Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kaális babások ide! fórum

Kaális babások ide! (beszélgetős fórum)


144. smarti8
2010. jan. 14. 17:22

Szivikém,nekem meg vasalnom kellene de semmi kedvem hozzá.Megígértem anyumnak,hogy munka után elugrok,de alig vártam,hogy hazaérjek,semmihez sincs kedvem.Mosógép megy,de az is csak azért,mert magától megy nem kell vele csinálni semmit:)

Olyan lusta vagyok.De holnap már péntek,és 1-ig vagyunk.Jövök takarítani,hogy szombat-vasárnap ne kelljen.Változékony napsütéses időt mondott erre hétvégére,jó lenne csinálni valamit,nem csak itthon ülni.

143. smarti8 (válaszként erre: 140. - Erika691230)
2010. jan. 14. 17:19

Szia!

Nem baj,nekem mindegy,hogya hogyan szólítanak:)

Azért vagyok smárti,mert már a 3.Smart autót fogyasztom:D

Az a baj,hogy már 4-kor-fél 5-kor sötétedik.Miért van ott sötét?Megint nincs áram???

142. erika691230 (válaszként erre: 141. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 14. 15:55
:-D
2010. jan. 14. 15:52
Jaj csajok, úgy húz a fejem egész nap. Most szántam rá magam, hogy összepakoljam Abi szobáját, de az kész őrület. Mindig olyan, mintha bomba robbant volna ott, pedig nem is nagyon szanálja. A játékoktól lépni sem lehet. Egy időben az volt a mániája, hogy az egész lakásban szétszórta a cuccait és így érezte magát jól. Ma már csak a szobájában, de ez is épp elég.
140. erika691230 (válaszként erre: 139. - Smarti8)
2010. jan. 14. 15:43

Szió!


na,most nézem az adatlapod.hát,én jól le "mártiztalak",most nézem,nem is márti vagy :-)


Bocsi. :-)


Elméletileg már hosszabbodnak a nappalok,nem?Bár,itt most olyan sötét van egész nap. :-(

139. smarti8
2010. jan. 14. 15:38

Helló!

Majd elalszok,mindjárt 4 óra és mehetek haza.

Most úgy tűnik vikágosabb van mint szokott.Jó lenne ha már hosszabbak lennének a nappalok:)

Sütne a nap,tavasz lenne,és a kedvem is jobb lenne:)

2010. jan. 14. 14:23
nincs mit.
137. Chrystin13 (válaszként erre: 120. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 14. 14:15
köszi a választ! :)
2010. jan. 14. 13:00
Pihenj csak, meg ne erőltesd magad. A lányod mit szól, hogy többet fekszel, mint általában? Nekem Abi a mai napig furcsálja.
135. Hellamona (válaszként erre: 130. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 14. 12:47
75B, de néha ez is szorosnak bizonyul. Most többet fájdogálok, így fekszem, azért nézek be ritkán. Bocsi.
2010. jan. 14. 12:30

Szia Erika!


Hidd el smarti lefoglaljuk magunkat, sosem unatkozunk!

133. smarti8
2010. jan. 14. 12:18

Mindegy mi lesz,csak már jönne:)

babázni akarok,előtte 2 hónapig meg csak pihenni:))

Már nem akarok dolgozni,de tudom anélkül megzavarodnék otthon egyedül:)

2010. jan. 14. 12:18

Sziasztok!


Remélem,jól vagytok!


Melltartó. :-)

Én kb 75-80-asat hordtam,most meg a 90d is kicsi lesz lassan.Ha belenézek a tükörbe,mindig kiakadok.A lányom,az meg olyan irígy,hogy csak na. :-D

Apa el is van ájulva. :-)

2010. jan. 14. 12:10
smarti! Nem akarlak elkeseríteni, de tudod szülésnél csak az nem néz be, aki épp nem arra jár. :-)
2010. jan. 14. 12:09
Hella és neked most mekkora a méreted? Csak azért kérdem, mert én nem tudtam szoptatni Abit, így a mellem nem is lett kisebb. Most 85E kosarasat hordok, és ha ettől nagyobb lesz (márpedig kicsit kényelmetlenek a melltartóim), akkor megzavarodok.
2010. jan. 14. 11:21

SZiasztok!


Bibócska: melltartó ügyileg még lesz méret váltás. Az én cickóm 70B volt, szoptatás alatt 90C-t kellett hordanom... ;) Apának nagyon tetszett, csak nem érhetett hozzá, mert akkor belövellt a tej és akkor a gyereknek nem lesz mit enni! ;) :D :D

2010. jan. 14. 10:44
hát bizzunk benne...remélem minden úgy lesz ahogy szeretnéd....
127. smarti8 (válaszként erre: 126. - Bibócska)
2010. jan. 14. 10:43

Szia!

Én annyira idegenkedem más dokitól.nem értem,hogy ha van egy dokid,fizetsz neki,mert megbízol benne,akkor miért kell másnak is beleszólnia?

Nem szívesen megy az ember másik dokihoz,számomra ez a nőgyógyászati téma tabu.Nem szívesen fekszem fel mindenkinek(szégyellős vagyok:))

Hát remélem ő lesz ott és nem más:)

2010. jan. 14. 10:37

én már voltam előtte egy dokinál ő kétszer megvizsgált...és mindent rendben talált.

de az uh.-on eddig 3 volt mindig más csinálta de rendesek voltak..majd mostantól kezdve mindent az új dokim és a munkatársai csinálnak...


én is csak melltartót vettem:-)

125. smarti8
2010. jan. 14. 09:55

Helló csajok!

Szivikém,arra én is kíváncsi vagyok.nincs bennem rosszindulat ezekután sem,hogy olyanért kaptunk ami nem volt szándékos,de kíváncsi vagyok mi lesz a későbbiekben.

Abi biztos az új számítógépes játékkal volt tele este és arra válaszolgatott:)

Bibóm örülök,hogy jól vagytok.Én is 80/b-s melltartóra váltottam,most csak 1-et vettünk,mert gondolom még lesz ez 90-es is:D

Épp most hívott a dokim,hogy ne 21.-én menjek nyaki redőre,hanem 29.-én.Remélem lesz,és ő fog megnézni engem,nem szívesen szeretnék mással kommunikálni.Bibóm neked tudom új dokid van,de aki abban az időben nézett az idegen doki volt,vagy az akkori orvosod??

2010. jan. 14. 09:28

helló csajszik....

hogy vagytok????

nekem még szerncsére nem volt gyomor égésem de biztos nem kellemes dolog...remélem azért smartikám jól vagy....


csajok nekem már 2x kellett melltartót venni egy hónap alatt...először 80/b most egy hete meg 85/b...hol fájdogál hol nem változó viszont érzem a súlyát...

2010. jan. 14. 09:21
Egyébként már csak arra leszek kíváncsi, hogy akinek sikerül, az átjön hozzánk, hogy teret adjon azoknak, akik most kezdik?
2010. jan. 14. 09:14

Szia!


Én is benézek minden nap, de vagy két napja nem szóltam hozzá. Úgy gondolom vannak ott olyanok, akiknek több lombikjuk volt mint nekem, tapasztaltabbak, így simán tudnak válaszolni a feltett kérdésekre. Feleslegesen nem "okoskodom" és nem gyötröm magam ezen.


De jó neked! Én még nem jutottam új melltartóhoz, mert a fránya méretemben az egész városban nincs, így be kellene mennem Miskolcra, de csak ezért nem fogok 80 km-t utazni.


Abigél egész éjszaka dumált. Nem tudom mit álmodhatott össze-vissza éjszaka, de nagyon magyarázott valamit.

121. smarti8
2010. jan. 14. 08:55

Szia Szivi!

Basszus benézek mindíg a kaális oldalra megszokásból,de valaki folyton felhoz minket,és teszi a megjegyzéseket,pl:nem volt elég érdekes eddig a fórum.Én már arra gondoltam,hogy be se nézek,nem idegesítem magam.pedig nem volt benn(ünk)em rossz szándék,amikor nélkülük beszélgettünk.Most is tiszta szívemből drukkolok nekik,de úgy döntöttem ezt már csak a háttérből fogom megtenni.

Estére nekem is mindíg fáj a hátam.A mellem mostmár remélem nem fog fájni,mert az új melltartó teljesen kényelmes:)

Jobban vagy már a mai nap??

120. szitaszivárvány (válaszként erre: 119. - Chrystin13)
2010. jan. 14. 07:35

:-)

Ha semmi nem indokolja, vagy nincs orvosi tiltás, akkor finoman lehet házaséletet élni.

Persze van 1-2 nap, vagy 1-2 hét, amikor nem, pl.: transzfer előtt-után, de azt ugye ki lehet bírni.

2010. jan. 13. 21:53

Igen, nem is akarom elhamarkodni. Nődokim is azt mondta hogy 28 év a korhatár addig ráérek :)

megmint mondtam nem is akarok mostanság, csak nem értem magam, miért evvel foglalkozom.

Egyik naplóban olvastam hogy este vacsi fürdés, "meg ami ilyenkor szokás" ...

(fantáziám beindult)

Nos nektek akik ilyen nehezen jött össze a terhesség mi van a "házasélettel"? kockázatos?

Káalisok tiltják vagy nem, mert arról sehol nem esett szó hogy mi van a nemiélettel, tudom ez már nem ide tartozik csak kíváncsi vok. Remélem nem köveztek meg érte :$ (:

2010. jan. 13. 21:13
Chrystin! Néztem az adatlapod. Semmit sem vesztesz, ha csak 5 év múlva szeretnél gyereket. Őszintén szólva ennyi idősen nekem se fordult meg a gyerek ötlete a fejemben, teljesen más dolgokkal voltam elfoglalva és úgy gondolom, hogy mindennek megvan a maga ideje és helye... a gyerekvállalásnak is.
2010. jan. 13. 21:12

Szia smarti! Már hiányoltalak. Csak bekukk és már megyek is. Nagyon fáj a hátam, húz a cicim, úgyhogy masszázst várok apától... :-)


Abiból nem akarok zsenit faragni, épp elég lesz neki, hogy ilyen okostojás. Pasi legyen a talpán, aki felér majd vele. Most a számokat tanuljuk. Mármint hogy melyik hogy néz ki.

116. smarti8
2010. jan. 13. 20:50

Helló csajok!

Szép estét mindenkinek!

Hogy vagytok?Hogy telt a mai napotok??Az enyém nem akart telni,de a végére még jól is sült el.Kaptam egy fehérnemű garnitúrát a kolléganőmtől,és egy szempillaspirált a douglasból:)

Chrystin én is azt mondom,tedd fel azt a kérdést nyugodtan.

Szivikém Abi egy okos kislány,és tessék zsenit faragni belőle,bár nem kell erőltetni,mert amint ismerjük erre igen fogékony:))

2010. jan. 13. 20:29
Szia Chrystin! Nyugodtan tett fel a kérdést, szerintem elég nyitottak vagyunk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook