Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kaális babások ide! fórum

Kaális babások ide! (beszélgetős fórum)


2010. jan. 17. 16:22
És csak egy ponton fáj? Nekem az egész mellem érzékeny, de bal oldalon hónalj környékén van benne két csomó, nekem ez szokott álmatlan éjszakákat okozni. Azt mondták csak tejmirigy. De mindenképp említsd meg a dokidnak.
203. erika691230 (válaszként erre: 202. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 17. 16:17

Hát,nekem már volt két császárom,így én már nem szülhetek simán.


Képzeld!Pár napja néha egy ponton annyira fáj a mellem. :-(

csak két-három másodpercre,de nem tudom,mitől lehet.Van,amikor csak felemelem a karom,van,hogy megvakarom a mellem,mert az meg mostanában mindig viszket(Remélem,nem azért mert még mindig nő:-D),van,hogy egyik oldalamról a másikra fordulok...Hason már nem is tudok úgy aludni,hogy a bal mellemen fekszem. :-(

Ez kicsit idegesít,de szerdán megyek a nőgyógyászomhoz,és majd mondom neki.Eddig nem volt semmi panaszom,most meg egész listával mehetek. :-D

2010. jan. 17. 16:11

Akkor biztosan hamarabb befektet, hacsak tényleg be nem indul hamarabb. De bízzunk abban, hogy semmi baj nem lesz.


Nekem nem hiszem, hogy császárom lesz. Hacsak be nem üt valami. Én meg Sárospatakról Debrecenbe megyek szülni. A sátoraljaújhelyi kórházat nagyívben elkerülöm.

201. erika691230 (válaszként erre: 199. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 17. 15:54

Hát,mi Makón lakunk,és Szegeden fogok szülni,és az a gáz,hogy a mentő nem visz be. :-(

Így az utolsó időszakra ki kell találnom egy biztonsági forródrótot.

Bár,bízom benne,hogy pontosan ezért hamarabb befektet a doki,sőt úgy tudom,a tervezett császárokat egy-két héttel előbbre is szokták hozni.

persze,attól is függ,itthon lesz-e az orvosom,mert rengeteget jár külföldre.Egy nemzetközileg is nagyon elismert orvos,persze,ennek köszönhetően elég drága is. :-(

2010. jan. 17. 15:50
Egész nap sípol Abinak az orra. Persze belenéztem mi a helyzet és ráférne egy alapos takarítás, de nem engedi, mert ő most úgy érzi, hogy megtanult fügyülni és ez milyen jó!
2010. jan. 17. 15:49

Valamelyik nap én is megkérdeztem a férjem, ha megindul a szülés és ő a megye másik végén fog dolgozni, akkor a mentő elvisz-e a 120 km-rel arrébb lévő kórházba, ha én azt mondom, hogy ott akarok szülni?

Azt mondta itthon lesz, de amilyen szerencsétlen vagyok tutira nem, ha meg az após visz, akkor biztos, hogy az első kanyarban kipottyan belőlem a baba, mert annyira rángatja az autót.

198. erika691230 (válaszként erre: 188. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 17. 15:45
Ez egy nagyon okos ötlet,így biztos megtanulja,hogyan kell virágot gondozni,és nem bántani szegénykét. :-D
197. erika691230 (válaszként erre: 187. - Smarti8)
2010. jan. 17. 15:44

Szia smarti!


Hipp-hopp,és Te is itt tartasz. :-)


Jó filmezést!

196. erika691230 (válaszként erre: 186. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 17. 15:43

Bocsi!Vagyok,csak közben msn-en dumálok a mostohalányommal.

A szüléstől nem félek,tudom,hogy császározni fognak.Inkább attól egy kicsit,hogy mi van,ha hamarabb megindul,mert 30 km a kórház,és kocsi sincs a közeli családban.

2010. jan. 17. 15:33
jó filmezést!
194. smarti8
2010. jan. 17. 15:28
Tegnap vettünk ki filmet apával csak nem néztük meg.Most akarjuk,de később leszek.Addig is jók legyetek.
193. smarti8
2010. jan. 17. 15:27
Az nem jó.De várjuk ki a végét.Minden rendben lesz odalent:DD
2010. jan. 17. 15:26
Keloidos a bőröm, így nem a szüléstől és a vágástól félek, hanem a gyógyulástól. Nálam egy seb kb. 4-5 év alatt gyógyul be teljesen, de a lábamon lévő 18 öltésnek 8 év kellett. Úgyhogy ezért fo..ok.
191. smarti8
2010. jan. 17. 15:25

Okos kiscsaj ABI,és a lehető legokosabb dolgot találtad ki neki,hogy ne tépkedje a leveleit a virágnak:D

Nagyon fogja szeretni,és vigyázni fog rá,garantálom.

2010. jan. 17. 15:24
Szia smarti!
189. smarti8 (válaszként erre: 186. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 17. 15:24

Szivikém,folyton nyugtatsz,hogy ne legyek ideges a szüléstől.Erre most mit olvasok????

NO PARA!!:D

2010. jan. 17. 15:24

Egyébként én is virágmániás vagyok. Mondjuk a vágott virágokért annyira nem vagyok oda, de a cserepesekért igen. Abi meg imádja tépkedni a leveleit. Annyiszor rászóltam már, de mintha a falnak beszélnék. Cakkokat vág a levélbe, játékokat szúr bele... mindig kitalál valamit.

Valamelyik nap vettem neki egy szép rózsaszín virágú cserepes növénykét. Úgy ölelgette hazáig, mintha nem is tudom mi lenne. Ezt neki kell gondoznia és ha azt akraja, hogy szép legyen, akkor bizony gondoskodnia kell róla. Fura mód azóta nem tépett le egy levelet sem. :-)

187. smarti8
2010. jan. 17. 15:23

Sziasztok lányok!

Most értünk haza apával.Hogy vagyogattok??

Nem győztem visszaolvasni:)

Ma töltöttem a 10.hetet:)Szivikém meg 10 hetes és 2 napos ha jól számolom??Erikámról ne is beszéljek,jó duplájánál tartasz:D

De jó neked:))

Puszi.

2010. jan. 17. 15:19

Nekem is minden nap mosolyt csal az arcomra. Van egy füzetem, amibe a beszólásait írom. Annyi van, biztos elfelejteném, ha nem írnám le.

Ráadásul imádom az eszmefuttatásait. Néha megdöbbentő a logikája.


Nem félsz a szüléstől? Abi előtt nagyon féltem, de sikerült orvos és fájdalomcsillapító nélkül megszülnöm, így most ettől nem, de a gátmetszéstől nagyon fo..ok. Persze az utóbbi pár napban az összes létező dolgot elolvatam már róla. Lehet, feleslegesen és előre stresszelem magam.

185. erika691230 (válaszként erre: 184. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 17. 15:15

:-D

Tündéri lehet a lányod.Mindig megmosolyogtat,amikor mesélsz róla.

2010. jan. 17. 15:10
Nekem is két baba volt először. kb. 7 hetes volt az egyik, amikor elmaradt a fejlődésben. Igaz, még nem erősítettük meg Abiban a dolgot, de ő váltig álítja, ha én megszülök, akkor ő lesz anyuka! :-) Úgyhogy elég sok gondom lesz vele. Megbeszéltük, ha lesz tesója, akkor ő is költözik a saját szobájukba. Azt mondta jó, de neki sok virág kell a szobájába. Majd veszünk virágmagot és ősszel eltemetjük őket! :-)
183. erika691230 (válaszként erre: 182. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 17. 14:56

Hát,én is jobban szeretem,ha nincs nagy meleg,ha egyedül vagyok itthon,akkor én is csak 4-5 óra felé gyújtok be.Most is kérdezi Apa,miért nem gyújtok be,de Ő kinn vágja a fát,én meg nem fázom.


Hát,igen,majdnem 20 év lesz a két lány között.Nagyon várja a kistesót,örül neki.Ha megy,ha jön,akkor mindig kap a pocim is puszit,sokat beszél a pocimhoz,és a barátnőivel azon vitatkoznak,hogy ki nyúlhat hozzá. :-)

Először úgy nézett ki,hogy két baba van,akkor osztották,melyik kié lesz:-)

Na,majd kíváncsi leszek,ha itt lesz,akkor mekkora lesz a lelkesedés. :-)

2010. jan. 17. 14:51

Mi fával és szénnel fűtünk. A poén, hogy Abi és én nem szeretjük a meleget. 14 fokban is jobban elvagyunk, mint 20-22-ben.

A párom meg legszívesebben 30 fokot csinálna állandóan, ennek meg persze az a vége, hogy tárva-nyitva az ablak.

Ha dolgozik, Abi meg oviban, akkor be se szoktam fűteni, csak mire ők hazajönnek.

Lányod mit szól a picúrhoz. Elég nagy köztük a korkülönbség. kb. úgy, mint a nővérem és az öcsém között. Ennek az lett a vége, hogy az öcsém és a nővérem lánya között 1,5 év korkülönbség van. :-)

181. erika691230 (válaszként erre: 180. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 17. 14:45

Hát,igen,nagyon drága a gáz.MIkor ideköltöztünk,mi is azzal fűtöttünk,a lányom fűtött vele ezerrel,nálunk őrlángon ment,meg a vízmelegítő ment vele,és fizettünk 60-70 ezret egy hónapban. :-(

Már második éve központi van,de a mi szobánkban megmaradt a gáz is,majd jól jön nekünk is,ha itt lesz Bogika.

2010. jan. 17. 14:25

Én meg húslevest, rántott csirkecombot, a törtkrumpli még várat magára, de tegnapról maradt rizs, úgyhogy nem nagy probléma. :-)


A párom gázszerelő mester és energiaellenőr, ennek ellenére nem vezettük be a gázt. Nagyon nagy a házunk, nem győznénk fizetni. Bár azt mondja idén bevezeti, mert majd a picinek is kell az állandó meleg, és az alsó szintet meg akarjuk csinálni vendégháznak. A fizető vendégeknek meg nem mondhatom majd, hogy bocsi, kb. fél óra múlva meleg lesz! :-)

179. erika691230 (válaszként erre: 178. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 17. 14:17

Szia!


Hát,ismerős.Most szerencsére,vezetékes gázunk van,így azzal nincs gond. .-) meg az a jó,hogy itt van egy olyan cég,vagy mifene,aki kihozza házhoz a palackot,csak telefonálnod kell.


Egészségetekre az ebédet.Mi is megebédeltünk,borsó leves volt,tarját sütöttem,és meggyszószt csináltam mellé.

2010. jan. 17. 14:14

szia Erika!

Én megvagyok, bár nem tudtam teljesen megfőzni, mert kifogyott a gázpalack. Most jött haza a férjem, úgyhogy még lesz egy fél órám a konyhába. :-) De azért tudtunk ebédelni. :-)

2010. jan. 17. 13:37

SZiasztok!


Remélem,jól vagytok. :-)

Én igen,pocak tele,mostmár csak pihizek,tévézek,netezek.

2010. jan. 17. 10:08

Szép napot mindenkinek!

Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom, hogy töltött csirkét, vagy rántott csirkecombot csináljak-e. Pedig lassan már ebéd! :-)

175. smarti8
2010. jan. 16. 19:49

Sziasztok lányok!

Szivikém nekem is fájt ma a fejem,és még tompán most is.De a védőnő azt mondta,hogy akkor vegyem be a panadolt,mikor úgy érzem,hogy fájni fog.Na ez nem jött be,mert alvás közben nem éreztem,de reggel sikerült fejfájásra ébrednem.Apa elvitt reggelizni,finom meleg zsemlét ettem vajjal,sajtokkal,és barackos croissant ettem cappucinoval és narancslével:)

Aztán elmentünk venni panadolt.

Kitakarítottam,majd ebédeltem és sikerült délután 2-től 4-ig aludni.Aztán elvittük a kutyákat sétálni,most fürödtem és itt vagyok,de nincs senki.Mindjárt kimos a gép,kiteregetek és nézem a :Mint a hurrikánt.

További kellemes estét,jó hétvégét mindenkinek:D

Puszi.

Jut eszembe ma vasaltam is ezerrel:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook