Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik - Alacsony AMH fórum

Lombik - Alacsony AMH (beszélgetős fórum)


1454. Sacikag (válaszként erre: 1453. - Erabera80)
2013. jan. 14. 10:08
Akkor csak óvatosan:) Remélhetőleg nem lesz rosszabb és hamar elmúlik:) Melegfrontnál nekem is fel szokott menni néha a vérnyomásom, ilyenkor a fejem is szétrobban.
1453. Erabera80 (válaszként erre: 1452. - Sacikag)
2013. jan. 14. 10:02

Vérnyomásom 98/66, de tegnap volt 135/93 is.

A pulzus van hogy 60, van hogy 100.

Ha felállok, vagy hirtelen felülök, majd ki ugrik a mellkasomból. Egyébként nem vagyok rosszul. Aludnék, fáradt vagyok.

1452. Sacikag (válaszként erre: 1449. - Erabera80)
2013. jan. 14. 09:51
Mennyire vészes?
1451. Sacikag (válaszként erre: 1450. - Skintilla)
2013. jan. 14. 09:50

Avivát nem ismerem, de az Arwen dvd megvan. Ha az is jó, szívesen lemásolom. Bevallom, nem tudom pontosan mi a különbség a kettő közt:S

Már jól vagyok. Bár kiakasztott az eredmény, a hétvégén újra építettem magam. Végülis ha most nem vágunk bele, köv.hónapban újra megpróbálhatjuk. Ezen már nem fog múlni, de majd csütörtökön eldől.

1450. Skintilla
2013. jan. 14. 09:47

Sziasztok!


Lányok, én voltam megint UH-n ugye a múlt héten. Ott az asszisztenstől megtudtam (végre), hogy ott náluk lehet rendelni DHEA-t, amit még nem döntöttem el, viszont már legalább tudom mi a szösz.

VISZONT!


Nagy reményeket adott nekem az AVIVA módszer. A hétvégén kipróbáltam, mozgás, mozgás mozgás.

Állítólag helyre rakja a menstruációt és az ovulációdat is tudod vele inspirálni.


Mondjuk otthon kell végezni a gyakorlatokat, ami az én lustasági faktoromból eredően erősen hátráltató tényező. De igyekszem.

Esetleg valakinek valamilyen tapasztalata, vagy ismertek olyanokat, akik láttak már ilyet?

Sac: fel a fejjel!

1449. Erabera80 (válaszként erre: 1448. - Sacikag)
2013. jan. 14. 09:40
Hát nem nagyon. De gondoltam mindenki másképp reagál dolgokra. Akkor lehet mégis csak ez a bolond idő lesz az...
1448. Sacikag (válaszként erre: 1447. - Erabera80)
2013. jan. 14. 09:30
Nekem nem okozott semmilyen mellékhatást. Tájékoztatóban szerepel ilyesmi?
1447. Erabera80
2013. jan. 14. 09:22
Volt valaki rosszul a Menopur-tól? Vérnyomás és pulzus problémák? De az is lehet, hogy ez a front a ludas a dologban...
1446. lulluly (válaszként erre: 1445. - Sacikag)
2013. jan. 13. 19:39

Én is szorítok!

Hajrá csütörtök!

1445. Sacikag (válaszként erre: 1444. - Lulluly)
2013. jan. 13. 15:33
Nagyon szorítok!!!:))) Csütörtökön nekünk is eldől, hogy hogyan tovább...
1444. lulluly (válaszként erre: 1441. - Sacikag)
2013. jan. 13. 15:23

OK majd megnézetem a tesztoszteront.

Csütörtökön délután megyek a Kaáliba első konzira.

Már nagyon várom!

1443. lulluly (válaszként erre: 1440. - Dorkalány)
2013. jan. 13. 15:22

Én a Puritan's Pride-t szedem, 3x25 mg-ot.

A puritan.com oldalról lehet rendelni.

1442. Sacikag (válaszként erre: 1437. - Dorkalány)
2013. jan. 13. 10:43
A 11-es fsh még nem rossz, ne keserítsen el:) Ti is lombikoztok?
1441. Sacikag (válaszként erre: 1439. - Lulluly)
2013. jan. 13. 10:40
Örülök, hogy neked nem szállt el és ilyen jó hatással van a szervezetedre:)) Azért óvatosan, néha nézesd meg a fránya tesztoszteront is, nehogy baj legyen. Mikor kezdtek? Mikor mész a dokihoz?
2013. jan. 13. 10:05

Szia Lulluly, Köszi szépen, tényleg kicsit ledöbbentem az eredményen, de próbálom a legjobbat kihozni majd ebből a helyzetből.

Az fsh-t még nem látta a dokim, az utóbbi 6-osakat látta csak. Most kezdődött a kivizsgálási protokoll a Dévainál. Nem tudom mit fog hozzá szólni...Avivázok is, igaz, az utóbbi időben elhanyagoltam. Remélem az is majd segíteni fog. A dhea szintem is alacsony. Mjuk azt sakkoztam ki a különböző emberek leírásaiból (legfőképpen Ezüstmackó), hogy erre inkább ajánlott a dhea szedése, mintha magas lenne. Illetve sztem még ezt az fsh szintet talán visszahozhatom a dhea-val. Te melyik cégtől, hol veszed?

1439. lulluly (válaszként erre: 1431. - Sacikag)
2013. jan. 12. 23:30

Az jó, ha kiírod magadból, hiszen ezért van a fórum. Csak nyugodtan!

Ahogy érzed, úgy cselekedj, nehéz döntés.

Én még nem használtam el egy támogatottat sem, de már nagyon szeretném.

Nekem alacsony lett a tesztoszteron szintem, így nyugodtan szedem a DHEA-t.

Kívánom, hogy sikeres legyen bármelyik döntésed!

1438. lulluly (válaszként erre: 1437. - Dorkalány)
2013. jan. 12. 23:25

Üdvözöllek Dorkalány!

A 0,3 nem is a legrosszabb, és ahogy Sacikag írta, ne is foglalkozz vele. A 11-es FSH is még azért elmegy szerintem. Csak gondolom a dokik nem örülnek neki.

Hova jársz? Mi volt eddig?

2013. jan. 12. 18:35
sziasztok! szeretnék én is csatlakozni hozzátok. Nálam pénteken derült ki, hogy 0,3 az értékem :-((( Elmúlt években 6 körül volt az FSH-m, most 11. Szóval kezd elmászni, ahogy Ezüstmackó is észrevette. Én is sokat tanultam a blogjából. Ja, 34 éves vagyok :-(
1436. Sacikag
2013. jan. 12. 13:47
El fogom olvasni..
1435. Sacikag (válaszként erre: 1433. - Bbogus)
2013. jan. 12. 13:45
Imádlak:) Köszönöm, hogy leírtad, ez most nagyon megnyugtat... Tegnap már nem szedtem be és nem is fogom. Azért ijesztő, mert csak 10 napja szedem (hogy meglegyen az egy hónap beülti előtt, ahogy azt a biológus javasolta). Bízom benne, hogy hamarosan visszaáll a normál tartományba...
1434. bbogus
2013. jan. 12. 13:40
nagyon jókat ír a csaj,érdemes elolvasni.
1433. bbogus
2013. jan. 12. 13:34

Ezt ezustmacko blogjában találtam.:

Gondolhatjátok, mennyire szíven ütött hát, amikor most a sikertelenség okát kutatva azt találtam, hogy a DHEA bizonyos esetekben olyan tesztoszteron túltelítettséget okozhat, ami már negatívan befolyásolhatja a tüsző- és petesejtfejlődést, annak minőségét.

1432. Sacikag (válaszként erre: 1425. - Klara2)
2013. jan. 12. 10:19

Biztos nem szerdáról csütörtökre lesz vége, ez nem így működik! És amíg van peteérésed spontán, ne foglalkozz az amh-val. A baba petesejtből lesz, nem csilivili amh szintből:))) Azt kivizsgálták már, hogy miért voltak vetéléseid? Lehet, hogy ennek kéne utána járni és akkor már nem lesz többet ilyen. Inzulinod rendben van?

Pesti központokat nem ismerem, de a vizsgálatokat, vérvételt, uh-ot simán lehet meló mellett végezni, max.néha kicsit később érsz be. Emiatt nem kell felmondanod:)

1431. Sacikag
2013. jan. 12. 10:14

Este elmeséltem páromnak az eredményeket, veszekedtünk egy jó nagyot. Nem egymással, hanem a világgal:) Aztán pár órával később már sokkal jobb volt, ma meg már közel nem látom olyan kétségbeejtőnek a helyzetet, mint tegnap délután.

Az a legnagyobb bajom, hogy úgy érzem, az első 3 lombikunk tök felesleges volt, mert sok kicsi problémát akkor még nem fedeztek fel. Azóta mindennek a végére jártunk, az összes eltérést helyre hoztuk és lám, a 4.nél vmi el is indult. Az utolsó támogatott esélyünket pedig nem akarjuk úgy elhasználni, ha nem tökéletes minden eredményünk. És ez a tesztoszteron dolog most nagyon zavar. És az fsh is túl magas, lehet, hogy a petesejt se lesz tökéletes - ha lesz. Bevallom, nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy az előző azért nem sikerült, mert éretlen volt a petesejt (a 30 feletti fsh miatt). Szóval most biztosra szeretnénk menni. Lehet, hogy ezt a hónapot inkább kihagyjuk és várunk egy másikat, hátha jobbak lesznek az eredmények. Csak olyan nehéz nemet mondani... Bocs lányok a regény miatt, de muszáj volt kiírni magamból:)))


DHEA-t szedő csajok, nektek a tesztoszteron nem emelkedett a szedés óta?

1430. Csilu222 (válaszként erre: 1423. - Lulluly)
2013. jan. 12. 09:44

Lulluly, nekem is reményt adtál, ezt biztosan ki fogom próbálni.


Most gondolkozom még a mozgáson (egyenlőre szobabicikli, de kezdetnek ez is biztosan jó), és méregtelenítő kúrába is bele fogok kezdeni. Ártani biztosan nem fog

1429. Csilu222 (válaszként erre: 1424. - Sacikag)
2013. jan. 12. 09:29

Sajnálom, Sacikag


Szorítok, hogy az UH-n, jobb eredményeket kapj

1428. Csilu222
2013. jan. 12. 09:26

Sziasztok!


Megjött az AMH eredményem. Kevesebb, mint 0,1


Az este megint kiborultam, ennél azért valamivel többre számítottam.

1427. lulluly (válaszként erre: 1425. - Klara2)
2013. jan. 11. 21:37

Üdvözöllek Klara2!

Mennyi lett az AMH-d pontosan?

Ne keseredj el! Nekem <0,1 lett 1,5 éve, most decemberben újra nézettem és 1,0 lett.

Szóval le van tojva az AMH! Sikerülhet nekünk is a baba, vannak lá példák!

FSH-d mennyi? Stimuláltak már?

Az a gond a medőőségi központokkal, hogy a hozzánk hasonló eseteket nem szeretik, meg a 40 felettieket, legalábbis én ezt tapasztaltam a SOTE-n és a BMC-ben. És meg kell találni a megfelelő dokit is, aki hajlandó foglalkozni velünk. Nekem még nem sikerült, de most bízom benne, hogy akihez bejelentkeztem a Kaáliba, jó lesz. Eddig csak a petesejtdonort hajtogatták, és csak rábeszélésemre stimuláltak.

Szerintem simán lehet járni munka mellett a vizsgálatokra. Vagy veszel ki szabit aznapra, vagy én úgy szoktam, hogy kések és tovább maradok.

1426. lulluly (válaszként erre: 1424. - Sacikag)
2013. jan. 11. 21:25

Ezek a fránya hormonok!

Hát igen, nem a legjobb, de a múltkori 33-nál alacsonyabb az FSH-d.

Azért csk bizakodhatunk!

Remélem az UH-n lesz 1-2 növésnek induló tüsző!

Mikor mész az UH-ra? Drukkolok majd!

1425. klara2
2013. jan. 11. 18:09

Csatlakozom a nagyon alacsony AMH-szintesekhez.

Most kaptam meg az eredményt és nagyon kiborultam, mert ugyan 42 éves vagyok, de nagyon szeretnénk 2 vetélés után babát. Peteérésem eddig (hő, Lh-teszt, nyák alapján)azt hittem minden hónapban van. Ezek szerint egyik pillanatról a másikra lesz vége...

Kérdés: Tudtok Bp-en olyan medd. központot, ahol nem kell félévet várni? Illetve ahová nem kell "beköltözni", hanem esetleg lehet munka mellett is intézni a kivizsgálásokat. Vagy készüljek fel rá, hogy ott kell hagyni a munkahelyem, ha belevágunk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook