Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezdjük újra a Dukan diétát! fórum

Kezdjük újra a Dukan diétát! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
tegnap 10:40

Nem voltan rest utánaolvastam a desztillált víz ivásának. Eddig azt hittem hogy nem a legjobb dolog, és kiderült hogy nem.Nálunk

ahol lakom jó a csapviz, még víztisztitó használata sem szükséges. A dunántulon szinte mindenhol jo a víz. Más az alföld.

Én azt hiszem ezt nehezen tudnám csinálni, mert idöigényes és kapacitától függyöen elég lassu.

146. 55Judit (válaszként erre: 145. - Klarissza022)
tegnapelőtt 17:06
Kb. 5 éve készítem a desztillált vizet. Azt iszom, teát, ételt azzal készítek, sőt a palántanevelés is azzal történik.
145. klarissza022 (válaszként erre: 144. - 55Judit)
tegnapelőtt 16:20
Csak annyi Te milyen vizet iszol. Én többnyire csapvizet, de ha meleg van elcsábulok és buborékosat. Tudom hogy nem jo.
144. 55Judit (válaszként erre: 142. - Klarissza022)
tegnapelőtt 12:27
👍👏🥦🍅
tegnapelőtt 12:26

Most látom milyen "egészségtelenül" ettem régen.Most ezt az édességre gondoltam.Igaz még mindig hiányzik de megoldom másként.A görög joghurt áfonyával és édesitövel. (eritrin)

Vagy ha jön az italom.Jó lesz ha érik majd a nektarin és az öszibarack.A szölö sajnos felejtös.

142. klarissza022 (válaszként erre: 141. - 55Judit)
tegnapelőtt 08:44

Igen. Lassan csak 1 hónap, és vége. Most a harmadik szakaszban kezdek ráhangolódni az életmód váltásra is.Szinte majdnem mindent eszem amit lehet, de a mennyiségi korlátozás sem zavar. Söt mondhatnám még jó is.Nincs olyan hogy picivel többet fözök, és hogy ne dobjam ki megeszem. Nos ezeket az adagokat biztosan meg tudom enni. Sok zöldséget eszem aránylag különféle / zöld/ füszerekkel/ Ezeket szeretem. Még a tésztát is megeszem csak zöld füszerrel.Mióta a harmadik szakaszban vagyok összesen 1,3 kg fogytam.

Most már 8 kg fölött van a fogyásom.

141. 55Judit (válaszként erre: 139. - Klarissza022)
ápr. 24. 17:50

Május végéig már féllábon is kibírod, a mennyiségek kimérésébe meg gyorsan bele lehet jönni. Régen mikor számolgattam a kalóriákat, nekem se kellett sokáig. Pár napig méricskéltem, aztán ment szemre.


Én meg ahogy ráálltam hogy minden este shake a menü, megállapítottam hogy mindegyik ízt egyformán nagyon szeretem, mikor eljön a vacsora ideje, csak nézem őket, melyiket is válasszam. A madártej azért lett csalódás, mert bár az is jó ízű, de nem madártej ízű. Tehát így fontold meg ezt az ízt. csak olyan gyengusz vaníliás/édes íz. Most sós mogyorósat készítek.

ápr. 23. 15:10
A mennyiségröl csak még annyit már nem mérem. Tudom melyik bögrével mérjem ki a tésztát, a burgurt vagy a kuszkuszt.Aztán ott a kanál.Mindig a fött értéket kell nézni.
ápr. 23. 15:05
A másik hogy jó hogy megmondják mit lehet enni a harmadik szakaszban.Ez május végéig tart.Sok a szabadság ebben a szakaszban, de mennyiségi megkötések vannak.
ápr. 23. 15:02
Na én a napközi beevéssel jol elvagyok még eddig.Sikerült kerülni az édességet és nem ettem tul magam.Ha valami finomat kívánok jöhet a tejbezabi.Eddig bevált, csak az idö tudom, hogy nagy ur.Akkor arra gondolok, hogy 10-15 éves ruháim is rám jönnek. Hirtelen nagy lett a ruhatáram, és semmibe sem került.
137. 55Judit (válaszként erre: 136. - Klarissza022)
ápr. 23. 14:32
Ügyes!
ápr. 23. 14:14

Én sem vettem észre eddig ezt a másik kapszulát. Mondjuk egyiket sem tervezem megvenni csak a shake-t. Ha nem eszem kenyeret,csak amit én csinálok /zabkora és durumliszt / ez is inkább lepényszerü és kissé szappanos mert nincs benne se tojás se élesztö.Nos nevetséges de szeretem igy.Teflon serpenyöbe sütöm, és mindig csak 4-5 ek.száraz anyagból.Igy elég kevés, de elég és ezt is minden másnap.

Az ebéddel meg figyelek, és este pedig shake-t.

135. 55Judit (válaszként erre: 118. - Klarissza022)
ápr. 23. 13:50

Ma tűnt fel, hogy a shake oszlopa alatt van egy új kapszula is.

Azt láttad hogy a shake-k fölött van egy 3 napos diéta minta? Abban már betették az új kapszulát is, azt írja súlymegtartó cucc.

Vásárlás után 3 hetes súlycsökkentő diétát küldenek edzésprogrammal. Én ezeket nem tartom, a súlymegtartó kapszula se kell. Én maradok a megszokott evésemnél, ha napközben nagyon beeszek, akkor a vacsorám egy fehérje puding. :)

ápr. 23. 07:09
nem
ápr. 22. 08:43
Ha jol tudom ez a áfonya. Nagyon finom a natur görög joghurtba.
132. 55Judit (válaszként erre: 131. - Bella9999)
ápr. 22. 08:26
Egy finom gyógynövényként ismert gyümölcs. Ennek megfelelője nálunk a mézalmácska. Bár ekkora reklámanyagot nem tettek köré. Nekem van, május végén, júniusban érik. Rendkívül finom, akinek van kertje és egészségtudata, annak kötelezővé tenném az ültetését.
ápr. 21. 19:44
Accai berry gyógyszerol mi a véleményetek?
ápr. 21. 15:46
Az az igazság hogy az engedélyezett ételekböl lehet enni többször is. De csak azt amit lehet.
129. klarissza022 (válaszként erre: 127. - 55Judit)
ápr. 21. 15:43
Ne legyen lelkiismeret furdalásod.Igaz ha én melléeszem valamit nagyon pipa vagyok. Nos most nem igen történt meg. Igaz volt hogy korán megéheztem és hol volt még az este vagy dél.
128. 55Judit
ápr. 20. 18:01
Beleolvastam a sós karamell véleményekbe. Erről az ízről sokan beszélnek szuperlatívuszokban. Legközelebb biztos veszek. Most is csak a régebbi fehérjém tapasztalata miatt nem rendeltem, féltem hogy ennek is kövek lesznek az alján. de ilyet senki nem ír.
127. 55Judit (válaszként erre: 126. - 55Judit)
ápr. 20. 17:35
Sajnos nem tudtam kicsit enni, annyira finom, és régen kívántam már. Jól beettem. Most büntetésből nem iszok fehérjét.
126. 55Judit
ápr. 20. 17:21

Tudod hogy a rezisztens keményítől jók nekünk?

Most rizskókot sütöttem nyírfacukorral. csak picit meg fogom kóstolni, de 24 órányit nem eszek belőle. Ennyi idő kell hogy átalakuljon benne a keményítő rezisztenssé.


A sós vízben főtt krumpli is így viselkedik.

125. 55Judit (válaszként erre: 124. - Klarissza022)
ápr. 20. 17:04
Én elég sok fokhagymát eszek, a fehérjére desszerként tekintek inkább, nekem jó ha édes. A sós karamell lehet hogy finom, de azért nem vettem, mert a naturize rizsfehérjéből vettem olyat és kiábrándított hogy a pohár alján homok szemek voltak mindig. Szerintem a leg hitványabb asztali sót használták, abban meg sok a szemét, a kő. Ezeknek a sós mogyorójukban nem találtam üledéket. Később lehet hogy a karamellát is kipróbálom, mert egyébként a karamellát nagyon szeretem. A többire nem vagyok kíváncsi.
ápr. 20. 16:54
Még sok idöm van. Most ahogyan olvasgattam felkeltette az érdeklödésem a sos karamella és a fokhagyma leves.Sok jot irnak rola. na igen kinek a pap kinek a lánya.
123. 55Judit (válaszként erre: 122. - Klarissza022)
ápr. 20. 16:29
Igen az finom szerintem. Most nálam hogy 4 félét már kóstoltam első az erdei gyümölcsös, második a sós mogyoró a sacherrel együtt, aztán egy nagy szünetet követően jön a madártej. Viszont látod hogy nagyon sokaknak ízlik, lehet hogy neked is ízlene. Így teljesen ismeretlenül butaság az én számíze szerint választanod. Ha így akarod, legyen. Tul. képpen az első 3 nagyon ízlik, a madártej semennyire. Nem az íz rossz, hanem köze nincs a madártej ízéhez. Egy szolidan vanília ízű ital, ezért nagy csalódás. Ennyi.🙂
122. klarissza022 (válaszként erre: 121. - 55Judit)
ápr. 20. 15:32
Adok az izlésedre akkor felejtös a madártej.Ha jól emlékszem a sacher torta-ra azt irtad finom.
121. 55Judit (válaszként erre: 120. - 55Judit)
ápr. 20. 14:03

jav: BCAA+B6.

A kapkodás. Aki rest, kétszer fárad. 😂

120. 55Judit (válaszként erre: 119. - Klarissza022)
ápr. 20. 14:00

Nekem is sikítva adja ki a nyugdíjam, de azzal vigasztalom magam hogy egy tartalmasabb vacsorát fogyasztok a rántotta vagy a vajaskenyér helyett, és vacsora-desszert egyben.

Én a madártejet megbántam, de azért elfogy. Legközelebb a sós mogyi és az erdei gyümölcsös lesz.


Én 3 ízt vettem és a kapszulát, ezért ingyen szállítás és ajándék CLA500. Ezt félretettem, gyűjtök még hozzá, ehhez amúgy is edzés kell. Majd ha komolyabban elkezdek erősíteni, akkor bevetem. Ja, és az izomzat megtartására szedek jó ideje CBAA+B6-ot. Idős korban ezt kötelezővé kéne tenni, de orvost nem érdekli. Illetve nem érdeke hogy egészségesek legyünk. Biztos tudod hogy izmok leépülésének milyen komoly egészségügyi vonzatai vannak. Ezt beveszem ébredéskor és este. ha elkezdem az intenzívebb mozgást, akkor a másik lesz. :)

ápr. 20. 13:49

Most ugy fest hogy a madártej erdei gyümölcs sacher torta és sos mogyi lenne a nyerö.De csak 3 hét mulva lehetséges.

Ha nem lett volna hütlen a telefonom más lenne a helyzet.

ápr. 20. 13:42
Nos inkább az EverMax Shake mellett döntöttem. Igaz nem vettem mert üzletben nem kaphato csak rendelni lehet.A kapszulát nem csak a shake-t. Este megiszom és megvan az édesség is.De most kicsit várok mert kiköltekeztem és ugy akarok rendelni hogy ingyenes legyen a szállitás.Csak addig az izeket kell kitalálnom .
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook