Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutyások ide! fórum

Kutyások ide! (beszélgetős fórum)


217. zulejka (válaszként erre: 215. - Bcicus)
2007. szept. 1. 21:38
Enyém eléggé kicsi, kb. 10kg-s kutyus. 50% tacskó + 50% beagle, de az apró termet ellenére teljesen jól vigyáz mindekire és a házra is, amíg nem győződik meg arról, hogy az illető barát (értsd. tényleg ismerjük, beszélünk vele), na addig aztán senkit be nem enged.
216. 5a071c9eeb (válaszként erre: 215. - Bcicus)
2007. szept. 1. 21:05
Biztosan úgy van. Én nem értek olyan komolyan a kutyákhoz,három keverék kutyánk volt, de sosem voltak betegek. Volt egy malamut lányunk, 3 évesen kaptuk, mert a gazdija nem tudta ellátni, beteg lett.Ajánlották, hogy adja nekünk, mert nálunk jó dolga lesz.Édesanyám mindig viccelt, hogy vagy gyerek vagy kutya szeretne nálunk lenni.Gyönyörű kutya volt,imádtuk.De sokat volt beteg.Végén rákos lett.Ő fajtiszta kutya volt.Na már pityergek is.
215. Bcicus (válaszként erre: 214. - 5a071c9eeb)
2007. szept. 1. 05:57
Hát ez csak attól függ, hogy milyen fata keveréke:)
2007. szept. 1. 02:11
Én úgy tapasztaltam, hogy egy keverék kutya nagyon jó házőrző. Volt egy skót juhász - németjuhász keverékem, sose volt beteg és olyan biztonságban éreztem magam, mert a ház környékére sem mertek jönni, ha kivillantotta az inyét.
213. zulejka
2007. szept. 1. 01:53
Nekem egy 50%-ban tacskó, 50%-ban beagle kutyusom van, de idegeneket be nem negedne csak úgy simán, mindenkit alaposan lecsekkol, vagy ilyesmi:)) Kissé öntörvényű, de alapjában véve nevelhető egyén:))
2007. szept. 1. 00:52
Sziasztok! Ezen a kutyás fórumon még nem voltam. Nekem egy golden retrieverem van.Akkora zsivány,hogy időnként befonom hajam tőle.
211. mimmi
2007. szept. 1. 00:41
hello. nekem egy édes kis mopszom van ö a 3. gyermekem.
210. Bcicus (válaszként erre: 208. - Évi75)
2007. aug. 30. 10:59

Törzskönyv nélküli kutyákat nem kéne tenyészteni. Egyébként Egy éves kannal még nem szabad fedeztetni ezt nem mondta a doki, veszélyes, eltörhet a péniszcsontja, mondjuk szukát sem szabad 2 éves kor elött leelletni.

A dokit egy elég nagy kókler lehet már bocsi, mert abszoluot nem igaz a beaglre, hogy csak akkor fogad szót amikor akar. Ha az ember megneveli a kutyáját az mindig szót fogad neki.

209. cskata
2007. aug. 30. 09:54

sziasztok!


Tényleg igaz az, hogy a szukák életük végéig rendszeresen tüzelnek..??


Az én drágám már 12 múlt, és épp nemrég gyógyult ki egy újabb pasi-várásból..:)))

208. évi75 (válaszként erre: 207. - Bcicus)
2007. aug. 30. 09:22

hogy érted, kik a szülök? az adatlapomon van fent kép a kutyapárról, nekik lesz kiskutyáik. nem törzskönyvesek, de fajtatiszták.

nézd meg. egyébként imádjuk öket. a doki azt mondta, hogy csak akkor fogadnak szót amikor akarnak, de nagyon okos kutyák.ezt tapasztalom én is.sajnos kevés idöm van még öket is tanitani.egy éves a fiú, másfél a szuka.

207. Bcicus (válaszként erre: 205. - Évi75)
2007. aug. 27. 16:09

És kik a szülők?

Egyébként a beaglere abszolult nem igaz, hogy szófogadatlan. Nagyon okos kutyák és jül taníthatóak, csak motiválni kell őket.

206. Erika25 (válaszként erre: 204. - Venes)
2007. aug. 27. 11:39
Ismerősömnek van. Ő nagyon imádja. Járt vele kutyasuliba és agilytizni is, mindenhová magával viszi. Rendes, szófogadó kiskutya, állítólag nincs "kutyaszaga" sem.
205. évi75
2007. aug. 27. 08:59
hali! nekünk egy pár beagle (angol kopó) kutyáink vannak.Nemsokára lesznek picik is, napok kérdése. Aranyos, gyerekbarát kutyák, de baromi szófogadatlanok. Önfejüek, meg mindent szét szednek, ami az udvaron marad. De a srácok nyúzhatják, nem "szólnak" érte. Kb puli mérteüek.
204. Venes
2007. aug. 27. 08:38
Valakinek erre felé nincs véletlen Shih-tzu-ja? Csak érdeklődnék, hogy milyen természet, meg hasonlóak... valamicskét olastam róla, dehát biztosabb hallani egy olyan szájából, akinek van is. :)
203. Rozália (válaszként erre: 200. - Bcicus)
2007. aug. 15. 04:56
Köszi, jó ötlet, erről még nem is hallottam.
202. Bcicus (válaszként erre: 201. - Virkina)
2007. aug. 15. 00:12

Ide ugorjatok el megnézni szerintem:

[link]

201. virkina (válaszként erre: 198. - Bcicus)
2007. aug. 14. 20:05

Én is erre gondoltam, most keresgélek Miskolcon olyat ahova vihetem hétvégén. Ott hagyni nem akarom, azt meg nem szeretem ha hozzánk jönnek, vagyis a férjem nem kedvelei, én meg nem akarok harcolni..

Ha valaki tud egy jót Miskolcon kérem irjon nekem

200. Bcicus (válaszként erre: 199. - Rozália)
2007. aug. 13. 12:40
Biztos le lehet, de szerintem ebben is egy jó kutya suli lenne az ideális megoldás, lehetőleg olyan akik vállalnak háznál képzést is.
2007. aug. 13. 05:12

Szerintetek le lehet szoktatni egy ötéves - amúgy állatira értelmes - németjuhászt arról, hogy ha valaki elmegy az utcán, ne szedje szét a kerítést?

Akkor is őrjöng, ha odamegy az ember és rászól.

Elég ciki.

198. Bcicus (válaszként erre: 197. - Virkina)
2007. aug. 13. 02:55
Szerintem érdemes lenne elvinni, egy jó kutyaiskolába, ott orvosolni tudnák ezeket a gondokat.
197. virkina
2007. aug. 12. 20:07

Sziasztok!


3 éves törpe uszi lányunk van Fanni.

IMádom, de nem tudom leszoktatni arról ha megyünk sétálni a szomszédokkal, hogy ne piszkálja a kutyájukat. Az egy nagy testü lomha kutya, aki egyenlőre eltűri hogy piszkálja a Fanni.

Ha elmegyünk egy kerítés mellett megy és veszekszik minden kutyával tőlünk hangos a környkék. Ha jön szembe egy kutya neki megy.

Alaphelyzetbe pedig egy aranyos kedves kutya.

Ha bárki jön az utcában és kinn vagyunk megtámadja, nem bánt senkit csak a frászt hozza azokra akiket nem ismer. Ha valakit megismer onnantól imádja ,de addig.....

196. 497f15547f (válaszként erre: 180. - 4912cc9864)
2007. aug. 12. 20:07

Szia!

Lehet kapni száraz sampontis kutyáknak, próbáld azzal. Ha viszont nagyon koszos fürdesd meg. Amikor én anno elhoztam a 2 hónapos boxost, szegény a pisitől volt iszonyú büdös. Muszály volt fürdetnem, nagyon kevés sampon,sok víz.

195. Bcicus (válaszként erre: 193. - Jenka)
2007. aug. 12. 19:13
Igen van a kutyusoknak is hidroterápia és ilyen esetekben nagyon jó.
2007. aug. 9. 21:53

Sziasztok!

Nekünk három kutyánk van.Egy öreg Ír szetter kan, egy 7 éves Rottweiler kan és a legfiatalabb kutyánk most egy éves ő egy szuka Német dog.Na vele van a legtöbb gond.Mindent szétrág,el lop, sorolhatnám, de a fiaimat imádja.Néha túlságosan is.Kornélkámat van, hogy szeretetből fel is löki, persze csak óvatosan.

193. Jenka
2007. aug. 9. 10:38

Sziasztok!Új vagyok itt,de tetszik nagyon el az oldal!

(igazából azt sem tudom,hogyan kell fórumozni,de biztos belejövök):)

Nekünk egy 4 éves westink van Szófia...

Sajnos áprilisban történt egy szörnyű baleset és ebből lábadozunk most!

Leszakadt a csípője a gerincről ,mindkettő csípőlapát eltört és ki is ficamodott,...szóval borzalmas kínokat élt át szegénykém!

Arról tudtok e valamit,h hová tudnám vinni hydroterápiára?

Ugyanis most edzenie kell keményen!:)

Ő a világ LEGOKOSABB KUTYÁJA!!

Kérlek ha tudtok írjatok!

Köszi

2007. júl. 25. 10:30
Nekünk egy tacskó és németjuhász keverék kutyánk van, 8 éves. Néha hengernek szoktuk becézni, mivel ha nem lenne lába akkor lehetne görgetni.
191. Bcicus (válaszként erre: 186. - Orsi85)
2007. júl. 25. 00:10

És mit csinált vele a kozmetikus?

Kinyírta a tappancsai közül a szőrt és szoktatta a tekercseléshez? hogy viselte az apróság.

190. kiki32
2007. júl. 24. 22:53
Nekünk van egy bernipásztor kutyusunk (1,5 éves) és egy tibeti terrierünk (1 éves). A bernit tesómtól kaptam, a másik pedig a véletlen folytán került hozzánk 3 hónapja: kidobták az utcára, aztán befogadták, aztán azoknak sem kellett, aztán befogadtuk mi... és boldogan élünk, míg meg nem... :D
2007. júl. 24. 22:49

Sziasztok!

Nekem egy kis termetű keverék kan kutyusom van. Egyszerűen ellenállhatatlan. Nagyon örülök, hogy hozzám került, mivel keverék kutya sok embernek nem kell és ha magukhoz is veszik akkor kidobják őket az utcára. Pedig ugyanolyan okosak, mint a fajtiszta ebek csak foglalkozni kell velük. Nagyon hozzám nőtt és már a gondolatától is el kezdek sírni, hogy nem lehet mindig velem, ezért is próbálom minden szeretettemet odaadni neki.

2007. júl. 24. 22:31
4 kutyánk van!Két Kínai meztelen(kan:kopasz,szuka:powder puff),egy Chiuahua(szuka),és egy Amerikai Statfotrd(Ő szuka volt)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook