ti-mici
2009. jún. 28. 10:12

bongesztem a netet, neztem videot kepeket...es szakami artalom, erzert kivancsi vagyok a kormokre...biza egyes kepeken nagyon csunyan elszinezodtek a kormei, es ennek utananeztem...ahogy en a kepeken lattam kb ennek felelne meg a dolog...Sárgás, vastag, körmök Tüdőbetegség, pl. tüdőtágulat

Sárgás körmök kékes körömággyal Cukorbetegség, Májbetegség, ízületi gyulladás...

nah jo persze ha kizarjuk hogy esetleg koromlakkozta a kormet vagy epp rosz volt a feny a fotonal...de a kormok sok mindenrol arulkodnak...es ha tenyleg igy lenne...akkor igaz lehet az az aloitas is miszerint sulyos tudoproblemai lennenk, ami szinten nem csoda mert gondolom az agyon-operaltatott orra miatt nem kapott rendesen levegot...es az izuleti gyulladas meg nem csoda a sok tanctol, innen a fajdalmak es a gyogyszerszedes is...

nah de kerdem en, egy ilyen ember enyi penzel...nem volt egy orvos sem aki tudott volna segiteni rajta?

ugy latszik nem mert nekik is csak a penz kelett.. :(

501. ti-mici
2009. jún. 28. 09:11
nalam is egett es eg gyertya...
500. ti-mici (válaszként erre: 499. - 5a5c6c6a02)
2009. jún. 28. 09:10

a koncertjegyekert visszaadjak a penzt, bar en szemely szerint nem kernem vissza, nem tudom de valahogy nem...

temetesrol meg meg szo sincs...hat ha meg egy boncolast akarnak akkor meg eltart picit...remelem vamali hozza meltot csinalnak majd! mint pl Diananak vagy megszebbet!!!

es az orvos hat biztos tud valamit!! mint ahogy mas is...de hat ilyenkor mindenki eltunik...nekunk meg ugysem fogjak elmondani mi is tortent, bar szerintem ugy lenne tisztesseges Jackoval szemben is, hogy befogjak a szajat azoknak is akik vadoljak...

2009. jún. 28. 09:00

Hát igen, kiváncsi leszek, hogy mi lesz a vége!Mi lesz a koncertjegyekkel, mennyien lesznek a temetésen, mikor kísérik utolsó utjára!ezeket mind tudni szeretném...gyújtok érte gyertyát!Jacko nélkul meghalt a zene! :(



Orvosrol csak annyit, ha o nem tehet semmirol, akkor miért menekult, miért kellett egy egész államnak uldoznie ot!? :/

valamit tud, csak parázik, amit nem csodálok!

azt én se tudom elképzelni rola, hogy drogozott, szerintem volt annyira gyerek,hogy fogalma se legyen arrol, hogy kell pl a kokaint felszivni!

498. ti-mici
2009. jún. 28. 08:25

nagyon jol irtatok...de egyeseknek...ah mind1


mai hirekben sincs semmi kulonos...a csalad ujabb boncolast kert, mert tul sok a megvalaszolatlan kerdes, h kb menyi gyogyszert kapott utoljara, hogy menyi idot volt eszmeletlen meg stb...es alitolag elokerult az orvos es 3 orat beszelgettek vele a detektivek, de hogy o inkabb szemtanu es segit majd a dolog megoldasaban es hogy o valojaban mindvegig Los Angelesben volt...hat en ezt nehezen hiszem el, vagy ha ott volt akkot felvett 100 ugyvedet hogy betanitsak neki mit meseljen a rendoroknek...ha az orvos sem tudta megmenteni es ott volt mellette...akkor nem tudom...

ja es azt is meselik hogy 2005 ota a pedofilia dolog ota drogozik...bar ezt a csaladja es kozeli ismerosei nem tudjak elkebzelni nem hiszik el...

hat az biztos hogy a straocskak vilagaban az hogy szedj valamit az trendi es meno...csak sajnos mi lesz a vege....

2009. jún. 28. 00:50

[link]


sztem itt azért nem 1-2 nőnek indult be a fantáziája rá! koztuk nekem is anno :D

496. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 495. - Era741211)
2009. jún. 28. 00:44
Nézd Era! SENKI SE tökéletes! Mindenkinek vannak hibái, de attól még mi nem leszünk jobb emberek, ha a halála után is cseszegetjuk! bocsánat, hogy így fogalmazok de a sok ..már jelzős se írok.. embertől felmegy az agyvizem!igen, nekem még tetszett is, sőt volt olyan amikor félvér volt, hogy qva jol nézett ki, még bele is zugtam! most mit titkoljam...nem félek bevallani magamnak, és másnak sem, sztem akik itt rágalmaznak azok nem mernek sokmindent bevallani maguknak Vele kapcsolatban, vagy saját magukkal kapcsolatban és így védekeznek, hogy támadnak!
495. era741211 (válaszként erre: 494. - Era741211)
2009. jún. 28. 00:39

De rég volt.....:(

Mindenesetre ez a topic tényleg nem arról szól,hogy fikázzuk....biztosan nem volt hibátlan....DE! Ki az??????

494. era741211 (válaszként erre: 489. - 5a5c6c6a02)
2009. jún. 28. 00:37

Igaz....amikor én anno "diszkóba" jártam....az Ő zenéjén nőttünk fel!

De sztem az Ő zenéjét korosztálytól függetlenül....a mai napig sokan szeretik,és hallgatják!

493. era741211 (válaszként erre: 490. - 5a5c6c6a02)
2009. jún. 28. 00:35

::))Vagy kicsit alatta annak!:)

Nah....ezért majd kapok biztos!:)

2009. jún. 28. 00:34

[link]


még a börtönben is szerették, és ha valakik akkor ők nem szeretik a pedofilokat!emlékezzetek vissza, hogy bement a börtönbe Jacko klipet forgatni, a They dont care about us-t! a kedvenc számom!

2009. jún. 28. 00:31
dzsigg, ezek nagyon szépek voltak, szeretnék még több ilyet olvasni, ha lehet:)
490. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 488. - Era741211)
2009. jún. 28. 00:30
Tudom, hogy hiábavalo, de elszomorito, hogy egy POPIKONT Hitlerhez hasonlítanak, nem elszomorito, hanem felháboríto! :( Ebből látszik, hogy szobahőmérsékletű IQ-val rendelkeznek!
2009. jún. 28. 00:29
Ja, és mégvalami! Pedofiliával kapcsolatban! Ne mondja nekem senki, hogyha megrontják a GYEREKEDET, ismétlem A GYEREKEDET,és utána lefizetnek 20 millio USD-vel,hogy ugyanmár felejts el, nem történt semmi, elfelejted az egészet?Ha az én gyerekemet rontanák meg tuti, hogy a farkánál fogva akasztanám fel az illetot, de, hogy börtönbe záratnám az tuti, az én gyerekem élete, lelke, teste többet ér szaros 20millió USD-nél!Gondolkodj el rajta, mármint aki hisz ennek a baromságnak!Mivel maga is gyerek volt, nem hiszem, hogy megront egy másik gyereket aki vele egy szinten van!és itt befejeztem, csak emlékezni akarok RÁ, és szép emlékeim vannak, nekem meghatározta a gyerekkoromat és mai napig meghatározza a számaival!
488. era741211 (válaszként erre: 487. - 5a5c6c6a02)
2009. jún. 28. 00:22

Egyetértek!!!!

De ezeknek beszélhetsz!!!!:(

Én már nem írok semmit.....hiábavaló!(

2009. jún. 28. 00:17
Tisztelt FÓRUMOZÓK!!! Sajnálattal olvasom, hogy egy napig nem vagyok és már HITLER és CAUCESCO is feltünt a szinen meg a kommunisták többsége! Ha valaki nem tud olvasni, akkor kérjen meg egy családtagot, hogy olvassa el a fórum címét: MICHAEL JACKSON!!!! mit nem lehet megérteni azon, hogy ide nem mocskolódni, rágalmazni, meglincselni jövünk, hanem MEGEMLÉKEZNI!!!HA valaki NEM SZERETTE akkor írjon annyit, hogy sajnálom, de én nem rajongtam érte, vagy inkább NE ÍRJON SEMMIT!!!De baromira nem szeretem a rosszmájú embereket, akik ennyire tudnak orulni egy ember halálának valamint még gúnyt is űz belőle, és "legszebb", hogy összehasonlítja Hitlerrel! Azért álljon meg a menet! Remélem azért néha HOXA is beleolvas és leállítja az illetőket, mert már én unom, de Q...RA!!!IGEN, én szerettem és szeretem is JACKO-T, és ÖRÜLÖK, hogy még SOKAN vannak így, és Velem együtt GYÁSZOLJÁK!!!
486. correct
2009. jún. 27. 23:45

Itt a hanganyag :(

[link]

485. pampers
2009. jún. 27. 23:33
Megismételhetetlen.Nagyon kár érte.Talán most már béke várja,nyugodjon békében.
2009. jún. 27. 22:15

Hat eleg hirtelen ert ez is...nem hittem volna...

Nem tartozott kedvenceim koze...de azert meg meg hallgattam ha epp itt ott feltunt a zeneje...

Kicsit furcsa ember volt a maga modjan...

En valahogy nem hiszem el azokat amikkel megvadoltak egyes emberek egyszeruen kepesek mindenre a penzert...sajnos..;(

NYUGODJEK BEKEBEN...100% hogy sosem felejtsuk el...!!

483. ti-mici
2009. jún. 27. 21:49
.
❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook