Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezdjük újra a Dukan diétát! fórum

Kezdjük újra a Dukan diétát! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
37. klarissza022 (válaszként erre: 36. - Fibromialgia)
márc. 12. 06:48

Ez a könnyebb lépés. De mi van ha utána a duplája jön fel. Csak az nem hizlal amit nem eszel meg vagy az életmódodon változtatsz.Én ebben hiszek.

Másként kell táplálkozni meg kell tanulni.Nem mondom hogy könnyü de lehetséges.

márc. 11. 11:09
Vegyetek saxendát és lefogytok 50 nap alatt 10 kilót.
márc. 10. 15:45
Na a tegnapi naprol nem igen tudok írni. Eddig ez volt a legrosszabb napom.Éhes is voltam söt még a kajám is rettenetes volt. Pulykanyakat föztem és nekem nagyon nem ízlett még a gyomrom is háborgott.Ilyet sem csinálok többé.Igaz a sulyom az megvígasztalt mert most is csökkent 15 dkg-ot-
34. klarissza022 (válaszként erre: 33. - Matrica84)
márc. 9. 11:55

Nos ami nekem most megunhatatlan a forrolevegös sütöben sült filézett csikecomb és filézett pulykacomb. Hozzá nyers zöldségek / lila hagyma uborka paradicsom 1 gerezd fokhagyma és kalifornia paprika.Csak sózom s néhány csepp tabasco szósz és worcestershire-mártás.A hus szinte ropogosra sül isteni.

De itt találsz recepteket én is innen néztem párat és ezeket variálhatod.


[link]


[link]

33. Matrica84 (válaszként erre: 32. - Klarissza022)
márc. 8. 17:28

Nagyon ügyes vagy, szép az eredmény is, a cél is!

Vannak esetleg jól bevált, egyszerűbb receptjeid 1., 2. szakaszos ételekhez? Jól jönne pár tipp...

márc. 8. 08:16

Reggeli méretkezésnél a mérleg -3.6 kg-ot mutatatott.A dukan elötti káposztalevesselmát -5.6 kg.

Nos azzal szenvedtem és nem fogytam annyit amit igértek.Most nem vagyok különösebben éhes és igy könnyü csinálni.Már csak 2 kg kell és azt talán tartani tudom.Nem merek tovább fogyni mert ha nem sikerül tartani rossz érzés lenne.

Dukan azt irta. hogy reális értéket kell kitüzni.A pocakom jol lement talán az zavart a legjobban.Na és a vesepecsenye. Most a derekam is símább egy kicsit.

Ez a sulyom 10%-a amit leadok.Jo lesz a szivemnek és a vércukor szintemnek is ami mindig a felsö határhoz közelit.

31. klarissza022 (válaszként erre: 30. - 55Judit)
márc. 5. 13:08

Kerestem ezt a sós, túrós lepénykéket de nem találtam a youtubon.Legalábbis ami a dukán 2-ik szakaszában megengedett hozzávalokat tartalmazza.

Sokszor én is mellényulok egy-egy receptnél. Gyorsan szeretném megcsinálni mert a család mást eszik igy az egyszerüeket probálom.Van ami nagyon jol sikerül de volt olyan is hogy csak azért ettem meg mert nem volt más.

30. 55Judit (válaszként erre: 29. - Matrica84)
márc. 5. 10:57

Próbáld máshogy fűszerezni, nem a recept alapján, hátha jobban ízlene.

Én most sós, túrós lepénykéket sütöttem a youtube-ról, én is a magam kedvére fűszereztem. De útmutatónak nagyon jó recept.

márc. 5. 10:43
Egy sánta kacsa céltudatosságával haladok... :) Viszont találtam receptes oldalt, meg is csináltam az egyik legegyszerűbbet, pulykafasírtot - nem mondom, hogy életem legfinomabb étele, de nem is rossz.
márc. 4. 09:51
ismét itthon.Csak egy röpke kis ut volt. MOst itthon folytatom.
márc. 2. 05:01
Na ma igen korai vagyok mert utazunk.Gratulálok a kezdéshez.Ilyenkor ha nem itthon vagyok mindig nehezebb a diéta betartása.De mindig megoldom. Ma tiszta fehérje napom van és ez igy könnyebb.Remélem 1 hét mulva már a kg is mutatják a diétát Nálad.
márc. 1. 20:31
Elkezdtem, mondjuk úgy, ráhangolódással: natúr joghurt, körözött sovány felvágottal, fél fehérjeszelet, sült csirke lila káposztával + beszereztem ellátmányt a következő pár napra. Meg egy szelet alma és almahéj, utóbbi, mert a kutya kap almát, és persze héj nélkül kapja a kis vakarcs. :)
márc. 1. 16:23
Lassan megint egy nap zöldséggel.Ezeket határozottam szeretem.Annyi mindent lehet csinálni. Ma pl mindenféle zöldség nyersen / paprika, uborka paradicsom,retek, hagyma lila / Hozzá sült pulyka comb./ forrólevegös sütöben/ Holnap csak fehérje.
febr. 29. 11:03
Mondjuk heti 1 kg fogyást igér a 2-ik szakasz.Nos nálam nem megy le annyi. Csupán 0.65 dkg. De ez is több fél kg-nál.Nem baj ha lassan megy le legalább hozzászokik a szervezetem ehhez a sulyhoz.Biztosan hogy többször is diétáztam az is hozzájárul.Az a lényeg ha lassan is de fogyok.
23. klarissza022 (válaszként erre: 22. - Matrica84)
febr. 29. 06:10
Valami szabály csak kellene. Probáld meg 3 nap fehérje nappal. Aztán én pl 1-1 napos váltással csinálok a fehérje és zöldsége napokat.Már 4 hete megy. El sem hittem volna hogy nem hiányzik a kenyér. Semmi ch azota.Igaz a zöldséges nap néha több a sulyom mint elötte de a tiszta fehérje nap visszarázodik.Ilyenkor mindig megerösödik az eröm hogy folytatni kell. A zöldséges nap után 2.6 kg -nál tartok.
febr. 28. 22:03
Olyan -10 kg a terv. Lassan. Nem is akarom szabályosan, csak fehérjenapokkal kezdeni (már próbálkoztam ezzel a diétával, és annak mindig az lett a vége, hogy mire bejöttek a zöldséggel kombinált napok, elveszett az akaraterőm...) Így most az lesz, hogy nem egyben fehérjenapokkal kezdek, inkább szakaszosan iktatok be ezekből, a többin pedig lesz mellette zöldség, illetve alma.
febr. 28. 13:29
Ennek örülök, nekem hatásodnak bizonyult.Igaz elég jól betartom az elöírásokat. Nem igen eszem mellé csak annyi volt hogy baromfi sonka helyett 1-szer 2-szer milánoi sonkát ettem ami diszno.De nagyon sovány volt, de nagyon megkívántam olyan guszta volt.Hány nappal kezdez? És mennyikg szeretnél leadni.Nekem az elsö 2 kg káposzta levessel ment le.Igy a dukanos fogyásom csak 2.5 kg.Akkor is ha mellé még 2 kg.
20. Matrica84 (válaszként erre: 19. - Klarissza022)
febr. 28. 10:57
Szia! Én szívesen beszállok elsejétől (akkorra fogy el a nem kompatibilis étel :) ), egy könnyített verzióval (pl. fogok savanykás almát enni). Majd igyekszem írni, ezzel mire jutok.
febr. 28. 06:45
Még mindig senki. Én tovább csinálom már 2.5 kg-nál tartok. Elötte lement 2 kg. Lassan haladok heti kb 0.5 kg. De ez sem azonnal jött rám.Összesen 4.5 kg minuszom van. Még 3-4 kg szeretnék leadni.Addig amig különösebb gond nélkül lemegy.Elérhetö célt akarok amit meg is tudok tartani.
febr. 21. 09:18
Lassan de szépen haladok minden dkg-ot megbecsülök.Ma pulyka lesz a menü.
febr. 16. 08:27
Már 1.5 kg-nál tartok. Lassult az egész hogy zöldséget is ehetek.
16. klarissza022 (válaszként erre: 15. - Energia)
febr. 14. 06:38
Nem tudom az jobb-e.Bö egy hete csinálom és 1,3 kg ment le. Hogy a zöldségek is szinre léptek egészen jo.Én nagyon kenyeres voltam és nem is hittem hogy nem fog hiányozni a kenyér.Nem tagadom van amikor megkivánok valamit amikor fözök de ez természetes.Akkor iszom 1 dl mestes colát. ez megengedett.Van egy pár dolog amit még vennem kell. Különbözö szószok elkészitéséhez. Ezektöl jobb a hus.Most nagyon bizakodo vagyok.
febr. 13. 05:33

Szia!


Előveszem én is a könyvet beiktatom az időszakos böjt mellé.:-)

febr. 12. 16:37
Töröm a fejem mert hiányzik a leves.Valamit ki kell találnom ami beilleszthetö a 2.ik szakaszba.
febr. 12. 11:45
A sült céklát ilyen finomnak még nem éreztem mint ma.Élmény volt a 3 fehérje nap után egy kis zöldség.
febr. 12. 07:20

maradj itt.Végül is Dukan mellett döntöttem. Tul vagyok az elsö szakaszon.3 napig csináltam.- 1kg fejeztem be. Nekem is megvan a könyv és most azt tanulmányozom.Most jön a fehérje és fehérje zöldség szakasz. Itt lassul a folyamat.

Én az 1-1 napot választottam.

Igy ma eszem elöször zöldséget.Hagymát és céklát piritok majd.Este pedig 1 paradicsomot eszem.

febr. 11. 16:23

Hali!


Én pár évvel ezelőtt próbáltam a dukán diétát,de nem volt kitartásom és feladtam. Pedig még a könyvet is megvettem hozzá.

Nekem is kell fogyni. Én jelenleg időszakosan böjtölök reggel 10 -este 18 ig eszek (na nem egész nap) csak amikor éhes vagyok.Mindenből kevesebbet,de bármit eszek akár csokit is,de max 3 kockát. 1 hónapja csinálom -2kg ment le.

febr. 8. 07:07

na itt sincs nagy forgalom.De ha jol láttam máshol sincs.

Nem tudom ki milyen modszerrel fogy és hatásos-e.Most csak keresgélek és számolom a kaloriát.

jan. 31. 15:46
az elsö 2-3 nap a nehéz mivel csak fehérje. De sajt tej tojás hus joghurt sonka de kenyér és zöldség nélkül.De utánna jöhet a zöldség és mártás is. Kenyér az nem.Ez olyan mint egy életmod változtatás de becsomagolva.Igy jobban figyelünk. Felfogás kérdése az egész.Én lelkileg készülök már rá és be tartok mindent.Ezért is kell ez a 4 nap.
jan. 31. 11:18
nem is érdekes ha jön valaki ha nem elkezdem 4 nap mulva.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook