Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kaális babások ide! fórum

Kaális babások ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
6534. smarti8
2011. dec. 26. 11:59

Szivikém köszi:)


Olvastam naplódat.Azóta,hogy van Adél?

Mi nem sokat alszunk ismét éjszaka.Lili folyton felsír,de aztán visszaalszik.Úgy forgolódik az ágyban,hogy apával el se férünk:(

Reggel mindketten kialvatlanok vagyunk és ez így megy már vagy 2 hónapja:(Mi lett az én tündéri kislányommal??Picinek olyan jó baba volt,most minél nagyobb annál hisztisebb.Pedig basszus nincs elkényeztetve!!!!Addig hisztizik míg el nem éri azt amit akar.

2011. dec. 24. 13:28

Sziasztok!


Én is BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!

6532. smarti8
2011. dec. 24. 09:50

Helló lányok.


MINDENKINEK BOLDOG,BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!!!!!!


Szivi a póni 4800,- körül volt.De ez nem az a lépegetős,hanem nyomogatni kell a lábán a gombot és magyaráz,kacag...stb.

Adélnak JOBBULÁST KÍVÁNOK!!!

GYÓGYULJ MEG ADÉL!!!!!!


puszi csajok!

2011. dec. 22. 22:39

Sziasztok!

Mennyi volt a póni?

Adél beteg lett. Holnap a dokinál kezdünk. 39 fokos láza volt. Remélem nem lesz baj éjszaka.

Holnap annyi mindent kellene csinálnom... sose fogok a végére érni.

Én idén nem sütök mézeskalácsot. Tavaly megkinlódtam vele... finom lett, de csak én és a kutya ette. A kaja felét kidobtam, így most kevesebb adagot készítek mindenből.

6530. smarti8
2011. dec. 22. 21:38

Helló lányok!

Anyumat sajnálom nagyon,de nem tudok vele mit tenni.Igyekszem vele sokat lenni,tegnap shoppingoltunk,ma orvoshoz vittem,postára,gyógyszertárba(csupa jó dolog:)) de legalább kimozdul.Holnap reggel mézeskalácsot sütünk:)Úgyhogy nem sokat van egyedelül max éjszakára.De azt mondja szeret egyedül lenni.

Lilinek ma vettünk pónit még,amit reklámoznak,cumisüveg van hozzá beszél stb:)Remélem örülni fog neki:))

VÁROM A KARÁCSONYT MEG NEM IS.Jó lenne már túllenni rajta.Na lépek csajok.Puszi.

2011. dec. 21. 17:32

Húúú, hát Abinak sok játéka van, így Adél is játszik velük. Konyhánk is van és ahhoz képest, hogy Adél még kicsi, elmotyorászik vele. Adélnak a férjem vett vmilyen kockát, amit mozgatni lehet, zenél, villog és még nem tudom mit csinál, mert átvittük nagyiékhoz, nem is tudtam jobban megnézni. Abinak meg többféle pónit vettünk. Ezeket gyűjti.


Nem lehet könnyű anyukádnak karácsony környékén.

6528. Lyana
2011. dec. 21. 17:08

Laura is konyhát kap anyóséktól. De ő már látta a boltban és alig lehetett onnan elrángatni. Azért lett ez az ajándék.


Sajnálom anyukádat.. Nehéz lehet neki főleg most karácsonykor.

6527. smarti8
2011. dec. 21. 16:56
Ezek szép ajándékok.Lili anyóséktól egy konyhát kap:)Igazából nem erre számítottam,mert tuti nem fogja még most érdekelni.Majd látjuk.Esik a hó.Ma túlestem a fodrászon is.Fél 9re mentem és fél 2 kor jöttem el.Szerintetek???Anyumat elvittem kicsit shoppingolni,mert szegény nagyon be van fordulva:(Most egyre többet mondogatja,hogy elvesztette a másik felét.Apunak vittünk ki új karácsonyi koszorút egy 4.-et:))Hiányzik nagyon:(
6526. Lyana
2011. dec. 21. 10:31

Sziasztok!

Milyen lovakat vettetek Abinak és milyen készségfejlesztőt Adélnak?


Mi fisher price tanuló asztalt vettünk Laurának meg egy mikrofont.

A többiektől nem tudom mit kap.

2011. dec. 21. 08:38

Sziasztok!

Örülök, hogy végig aludta az éjszakát. :)


Mi játékokat vettünk a lányoknak. Abinak lovakat, mivel azt szerette volna, Adélnak meg készségfejlesztőt. A többiektől ruhát kapnak. A sógornőm bevásárolt nekik adidas, nike ruhákat, cipőket.

Ja, és Era készített Abinak két gyönyörű gyűrűt. Ezt is karácsonyra kapja meg.

Egyébként semmi karácsonyi hangulatom nincs. :(

6524. smarti8
2011. dec. 20. 08:58

Helló lányok.Tegnap délután 4től elmaradt a tea,ééééééééééssss:aludt Lili az ágyában mint a bunda reggel 6-ig:))Na nem kiabálom el,de remélem ezután is így lesz ha anya betartja a játékszabályokat:)Hogy vagytok??Én fáradt vagyok ma körmöshöz kell mennem,de előtte délelőtt vár rám egy kupac vasalnivaló:(Holnap fodrász reggel fél 9re,ezt egy picit bánom,inkább este mentem volna:(Na de mindegy.Lényeg,hogy ma dolgoznom is kellene menni:(

Ennyi szart mára:((((

6523. smarti8
2011. dec. 19. 19:50

Sziasztok csajok.Esik a hó és már nagyon vártam.Jó lenne ha holnapra meg is maradna,mert Lili most kezdi igazán értékelni és kapisgálni,hogy mi is ez:)

Tea estére lefújva,csak víz.KUBUT nem szereti,így most lassan kipróbálok mindent:)Kezdem az őszivel.Lili,kapott egy csomó rucit H&M,és egy mammas&pappas katicás zenélő hintalovat,ami nem csak hintázós hanem lábbal is tudja hajtani mert van egy állítható funkció rajta,és akkor kerekei is vannak:)Valami még lesz csak nem tom mi legyen.A férjem öccsééktől hello kitty-s duplo lego jön,és ruhák hada:)Anyóséktól nem tudom de nem is érdekel.Lényeg,hogy Lilinek tetszen.Mamitól(anyumtól) 2 részes síoverált kapunk azt már várom mert ezer éve vadásztam rá bizonyos oldalakon de egy se jött be és azonkívül bolti áron árulja mindenki a használtat.

2011. dec. 18. 17:15

Sziasztok!

Adél is cumisüvegezik, hiába van többféle csőröspohara. A kajszi nem jött be neki, csak az őszilé. Az almát se szereti. Vizet viszont pohárból szokott inni. Elég szépen iszik pohárból, csak ugye azzal nem tud kényelmesen elfeküdni és cumizgatni. Lassan már beszélgetni is kezd. A szavak elejét mondja. Ha kérdem, mit csinál, mondja, hogy já (játszik). :) De még mindi Abi nevét mondja ki a legtöbbször.

6521. Lyana
2011. dec. 18. 10:58

Sziasztok!


Nálunk az olympos trópusi gyümilé meg a mandarinlé jön be nagyon.


a teázással kapcsolatos dolog nálunk is megvan. este már én sem adok neki mert akkor nem alszik.


mit vettetek a gyerekeknek karácsonyra?

6520. smarti8
2011. dec. 18. 09:20

Sziviiiiiiiiii!Igazad van.A te lehet a ludas.Azt megfigyeltem,hogy ha éjszaka nem adok neki teát,végigalussza az éjszakát.És nem annyira nyűgös.Ez történt velünk tegnap este is.És már egy párszor ezt megfigyeltem.Sió gyümilé?Őszi vagy kajszi?Nekem most kubum van itthon,de rátérek én is erre.Hátha bejön.Csak a kiscsaj sajnos még mindíg cumiból issza a motyót,pedig van csőrösünk és szopókásunk is:)

Mára azthittem havazásra ébredek de nem:(Estére mondja most meg és utána 3 napig.Kíváncsi vagyok rá.Arra felétek csajok milyen az idő??Itt egyébként süt a nap de qrva hideg van:(Mindjárt el kell mennem a virágkertészetbe venni virágot,mert hétfőn volt a sógorom barátnőjének a névnapja és nem köszöntöttük még fel a festés miatt.Ma családi ebéd és remélem kint lesznek,nem viszem feleslegesen mert akkor el se viszem és meg se veszem:))Mindjárt felhívom anyóst mennek e vagy van más programjuk a Gergőéknek.Puszi csajok szép napot.

2011. dec. 17. 18:15

Én is megszenvedek az etetéssel. :(

Vannak ételek, amit megeszik és vannak, amit egyszerűen meg se kóstol. Inkább koplal egész nap. Már nagyon várom, h túl legyünk ezen a korszakon. Bár, akinek ugyanilyen rossz étvágyú a gyereke, azt mondja, sose lesz jobb. :(


Az alvással is sok gondunk volt/van. De némi gyógyírt jelenti, hogy az ágy mellé húztam a kiságyat, kivettem egy pár rácsot, így majdnem olyan, mintha együtt aludnánk, de mégis kényelmesebb. Elérem a kezemmel, ha mozgolódni. Így is felkel, de már nem annyiszor. A teáról is lemondtunk. Sió barackot iszik. 2 napra visszatértünk a teára és megint alig aludtunk, így maradunk a gyümilénél.

6518. smarti8
2011. dec. 17. 14:50
Helló lányok.Mi nem alszunk kb 1 hónapja apával semmit.Egyszerűen Lili nem hajlandó a saját ágyában aludni,velünk alszik,forgolódik,rugdos,és felsír.Nem tudom mit kezdjek vele.Még 4 fogunk hiányzik,ezek a szemfogak,és most ezek jönnek.Már kicsit uncsi,jó lenne egy kis nyugalom,és persze egy jó nagy alvás.A derekam is úgy fáj,Lilit le-fel cipelni a lépcsőn,pedig már önállóan megy de ha tele a kezem mindennel,mikor megyünk el valahova vagy jövünk haza,nincs kedvem bohóckodni vele a lépcsőn.
6517. Lyana
2011. dec. 17. 13:25
Már nem tudok mit csinálni Laurával. Állandóan kilöki a nyelvével és kiköpi a kaját. Valamennyit eszik és köpköd. Utána megint eszik. Már egyszerűen útálom etetni:-( Tippek?
6516. Lyana
2011. dec. 17. 10:07
Hát szivikém már 4. napja szedem. Pém kb 7 napja volt. tegnap előtt este rettenetesen szúrt a méhem, most meg tegnaptól mensis görcseim vannak és fájnak a petefészkeim meg mától a melleim is. pedig még csak a 18. napon vagyok. Megint jól elcseszett velem ez a gyógyszer. biztos amiatt vagyok ilyen szarul:-(
2011. dec. 17. 09:13
Lyana, remélem hasznos lesz a kúra és hamarosan ismét kopogtat a gólya! :)
2011. dec. 17. 09:12

Sziasztok!

Nekem se sok karácsonyi hangulatom van,úgyhogy még én se készülök. A gyerekek ajándéka meg van, egymásnak veszünk vmi kis jelképeset, anyóséknak szintén és ennyi. 22-én még dolgozni fogok, 23-án megfőzöm a levest, megcsinálom a salit, így idén 24-én nem fogok este 9-ig főzőcskézni.

Egyedül a barátnőméket várom 29-ére.

6513. Lyana
2011. dec. 17. 08:03

Sziasztok!


Smartikám örülök, hogy Lili jobban van:-)


Mi már három éve nem adunk apával ajándékot egymásnak. Idén sem lesz másképp. Nem készülődöm még az ünnepekre. Be van vásárolva, meg vannak az ajándékok. Nincs hangulatom.

Most duphaston kúrán vagyok sárgatest elégtelenség miatt.

6512. smarti8
2011. dec. 16. 19:35

Szép estét.

Látom mindenki el van veszve:)

Gondolom készültök az ünnepekre.Én is lassan de biztosan.Apának most próbálom beszerezni az ajándékát,kisebb nagyobb szerencsével.

Hahóóóóóóóóóóóóóóóóó,van itt valaki????

6511. smarti8
2011. dec. 14. 15:56

Helló lányok.

Lili jobban van,híg ugyan a széklete nem az a fosós:))

A véresre azt mondta a doki,hogy lehet nincs nagy baj,csak a sok híg széklettől a bélbolyhoknál megpattant egy ér.Hál istennek az enterol meghhozta a hatását,és van hogy nem adok neki van hogy azért egy nap egyszer a biztonság kedvéért.Láza nem volt,kedv 100% és nem is volt akkor sem letörve csak a katicája,és a popsija fájdogált neki mert valami kicsapta.A joghurt a ludas,mert azt azóta nem adtam,mandarint igen és így a joghurt a ludas.

GRATULÁLOK SZIVI mégegyszer a jogsidhoz:DVIGYÁZZZZ RÁÁÁÁ NAAAAGYOOON:)puszi.

Csajok merre vagytok?

2011. dec. 13. 10:23
Véres-nyálkás széklete van? Az nagyon nem jó. Javulgat vmennyire?
6509. smarti8
2011. dec. 11. 18:24
Ne idegeskedj,árt a szépségednek de ére már véres-nyálkás.De ezt mintha már írtam volna.Lili most nincs jól.Hasmarsa van estére már véres-nyálkás.Hívtam a dokinkat mert ugye fizetünk neki havonta 6ezret,és ezért ő jön nem mi megyünk.Szerencsére elértük.Enterolt és normafloret kell adni neki.Kedve jó,nincs úgy baja,bár fáj a popója mert kicsapta valami.Remélem holnapra jobban lesz.Ma elmentünk bevásárolni,40ezer és még ajándék semmi,ez csak kaja,de a karácsonyi menü alapanyagai nincsennek is benne.fasza!!:((
2011. dec. 11. 11:36

Nem jól. Apa nem erőltethette meg magát, így félig kész állapotban állt minden. Ma ismét hozzákezdett, erre az apjánál van a fúró, ami kellene, az apja meg a fürdőben. Ezen felhúzta magát, engem is, össze is vesztünk, úgyhogy most megint áll. De ha karácsonykor hozzá mer nyúlni vmihez, akkor kupán vágom!

Biztosan szép lett! Várom a képeket. Én is fogok felrakni, ha egyszer elkészülünk.

6507. smarti8
2011. dec. 11. 10:33

Itt vagyok,ma van egy szabadnapom mert nem jön a festő.Mindenki döglik:) én meg már mennék bevásárolni:)

Lili most nincs jól tegnap óta.Valami kicsapta a kis fenekét és a katicáját:(Nagyon fájt neki tegnap.Pedig reggel még semmi baja nem volt.Most nem tudom,hogy a gyümi joghurttól vagy a mandarintól.Mandarint régóta eszik és attól nem volt semmi baja.Joghurtot pedig kb 1 hete vagy 2.Végig gondoltam mit evett de semmi olyan ami savat csinál.Erre a kettőre tippelek.Azonkívül most éjszaka nem itattam tele teával(hippes) és este se kapott már,és éjszaka rendesen aludt reggel negyed 9-ig.na itt mi lehet a baj?Pedig kéri a teát,és szereti is.Na ebből is kevesebbet fog kapni estefelé.

Egyébként jól viseli,minden reggel azzal indul,hogy felkel meglátja a festő cuccait ami a lépcső alá be van rakva meg a porszívót és elkezd mutogatni magyarázni,pöröl,mert nem tetszik neki a széjjelség.Nekem se de ez van.Holnap vége lesz:)És lehet takarítani.Ma megvesszük hozzá a tisztítószereket is.A gipszkartonfal és az álmennyezet szürkés lila(sötét) és a fal halvány szürkés lila.Jó nagyon.A tapéta pedig lila.Majd fotózok és felteszem ide:)

Fáradt vagyok,fáj a hátam is:(Jól jönne egy masszázs.

Szivi ti hogy haladtok??

2011. dec. 10. 12:47

Sziasztok!

Milyen színű lett?

Idén nem bonyolítom túl a karácsonyi menüt. Gyakorlatilag a gyömbéren kívül minden van itthon. Házi tyúkhúsleves, gyömbéres-narancsos csirkemellel, jércemell sali és krumplipüré. Az anyós biztos, hogy csinál sült húst, töltött káposztát.

A sütin agyalok még. Menyecske pogi lesz és még nem tudom mi. Nem akarom túlzásba vinni, mert ránk fog maradni.


Lilike, hogy viseli a festést?

6505. smarti8
2011. dec. 10. 11:23

Helló lányok.Megvagyok csak szalad a lakás,ma 1 hete festünk,tapétázunk.Mi így készülünk a karácsonyra:)

Menü Szivikém?Még egyenlőre soxor kaja sincs rendesen a hűtőben,mert arra nincs időnk,hogy elmenjünk bevásárolni a gyerek mellet:))Mami most ízületi gyulladásban szenved de már jobb neki,így ma van az első nap,hogy át tudtam vinni egy kicsit.Persze ma apa karácsonyi céges buliba megy 1-kor indul és késő este jön:(Fasza!Holnap pihi és hétfőn ha minden igaz vége a festésnek jöhet a nagy takarítás.Aztán ha ez kész,leülünk,megbeszéljük mi legyen a karácsonyi menü.És elmegyünk bevásárolni.Nagyjából ennyi.Mamitól hoztam el egy pár karácsonyi menüs újságot és abból fogunk választani.Egyébként már nagyon várom a karácsonyt:D

Puszi csajok.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook