Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kaális babások ide! fórum

Kaális babások ide! (beszélgetős fórum)


2010. jan. 12. 20:24

Szia!

nem én mondtam:)

De én is ezt akartam ezzel mondani,csak nem írtam így le ne legyen belőle sértődés.De!Ettől függetlenül mindenki azt írja,hogy maradjunk.Milyen furi nem?Most beleolvasol a kaális fórumba,mindenki ott van aki eddig számított nekünk és nem jött:)

53. erika691230 (válaszként erre: 52. - Smarti8)
2010. jan. 12. 20:20

Szia marti!

Ez azért elég durva,hogy nektek el kellett jönnötök ahhoz,hogy a többiek visszatérjenek. :-(

2010. jan. 12. 20:18

Sziasztok lányok!Szia Erika!

Ti aztán nem unatkoztatok:)Nem győzök visszaolvasni:)Látom a kaális fórum beindult,és visszatértek a régiek.Kicsit furi,hogy mindenki most tért vissza.Na de mindegy,örülök,hogy visszatért az élet:)

Bibócska,a dokimat felhívtam a védőnőtől és ő váltig állította,hogy ráírta a terhesgondozás beutalójára,hogy van szívhang.Most beszaladtam hozzá,és mutiztam neki,így mostmár minden a legnagyobb rendben.TEgnap este nem tudtam aludni.Éjfélkor feküdtem le,de akkor is nem azért mert álmos voltam,hanem mert ma dolgozni mentem,de aludtam vagy 4-5 órát.Mitől van ez az álmatlanság?Nálatok is jelentkezik néha???

Szivikém jól vagy???????

51. erika691230 (válaszként erre: 50. - Bibócska)
2010. jan. 12. 19:21

Na,Apa inkább lefeküdt aludni.

A táska az én cuccaimat tartalmazza,baba cucc,még nincs a házban,kicsit babonás vagyok.

Egy kis szekrény nekünk is kell majd,bár a kiságyhoz lesz pelenkázó is.Mi is gondban vagyunk a szekrényekkel.

2010. jan. 12. 18:37

te aztán tényleg készülsz..én azt se tudom mit kell vinni nemhogy összekészíteni no de te már tapasztalt vagy ezen a téren...

igen én is képben vagyok veled kapcsolatban olvasom a naplód napi rendszerben:-)

mivel mi is sok mindent kapunk nem vagyok kétségbe esve persze ezen kívűl biztos sok minden kell még egy kis szekrény a babónak mindenképp mert a magunk cuccait is alig tudom elpakolni ha úgy adódik még a piciét is?tényleg csak az én szekrényem tűnik kicsinek pedig tavasszal és most ősszel is szelektáltam és mégis...

2010. jan. 12. 18:34

na,most megyek csajok,ideengedem Apát,mielőtt megy melózni,hadd játsszon kicsit.

Jók legyetek!Majd jövök.

48. erika691230 (válaszként erre: 47. - Bibócska)
2010. jan. 12. 18:32

Egyszerűen nem bírom megállni,annyi szép ruci van. :-)

Pedig meg kellene várnom,hogy mit kapok,mert most kiderült,Apa bátyjáék adnak egy csomó cuccot.

Szerencsére,kiságyat,babakocsit,járókát is,így ami a drágábbak közé tartozik,meg lesz.Egyedül egy légzésfigyelőt,és egy bébi őrzőt szeretnék mindenképpen.

És sosem lehet tudni,a 7. hónapra szeretnék nagyjából mindent rendben tudni.A táskám is be van készítve,ha menni kell,csak felkapom. :-)

2010. jan. 12. 18:28

hát neked se sok mindent kell elintézni az uccsó hónapokban:))))

tök jó már én is nézegettem de még nem licitáltam

46. erika691230 (válaszként erre: 44. - Bibócska)
2010. jan. 12. 18:24

Hát,megpróbálom elfoglalni magam. :-D

Igen,olvastam,hogy lustiztál,minden nap olvaslak. :-)Ma én sem voltam nagy formában,csak főztem,és elmosogattam.Még egy találkát is lemondtam,egy kaális ismerősömmel,mert nem voltam jól.Megőrjít ez a gyomorégés. :-(De így voltam az előző két várandósságommal is.Már majdhogy nem vártam is.

45. erika691230 (válaszként erre: 43. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 12. 18:22

Szia!

Hát,amikor megnyerek egy aukciót,akkor kapok egy e-mailt,ahol megírják,hogy érem el az eladót.Írok neki,Ő megírja a pontos összeget,és a számlaszámát,ahová utalhatok.

Annyi jó dolog van fenn,és nem mellékes az ára.Sajna,nekem nem telik vadi új dolgokra,csak pár darabra,de ha futná sem venném meg,hisz egy-kettőre ki fogjuk nőni. :-) Majd rakok képeket a naplómba,miket vettem.

Most hívott a hugom,megjött a második ccsomagom is,és meseszép cuccok vannak benne.Bodyt vettem 125 forintért,tipegőt 300-ért,és egy meseszép,cuki kisruhát,az benne is van a naplómban. :-)

2010. jan. 12. 18:17

akkor nem unatkozol...:-)

mi is jól vagyunk nekem ma kib... lusta napom van semmit nem csináltam szörnyű vagyok.

én ma fórumoztam ide-oda ugráltam:-D

2010. jan. 12. 18:17
Azon a bizonyos oldalon hogy fizetsz? Már mi is nézegettük, regisztrálni is akartunk, de nem akartam megadni a számlaszámom, bizalmatlan vagyok.
42. erika691230 (válaszként erre: 39. - Bibócska)
2010. jan. 12. 18:14

Ja!Köszi,jól vagyok,csak a gyomrom ne égne,azzal nagyon szenvedek.Szedem a rennie-t,de nem mindig használ,majd mondom dokibának jövő szerdán.


Bogi baba biztos jól van,egész nap meg sem áll.

Biztos örül,mert anyuci nem bírta tovább. :-)

És elkezdtem vásárolgatni neki.A t.sz-v.sz-en olyan szupi cuccokat vettem,szinte fillérekért. :-D



És Ti hogy vagytok?

2010. jan. 12. 18:14
Szia Erika!
40. erika691230 (válaszként erre: 38. - Bibócska)
2010. jan. 12. 18:12

Szia drága!

Köszönöm szépen. :-)

Hát,én szerencsére,még nem vagyok "kitaszított",de nem is értem az egészet. :-(


Van véleményem,de azt inkább megtartom magamnak.

2010. jan. 12. 18:05

hogy vagy??és kicsi Bogi baba??

akkor tegnap megvolt a romantika ha már áramotok nem volt:)))

2010. jan. 12. 18:05

szia era...

köszöntünk téged nagy szeretettel...

hát sajnos így jártunk de ítt megbeszéljük a babás dolgokat a többi egyéb mellett és nem zavarunk senkit..

azért abban nagyon bízom hogy most már jelentkezni fogak a lányok napi szinten is nem úgy mint eddig

2010. jan. 12. 18:00

Sziasztok!


Néha bekukkanthatok én is ide?


1-2 hónapja én is szóvá tettem az insenes fórumon,hogy nem jönnek a lányok,mire én is megkaptam egy fórumtársunktól( de csak attól az egytől :-)),hogy nem tudnak hozzászólni a babás témához,pedig akkor csak ketten voltunk ott kismamik,és nem csak a babákról lehetett velünk beszélgetni.

én még mindig járok oda,szerencsére,ha nem megyek,keresnek is. :-)Írtam is a naplómban,hogy úgy érzem,most tudnám azt a sok biztatást visszaadni,amit én kaptam,amikor nekem volt rá szükségem.

2010. jan. 12. 17:19

úgyis megtaláljátok a megfelelő becenevet.

Abigélt általában nyuszikámnak hívom, vagy kismumusnak, de néha ha nagyiéktól hazajön, besettenkedik az ajtón, majd elkabálja magát, hogy megjött az ördög maga! :-)

35. Hellamona (válaszként erre: 34. - Bibócska)
2010. jan. 12. 16:44
:) rosszul tudtam. az a XIV. Lajos volt. :D
2010. jan. 12. 14:50

he-he ez jó:-)))

majd gondolkozom rajta:-DDD

33. Hellamona (válaszként erre: 32. - Bibócska)
2010. jan. 12. 14:45
Nálatok alkalmazható lehet a "Napkirály" asszem ő a XIII. Lajos volt ;) :D :D :D
2010. jan. 12. 14:43

igen olvastam én is a hozzászólásokat...

hagyjuk ennyiben én azt mondom.legyen hamarosan minél több kismama ezen a topicon is mert az csakis a boldogságot jelenti majd.


hellikém gondolod nekem is milyen jó lesz..mert ugye szerencsére van a nagyapa lesz az apa no meg az ifjabb Lajos...Éppen azon filózom milyen becézést kéne kitalálni..ami csak a Kicsi-Lalinak szól majd:-)az öcsi meg a junor kizárva:-))))

2010. jan. 12. 14:26

környezettanulmányozásra????? A putrikban is végeznek ilyet????????

Már elnézést, de ez kijött belőlem.

Nekem jövőhéten adnak igazolást a kaáliban, azzal kell majd a védőnőhöz mennem.

De még nagyon izgulok, úgy "kavarog" a méhem, olyan érzés, mintha meg akarna jönni.

Nektek szokott ilyen lenni?


Igen, olvastam, de ehhez csak annyit tennék hozzá, amennyit le is írtam. Mindegy, ebben a kérdésben úgysem fogunk dűlőre jutni.

2010. jan. 12. 14:08

Sziasztok!

Én sem adnám a saját nevem a gyerekemnek, pedig az enyém is szép. Csodálkoztak is sokan, hogy hát miért nem? Mer egyszerűen megbolondulok a szitutól, hogy szólok és egyszerre 3-an odafigyelnek, és meg kell magyaráznom, hoyg én melyik emberre gondoltam. Ha szólok, a célszemély figyeljen csak rá. Nem? ;)

De én még nem foglalkozom a nevekkel, csak, ha lesz miért. :)

2010. jan. 12. 13:33

szia smárti...

érdekes most azért mert nem volt odaírva hogy van szívhang ezért pá....

fuss még egy kört???de a dokid is figyelhetett volna erre gondolom nem először csinálja


én a naplómban leírtam a véleményem a fórum témával kapcsolatban bár várható volt mégis kicsit rosszul esett de rendben legyen így de remélem akik eddig nem írtak most már fognak!!!!

2010. jan. 12. 13:31
Bibócska elolvastam a naplódat és örülök,hogy minden a legnagyobb rendben van:)
2010. jan. 12. 13:25

Sziasztok lányok!

de jó Bibóm,hogy itt vagy:D

Szivikém beégtünk Remény előtt is,mert azt írta azért nem látogatja az oldalt,mert mi magunkkal vagyunk elfoglalva.Jó ez így,majd néha a háttérből szorítunk értük,és hozzászólunk dolgokhoz.Akinek meg sikerül a lombik,az majd jön ide automatikusan ha van kedve.

Ma voltam védőnőnél.Nagyon aranyos kedves.nem nagyon akart terhes kiskönyvet adni,mert a doki nem írta rá a papíromra,hogy van szívhang.de felhívtam a dkoit,ma meglátogatom ezért az 1 mondatért,és csütörtökön bedobom a védőnőnek.20.-án jön környezettanulmányozásra hozzánk:)

2010. jan. 12. 13:22

azért mondom nem tudom mit hoz a jövő majd kialakul legyen bárhogy is....

nekem most ez a név tettszik de ki tudja mi lesz évek múlva??

most csak Kicsi-Lali a fontos:-)

2010. jan. 12. 13:20

Nekem régen a Luca és az Anna tetszett nagyon. Most a Pannira szavaznék. Az Abigél név igazából akkor jött, amikor terhes voltam vele.


Szép név a Gréta is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook