Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kaális babások ide! fórum

Kaális babások ide! (beszélgetős fórum)


2010. jan. 12. 13:05

úgy úgy...én sem adnám vagy majd adom a nevem a lányomnak..nincs bajom a nevemel de nem is vagyok érte annyira...

ha lesz egyszer lányom és persze ha akkor is így gondolom majd akkor Gréta lesz.

2010. jan. 12. 12:57

Elolvastam a naplód. örülök, hogy végül jól alakulnak a dolgok! :-)

Hát tényleg nem vagyok oda a generációs nevekért, de most mit csináljak. A páromat ugyanúgy hívják, ahogy az apját, a hugát pedig úgy, ahogy az anyját. Persze, ha lány lenne közösen választanánk nevet, mert azt nem akarom, hogy az enyémet viselje, de ha fiú, akkor nem vitatkozom. Legyen meg az örömük. :-)

2010. jan. 12. 12:46

jut eszembe a generációs nevek....

látom te sem vagy oda értük..hát én sem:)

de hát nincs értelme ezen vitázni legyen meg apa akarata és öröme.

2010. jan. 12. 12:44

köszi jól..

tegnap jól sikerült a doki látogatás mostantól ő a dokim nagyon kedves hozzáértő és szimpatikus orvos...

majd olvasd el a naplóm ott részletesen leírtam mindent.

2010. jan. 12. 12:05

Itt vagyok, igaz, még fő a kaja, majd szaladgálok.

Hogy vagytok?

2010. jan. 12. 11:53
én ma nem sok mindent tervezek lehet itt találsz:)
2010. jan. 12. 11:46

Sziasztok!


bibócska, üdv itt is!


Most még főzök, majd utána leszek, nem tudom elcsípek-e valakit egy kis dumcsira. :-)

2010. jan. 12. 09:52

Jó reggelt lányok...

itt vagyok...

talán jobb is lesz így talán így visszatér az élet a kaális fórumra és a lányoknak több közös beszélgetni valójuk akad mint velünk mert lássuk be mi már itt vagyunk babásan és nekik nagyon nehéz lehet főleg hogy tényleg nincs is szinte másról szó mint az állapotunkról...

bár megjegyzem azt is hogy nem könnyű másról beszélni amikor senki nem jön és nem beszélget velünk az élet más dolgairól..

jó hogy indult ez a topic ott még akik készülnek az anyaságra és sajnos szenvedői a kezeléseknek és az időnek ide pedig már azok jönnek/jöhetnek akiknek sikerült és nem zavarjuk egymás köreit...

2010. jan. 11. 20:06
Jó éjt!
2010. jan. 11. 19:14

:-)


Na, most én megyek fürdeni. Nem hiszem, hogy ma már leszek, mert apa kezd féltékeny lenni.

Jó éjt!

2010. jan. 11. 18:53
Tündéri ez a kiscsaj.Én is most fürödtem,és nemrég kértem bocsánatot apától a tegnapi miatt és megköszöntem neki a finom almát amit vett nekem:)Éhes vagyok és eszek egy kis kalácsot!Jó fürdést.Furi,hogy itt beszélgetünk de nekem itt is jó csak meg kell szokni:)
2010. jan. 11. 18:37

Üdv itt is. Nincs harag. Mindannyian átmentünk ezeken. Van aki még csak most fog, így érthető.

Jó vacsit és pancsit!

2010. jan. 11. 18:34

Helló! :)

Kösz, hogy hívtatok. :) Tényleg ne hari Zsanira: napok óta levelezünk, hogy nagyon elege van már a sok szuriból, hogy kevés a tüszője, pedig együtt keztük a stimut, neki talán holnap lesz a punkció és nagyon kivan. Én is nagyon sajnálom, és úgy segítenék rajta, de nem tudok. Lehet, hogy csak ezért volt kicsit "indulatosabb", de legalább őszinte. Bocsássátok ezt meg neki.


És azért nézzetek be oda is!


Na, megjött Apa, kezdődik az esti program. Vacsi, pancsi, tente! ;) Csóközön!

2010. jan. 11. 18:07
Utána meg itt fog csupaszon szaladgálni, megáll a tükör előtt és elkezdi énekelni, hogy riszállom úgyis-úgyis, és közben össze-vissza riszálja majd a popót. Ez minden este így megy, fel kellene venni videóra. Mire felöltöztetem, addigra lefut 1 kilómétert a szobában. :-)
2010. jan. 11. 18:05
Már beraktam a kádba, bár még ott is nyiharászik. Most ő Szilaj a ló. Én meg uncsi vagyok, mert rászóltam, hogy vetkőzzön és ne fetrengjen. :-)
2010. jan. 11. 17:59

Az nem jó.Akkor fürödjetek egy nagyot!!!:D

Úgyis este van.Én is mindjárt fürdök,csak várom,hogy a gép kicentrizzen,és berakhassam a másik adagot mosásra.

2010. jan. 11. 17:43
Most akartunk Abival átmenni nagyiékhoz, mert megunta,hogy egész nap itthon van, erre nagyiék eltűntek valahová. :-( pech
2010. jan. 11. 17:32

Drága Manyuszom!

örülök,hogy te is így gondolkozol,hogy a sikeres lombik után nem áll meg az élet,és utána is megosztjuk a tapasztalatokat,örömöket,bánatokat:)Hiszen ez így van jól.Sajnálom Zsanettet,hogy nem sikerült még eddig neki,de kívánom neki,hogy mielőbb élje át azt amit mi átélünk:)Én úgy gondolom,hogy nem csak addig kell összetartanunk,amíg nincs sikeres lombik,hanem utána is:)Én nem szívesen keresek új barátokat csakhogy megoszthassam velük az örömömet.

Maradj nyugodtan és ha bármi kérdés van,itt is megkapod rá a választ:)Puszillak,és jó,hogy itt vagy velünk:D

2010. jan. 11. 16:54
Dehogy gond Manyusz! Gyere nyugodtan! Hisz ti is ezért küzdötök! :-)
2010. jan. 11. 16:42

Sziasztok!

Azért, hogy én nem igazán tartozok, sem ide, sem oda, mivel még sehol sem tartok, vagyis csak a gyüjtögetés (az ára) résznél, azért olvashatlak benneteket, ugye? hogy kinek milyen hatalmasat nőtt a picikéje, vagy hogy ki mennyire éhes stb. Nem baj? Mert már ha hiszitek, ha nem, a férjecském állandóan kérdezgeti, hogy No hogy vannak a lányok? Mármint Ti! Mikor látja, hogy itt ülök a gépnél. Én meg mesélem, hogy mi ujság veletek. Már egészen összenőttünk veletek, ugy hogy ha nem gond, kiváncsiak vagyunk melyikőtök hogy van? meg hogy hogy alakul a babócák élete.

De ha gond, hogy figyelem a sorsotokat szóljatok nyugodtan! pusza mindenkinek!

2010. jan. 11. 16:14

Nekem is hiányoznátok. És hiányzik az is, aki nem jelentkezik ki ezért, ki azért.

Bibócskának szóltam, remélem ő is benéz.

2010. jan. 11. 16:06
Bibócskámnak is szólni kellene.Kíváncsi vagyok mi a véleménye erről az egészről.Egyébként kíváncsi lennék,hogy ha Zsanettnak összejött volna,akkor ő is elköszönt volna arról a fórumról??Kivel váltsak eszmecserét ezekután?csak akkor tarthatom a kapcsolatot veletek,ha nem jön össze?Utána már köszönjek el,mikor olyan sokat segítettetek,és jóban-rosszban együtt voltunk??nekem hiányoznátok!!
2010. jan. 11. 16:04
Így igaz,bár nem állt módunkban senkit sem megbántani.Én még írtam oda utolsó szó jogán.Olvastad?
2010. jan. 11. 15:56
Kaptunk egy kicsit a fejünkre, hogy nem a másik fórumon kellene megbeszélnünk a mindennapjainkat, így gondolom, itt senkit nem fog bántani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook