Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik - Alacsony AMH fórum

Lombik - Alacsony AMH (beszélgetős fórum)


1214. csillag80 (válaszként erre: 1213. - Kandi99)
2012. dec. 3. 16:36

Örülök, ha neked bejött, nem derült ki a hsz-ból, h. baba lett-e? Remélem igen.

Sok embert ismerek, akinek bejön T. doki, nekem csak az volt a bajom vele, hogy

1. csomó vizsgálatot nem is kértek, ill. azt mondták, jó az eredmény (pl. ciklus eleji hormont néztek, azt mondták tökéletes, 4 inszem és 2 lombik múlva, amikor kikértem kíváncsiságból az egy évvel korábbi eredményeket, kiderült, h. pl. a TSH-m 3,5 volt!)

2. az eredményeim ellenére rosszul sikerülő stimuk menetén nem volt hajlandó változtatni, hiába látszott, h. ugyanolyan vacak minden.

Ezek után mi Győrbe mentünk, és csak azt tudom mondani, amit Te Tapolca és Pest közti kül-ről: ég és föld...szóval ezek után bele sem merek gondolni, milyen lehetett neked Pesten....

Senkit nem akarok lebeszélni, lehet, h. úgy tűnt, csak azt támogatom, hogy ha vki bizonytalan az orvosában, akkor váltani kell. Remélem ez neked is meghozza a sikert! :-)

1213. kandi99 (válaszként erre: 1209. - Csillag80)
2012. dec. 3. 15:58

Sziasztok,


Nem írtam jó rég, de olvasni azért szoktalak titeket. Most nem bírom tovább és ha megengeditek, mondanék pár dolgot. Mi Pesten a Kaáliba kezdtünk. Volt egy sikertelen stimum, volt egy amikor 6 petesejtet nyertek és volt egy, amikor 8 petesejtből egyet sem tudott a doki leszívni. Minden konziról sírva jöttem el. A doki olyan hangnemben és olyan dolgokat mondott, hogy a hazautat mindig sírva tettem meg. Ezután kerültünk Tapolcára. Láttam, hogy van akinek nagyon nem jön be a tapolcai doki. Lányok! Mi a legjobb döntésünknek tartjuk, hogy ide jöttünk. Ha valaki kételkedik ebben a dokiban, nyugodtan próbálja ki a pesti Kaálit. Sírva rohan majd vissza ide.

Egyébként amikor a leállított stimum volt-végül ezért írok most- nekem is 3 pergoveristet kellett szúrnom. És mégis véreztem végig. A pesti doki szerint azért, mert öreg vagyok, használhatatlan vagyok, nem lehet stimuzni és ezért nem indult be a petefészkem. Hozzáteszem, hogy itt Tapolcán, az állítólag leggagyibb menopurtól 8 petesejttem lett.

1212. Sacikag (válaszként erre: 1211. - Skintilla)
2012. dec. 3. 13:09
Jól tettétek:)) Ha meg tényleg most fog megjönni, még simán befértek egy menetre az ünnepek előtt!;)
1211. Skintilla (válaszként erre: 1210. - Sacikag)
2012. dec. 3. 12:17
Igen, a 27-dik napon csináltam egy negatívot. Ma veszek újabb tesztet, de szinte biztos, hogy holnap fog megjönni. Viszont az volt az érdekes, hogy tegnap(!) mintha peteérésem lett volna. Találtam nyákdugót. Nem kockáztattam, apával rámentünk. :-)
1210. Sacikag (válaszként erre: 1208. - Skintilla)
2012. dec. 3. 11:56
teszt volt?
1209. csillag80 (válaszként erre: 1207. - Bbogus)
2012. dec. 3. 11:35
nekem ez a doki napi 3 (!!!) Pergoverist írt...
1208. Skintilla
2012. dec. 3. 09:01

Sziasztok!


Sajnos a múlt héten nem várt események elragadtak és ezért nem tudtam fórumozni. Remélem jól vagytok és van akinek jó híre is van!

Nekem nincs, pénteken megjött az AMH eredményem: <0,1 . Viszont 4. napja késik, és szerdán megyek dokihoz tárgyalni. Röviden ennyi.

üdv, skin

1207. bbogus
2012. dec. 2. 19:45
Belial,megkérdezhetem mit jelent ez a "sok"hormon?Azt látom,hogy Pergot szúrsz,mennyit?
1206. csillag80 (válaszként erre: 1203. - Sacikag)
2012. dec. 2. 19:23
ugyanez a doki nekem (és kolléganőmnek is) felírt (több alkalommal is)olyan menyiséget, amire Boga doki Győrben 2 különböző konzi alkalmával is kiakadt, h. ennyit nem lett volna szabad....
1205. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1204. - Belial)
2012. dec. 2. 14:02
Mert egyszerűbb lombikkal gyereket csinálni annak, akinek tisztességes kezelés estén, nagy valószínűséggel nem is lenne szüksége lombikra.
1204. Belial (válaszként erre: 1203. - Sacikag)
2012. dec. 1. 12:24
Csak az a durva hogy mas meg teljesen meg van elegedve a dokival,nem tudom hogy akkor minket miert nem kedvel :(
1203. Sacikag (válaszként erre: 1201. - Belial)
2012. dec. 1. 08:44

Ettől a dokitókl kezd kinyílni a bicska a zsebemben... A fancnak ijeszteget téged tök fölöslegesen! Hidd el, nem írna fel ekkora mennyiséget, ha veszélyes lenne... a kis hátsóját jobban félti annál:))

Hajrá borsók!!

2012. dec. 1. 00:28

Ez tényleg elég ködösen hangzott. Ha úgy gondolja, hogy a rengeteg hormon nagyobb veszélyt rejt magában, mint amit 2 petesejtért vállalni érdemes, akkor nem kellene folytatnia a kezelést.


Szurkolok, hogy kedden minden rendben legyen.

1201. Belial
2012. nov. 30. 15:03

Hahó!

Megérkeztünk Tapolcáról!

A doki talált 2 petesejtet...de ez nem tudom, hogy jó-e, mert írt fel keddig újabb hormonadagot, kedden megyek vissza. Mikor megkérdeztem, hogy ez most jó-e, hogy legalább van kettő annyit mondott hogy ne örüljek, mert normál esetben ennyi sok hormon komoly gondot jelentene...hát hogy ez most mit jelent fogalmam sincs, de nem is érdekel!

Mi örülünk a 2 borsónak, remélem keddig lesz még újabb :)))


...vagy szerintetek mit akart ezzel a doki?

1200. Sacikag (válaszként erre: 1198. - Lulluly)
2012. nov. 30. 13:48

De igen, gondoltam rá, de csak 400 egységes kiszerelést találtam a neten, annál meg többet szeretnék szedni. Így meg nem győzném rendelni..

De most úgy tűnik, más forrásból megoldódik a problémám:))))

Képzeld, megkérdeztem a dokit, tényleg szedjem-e újból a dhea-t egy hónappal a köv.beülti előtt, és közölte hogy szedhetem már most is... Na majd kifaggatom az akupunktőrt, nélküle már semmit nem csinálok:)) És a hcg-s vérvétel előtt kiderült, hogy nem a dhea nyomta fel 100 fölé a pulzusom, hanem a kölök, amíg velem volt. Amikor az összes tünetem elmúlt, a pulzusom is visszaállt. Dhea-t meg szedtem utána még kb 2 hétig, amíg ki nem derült, hgoy tuti nem sikerült. Azért ez megnyugtatott, így szívesebben kezdeném újra:)

1199. bbogus
2012. nov. 30. 11:16
Én Pécsre járok.Műtét miatt 6 hónap kényszerszünet.Márciusba szeretnék ismét belevágni.Ez lesz a 8.lombikom:(
1198. lulluly (válaszként erre: 1187. - Sacikag)
2012. nov. 30. 11:08

Nekem is alacsony lett a D-vitamin szintem. De csak januárra kaptam időpontot az endodokibácsihoz, akkor gondolom ír rá.

Így rendeltem puszuntyal a puritan's pride-től a DHEA-val együtt és azt szedem.

Te nem gondoltál rá?

Most megint rendelek DHEA-t, mert a 2 doboz nem tart ki 3 hónapig.

1197. lulluly (válaszként erre: 1194. - Perlocska)
2012. nov. 30. 11:05

Az Aviva torna biztos jót tesz.

A DHEA-t nekem sem említették, sőt, ha rákérdeztem furcsán néztek reám, hogy az mi.

Én is itt hallottam róla.

Te hova jársz dokihoz?

1196. lulluly (válaszként erre: 1195. - Bbogus)
2012. nov. 30. 11:03

Üdvözöllek bbogus!

Akkor te már nagyon jó úton jársz! 2 sejt és mindkettő megmaradt! Sajnálom, hogy rossz lett a vége! De majd te is januárban!!!!

Te hova jársz? Kihez? Rendes a dokid?

Stimuláltak? Mivel?

Bocsi a sok kérdésért.

1195. bbogus (válaszként erre: 1194. - Perlocska)
2012. nov. 29. 20:40
0,2 nekem is az AMH.És augusztusban 2 sejtből mind a 2 tökéletes lett.Csak 8 hetesen megműtöttek,mert méhen kívül tapadt meg.Ilyen AMH-nal mindig kevés sejtet produkálok,éde azok mindig jók.Szóval nem feladni.Ahogy én dokibácsim mondja,mi nem a mennyiségre,a minőségre megyünk.
1194. Perlocska (válaszként erre: 1184. - Lulluly)
2012. nov. 29. 18:59

Kedves Lulluly!


Remélem 2013 tényleg jót fog hozni és mindnyájunknak sikerül a vágya. A dokit ma még felhívtam, de nem sok jóval kecsegtetett. Azt mondta folytathatjuk januárban, de lehet, hogy akkor is így járunk az alacsony AMH miatt (0.2). Mikor kérdeztem tőle mivel lehetne javítani, azt mondta semmivel, a korom miatt van.A DHEA-t nem említette.

Azért még próbálkozom az Aviva tornával is. Azt hallottam azzal is lehet javítani a hormonális állapoton.

Remélem legközelebb Neked is lesznek petesejtjeid és szerencsésen osztódnak majd.

Mindnyájatoknak a legjobbakat kívánom!

1193. bbogus
2012. nov. 29. 18:42
Még ne bögj.Bármi lehet addig.Külföldön sem egyszerű,addig még 2x meggondolhatják.enyémeknek azt mondták,nehéz lesz teherbe esniük.Egyik 20 évesen,tabletta mellett lett az.most 4 hónapos unokaöcsike.Másik 14 hetes,ott is fiú lesz.Neki is becsúszott.Ennyit a nehézségekről.
1192. Sacikag (válaszként erre: 1191. - Bbogus)
2012. nov. 29. 17:22
Az én hugim is babát vár:))) Nagyon örülök neki, mert borzasztóan féltem, hogy mi lesz, ha ő is nehezen esik majd teherbe, de elsőre összehozták a bébit:) Most csak az szomorít el nagyon, hogy eddig úgy volt, itthon szül és maradnak legalább fél évig, de pár napja bejelentette, hogy valszeg maradnak kint és nem jönnek haza. Távtesóság után távkeresztnagynéni is leszek... Egész nap bőgni tudnék:S
1191. bbogus
2012. nov. 29. 16:09
Egyik húgom most szült,másik most fog.Szóval valóban babadömping van.Érdekes,ez nem zavar,sőt.De amikor valakinek így sikerül,mint ahogy nekem nem,az más egy picit.Azt már elfogadtam(13 év alatt)hogy nekem nem simán lesz,de akkor is szar érzés néha.
1190. Sacikag (válaszként erre: 1189. - Bbogus)
2012. nov. 29. 14:43
Nem csak a fórumokon, máshol is beindult a dömping. Körülöttem most szállingóznak a 2. és 3. babák... Ez van. De már csak egy picit kell várnod, tudom, hogy jó úton jársz!:)))
1189. bbogus
2012. nov. 29. 14:27
Másik forumokon,mindenki babás körülöttünk.Nagyon örülök nekik,de a francba,egy picit fáj:(nem az,hogy nekik sikerült,hanem hogy nekem nem.
1188. bbogus
2012. nov. 29. 14:23
:)
1187. Sacikag (válaszként erre: 1186. - Bbogus)
2012. nov. 29. 14:17

Szia Bogus:) Bár szívesebben találkoznék veled a "3.gyerkőcöm születésének története" c.fórumon, de ami késik nem múlik:))

Igen, szereztem d vitamint, de az már elfogyott. Sajnos a forrásom kiapadt, de 2 hét múlva megyek vissza endokrinológushoz, remélem ő tud felírni. Persze, hogy beillesz a csapatba, neked is 2013 hozza meg a várva-várt sikert:)

1186. bbogus
2012. nov. 29. 13:59

sziasztok.Jöhetek közétek?AHM 0,2.tehát beillek a csapatba.

Sacika,sikerült D vitamint szerezned?

1185. lulluly (válaszként erre: 1181. - Sacikag)
2012. nov. 29. 12:51
Egyetértek! Jövőre mindannyiunknak teljesül az álma!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook