Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! fórum

Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯
692. 2fc9dd334a (válaszként erre: 688. - Ti-mici)
2009. júl. 1. 14:46
Mindegyik megműtette. Mi is ezt néztük. És valószínű ugyanaz a plasztikai sebész csinálta, mert nagyon egyforma lett az orruk. A Janet is, a La Toya is és a Michael is. Mennyire hasonlítanak, nem? Amúgy ha leállt volna a plasztikázással a második orrműtét után, milyen helyes fiú volt, úgy barnán is! Nekem nagyon nagyon tetszik!
691. ti-mici
2009. júl. 1. 14:17
690. ti-mici
2009. júl. 1. 13:35

nem ott lesz eltemetve!

csak holnap vagy penteken , mar nem is tudom mert anyi mondanak....oda lesz kiteve h aki akar elmegy es visz viragot stb stb...

de aztan az igazi temetesrol nem mondtak semmit...

689. dzsigg
2009. júl. 1. 13:29

Pvegkoporsoba lesz temetve?És mindenki làthatja?

Neverlandon?

Pont az ellenkezöje volt eddig.

Neverlandra nem vinnémhisz azt mondta oda többé nem akar vissza menni,mert ott vàdoltàk meg...

688. ti-mici
2009. júl. 1. 13:23

hmmm...csak nekem tunik vagy mindenki megmutette az orrat, es egyes kepeken a tesoi is nagyon feherek...

???

2009. júl. 1. 13:03

Nézzétek végig a képeket, tök ari rajtuk. :)


[link]

2009. júl. 1. 13:02
A sajtó, média a leggusztustalanabb ami létezik. Ezek az emberek miattuk nem élhet normális életet. Ma egész nap Jackson videokat néztem, és pl. úgy megy el vásárolni, hogy mintha vmi szuperkoncerten lenne annyi ember, tömegbe kell utat vágni, hgoy be tudjon menni a boltba, a gyerekei maszkban, ő is, és a fotósok még a kocsi alatt is ott vannak. És az egész boltot kiürítették, hogy vásárolni tudjanak. Ez azért szánalmas. Miért ne mehetne úgy el vhova, mint egy normális ember??? Oké, sztár! De van annyi képe már a fotósnak róla, miért nem hagyják élni az ilyen embereket??? Ráadásul olyan helyzetekben is, amikor tényleg nem kíváncsi rájuk a kutya se! :(
685. ti-mici (válaszként erre: 684. - Csilla80)
2009. júl. 1. 12:49

mit szoljanak, persze hogy fellenennek haborodva...


hat ebbol mar tenyleg nem erteni semmit :(


nem eleg hogy ok hajszoltak a halalba (szerintem) meg most sem tudjak abbahagyni a talalgatasokat meg a spekulaciot :(

684. csilla80 (válaszként erre: 683. - Ti-mici)
2009. júl. 1. 12:43

En lassan mar semmit nem ertek... :-(((


Szegenyt nem hagyjak bekeben nyugodni...

Kivancsi lennek,hogy a sok ujsagiro mit szolna,ha az egyik csaladtagjukkal banna igy a sajto.

683. ti-mici
2009. júl. 1. 12:28

en is megneztem, de nem ertettem mit is kene ott pontosan latni...szerintem egyesek csak odakebzeltek vmiket...


uj hirek...

uvegkoporsoban lesz kiteve mint a kirakatba Neverlanden hogy mindenki lassa stb...

hat ez eleg...ize...mas szot nem is tudom mit mondjak ra...


aztan mar a gyerekei sem a gyerekei? lattam h mind irtatok errol, most halottam a tvbe, h alitolag Debbie Rowe sem a anya a 2 gyereknek...alitolag csak illegalisan lettek orokbe fogadva...ezert majd megnagyobb lesz vita az orogsegert...


az edzoje is azt montda jol nezett ki es h formaban volt, a kepek is azt mutatjak, a tancosok is azt mondjak...

de az etkezesszakertoje alitja hogy egy olyan gyogyszert kert Jackson amit az intenziven hasznalnak, nyugtato altato kent...


haat en mar nem tudom...


:(


szamomra egyre valoszinubb h vegezni akartak vele...

682. csilla80 (válaszként erre: 680. - 2fc9dd334a)
2009. júl. 1. 12:10

En is megneztem... de nekem is meredek egy kicsit... :-)))

Jo lenne,ha elne... almodozom...

681. dzsigg (válaszként erre: 680. - 2fc9dd334a)
2009. júl. 1. 11:37

Megnéztem.Az apàcàs dolog tetszett a legjobban.

video érdekes.de azt tudni kell,hogy minden szemszögböl màsképp lehet làtni.

Tehàt a kamera forgatsàval ugy tünik,mintha felemelkedne a test,pedig nem.Vagyis én nem hiszem el sajnos,pedig milyen jo is lenne:)

Amugy ma màr a szàmitogép is sokmindenre képes.

2009. júl. 1. 09:58

Viszont találtam egy tök durva cikket. :(


[link]

679. 2fc9dd334a (válaszként erre: 678. - 9bbaa658f2)
2009. júl. 1. 09:57
Hát igen, egyetértek. Meg amúgy sem tudhatjuk mi innen Magyarországról, hogy Ő vele, vagy bármelyik sztárral éppen mi is van. Azt csak ők tudják, még az ottani sajtó sem. Hiszen azt és úgy alakíthatják, ahogyan akarják. Lehet beadnak képeket, hogy így nézett ki most, aztán két éves a kép... Sosem lehet tudni. Tényleg. Úgy etetik az embereket ahogyan csak akarják, mi nem lehetünk biztosak abban, hogy a média csakis a színtiszta igazat mondja, közvetíti. Ugyanmár...
2009. júl. 1. 09:33
Utálom a bulvárlapokat mert sosem tisztelnek senkit.Nem baj mi történik ők ott lihegnek .Én ezeket nem is veszem mg soha.Mert nekem valaki attól sztár,hogy jó a hangja a zenéje jó színész stb...és nem attól kivel él hol nyaral meg a többi.Aki elmegy arra fájdalommal gondolunk és más fájdalmába belerondítani szánalmas.
2009. júl. 1. 09:29
Sziasztok! Tegnap este megnéztem a moonwalkert, annyira ari benne. :) De nem volt jó érzés, most még nem tudom hallgatni a számait, nézni őt, mert csak sírógörcs jön rám. :( Amúgy szerintem is sajnos meghalt, ha belegondolunk mekkora csalás lenne ha csak ál halál lenne. Azért nem hiszem, hogy ő betegen ilyenekre képes lenne. Meg amúgy se. Sajnos ezt el kell fogadni, meghalt. Visszatérve a gyerekei nem az övék, persze úgy igen, hogy ő nevelte kiskoruk óta, de nem az ő spermájából van. Sajnos. Ezt már akkoriban is lehetett tudni, és most is mondja a nő. Meg hát nem kell hozzá más, csak szem, hogy lássuk... A spermája azért nem fehér gyereket csinált volna.... Hanem max. egy ici-pici kis csoki szín lett volna benne, ha nem is néger lett volna, de valószínű valamelyik gyermekben lett volna hasonlóság az apjához, de ha megnézed, ezek tipikus amerikai fejű gyerekek, közük nincs Jacksonhoz, biológiai téren. Bárcsak lenne, mert akkor legalább ilyen módon maradt volna belőle valami nekünk.... persze a munkáin kívül.
676. ti-mici
2009. júl. 1. 09:24

sziasztok :)


ujabb es ujabb remhirek...miszerint 50ezer dollarokat kolott gyogyszerre stb stb stb...h mit ki nem talalnak!!! anyi penzert megvehetett volna 2 gyogyszertarat, gyogyszeresszel egyutt...

aztan egy mas cikk, miszerint mar konyorgott gyogyszerekert, meseli az etkezesszakertoje...amit az orvos nem irt fel de h vkitol megsis szerzett rosszul lett es ot hivta meg haluzinalt stb...

[link]


hirtelen milyen sok ember volt korulotte, es megis meghalt...es megis csak 1 orara hivtak mentot, es esterol reggelig ra sem nezett senki...ez is egy olyan tipikus "sok baba kozt, elvesz a gyerek" tema?!

hat szomoru, hisz oket azert alkalmaztak hogy vegezzek a dolgukat es megsem tettek meg?!

akkor azok milyen orvosok apolok stb?!


erdekes nagyon erekes...


vajon ki jon es mondd fantaszikus dolgokat


:(

szegeny...

675. dzsigg (válaszként erre: 674. - Féknyom)
2009. júl. 1. 08:17

Reméljük nem itt:)

Jo reggelt nektek.

Hogy itt nagyon sok hozzàszolàs van ennek örülök én is.

Egyébként a hivatalos oldalon www.michaeljackson.com irhattok szintén pàr szot.

Én màr megtettem.

674. féknyom (válaszként erre: 671. - 5a5c6c6a02)
2009. júl. 1. 03:12
Pedig ha tudta volna, hogy a hoxás fórumon átlépi a 670-es álomhatárt...hajaj, és még hol van a vége....:)
2009. júl. 1. 01:23

csak arról, hogy a londoni bejelentő sokak szerint hasonmás volt, meg hogy már régen meghalt stb:

megnéztem a videót róla, de nemis ez a lényeg, hiszen az utóbbi időben a külsejében nem lehettünk biztosak.

ami egészen biztos volt, az a hangja. és az az ő hangja volt. külsőre akárki hasonlíthat, de hogy valakinek egészen pontosan ugyanolyan hangja legyen mint neki, az majdnem a nullával egyenlő. és nem, nem volt mélyebb, mint szokott lenni, mint egyesek mondták.

egészen kicsi koromtól, hosszú éveken keresztül, az ő hangjával keltem és feküdtem, megvoltak a zenéi kiskorától kezdve, és jól megfigyeltem a hangja változásait az évek során, és hogy végül milyenné lett, bármikor ezer közül is ki tudnám választani, tökéletesen biztos, hogy ez az ő hangja volt, az ő hangján nőttem fel, és mint ahogy az ember mondjuk a szülei hangját megismeri, én úgy az ő hangját is megismerem.

nem lehet hogy nem ő volt az, ő volt az csak tönkretették, hosszú évek kitartó munkájával.:(

2009. jún. 30. 23:44

bár mondjuk felbosszantott az a kép, ami a mai napilapokban volt, hogy kopasz!mit hittek az emberek, hogy Ő egy csodaember aki ha kemot kap megmarad a hajkoronája? bőrrákos volt ezt tudta sztem mindenki, miért kell ilyen képeket kozzétenni!

Még el se temették és már forog a készülődő sírjában!

2009. jún. 30. 23:41
Most látom, hogy már a 670.hozzászolásnál járunk, ÖRÜLÖK, hogy ennyi embert érdekel ez a téma, hogy ennyien szerették és szeretik!az a baj, hogy Ő ezt nem tudta :(
2009. jún. 30. 23:39

Hát nem tudom, hogy melyik hír lehet igaz!De egy biztos, hgoy sohase volt szerelmes szerintem se!sajnálom, hogy nem tudhatta, hogy milyen jo érzés ez amikor valakit szeretsz, és Ő viszont szeret!bármelyik nőt megkaphatta volna akár!szerintem azért fehéritette ki magát ennyire, mert amikor tükörbe nézett még mindig feketének látta magát, az agya játszott vele valszeg a sok gyogyszertol!


de miért kellett 1 órát várni mig kihivták a mentot, szerintem is a halálát akarták csak még kérdés, hogy miért és ki...


az a baj, hogy találgatni tudunk csak, mert Mi soha nem fogjuk megtudni az igazságot!De remélem nem kamu volt a 2 év, és nem az ő csontjait találták meg 2007-ben!de ha csontokat találtak akkor nem 2007ben halt meg, hanem elobb :(

669. ti-mici (válaszként erre: 668. - Dzsigg)
2009. jún. 30. 21:39

jo persze...ez a legeeszerbb magyarazt meg logikus is meg minden...amugy igazat adok neked...


csak hat nah a sok hiresztelt dologok...ezert irtam h xy dolog hiheto lenne abbol a szempontbol h stb stb stb.


az biztos h nem ertette meg senki es h sajat magat sem szerette, es valoszinu gyogyszerezett is h birja a strappat...es a felturbozo gyogyszerek masreszt a nyugtatok lealitottak a szivet...es vege lett...


nah de meg mindig kerdeses a szerda estetetol csut reggelig mikor meghalt, mi volt vele...

668. dzsigg
2009. jún. 30. 21:31

àr annyi talàcio van,hogy az rettentö.

Mindenki màsképp gondolja a halàlàt.vagy a nem halàlàt.

Én személy szerint amellett vagyok hogy:

Igenis meghalt,és most halt meg,és senki nem figyelt rà utobbi idöben,kihasznàltàk,de nem akart meghalni,ez pusztàn a sors.

Élni akart és ujra bizonyitani az embereknek és sajàt magànak.

Az is hülyeség hogy màr nem ö a gyerekek apja,és az anyja se az akit hittünk.

Szerintem igenis ö az apa,még ha mesterséges uton született gyereke akkor is.

És Neverlandot ö otthagyta miutàn pedofiliàval vàdoltàk meg.

Nem is akart oda vissza menni,tehàt ezért remélem nem is ott temetik el(tuti nem akarta volna)

Atemetését a csalàd intézi,szük körökben àllitolag,amit nem tartok szép dolognak,hisz nem is àlltak soha ki mellette(làsd testvére latolya is megvàdolta a pedofiliàval)szoval a rajongok azok akik még valamennyire is biztak Michaelben,és ezek utàn én nyilvànos temetést rendeltem volna el,vagy ha nem nyilvànost(sok örült rajongo)akkor x.y helyen temmessék,de közvetitsék élö adàsban(nem kell mutatni hogy merre temetik...)

A gyerekeket a nagyinak itélném,persze nagyapa nélkül...,vagy a legjobb lenne,ha a baràtjànak Elizabeth Taylornak adatna meg a lehetöség.

Ö tutira tisztességgel nevelné tovàbb a poronytyokat.

Bocsi hogy hosszura sikerült,de ez kikivànkozott belölem.

667. ti-mici
2009. jún. 30. 21:13

nah szep h pont a 666. hsz az enyem :P


ja es itt a link miszerint mar reg meghalt es egy hasonmas van a helyen


[link]


ja es az h eljatsza a halalat...hat valahogy az is hiheto lehet ha azt nezzuk h alitolag x szaz millio addosaga volt es h mar elege volt a vilagbol es stb stb stb...


pf de szomoru es ketsegbeejto dologk ezek :(


bocsi ha ezzel megbantok vkit vagy nem tudom...csak talalgatok es probalom megoldani valahogy ezt a rejtelyt, mert nagyon nagyon sajlalom es bant h meghalt...foleg h igy es most halt meg...

666. ti-mici
2009. jún. 30. 21:08

jaaaaaa es meg vmi

ez a hasonmasos dolog, mikor kepeket kerestem Michaelrol...talaltam egy erdekes kepet amikor egy hullat raknak be zsakba, rakattintottam, es ott biza volt egy ilyen cikk miszerint Neverlanden talaltak egy hullat x eve, es hogy a csontok alapjan meg stb stb Michaelnek bizonyult, ez pont abban az idoben mikor Michael osszevissza csinalt mindent es mindeki furcsallotta hogy megvaltozott, nem tudott kerdesekre felelni, aztan jottek a sok operaciok nem szereplesek meg egyebb...


ez a story mar olyan bonyolult meg anyi szine van h mar nem lehet tudni...


nekem ez a is hihetonek tunik ha azt nezzuk hogy a vilaghires Michaelbol egy roncs lett...

es az elozo h az arabok oltek meg, az is hihetonek nez ki abbol a szempontbol, h utobbi idoben az Arab Emiratusokban ult, es a nagy olajmagnasoknak "dolgozott" de alitolag nem tartotta magat x szerzodeshez amiert osszevesztek...nah szal ez azert tunik nekem hihetonek, mert ha a boncolas meg a kepek azt mutatjak jol volt, formaban volt...es egyszer csak meghal :S


szal anyi nezepontbol lehet ezt elemezni h jajj...de sajna az igazsagot soha nem fogjuk megtudni...


nagyon sajnalom hogy meghalt, es bant! mert nem tudom miert es enyi minden jon most fel es az igazsag meg ki tudja hol van :(

665. ti-mici
2009. jún. 30. 21:00

sziasztok!

latom eleg sokan latogattak ma ide :)


[link]


itt egy uj cikk a vegrendelettel, miszerint az anyja, a 3 gyerek es par charity(ilyen segito szolgalt most nem tudom magyarol :P) orokol...


amugy meg h valaki megolette...

hat en mar ezen is gondolkodom, ha o tenyleg jol volt, probalt meg minden akkor eleg nehez elhinni h csak igy meghal...es ahogy meg valahol az elejen irtam, lehet h ez hogy keszult a visszajovetelre nem tetszett vkinek...

elvegre Elvisnel vagy Marilyn Monroenal vagy Kennedy (rem jol irtam) elnok halala is mind a gyogyszerekre lett kenve, de a boncolas nem mutatott egyertelmu valaszt...


szal erdekes erdekes erdekes...

amugy meg ezek az arabok...a vilag legnayobb maffiaja, szal soha nem lehet tudni...

664. csilla80 (válaszként erre: 663. - C95c921ae7)
2009. jún. 30. 20:58

Hat az apjat...

Megerdemelne...

Nagykepu ... inkabb le sem irom.

663. c95c921ae7 (válaszként erre: 662. - Csilla80)
2009. jún. 30. 19:43
Mármint kit?
❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook