Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik - Alacsony AMH fórum

Lombik - Alacsony AMH (beszélgetős fórum)


1364. Erabera80
2013. jan. 4. 15:37

Más...

Egyébként ha nekem 23 volt a progim a 21. napon az elég sz@r nem?

Lehet, hogy tényleg nem volt benne petesejt?

1363. Erabera80 (válaszként erre: 1361. - Lulluly)
2013. jan. 4. 15:35

Felidegesített... :(

Bementem hozzá. Kérdezte, hogy kezdhetjük-e. Mondom hát persze. Mutattam a leleteimet, terhelés, 3 napi, 21 napi. Azt mondja felesleges. Meg sem nézte. Na már itt felkaptam egy kicsit a sz@rt...

Mondom az első hónapban cisztám lett, a második, harmadik hónapban volt tüszőérés, repedés, mert látták a visszamaradt sárgatestet.

Azt mondta, hogy az nem jelent semmit. Az nem biztos, hogy volt is benne pete, ami kiszabadult.

Gondoltam az amh-ról már nem is beszélek.

Adott egy új tájékoztató füzetet. Most már a beültetésre kerülő embriók számát az amh-hoz kötik. Minél alacsonyabb, annál többet ültetnek be.

0.1-nél pl. 4-et.

Az mondta olvassam el, bár nálam nincs jelentősége, mert amennyi lesz annyit be kell ültetni. Már ha lesz.

Ezzel az amh eredménnyel már el is temethetném magam. Azokat szeretik akik rendben vannak.

De a hócipőm ki van. Azért kell segítség, mert valami gáz van. Ha nem lenne, akkor nem járnék oda. Kiábrándult vagyok. Tele félelemmel. Már éjjel erre ébredtem. Azon kattog az agyam, hogy nem fog sikerülni.

Annyira lehúz...

Már félve megyek Tapolcára, mert mindig bőgve jövünk haza.

Tudom, hogy nem valami fényes esélyekkel indulok, de basszus, egy kicsit támogasson, ne lehúzzon.

Nem azt várom, hogy biztasson, meg olyanokat mondjon amit ő sem gondol, de akkor inkább ne is szóljon semmit.

Lehet holnapra már nem lesz ilyen a hangulatom, de most tele a hócipőm.

Nem adom fel soha, de annyira félek...

Na vége a panaszkodásomnak...

Egyébként 0.5 Suprafactot szúrunk esténként.

Hogy a Viktornak milyen lesz a spermaeredménye nem tudom, mert elfelejtettük azt a négy nap szünetet és leadás előtti este együtt voltunk.

Most mennem kell majd vv-re az altatás miatt, meg EKG-ra.

1362. Sacikag
2013. jan. 4. 14:26
progi 51,4 :)) Az utóbbi 6 hónapban 5x volt bizonyíthatóan peteérésem és az érték minden alkalommal egyre magasabb lett. Az akupunktúra tuti bevált!!!
1361. lulluly
2013. jan. 4. 13:21
Erabera mi volt a dokinál?
1360. lulluly (válaszként erre: 1359. - Momacs)
2013. jan. 3. 16:28

Én úgy tudom, hogy Budapesten a SOTE-n és a BMC-ben van minden ingyen, csak a gyógyszereket kell füzetni. Valaki más?

De ezeken a helyeken sem szeretik az alacsony AMH-t. Én a SOTE-n kezdtem, a magas FSH-ra közölték, hogy petesejtdonor kell. Majd a BMC, ott csináltattak AMH-t, és szintén azt javasolták. Rábeszéltem a dokit, így volt stimu, de nem örült neki, majd hogy nem lett belőle semmi montda, hogy nincs értelme.

De azért te megpróbálhatod valamelyiket. Én inkább a BMC-t javaslom, csak ne Szűcs dokihoz menj.

Én most a Kaáliban reménykedem, te kihez jártál?

1359. momacs
2013. jan. 3. 13:36
Sziasztok,B.U.É.K.Mindenkinek!Már nagyon régen jártam itt.Szeretnék tanácsot kérni Tőletek!Három sikertelen "Kaális"lombikon túl,44 évesen,rossz AMH eredménnyel szeretnék intézetet váltani,ugyanis a Kaáliból "eltanácsoltak",az AMH miatt.Egy éve sajnos munkanélküliként zajlott,ezért nem volt módom lépni.Szeretném még folytatni,de nem tudom merre induljak,Budapesten.Magán nem jó,csak a TB támogatott.Köszönöm,ha tudtok segíteni!!!!
1358. bbogus (válaszként erre: 1356. - Bonne Maman)
2013. jan. 3. 12:58
szerintem semmit nem változtat a protokollon.Amíg nem tudtam,mennyi az érték,úgyanazt kaptam mindig.
1357. lulluly
2013. jan. 2. 22:01
Én majd szólok az AMH-ról. Már egybetűztem a két eredményt, persze az 1,0 van felül! Így adom oda majd a dokinak.
1356. Bonne Maman (válaszként erre: 1351. - Erabera80)
2013. jan. 2. 20:40

Én szólnék. Hátha befolyásolja az alkalmazott protokollt, hogy az amh-d a jó kategóriában van. Ez pedig a siker kulcsa is lehet.

Meg dafkéból is. Amennyire leírnak bennünket a rosz amh miatt, megérdemelnék.

1355. Erabera80
2013. jan. 2. 18:42

Szerintem nem szólok. Nem számítana semmiben, csak azt hinnék okoskodni akarok.

Megy a drukk mindenkinek!!! Remélem mindegyikünkkel rendben lesz minden. Ennek az évnek most már sikeresnek kell lennie. Gondoljunk erre, hátha bevonzzuk!!! :)

1354. Sacikag (válaszként erre: 1352. - Lulluly)
2013. jan. 2. 18:36
Jó lesz ez az évkezdés :)))
1353. Sacikag
2013. jan. 2. 18:36
Erabera nagyon szorítok! Ha úgy gondolod, rosszul sülhet el ha szólsz, inkább tartsd meg magadnak a jó hírt:))) Ártani biztos nem ártasz ezzel.
1352. lulluly (válaszként erre: 1348. - Sacikag)
2013. jan. 2. 18:29

Igen, megnyugodtam, hogy egészen jól is tudok néha működni.

Drukkolok péntekre! Remélem neked is hasonló lesz!

1351. Erabera80
2013. jan. 2. 18:29

Nem tudom, hogy megmondjam-e a dokinak, hogy csináltattam újra amh vizsgálatot. Az nem olyan mintha kétségbe vonnám az ő eredményeiket. Nem igazán akarok vele újat húzni...

Van e egyáltalán értelme szólnom neki róla?

1350. Erabera80 (válaszként erre: 1349. - Sacikag)
2013. jan. 2. 18:27

Elvileg igen. Holnap megyünk Tapolcára. Viktornak lesz spermavizsgálat, nekem nem tudom mi. Szerintem csak uh, mert a recepciós azt mondta, hogy nekünk 6 hónapig jók a leletek. Holnap lesz a 20. ciklusnapom. Ezelőtt hosszú protokoll volt, szerintem most is az lesz, az pedig a 20. napon indul.

Annyira várom már!!!

A mi lesz majd a vége, arra meg nem is akarok negatívan gondolni. :)

Izgulok, na... :)))

1349. Sacikag
2013. jan. 2. 17:33
Erabera te holnap kezdesz? :))))))
1348. Sacikag (válaszként erre: 1347. - Lulluly)
2013. jan. 2. 17:32
Hűűű, ez csúcs szuper!! De jó:) Remélem most már nyugodtabban mész neki a következő körnek:)) Nálam pénteken lesz progi nézés, de szerintem ez most nem jó hónap. De a következő viszont annál frankóbb lesz:)
1347. lulluly
2013. jan. 2. 16:23

Na meg is van az eredmény 20. ciklusnap:

Progeszteron: 40,7 nmol/l

Na végre ez már jobb, mint az 1,7

Ebből is látszik mennyire válozók lehetnek a ciklusaink.

Jaj, csak egy jót fogjunk majd ki ha lesz stimu.

1346. lulluly (válaszként erre: 1345. - Sacikag)
2013. jan. 2. 12:45

Bizony eljött a január!!!

Ezt meg is ünnepeltem egy vérvétellel reggel. Progeszteron nézettem.

1345. Sacikag (válaszként erre: 1344. - Lulluly)
2013. jan. 1. 12:39

Jó "reggelt" csajok, BÚÉK mindenkinek, remélem jól zárult az óév :))

Lulluly, tudod mi van mától? Januááááááár!!! :)))) Látod, ez is gyorsan eljött:))

1344. lulluly
2013. jan. 1. 10:20
Boldog Babás Új Évet Kívánok Mindenkinek!
1343. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1341. - Bonne Maman)
2012. dec. 31. 00:44
Ha nincs szükséged a gyógyszerre, akkor felesleges szedni. Nekem a Letrox nagyon bejött.Mióta szedem leadtam néhány kilót és energikusabbnak érzem magam. Bár a Letrox elkezdése után röviddel abbahagytam a DHEA-t, úgyhogy lehet, hogy ennek a pozitív hatása is közrejátszott. Szedek szelént is, de abból én csak a javasolt napi mennyiséget, ami 1*50 µg--ot.
1342. Bonne Maman (válaszként erre: 1341. - Bonne Maman)
2012. dec. 30. 20:41
100 mg = 100 ng
1341. Bonne Maman (válaszként erre: 1337. - VendrinerPiroska)
2012. dec. 30. 19:40

Szia,

Napi 2x 100 mg-t szedek oktòber vége òta. Januártòl kellene elkezdenem a napi 1/2 Letroxot, de ha a szelén ilyen szépen rendben tartja a pm-t, akkor maradok ennél. Ezért nézetek január közepe felé egy tsh-t.

Nem akarok gyógyszert szedni, ráérek arra késôbb is...

1340. bbogus
2012. dec. 30. 07:51

0,2-s AMH mellett, olyan embriót sikerül megalkotni,hogy speciális kemoterápiával sem lehetett elpusztítani.:( nagyon rossz helyen tapadt meg azért kellett)

Szóval AMH nem minden.

1339. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1336. - Sacikag)
2012. dec. 29. 23:51
Igazad van. Ki nem cja le, hogy milyen az AMH, ha gyártasz petesejtet. A cél az egészséges, babagyártásra jó petesejt, a többi az túró. Nagyon drukkolok, hogy most sikerüljön neked. És természetesen a többieknek is.
1338. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1317. - Lulluly)
2012. dec. 29. 23:46
Bocs, néha keverednek bennem a nyelvek. BTW - kb. különben, egyébként.
1337. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1316. - Bonne Maman)
2012. dec. 29. 23:35

Mindenhatóságról aligha lehet beszélni szerintem. Bár igazán azzal tudnánk a dolgot megcáfolni, ha már valaki közülünk végre pottyantana egy aprócska teremtményt.

Jó, hogy ilyen szépen csökkent a TSH-d a szelénre. Hány mg-ot szedsz? Nekem a letrox egy bő hónap alatt lenyomta 4,05-ről 0,85-re.

1336. Sacikag (válaszként erre: 1333. - Lulluly)
2012. dec. 29. 20:25

:)))) Mondjuk a pénz érdekel a legkevésbé. De tényleg, ti bebizonyítottátok, hogy egyszeri mérés semmit nem ér, és az se érdekel különösebben, ha még mindig 0,1 alatti. Legyen peteérés, a többi nem számít:))

Jövő pénteken megyek 21.napi vv-re, utána lesz egy 3.napi. Ha ott nem brutál rossz az fsh, 8.nap uh, aztán meglátjuk. Ha lesz petesej, februárban már terhes leszek:))) Épp most jövök akupunktúráról és a dokinéni is áldását adta a következő havi próbálkozásra. Olyan izgi:))

1335. lulluly (válaszként erre: 1323. - Bridget0801)
2012. dec. 29. 11:05

Igazad van, ne is aggógj miatta. Most sikerülni fog!

Te mikor kezdesz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook