Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik - Alacsony AMH fórum

Lombik - Alacsony AMH (beszélgetős fórum)


14. lulluly (válaszként erre: 12. - Manócska260)
2012. febr. 15. 13:28

Remélem én is, hogy jót jelent a fájásod! Biztosan jó nagy volt a tüsző! Remélem sikerül!

Én vegyészkedek laborban. Nem tesznek jót a vegyszerek, de hát ez van.

Én megmondtam hova járok, így a vizsgálatoknál késni szoktam. Vagy tovább maradok, vagy több után kíírunk szabit.

És te mivel foglalkozol?

13. manócska260 (válaszként erre: 11. - 1c92396beb)
2012. febr. 14. 09:30

Szia!


Nagyon gratulálok!!!!

Hány hetes kismami vagy?

Mekkora dózisba szedted?

12. manócska260 (válaszként erre: 10. - Lulluly)
2012. febr. 14. 09:28

Szia!


Akkor tényleg nem kellet sokat várnotok.

Ha három hónapon belűl nem sikerül akkor mi is elkezdjük ezt a vonalat.

Tegnap fejeztem be a clostyt a 4. Napon nagyon szarul voltam tompa fejfájás, hőhullám

és olyanokat belenyilalt a petefészkembe hogy majd össze estem. Remélem ez jót jelent....

Mindjárt itt a következő lombikod :-) AMI BIZTOS SIKERÜLNI FOG!

Mivel foglalkozol?

Könnyen el tudsz szakadni a melóhelyedről a vizsgálatokra?

Nekem kicsit problémás mert nem szeretném elmondani azt higy babát szeretnénk, pedig extra jóba vagyok a tulajokkal, de valahogy mégse...

11. 1c92396beb (válaszként erre: 1. - Lulluly)
2012. febr. 13. 15:47

Az AMH nekem is hasonlóan alacsony volt. Azt mondták, hogy nem sok esélyem van a babára. Aztán szedtem fél évig D3 vitamint nagy dózisban, és Ca, és most babát várok.

Nem kellett sem lombik sem inszemináció. Igaz én utána többet nem mentem AMH-ra, mert az volt a lényeg, hogy összejött a baba.

10. lulluly (válaszként erre: 9. - Manócska260)
2012. febr. 13. 15:45

Nekem nem fájt a középidőben a clostynál. A lombiknál viszont igen, pedig csak 3 tüsző volt.

Nekünk nem sokat kellett várni az első lombikra. Májusban jelentkeztünk be, és szeptemberben volt.

Lehetett volna hamarabb is, csak cisztám volt.

Drukkolok neked, hogy most sikerüljön, ne kelljen végigszenvedned ezt a sok mindent!

2012. febr. 10. 16:17

Szia!


Először megpróbáljuk a Clostyval mert az fsh nem rossz és az ösztrogén sem,úgyhogy hogy csak egy löket kell a sikerhez :-)

de ha sestleg nemjön így sem össze akkor természetesen megyünk mi is.(de sikerülni fog)

Én naponta szedek belőle reggel 1,este felet.

nagyon bizakodó vagyok

Nektek mennyit kellet várni az első lombikra?

nekem megjött előbb 22 napra így már el is keztem szedni.

Állítólag fáj a középídőben tőle, Neked is így volt?

mondjuk nekem annó mikor volt spontán peteérésem akkor nagyon fájt, még áldásnak is gondoltam, hogy milyen könnyen terbe fogok esni, és tessék,,,, mióta próbálkozunk azóta szinte sosem fáj és sokkal szárazabb is vagyok (bocs a konyhanyelvért)

Jó pihit a hétvégére, pihend ki magad nagy dolgok állnak előtted és erre

fel kell készülni

2012. febr. 10. 15:25

Szia!

A terheléses cukrom jó lett, az inzulin licsit magas 26 lett. Írt rá gyógyszert.

Én a Bp. Szt. János kórházba (BMC) járok. És te nem mész meddőségi központba?

FSH volt: 53, 35, 18 szóval nagyon magas.

Clostyt szedtem, utoljára 2x2-t 5 napig. El is vékonyította a nyálkahártyát. Így lefújták a lombikot az lett volna a második.

Hétvégén nem tudok belépni majd.

2012. febr. 9. 16:56

Szia!


Nekem eddig nem volt semmi, mivel nem foglalkoztak velem a dokik...

Mivel az összes hormonom jó az amh kivételével így csak clostyt kapok.

A pajzsmirigyen jó,a cukrom és inzulinomszintén jó, fsh a felső jó tartományban(9)a többi hormon is jó, csak a 21 napi prog nem lett jó innen lehet tudni hogy nincs peteérésem.

Neked mennyi az fsh?

Szedtél closyt?

Hova jársz lombikra?

2012. febr. 9. 16:14

Szia!

Most nem kapok semmilyen gyógyszert, csak bromocriptint a prolaktinra. A lombik nekünk 120.000 Ft-ba került. Csak az ínjekciókat kellett kifüzetni.

Akkor kaptam napi 2x2 menopurt és cetrotidot.

Ma megvolt az IR vérvétel. Holnap megtudom milyen lett.

Jó lenne, ha igazad lenn és még lenne petesejtem!

Neked mi volt idáig? Lombik még nem?

5. manócska260 (válaszként erre: 4. - Lulluly)
2012. febr. 9. 12:47

Szia!


Még nem ismételték, illetve ismételtem, ugyanis minden vizsgálatot magán úton intéztem maszek alapon mégpedig azért mert nem találtam olyan dokit aki kivizsgált volna ez ügybe.

Pedig olyan tüneteim voltak illetve anyukám korai klimaxos volt.

Most találtam egy dokit aku foglalkozik velem, tegnapelőtt lett meg a 21. Napi progeszteron eredményem ami a béka fenekével egyenlő volt , így ennek az eredmény birtokában tuti hogy nincs peteérésem, ezért kaptam clostyt 5 napi napi egyet, tudom hogy ez most segíteni fog.

Ha van menstruációd akkor nem lehetsz a menopauzában ahogy ezt az amh értéked mutatja.

Az amh egy elég újfajta vizsgálat szóval sok benne a hiba lehetőség még nem lehet pontosan tudni, hogy milyen dolgok tudják befolyásolni...

Te milyen stimulálokat kapsz? Hatásosak?

Mennyire húzós a lombik ára?

Képzeld nekünk is elromlott a laptopunk de nekem vana telefonomon is net így nem vagyok meglőve..

4. lulluly (válaszként erre: 2. - Manócska260)
2012. febr. 8. 10:18

Szia manócska!

Bocsi, de csak most tudtam belépni elromlott a laptop otthon. Örülök, hogy írtál!

Én 36 éves vagyok. Aránylag rendszeres a mensim, habár elég rövid 22-25 napos. Voltak vérvételek.

Meg már egy lombikon túl vagyok. 3 tüszőm volt, de egyikben sem volt petesejt. Én ma a 15. napon vagyok. Ha megjön elvileg kezdhetjük a lombikot.

Sajnos nem tudok, csak magyarul, így nem olvasgatom a külföldi oldalakat. Neked már ismételték az AMH vérvételt?

3. manócska260 (válaszként erre: 1. - Lulluly)
2012. febr. 6. 16:43
-
2012. febr. 6. 12:11

Szia.


Én 32 éves vagyok és 0.8 az amh szintem ami szintén nem a legjobb 2.5 körül lenne az ideális

Én azért csináltattam meg a tesztet mert anyum korai klimaxos volt.

Nekem ebben a ciklusban az fsh 8.93 volt az lh meg 3.valamennyi erre azt mondták hogy spontán is teherbe tudok esni, hát nagyon remélem.

Mennyi idős vagy? Volt ciklusos hormonvérvételed Menstruálsz még? Ezek nagyon fontos dolgok.

Egyébként magyar oldalakon nagyon kevés dolog van az amh ról de külfőldi oldalakon sokkal több az infó és van azért jó pár sikersztori is kösztük.

Én már egy kis proffot neveltem magamból, minden lehetőt elolvastam ezekről és van egy jó hírem is a számodra mégpedig az hogy az amh is csak akkor ad pontos eredményt ha ismétlik a mérést. Úgy hogy szerintem Te is és én is hamarosan a kismamik táborát fogjuk erősíteni.

És még egy valami hinni kell benne mert az emberi önerőből csodákra képes.

Én vasárnapra nem várom és Te?

Nagyon szívesen beszélgetek veled és megosulztom a tapasztalataimat.

Üdv

2012. jan. 30. 09:36

Az FSH magas, AMH: <0,1%.

Tudom nem sok esélyem van babára, de azért próbálkozunk. Szívesen beszélgetnék hasonló cipőben járókkal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook