Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kaális babások ide! fórum

Kaális babások ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2011. dec. 2. 11:41

sziasztok!

Mi újság lányok?

ti készültök már karácsonyra? én még azt se tudom mit főzök. Van valami jó ötletetek?

6503. smarti8
2011. dec. 2. 11:26
Okés Erám:)Várom a képeket az e-mail címemre.Puszi csajok!
6502. erika691230 (válaszként erre: 6499. - Smarti8)
2011. dec. 2. 09:13

Sziasztok!

Kicsit el vagyok veszve,bocsi. :-(


Smarti!Beszéljünk telefonon. :-)

6501. smarti8
2011. dec. 1. 20:31
Köszi:)
6500. VFanni01
2011. nov. 30. 10:02
Köszönöm Smarti, jobbulást Lilinek!
6499. smarti8
2011. nov. 30. 08:13

Sziasztok lányok!

Fanni örülök,hogy nálatok is alakulnak a dolgok.De lehet nem is lesz szükség a lombikra?:)

Megy a drukk.

Szivikém,örömmel olvasom hogy apa észhez tért.Ne aggódj,minden rendben lesz.Lassít,szedi a gyógyszert,és minden a legnagyobb rendben lesz.Te se idegeskedj,(jó,tudom könnyű ezt mondani)mert ez rajtad is meglátszik akárhogy nem mutatod,de hidd el ismer a párod eléggé téged ahhoz,hogy ezt lássa rajtad.Lazíts...Lányok,hogy vannak?Mi egy picit taknyosak vagyunk de nem annyira,hogy éjszaka ne aludnánk.Este 10-től reggel 6-ig aludt Lili,majd egy pici tv,orrszi-porsz,megmagyarázta neki a frankót:) úgy imádom amikor kézzel-lábbal mutogat a porszívónak és magyaráz.Most apával alszanak,én már a boltot is megjártam ugyanis 6 óra óta nem tudok már aludni:(

Taknyos az idő -3C van,1-2 nap és jön az eső,az meg még szép lesz mert reggelre a mínusz fokok miatt jól lefagy.Mától jönnek a festők is,úgyhogy remélem minden rendben lesz és hamar végzünk.

Lya,Era,merre vagytok??????Erám nincs eladó overálod?

6498. VFanni01
2011. nov. 28. 12:30

Sziasztok!

Képzeljétek kaptam időpontot lombikra. Áprilisban lesz, addig még egy inszemet meg kell csinálni.

2011. nov. 26. 12:13

Szia smarti!

Mi már 3 éve egyfolytában csinálunk vmit a házon, úgyhogy én már nagyon unom. :(

Apa jobban van, higgadtabb. Kicsit átértékelte a dolgokat és meg is ijedt. Most jött rá, hogy keveset van a lányokkal, hogy mennyi mindent meg akar még tenni és nem akarja, hogy úgy emlékezzenek rá a lányok, hogy az apám... nos igen, sokat dolgozott, másra nem emlékszem...

Meg kell tanulnia lazitani, élvezni a napsütést stb. Ő mindig mindent egyszerre akart és elment az apró dolgok mellett. Most lassít egy kicsit, amit én nagyon nem bánok, de mellette félek is. :)

6496. smarti8
2011. nov. 26. 11:35

Szia Szivi!

Mi a baj?Apa hogy van?Holnap mi is szétverjük a lakást Szivi úgyhogy gondolj rám.Mire ti befejezitek mi akkor kezdjük:D

Gipszkartonból lesz fal és polc a nappaliban,jó lesz,mert lesz egy kis tapéta és festés is:)

Már várom a kész terméket.

Most megyünk tapétát nézni,csak várom,hogy felkeljen a kiscsaj.Bárányhimlőt adatok,mostmár mindegy én is az lettem anno.De ha a doki mondja akkor kapja és kész.Nincs mese:D

2011. nov. 26. 09:37

Sziasztok!

Azt hiszem a bárányhimlő ellenit nem adatom be Adélnak. Abi megkapta, mégis himlős lett.

Csajok, nem vagyok vmi vidám, dobjatok fel egy jó kis témát!

6494. smarti8
2011. nov. 24. 20:47

Húúúúúúúú de nagy a csend:(Minden rendben csajok?Akkor megyek elolvasom Szivi naplóját.

Mi köszönjük szépen jól vagyunk,jövőhét kedden kapjuk a bárányhimlő II.-t.Aztán 2 éves korunkig semmit:)Puszi csajok,remélem mindenhol minden a legnagyobb rendben:D

2011. nov. 21. 16:44
köszönöm!!!! :)
6492. smarti8
2011. nov. 20. 18:10

Szivi!

Itt is NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!!!!!PUSZIIIII:D

2011. nov. 19. 15:07

Sziasztok!

Nálunk még nem esett a hó, de a fák ágain jég van. :) Fagyott minden. És ködös.

6490. smarti8
2011. nov. 19. 10:50
Helló lányok!Kellemes hétvégét mindenkinek.Szivi!!!FELÉTEK ESIK A HÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!:))))))
2011. nov. 18. 15:03

Sziasztok!

őszintén szólva én tökéletesen megelégszem 2 gyerekkel, nem akarok harmadikat. Nyilván, közre játszik az is, h Adél még mindig nem alszik és az is, hogy mellette azért dolgoznom kell. Apa szeretne, de én így nem. Sokszor úgy érzem, hogy túl sok ez így egyszerre. Éjszakázz, reggel 6-kor kelt, az egyikkel oviba szaladj, egyeztess, majd egész nap idióták, vagy romatelep, rohanás haza, oviból elhozni Abit, vacsit adni, fürdetni, altatni, éjszakázni és újból kezdődik előről. Sokszor vagyok ingerült emiatt. De mit lehet tenni??? Ez van, ezt kell szeretni! :(

De ennek ellenére irigylem a pocakos kismamákat, mert olyan jó érzés! és sajnálom, hogy többet nem lesz részem benne. :)


Hányinger.... sokat küszködtem vele. Volt, hogy napokig csak pirítóst bírtam enni. Aztán volt olyan is, hogy meghaltam volna, ha nem ehettem volna nutellás kenyeret tavaszi felvágottal. :D

6488. Lyana
2011. nov. 18. 13:50
Jajj nekem is kell fogyni. Most fogyókúrázom. Nem tudom fog e sikerülni. Mondjuk szülés óta 15 kg ment le rólam.
6487. Bcicus
2011. nov. 18. 08:12

Sziasztok!


Én is rég nem voltam.

Hányinger nálam sem volt egyszer sem, sőt nekem soha semmi bajom nem volt terhsség alatt még egy keményedésem sem volt soha vagy fájásom.


SB 6,5 hónapos 74cm körül van és 8100g kb.

Mi is szeretnénk kistesót de egyenlőre nem tudok fogyni hába minden, pedig február márciusban terveztük a köv lombikot, de így nem mehetek.

6486. Lyana
2011. nov. 18. 08:06

Sziasztok lányok!


Régen nem voltam itt:-( Bocsi! Ennek ellenére olvaslak titeket rendszeresen!

Laurának 12 foga van és ebből 4 db rágó fog. Szeptember végi méréskor 9 kg és 80 cm felett járt bőven.

Jövőhónapban megyünk a 15 hós oltásra.

Mi rajta vagyunk a baba projekten:-) Apa szedi a gyógyszereket és vitaminokat és reméljük, hogy spontán lesz a második gyerkőc.


Babakocsi téma: igazuk van a csajok még ráértek babakocsit venni. Bár tudom olyan jó érzés nézelődni, válogatni és vásárolni. Szóval készülődni. Szerintem nézelődjetek és gyűjtsétek az infokat.

6485. smarti8
2011. nov. 17. 23:35

Helló lányok:)

GRATULÁLOK NEKTEK,ÉS BOLDOG BABAVÁRÁST!!!!!

Szivi igazad van,mi együtt kezdtük majdnem együtt fejeztük be:)

Nekem nem volt hányingerem sosem.Ez elkerült hál istennek.Gyomorégés volt ezerrel,vizesedés ugyancsak ezerrel,lábzsibbadást utáltam,nem tudtam egy helyben feküdni mert folyton rugdalóztam mintha hangya mászott volna belül a lábamba borzalmas volt:((

És nyáron borzasztó meleg:D

De nem bántam és utólag sem.Imádom Lilit persze nem lehet nem szeretni:))Jaj csajok olyan jó nektek!!!!Szivi újabb projekt???:DD Együtt?Hihi.

Mi egyébként jól vagyunk,az utóbbi fogzás óta 3-an alszunk:))Lili nem akar külön aludni.

Jut eszembe babakocsi:ráértek ezen gondolkodni,joggert nem vennék csak akkor ha már tud ülni a baba.Mindenképp 3 részesen vagy 2 részesen gondolkodjatok.A mózes néha felesleges nekünk nem is volt.Nyári babák voltunk ha picit kimentünk arra jó volt a hordozó rész.Ha téli a baba akkor meg olyan meggondolandó,mert nem tudod mekkora lesz a baba,és általában a mózesek 78cm-ek.Ha beöltözteted már kicsi is széltiben mert olyan keskeny.Ha meg 50-55cm a baba sokáig nem is használod.Na majd látjátok.Mi concord babakocsit vettünk,de már azóta egy rohangászós hauck babakocsink van.Titi Triton babakocsik nagyon cukik,és használtan jó az áruk is:))Na lépek csajok,mert már mindenki dobja a hátast csak én nem,aztán meg reggel én alszom legtovább:D

Puszi csajok,vigyázzatok magatokra!!!

2011. nov. 17. 17:37

Sziasztok!

Mi is hasonlóképp voltunk smartival. 2 nap volt a két beülti között és 2 hét eltéréssel születtek!

Adél volt a gyorsabb! :D

6483. 7d6739e46c (válaszként erre: 6482. - Estimese01)
2011. nov. 16. 18:29

Akkor majdnem egy napon fogantak a picurkáink,nekem a leszívás 09.30 volt,csak én 3.napra kaptam vissza.De jó!

És még csak most kezdted a hányingerezést,jó neked!Én már lassan abban bízok hogy elmúlik.De nem úgy néz ki.Bár édes teher ez.

6482. Estimese01 (válaszként erre: 6481. - 7d6739e46c)
2011. nov. 16. 18:24
leszívás 09.29, beültetés okt. 4.
6481. 7d6739e46c (válaszként erre: 6480. - Estimese01)
2011. nov. 16. 15:36
akkor te előrébb vagy,mint én,nekem szept.17 volt az utolsó mensi.Mikor volt a leszívásod?
6480. Estimese01 (válaszként erre: 6479. - 7d6739e46c)
2011. nov. 16. 15:20

a kaáliban 1x voltunk uh-n, vv után 3 héttel. és mivel minden ok volt, így el is bocsájtottak.

akkor hüvelyi uh volt, most itt a nőgyógyom nem tudom hogy csinálja. remélem hasi lesz!


szept. 13. volt az utolsó menszim.

6479. 7d6739e46c (válaszként erre: 6477. - Estimese01)
2011. nov. 16. 12:52

Nálunk is én aggódtam jobban,csak aztán "ráragasztottam".Neked is hüvelyi UH-t csinálnak még mindig?

Már a 8.héten vagy?Mikor volt az utcsó mensid?Én azt hittem még kevesebb.

2011. nov. 16. 08:58

Anyukák!


lehetséges, hogy a bevitt dolgok "viszontlátása" most kezdődne? így a 8. hét tájékán?


vagy más oka lehetett ennek az eredménynek? :((

6477. Estimese01 (válaszként erre: 6476. - 7d6739e46c)
2011. nov. 16. 08:57

szia.

van bőven időtök a vásárlásra, lesz akkor is majd miből válogatni, én nem vennék még semmit.

de a ti döntésetek.


sajnálom, hogy a doki így állt hozzá, nálunk is behívták a páromat. :)))


Nálunk én parázok jobban emiatt a dolog miatt, mint amin a párod. De változni fog, adj időt neki :))

2011. nov. 15. 22:45
csajk nektek már van tapasztalatotok!Milyen babakocsit érdemes venni?Jó -e ha használtan veszek jó állapotút?Kinéztem most egy Bambino World joggert 30,E használtan.nem tudo érdemes -e már megvenni.Végülis nem ezen fog múlni.
6475. 7d6739e46c (válaszként erre: 6474. - Lyana)
2011. nov. 15. 22:44
Persze,nekünk nek is az a lényeg hogy hogyan néz ki,hiszen méga annyira pici.Én nem is kérdeztem hogy akkor most melyik a feje,meg a teste,meg minden.nekme a lényeg a pulzáló szívecske volt és hogy szépen nőtt,majd ráérek később a részleteket figyelni.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook