Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezdjük újra a Dukan diétát! fórum

Kezdjük újra a Dukan diétát! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
127. 55Judit (válaszként erre: 126. - 55Judit)
ápr. 20. 17:35
Sajnos nem tudtam kicsit enni, annyira finom, és régen kívántam már. Jól beettem. Most büntetésből nem iszok fehérjét.
126. 55Judit
ápr. 20. 17:21

Tudod hogy a rezisztens keményítől jók nekünk?

Most rizskókot sütöttem nyírfacukorral. csak picit meg fogom kóstolni, de 24 órányit nem eszek belőle. Ennyi idő kell hogy átalakuljon benne a keményítő rezisztenssé.


A sós vízben főtt krumpli is így viselkedik.

125. 55Judit (válaszként erre: 124. - Klarissza022)
ápr. 20. 17:04
Én elég sok fokhagymát eszek, a fehérjére desszerként tekintek inkább, nekem jó ha édes. A sós karamell lehet hogy finom, de azért nem vettem, mert a naturize rizsfehérjéből vettem olyat és kiábrándított hogy a pohár alján homok szemek voltak mindig. Szerintem a leg hitványabb asztali sót használták, abban meg sok a szemét, a kő. Ezeknek a sós mogyorójukban nem találtam üledéket. Később lehet hogy a karamellát is kipróbálom, mert egyébként a karamellát nagyon szeretem. A többire nem vagyok kíváncsi.
ápr. 20. 16:54
Még sok idöm van. Most ahogyan olvasgattam felkeltette az érdeklödésem a sos karamella és a fokhagyma leves.Sok jot irnak rola. na igen kinek a pap kinek a lánya.
123. 55Judit (válaszként erre: 122. - Klarissza022)
ápr. 20. 16:29
Igen az finom szerintem. Most nálam hogy 4 félét már kóstoltam első az erdei gyümölcsös, második a sós mogyoró a sacherrel együtt, aztán egy nagy szünetet követően jön a madártej. Viszont látod hogy nagyon sokaknak ízlik, lehet hogy neked is ízlene. Így teljesen ismeretlenül butaság az én számíze szerint választanod. Ha így akarod, legyen. Tul. képpen az első 3 nagyon ízlik, a madártej semennyire. Nem az íz rossz, hanem köze nincs a madártej ízéhez. Egy szolidan vanília ízű ital, ezért nagy csalódás. Ennyi.🙂
122. klarissza022 (válaszként erre: 121. - 55Judit)
ápr. 20. 15:32
Adok az izlésedre akkor felejtös a madártej.Ha jól emlékszem a sacher torta-ra azt irtad finom.
121. 55Judit (válaszként erre: 120. - 55Judit)
ápr. 20. 14:03

jav: BCAA+B6.

A kapkodás. Aki rest, kétszer fárad. 😂

120. 55Judit (válaszként erre: 119. - Klarissza022)
ápr. 20. 14:00

Nekem is sikítva adja ki a nyugdíjam, de azzal vigasztalom magam hogy egy tartalmasabb vacsorát fogyasztok a rántotta vagy a vajaskenyér helyett, és vacsora-desszert egyben.

Én a madártejet megbántam, de azért elfogy. Legközelebb a sós mogyi és az erdei gyümölcsös lesz.


Én 3 ízt vettem és a kapszulát, ezért ingyen szállítás és ajándék CLA500. Ezt félretettem, gyűjtök még hozzá, ehhez amúgy is edzés kell. Majd ha komolyabban elkezdek erősíteni, akkor bevetem. Ja, és az izomzat megtartására szedek jó ideje CBAA+B6-ot. Idős korban ezt kötelezővé kéne tenni, de orvost nem érdekli. Illetve nem érdeke hogy egészségesek legyünk. Biztos tudod hogy izmok leépülésének milyen komoly egészségügyi vonzatai vannak. Ezt beveszem ébredéskor és este. ha elkezdem az intenzívebb mozgást, akkor a másik lesz. :)

ápr. 20. 13:49

Most ugy fest hogy a madártej erdei gyümölcs sacher torta és sos mogyi lenne a nyerö.De csak 3 hét mulva lehetséges.

Ha nem lett volna hütlen a telefonom más lenne a helyzet.

ápr. 20. 13:42
Nos inkább az EverMax Shake mellett döntöttem. Igaz nem vettem mert üzletben nem kaphato csak rendelni lehet.A kapszulát nem csak a shake-t. Este megiszom és megvan az édesség is.De most kicsit várok mert kiköltekeztem és ugy akarok rendelni hogy ingyenes legyen a szállitás.Csak addig az izeket kell kitalálnom .
117. 55Judit (válaszként erre: 104. - Klarissza022)
ápr. 20. 10:52
Ránéztem a Turbó összetételére. Én nem venném mert gyümölcscukor és sok adalék van benne. És mintha olyan intenzív műanyag ízre emlékeznék. Te melyik mellett döntöttél?
116. 55Judit (válaszként erre: 115. - Klarissza022)
ápr. 19. 14:53

Hát ezek előnyök. Csak ne szedd vissza!

Én most alakformáló edzés keretén belül levágom a füvet. Vagyis egy részét mert túl sok.🙂

ápr. 19. 14:41
Nem gondolom hogy izomból sokat fogytam volna. Inkább volt egy kis hasam az ment le.És ez elég látványos.Az arcomon semmi sem látszik.És talán a combom is vékonyabb lett.
ápr. 19. 14:18
A fogyásom elég lassu volt. Ha visszaolvasol irtam is hogy néha csak 60- 40 dkg megy le.Most tanulom hogyan müködik az életmod váltás.Kevesebb szénhidrát mert teljesen lemondani igen nehéz volna.Több jo fehérje és sok zöldség.Gyümölcsböl is azt részesitem elönybe ami nem nagy cukortartalmu.Most jo hogy jobban szeretem az almát mint a banánt.A harmadik szakaszt annyi 10 napig kell tartani ahány kg-ot leadott valaki.
ápr. 19. 14:10

Amikor elkezdtem a diétát akkor sem voltam nagy darab.74-76 kg voltam.Csupán 70 alá szerettem volna menni.Ha olvastad a dukant ez / amit én csináltam/ 3 nap tiszta fehérje nap.

"-ik szakasz 1-1 váltásban tiszta fehérje és váltás zöldséggel.Ez elég türhetö volt csirke husi és pulyka sok-sok zöldség.

A 3-ik szakasz a megszilárditó szakasz. Szép lassan térek vissza többi élelmiszerhez.Heti 1 tészta keményitö burgur stb.

Gyümölcs az naponta lehet kb 1 alma.Minden héten egyszer rendesen ebédelhetek de csütörtök ismét tiszta fehérje.

Most megtanultam kenyér nélkül élni. Elöször furcsa volt de már magszoktam.

112. 55Judit (válaszként erre: 110. - Klarissza022)
ápr. 19. 12:49

És azt is tudod mi volt a hízásod oka? Tudod mennyi zsírt és mennyi izmot veszítettél azzal a 8 kilóval? Dr. Tóth szerint a mérleg becsap. Nem mutatja miből fogytál. Aki csak zsírból veszít, az heti 60-70 dekánál nem fogyhat többet egészségesen.

de én kívánom hogy legyen szerencséd, ne hízz vissza, nem akadékoskodni akarok. csak mióta tudom mennyire ártalmasak a fogyókúrát, sajnálok mindenkit aki még mindig azokban reménykedik. Doki is azt mondja, a fogyókúrával hízni lehet, életmódváltással fogyni. Nincs az hogy most muszáj gyorsan lefogynom, aztán már csak megtartani kell, mert ez az embert próbáló nem a lefogyás. Minden fogyókúra működik, csak ami utána jön, arról előre nem szeretnek tudomást venni az emberek. Én is pont ezért fogyókúráztam régen, nem is tudom hányszor. A vége az lett, hogy 20 kilóval több lettem.

111. 55Judit (válaszként erre: 109. - Klarissza022)
ápr. 19. 12:41
Dr.Tóth azt mondja az egyik videóban - tudod ő ilyen fogyókúrás szakember - hogy minden létező diéta után visszahíznak az emberek. Ha nem így lenne, neki más munka után kéne néznie. Szerinte súlyt megtartani csak a kúra utáni edzéssel lehet, az hogy "majd odafigyelek az étkezésre" az nem működik. Ezen kívül nagyon sok okosat mond, ha időd lesz, hallgasd meg őt.
ápr. 19. 12:08

A másik hogy igy nem érzem hogy gyenge vagyok és feladtam.

Egészen jol ment. Igaz volt egy-két zökkenö de azon is tul vagyok.

Azt hiszem elégedett vagyok . A reggeli mérésnél - 8kg volt az eredmény.

ápr. 19. 11:51

A Harmadik szakaszt be kell fejezni mert ha nem félek hogy vissza jönnek a kg-ok.Ez már gyerekjáték . Holnap pl "ünnepi étkezés" /igy nevezi dukan/ fasirozott és burgur lesz.Nagyon szeretem.Egy kis édesség is jöhet hozzá Pl 1 db palacsinta.

Tartanom kell ezt a sulyt a vérnyomásom és a vércukor miatt.Hogy fogytam most ment 6 alá.

108. 55Judit
ápr. 19. 11:36
Klarissza ne diétázzál többet csak ha eü. okok miatt személyesen rád szabják. Ilyen fehérje porok lehetnek otthon, időnként 1 étkezést kiváltani jó vele ha elszalad velünk a csikó, és szerintem annak az étvágycsökkentő rostkomplexnek is nagy haszna van amit lentebb mutattam. Ha ránk jön egy olyan hogy eszünk ha kell ha nem csak mert ott van és finom, azzal kordában tudjuk tartani az étvágyunkat.
107. 55Judit (válaszként erre: 105. - Klarissza022)
ápr. 19. 11:30

A Sacher-torta csoki ízű, finom, a mangót még nem ismerem, az erdei gyümölcs nagyon ízlik. Teljesen olyan mint a gyümölcsös joghurt. Nekem kicsit túl édes mert én savanyún készítem, de így is nagyon finom.

A sós mogyorónak pont olyan íze van mint a mogyoró fagyinak. Ennél tágra nyílt a szemem, kellemes meglepetés volt. nem sós ízű kicsit se. Annyi só lehet benne, mint mikor mi édes sütit sütünk, és hogy jobban kijöjjenek az ízek, teszünk hozzá egy csipet sót.

106. 55Judit (válaszként erre: 104. - Klarissza022)
ápr. 19. 11:24

Sok éve kóstoltam, bevallom nem volt maradandó élmény, így nem tudom összehasonlítani.

Az összetételeket is nézd meg, az is befolyásolja az árat nem csak hogy fehérje oszt jóvan.🤣


Most jött meg a rendelésem, 3 új ízt próbálok ki, illetve már mindet meg is kóstoltam. A madártej nem olyan mint az én madártejem íze, de az erdei gyümölcs-joghurt és a sós mogyoró nagyon-nagyon finom. Ezeket még biztos hogy veszek mert néha valami egészséges deszert nekem jólesik.

ápr. 19. 09:59

Te melyik izt szereted?

Nézve a Sacher-Torta vanilia mangó és erdei gyümölcs ami nekem tetszene.

De most mellöznöm kell még mert kiköltekeztem.

ápr. 19. 08:58

Ez a shake jobb mint a turbo fehérje por?

Ez most akcios 5 doz "csak" 38 900 Ft ingyenes szállitással.A dukan dita nekem fehérje port ir ha pl utazom vagy nem tudok főzni.

103. 55Judit (válaszként erre: 102. - Klarissza022)
ápr. 18. 16:23

Ismerem, én reggelire szoktam készíteni tejbezabit. Látod, milyen jó lenne ha tartanál otthon shake-et, ha deszertre vágynál, készítenél fél vagy 1 adagot. Több órára eltelít.


A shake-t tejjel vagy növényi tejjel javasolják, én tejjel szeretem. Egyébként finom krémes itala van ha azonnal iszom, ha várok vele pár percet puding állagú lesz. Ez nem csak fehérje, rost is van benne, gyümölcskivonat és enzimek is. A régiből van még kevés mert félretettem ínységes időkre, de ma ezt vacsorázok. Már alig várom hogy eljöjjön az ideje. Tényleg nagyon finom. Ez Sacher-Torta ízesítés, de most másakat rendeltem. 3 félét is és a rostkomplexet, hogy ingyenes legyen a szállítás, és még ajándékot is adtak. CLA 500. Ez testzsír csökkentő, csökkenti az étvágyat, és segít megőrízni az izmokat. Ezt most nem fogom használni, csak ha a rendeltet már nem szedem. Ha egyedül vagyok nincs ilyenekre szükségem, de most más lesz...

ápr. 18. 16:08
Most egy picit pipa voltam magamra mert éhes voltam. Pedig ebédeltem igaz csak 2 tojásbol rántottát.Igy most virslit föztem, de rájöttem édeset ennék.Ilyenkor segit a tejbezabi.Ugyanolyan mint a tejbegriz csak zabkorpa van benne és édesitö.
ápr. 18. 16:03
A Shake-et gondolom tejjel készited el.Talán ugy selymesebb az íze mintha vizzel különösen ha édes.
100. 55Judit (válaszként erre: 98. - Klarissza022)
ápr. 18. 15:28

Ez az étvágycsökkentő: EverMax Kapszula

Ez a fehérje: EverMax Shake

Jó drágák, de nézd meg mit tudnak, mi róluk a vélemény. Rengeteg van. Na és azt a fehérjét már én is ismerem.

ápr. 18. 15:11
Mondjuk én jól elvoltam egyedül is.Te vagy aki kitartasz még akkor is ha nem ezt a kurát tartod.De sokszor jó leírni hogy hol tartok. Igaz a naptárom a barátom ahol mindent vezetek.Mennyi a sulyom mit ettem stb.
ápr. 18. 15:06

At hiszem csak az elsö lendület volt meg. Milyen étvágycsökkentöt akarsz szedni.A fehérje por talán az még jonak mondhato de ilyen bogyoktól nem félsz?

Nekem is ajánlott a fehérjepor ha pl utazom és nem tudom ugy tartani PP csütörtököt. Mondjuk eddig még ment.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook