Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik - Alacsony AMH fórum

Lombik - Alacsony AMH (beszélgetős fórum)


1274. Bonne Maman (válaszként erre: 1272. - Erabera80)
2012. dec. 15. 14:48

Szia,

Magas prolaktin szint az ovulációt gátolja, így le kell vinni. Nekem is azonnal bromocriptint akart adni rá a doki, mivel a max értéknek majd a duplája volt. Azután a második vv-nél már ref tartományban volt, a harmadiknál már a ref tartomány közepe tájékán. Ezt stressz hormonnak is hívják, ha ideges vagy vv-nél, akkor könnyen magas értéket adhat.

Szerintem érdemes még néhányszor megnézetni a prolaktin szintet, mielőtt gyógyszert kezdenél el szedni.

Amúgy 21-ik napi magas prolaktin szint terhességet is jelezhet:-)

1273. csillag80 (válaszként erre: 1272. - Erabera80)
2012. dec. 15. 13:29

tudtommal a ciklus 2. felében a prolaktin magasabb, a 3. napi fontos, bár a 650 akkor is sok szerintem , adnak rá gyogyit, töszőrepedést tudja gátolni

Progi 23 nagyon jó, ha ng/ml a mértékegység, ha nmol, akkor nagyon alacsony

dhea lehet jó, de egy 3. napi lh-fsh kontoll kell hozzá, mert pco-nál magas ált. a dhea

1272. Erabera80
2012. dec. 15. 13:14

Sziasztok!

Ma jött meg a 21 napi vérvétel eredményem. Prolaktin 500 ig jó, nekem 650. Miben játszik ez szerepet? Mit lehet tenni ellene? És mi okozza? Van valaki akinek magas?

Progeszteron 23. Az meg alacsony nem?

Dhea a ref. tartomány legmagasabb értékén van. Az ok?

Megköszönöm, ha válaszoltok.

1271. Belial (válaszként erre: 1270. - Lulluly)
2012. dec. 13. 00:01
Szurkolok!
1270. lulluly (válaszként erre: 1266. - Bridget0801)
2012. dec. 12. 13:03

Már alig várom, hogy megismerjem ezt a rendes dokibácsit! Végre valakiről ilyen jókat hallani!

De már hamarosan itt a január!


Gondolom fogigátló mellett nincs ciszta, mert ugye nem is érik tüsző így nincs ami cisztává alakuljon. 14 évig szedtem, lehet ez a probléma oka.

Egyszer a BMC-ben szedettek velem lombik előtt fogigátlót, de úgy leállt tőle a petefészkem, hogy nem csinált utána semmit.

1269. lulluly (válaszként erre: 1264. - Sacikag)
2012. dec. 12. 13:00

Igen, én is azért küldtem neked a hóesés jelet, mert szállingózott, de sajnos hamar befejezte.

Most egyél csokit.

1268. lulluly (válaszként erre: 1263. - VendrinerPiroska)
2012. dec. 12. 12:59

Úgy legyen!

Ti mikor mentek dokihoz?

2012. dec. 12. 09:35

Tobbieknek is sok szerencset!!!


Kismamik merre vannak?

1266. bridget0801 (válaszként erre: 1260. - Lulluly)
2012. dec. 12. 09:33
Ciszta ugyben nem vgyok jo.Ha fogigatlot szed az ember akkor nem keruli el ezeket?
1265. bridget0801 (válaszként erre: 1260. - Lulluly)
2012. dec. 12. 09:31

Persze,hogy fog veled foglalkozni!Mindenkit szivugyekent kezel es velem is mindig ngyon kedves volt.


Megmondja mindig a frankot (az en helyzetemben velem mar az elejen alairatta pl,hogy 1% eselyem van,hogy sikerul es ennek tudataban allok neki)mondanom sem kell o elotte mindenki petesejtdonort mondogatott es teljesen lemondtak rolam,elmagyaraz mindent,(pl nalunk ferjem nem beszel magyarul igy angolul szokott beszelni es ugy hogy o is megertse, atbeszeljuk a tervet megkerdezi mi a velemenyem (ugye mivel nalam szar helyzet volt szinte mindegy volt milyen stimum lesz igy egyutt beszeltuk meg vaktaban lovoldoztunk elkellett talalni melyik stimu valik be) Elmondta mindig oszinten mit varhatunk ha rossz hir volt ha jo. De tenyleg mindig kedves mosolygos es udvarias ami +amellett,hogy ngyon de ngyon jo doki!En is erzekenyebb lelku vgyok es nekem amugy is fontos,hogy a dokim emberhangon beszeljen velem. (az alpari stilusbol barhol kaphatok barmerre megy az ember az egeszsegugyben ugy bannak vele mint egy kapcaronggyal hacsaknem ismeroshoz jarsz)


Azt mar megsem emlitem,hogy egy ft-ot sem adtunk soha sem (allitolag nem is fogadhatnak el egy ilyen papirt is alairatott velem) es ugye sikerult es megvan a bejbim is voltam nyaron megmutatni neki ugyanolyan kedves aranyos es valoszinu jovore mi is nekivagunk! 8-)


De amellett,hogy jo doki nekunk is ott kell lenni a toppon.Ugye ez a dolog nem egeszen rajta all.En 120%adtam bele minden alkalommal.Mindent de mindent bevetettem es a 3.szemely a kisember akinek szinten egyutt kell mukodnie velunk.

1264. Sacikag (válaszként erre: 1262. - VendrinerPiroska)
2012. dec. 12. 08:01
Az elsőre gondoltam, de téves riasztás volt... elkezdett szállingózni a hó én meg belelkesültem... Aztán pár perc után el is állt, így maradt a fázik-zik...
1263. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1260. - Lulluly)
2012. dec. 11. 23:15
Kívánom, hogy mondj mostmár búcsút a cisztáknak. Hátha mostmár az endokrin dokival és a másikkal karöltve eredményt tudtok produkálni.:)
2012. dec. 11. 23:13
Hózik-zik vagy fázik-zik?:)) Mert az utóbbi ránk is jellemző most.:(((
1261. Sacikag
2012. dec. 11. 16:01
zik-zik! :))
1260. lulluly (válaszként erre: 1247. - Bridget0801)
2012. dec. 10. 11:40

Jaj, örülök, hogy ezt írtad Krizsa dokiról!

Már csak benne van minden reményem!!!

Már majd nem feladtam a SOTE-n Urbancsek dokinál, de összeszedtem magam, majd újabb csalódás a BMC-ben Szűcs dokinál, megint azt hittem itt a vég.

Most új reményekkel megyek tovább, de szerintem itt a vége. Nála sikerülnie kell előbb-utóbb.

Csak tényleg foglakozzon velem és próbákozzunk!

Elegem van abból, hogy egy év csak arra ment el, hogy ciszta van, jöjjek vissza a következő ciklusban.

1259. lulluly (válaszként erre: 1252. - Belial)
2012. dec. 10. 11:36

Nagyon sajnálom!

Remélem ma sok bíztatót mond a dokid!

1258. Belial
2012. dec. 10. 11:15

Köszönöm szépen mindenkinek a biztatást!


Ma beszéltem a dokival, tavasszal újra megpróbáljuk, bízunk benne a Férjemmel együtt, hogy az össze fog jönni :) addig készülök az ünnepekre :))

1257. Skintilla
2012. dec. 10. 09:34

Sziasztok!


Belial, küldtem egy kis boldogsághormont.

1256. bridget0801 (válaszként erre: 1252. - Belial)
2012. dec. 10. 08:26
Jaaaj pedig olyan szepen indult...de nem is szabad feladni...tudom szarul esik en is sirni tudtam volna mikor kozoltek telon hogy nem osztodnak.De mentem tovabb es megtalaltuk a megfelelo stimulaciot es vegulis sikerult.Orulok,hogy nem adod fel adj meg magadnak egy par eselyt mielott tenyleg elondolkozol rajta,hogy esetleg hogyan is tovabb...kuldok egy nagy olelest!
1255. csillag80 (válaszként erre: 1252. - Belial)
2012. dec. 10. 05:36
nagyon sajnálom, férjed rendben van? Kitartást!
1254. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1252. - Belial)
2012. dec. 9. 23:41
Nagyon sajnálom. Reménykedtem, hogy neked sikerül ez a menet, de bízom benne, hogy a következő már rendben lesz.
1253. Belial (válaszként erre: 1252. - Belial)
2012. dec. 9. 22:50
Akarom írni: megy a drukk és a pozitív energia! ;)
1252. Belial
2012. dec. 9. 22:49

Jó estét mindenkinek!

Sajnos nem lesz holnap beültetés, a négyből három volt életképes, de egyik sem termékenyült meg.

Sajnos ez a helyzet...holnap beszélek a dokival, hogy mit javasol, hogyan tovább.

Amikor közölték telefonon a hírt akkor nagyon fájt, de pár óra múlva összeszedtem magam, küzdeni kell tovább, ezt a sorsot kaptuk.


Holnap írok hogy mit mondott a doki!


És mindenkinek meg a drukk és a pozitív energia! ;)

1251. Skintilla
2012. dec. 9. 08:41

4 petécske!

Küldöm az energiát!


És mindenkinek szia!

1250. bridget0801 (válaszként erre: 1216. - Kandi99)
2012. dec. 9. 08:30

Tobb embertol hallottam,hogy Kovacs doki ilyen meg olyan...es Krizsarol is hallottam,hogy altalaban na jo nem szoval MINDENKI isteniti!En is imadom o aranyozta be a mi eletunket is :-)


Sjanalom,hogy ilyen dokid volt szerintem ngyon sokat szamit sot en nem tudok olyan dokihoz jarni ahol nincs meg a kolcsonos osszhang plane ilyen kerdesben mert itt nem egy egyszeru EGK-t csinalnak aztan kit erdekel kibirom hanem komoly dolgok ezek legalabbis a mi eletunkben.Ezen mulik neha az egesz eletunk.Nem tudom az ilyen erzeketlen orvosok miert mennek ilyen palyara.Az mar mar lenne ha mondjuk erti a dolgat es ugy olyan amilyen de ha se igy se ugy nem jo ...sajnalom...remelem te is ratalalsz az Isten dokidra es bekoszon hozzatok is mihamarabb a boldogsag!

1249. bridget0801 (válaszként erre: 1238. - Belial)
2012. dec. 9. 08:26
A sok szerencset lemaradt!
1248. bridget0801 (válaszként erre: 1238. - Belial)
2012. dec. 9. 08:25

Neked elsore volt 2tuszo/1erett es 1jott vissza is.


A masodik mar M.orszagon volt es sajnos nem volt sikeres 3kuka petem volt nem osztodtak.


Harmadszorra volt 7tuszo/5termekenyult meg abbol 3jott vissza es 2-t elakartak vinni 5napig utana fagyasztottak volna...hat nem mentek el 5napig es abbol a 3-bol sem maradt semmi.


A negyediknel szinten 7tuszo/4termekenyult meg es abbol szinten 3jott vissza mivel ngyon szepek voltak nem merte mind a 4-et a 3is mar sok altalaban nem tesznek vissza ennyit. 1-et probaltak elvinni 5.napig de nem sikerult azt sem fagyasztani.Viszont a 3bol ketto megtapadt 8-) igaz az egyik elkezdett levalni az 5.het utan...de a masik velunk maradt!De rossz esetben szeretnek 3mat visszatenni 4et szerintem nem engedelyeznek nekik.Viszont ha belegondolsz a komplikaciokba ami az ikres terhesseggel jar (tudom mi nem igy gondolkodunk sokat szeretnenk es minnel elobb akar egyszerre is mert hajt mndket az a franya ido) de az en dokim is azt mondta hordjak ki egyet mi mar annak is orulni fogunk ngyon :-) es vegulis persze hogy orulunk egynek is.

1247. bridget0801 (válaszként erre: 1230. - Lulluly)
2012. dec. 9. 08:13
Benne nem lehet csalodni! Emberileg es orvosilag is ott van.Persze nem varazsolja a gyerekeket szal azt nem igerhetem,hogy elsore sikerul de nekem harmadjara osszehozta ;-)
2012. dec. 9. 06:23

Jó reggelt lányok!

Belial! Mi hírek vannak? És mikor lesz a beülti?

1245. Szigeti87
2012. dec. 8. 12:20
hello

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook