Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kaális babások ide! fórum

Kaális babások ide! (beszélgetős fórum)


2010. jan. 12. 21:03
Oké.Szia!
2010. jan. 12. 21:00

19C-nál melegebb sosincs.Lent van a nappaliban a termosztát,reggelre az ablakok fent párásak,pedig nem is értem,fent hidegebb van mint lent,pedig a meleg felfelé száll.Kinyitottam az ablakot,és a redőnyt picit felhúztam,de úgy se volt jó.

Jut eszembe a vérnyomásom a 90-hez képes 120 volt kávé nélkül.Nem is értem,hogy sikerült.58kg vagyok így nem híztam max 1kg.

2010. jan. 12. 21:00
megyek, letusolok, mert apa bújni akar... és hiszti lesz! :-)
2010. jan. 12. 20:59
Lehet, hogy Abinak mostanában ettől fáj a pocija? Ő nagyon tejes. Ha hagynám, akkor másfajta folyadékot nem is inna.
80. smarti8 (válaszként erre: 76. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 12. 20:58
Igazad van.De nekem így is jó.
2010. jan. 12. 20:57
A tejről csak annyit,hogy ma olvastam a kismami újságban,hogy a tehéntejben lévő anyagokat a szervezetünk nem tudja hasznosítani,míg mások szerint fontos kálcium forrás.Tartalmaz kazeint,(cipészek erős ragasztóanyaga)ha sokat fogyasztunk belőle megeshet,hogy a bélbolyhok mozgását csökkenti.Szóval ha kívánjuk igyuk,de ne vigyük túlzásba,kivéve a kecsketejet,mert az egészséges.
2010. jan. 12. 20:57
és azt imádja a legjobban, ha nekem a 20 fok már meleg, így kinyitom az ablakot, hogy hüljön egy kicsit a szoba
2010. jan. 12. 20:56
nem lehet, hogy száraz meleg a szobátok? Én akkor nem tudok aludni. Mondjuk alapjáraton a hűvöset kedvelem. Nekem az se gond, ha 14 fokban kell lennem, a párom viszont a meleget szereti, úgyhogy fűt rendesen.
2010. jan. 12. 20:55
igen, bekukkantottam.... ha hamarabb jöttek volna más témánk is lett volna, de már mindegy.
2010. jan. 12. 20:55

én is sokat fenn vagyok,éjjel 2-3x is,és mindig innom is kell 1-2 kortyot.

Na,és a hülye álmokkal én is el vagyok látva rendesen. :-D

74. smarti8 (válaszként erre: 71. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 12. 20:52

:)

Bekukkantottál a másik fórumra?Zajlik az élet rendesen mióta eljöttünk:)Aminek örülök,bár jobban esett volna ha akkor is így zajlik mikor mi ott voltunk:(

2010. jan. 12. 20:51

Mit szoktak mondani? Igyál mézes langyos tejet???

(lehet, én egész éjszaka a wc-én ülnék)

72. smarti8 (válaszként erre: 69. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 12. 20:49

Hát ez jó!!:D

Vannak itt furcsa dolgok.Már előre félek az estétől,hogy fogok e tudni aludni:)Remélem igen.

2010. jan. 12. 20:46
Nekem az tetszett, amikor inszem előtt este összekészítettem a motyómat és feltűnt tökmagnak, hogy hálóinget is teszek a táskámba. Kérdezte, hogy hová megyek, elmagyaráztam neki, utána persze az volt, hogy neki muszáj velem jönnie, ezt nekem meg kell értenem, mert neki muszáj látni, hogy teszik belém a babát! :-)
70. szitaszivárvány (válaszként erre: 68. - Smarti8)
2010. jan. 12. 20:45
Hát hallod lehet! Rajta kiigazodni...
2010. jan. 12. 20:44

Nem tudom mitől lehet az álmatlanság, de az este én is sokat forgolódtam. Hülyeségeket álmodok, állandóan szomjas vagyok.

Mostanában sokat álmodok Michael Jacksonnal, pedig sose voltam fan! :-) Valamelyi éjszaka Jacksonos üléshuzatot varrtam lila és narancsságra anyagokból. :-) Na, erre varrjatok gombot! Utána meg azt álmodtam, hogy 11-es ikreim vannak, de az egyiket 2 hónappal hamarabb meg kellett szülnöm, mint a többit és láttam a méhemet belülről. :-)

2010. jan. 12. 20:41
Okos kiscsaj:)Persze,hogy lesz kistesó.Ő már akkor tudta amikor te még nem::)
2010. jan. 12. 20:40
Igen, bár szerintem nem lesz neki meglepetés. kérdeztem tőle, hogy hétvégén a rokonok nyúzták-e azzal, hogy lesz-e tesó. Mondta, hogy kérdezték és közölte velük, igen lesz!
2010. jan. 12. 20:39

nem, mandulás muffin volt. Azóta se csináltam ilyet, mert apa közölte, ő ezt meg nem eszi, így a kutyák laktak jól vele. :-)

De isteni kuglófot csinálok! :-)

Jól vagyok, csak melltartót kellene cserélnem és még fogalmam sincs milyen méretre kellene váltanom, viszont a hátam nagyon fáj a súlyától.

Ma ettem két tányér ragulevest is, úgyhogy rekoddöntő a mai nap!

2010. jan. 12. 20:37

Abi okos kiscsaj és nem baj ha ért a nethez is:D

Legalább segít böngészni:)Nemsokára megtudja a jóhírt:D

De jóóóóóóóóóóóóóó

2010. jan. 12. 20:36
Mi is főztünk 1-2 dolgot.Mi is volt az Szivi?Mandulás kuglóf ami zöld színű?????????:D
2010. jan. 12. 20:35

Most ettem meg egy fél pizzát,és apáéból 1 szeletet:D

Most szúrogat a hasam alja bal oldalt,de szenvedek az álmatlanságtól.Miért??

62. erika691230 (válaszként erre: 57. - Smarti8)
2010. jan. 12. 20:34

Hát,ez biztos így van.

Biztos Ti sem csak a babákról beszéltetek volna,ha más is ír,de ha csak kismamik írnak,érthető,ha babákról folyik a szó.

Az insemes fórumon mi például rengeteget szoktunk főzni is.:-)

Bár,egyszer egy csaj oda is beírt,hogy mi köze a főzésnek az insemhez? :-D De miért muszály annyira ragaszkodni a fórum címéhez?ÉS egyébként is,Ti is kaálisok voltatok,nem?


nem értem én ezt.Jó,hogy az insemes lányok többsége nem ilyen. :-)én ott még mindig jól tudom magam érezni. :-D

2010. jan. 12. 20:34

Szia Szivi!

Én ezzel csak azt akatam mondani,hogy senki nem mondta neked azt,hogy azért nem jön mert mi nem odavaló témákról beszélünk napok óta.

De nem érdekel túlléptem és megy mindenkinek a DRUKK ezerrel:)

Hogy vagy?Mizujs?

2010. jan. 12. 20:32
Nem priviztem mindenkivel, de úgy gondolom, hogy akivel igen, ennek ellenére tartani fogom a kapcsolatot.
2010. jan. 12. 20:31

újra sziasztok!

Kicsit akadozva vagyok, mert én hülye megtanítottam Abigélt netezni...

Szerintem napi szinten mindenki olvasta a fórumot, csak nem szólt hozzá, ez most újra összehozta az embereket.

De ne idegesítsd magad ezen, itt is jókat fogunk dumcsizni

2010. jan. 12. 20:31
Azthiszem én is leírtam oda a véleményemet.Kicsit furi,hogy Zsani leteremtése kellett ahhoz,hogy visszajöjjenek a régiek.Ami azért is furcsa,mert Szivi priviben mindenkivel tartotta a kapcsolatot és senki nem mondta neki,hogy ezért nem jönnek.Mindegy,ami elmúlt az elmúlt és ami megtörtént azon már nem tudunk változtatni.Jó itt is,néha beleolvasok a kaáliba is és drukkolok mindenkinek.
2010. jan. 12. 20:28
Ettől függetlenül jó volt ott,sokat segítettek a csajok,és jó volt megosztani a problémákat,mert akárkinek akármi is volt,valaki tudott segíteni választ adni a másik(on)nak.
56. erika691230 (válaszként erre: 54. - Smarti8)
2010. jan. 12. 20:27
Hát,én oda nem járok,és egyébként is,nekem ami a szívemen,az a számon. :-)
2010. jan. 12. 20:25
Nem tudom mennyire őszinték ezek a mondatok.De ettől függetlenül Zsaninak drukkolok,és mindenkinek aki még előtte van vagy közepette:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook