Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kaális babások ide! fórum

Kaális babások ide! (beszélgetős fórum)


2010. jan. 13. 20:02

Sziasztok!

én nem vagy érintett, és nehari hogy csak igy "rátok török" de 1-2 emberkének követem a történéseit, így itt ragadtam...

Nem tudom miért olvasok babás történeteket, pedig még csak nem is szeretnék kb. 5 évig... sőt

de vhogy eljátszottam a gondolattal, mi lenne ha... (de kistesóim elintézték hogy ne akarjak egy jó darabig)

Feltennék egy kérdést, de nem merem megkérdezni pedig ez egy fórum, "félek leharapnátok a fejem" :) meg hogy milyen ... vok. Úgyhogy inkább csak annyit mondanék hogy szorítok mindenkinek, minden rendben lesz, csak pozitívan! :)

2010. jan. 13. 18:44

Na, Abigél az előbb kérdezte meg, hogy az igazi télapó soha nem pukizik????

Hogy mik foglalkoztatják ezt a gyereket!

2010. jan. 13. 18:32

Látom nemsok mindenről maradtam le.

Pedig már megint bosszankodtam, hogy kismumust megtanítottam netezni. Van egy új játék a színekkel és a formákkal, beszél hozzá a számítógép, megdícséri, úgyhogy nagyon élvezi.

Őszintén szólva Abi előtt szívesebben választottam volna a császárt. DE! Spontán szültem (ezt már tudjátok) most mindenképp fogok gátvédelmet kérni és megint így szeretnék szülni. Jó, tudom, nem varrtak, nem repedtem, így kb. 4 hét volt a felépülési időm. Ez pedig bámulatosan kevés idő.

Utána az első szexnél úgy izgultam, mint szűzlány koromban. :-)

2010. jan. 13. 17:19
és hidd el minden rendben lesz kicsikéd veled marad addig amíg el nem jön az idő és meg nem kell születnie :-)))))
2010. jan. 13. 17:18

helló csajok..hogy vagytok ma??

smartikám nem akarok "ünneprontó"lenni de az majd akkor kiderül amikor eljön az ideje hogy szülés vagy császár....

persze gondolom a szülést szeretnéd mint majdnem mindenki de vannak olyan esetek amikor nem lehetséges

109. szitaszivárvány (válaszként erre: 108. - Smarti8)
2010. jan. 13. 15:08

Valahogy biztos, hogy ki fog belőled jönni Minimi!

A vajúdási időszak a rossz. Én 12 órát vajúdtam egyedül, jó lett volna, ha van valaki, akivel beszélhetek, aki szól, hogy szedjenek le az nst-ről, mert pisilnem kell... stb. Enni se hagynak ott, úgyhogy szar egyedül.

108. smarti8
2010. jan. 13. 14:17

Sziasztok!

Nálunk még nem tudom,hogy milyen szülés lesz,de egy biztos:SZÜLNI FOGOK:D

Ebből már nem engedek,és imádkozom minden nap,hogy Minimi velünk maradjon:)

2010. jan. 13. 13:48
tudod, nálunk ez úgy működik, hogy közöltem, az első gyerekemet megszültem doki, apa és fájdalomcsillapító nélkül. A második apás szülés lesz. Ebből nem engedek. Persze a párom mindenkinek sápadtan meséli, hogy igen, ő hősként fogja szorongatni a kezem.... én meg vigyorogni fogok, ha ő összeesik. :-)
106. Hellamona (válaszként erre: 105. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 13. 13:45
:D ez jó.
105. szitaszivárvány (válaszként erre: 104. - Hellamona)
2010. jan. 13. 13:34
Hát hallod lehet. Egy ismerősömre (pasi) rászólt a doki a szülőszobán, hogy halkabba nyögjön már, mert nem hallja a kismamát! :-)
104. Hellamona (válaszként erre: 103. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 13. 13:00

akkor jósló fájásai is lesznek? ;) :D

Sziasztok! :)

Bocs, nem vagyok gép közelbe, mert filmet nézek, csak ide ugrok időnként. :)

2010. jan. 13. 12:44

Szép napot mindenkinek!


Nekem is horkol a párom, de engem nem zavar. Pedig néha olyan, mint egy barlangi medve. Ami idegesít az az, hogy a kezével letuszkolja a fejemet a párnáról. Fogalmam sincs miért jó neki, de ilyenkor majdnem kitörik a nyakam és erre ébredek.

Megvolt a nagy összebújás tegnap. Esküszöm a terhességi hormonok rá nagyobb hatással vannak, mint rám. Érzékenyebb, hányingere van és ha nekem megy a hasam, akkor neki is. :-)

2010. jan. 13. 10:49
Sziasztok!
101. smarti8
2010. jan. 13. 10:35

Jó reggelt!

Szia Bibóm!

Reméljük nálatok nem lesz tartós a horkolás:)Nálunk ez így megy 12 éve.Megszokni nem tudom,de mivel jó alvó vagyok ha előbb elalszom akkor nincs baj.De ha fel kell kelnem pipilnem akkor már megvan az esélye annak,hogy nem tudok visszaaludni:(

Van valami horkolás megszűntető műtét,70ezer,meg 120ezer.Na ha arra most lenne pénzem...

Mindenesetre ma i dolgozom változatlanul.Mennék haza aludni meg pihenni,meg tv-t nézni meg stb.Lényeg,hogy semmittevés legyen.Néha írigyellek benneteket,de tudom így az ünnepek miatt,hogy sokáig nem bírnám.De szerencsére nem megterhelő a munkám,egész nap ülök.

2010. jan. 13. 09:05

szép jó reggelt kismamik...

látom nem unatkoztatok az este....

álmatlanság nekem hol van hol nincs..változó bár akkor jön ki amikor éjszaka wc és valami miatt nem tudok visszaaludni akkor van hogy 2.5 át fenn forgolódom...

nálunk apa mostanában kezdett el horkolászni egy két hete még egyenlőre elég ha öldalba bököm és abba hagyja :-)

2010. jan. 12. 22:12
Oké.Jó éjt neked is.
2010. jan. 12. 22:12
Tudom,hogy a neheze még hátra van.Nekem a hányinger csak most kezdődik a 9.hétnél,a gyomorégés meg 2 hete tart.Próbálok sok gyümit enni így este,akkor könnyebb.Ma kimaradt:(Pedig még mangot is vettem,mert imádom.Sokat iszok,ettől ezerrel pipilek,és tényleg ez még az eleje:)De nem bánom,mert ezt is akarom nemcsak a jót!:D
2010. jan. 12. 22:10

Leragad a szemem,elmegyek fürödni.


Jó éjt neked/nektek!


Majd holnap dumcsizunk.

Szia

96. erika691230 (válaszként erre: 92. - Smarti8)
2010. jan. 12. 22:03

Hát,szerintem majd most lesz csak nehéz.

Már elkezdődött a gyomorégés is elég keményen,és sokszor feszül,keményedik a pocim is.Biciklizni eddig sem bírtam,de már a gyaloglás is egyre megterhelőbb,ráadásul minden elég messze van. :-(


Ne félj a nyakiredő vizsgálattól,biztos minden rendben lesz!Az én hitvallásom,a pozitív hozzáállás.Én már annyi mindenen keresztül mentem,szültem beteg babát,el is temettem 18 naposan,a lánykámmal sem volt a várandósság végén minden oké,egy napon múlt az élete,de nem vagyok hajlandó csak a jó dolgokra gondolni.Hiszem,tudom,hogy most minden rendben lesz,mert rendben kell lennie. :-)

95. erika691230 (válaszként erre: 88. - Smarti8)
2010. jan. 12. 21:59
Itt nem is írtam,hogy állunk,mert szitaszivárvánnyal,és bibócskával a lombikos fórumról ismerjük már egymást.
2010. jan. 12. 21:59
Mindjárt jövök csak megmosom a kezem meg a fogam.
2010. jan. 12. 21:58
Akkor dobj át kettőt nyitom az ablakot:D
2010. jan. 12. 21:58
Júúúúúúj az nagyon jó.Akkor a nehezén már túl vagy:)Illetve bő félidős.21.-én lesz nyaki redő,félek tőle:(
2010. jan. 12. 21:57
én még a meló helyről hoztam egy csomó füldugót,amikor dolgoztam,pedig nem is tudtam,hogy kelleni fog. :-D
2010. jan. 12. 21:57
Na megyek fogat mosni,meg kezet mosni,mert a pizzától olyan büdös lett a kezem,tengerészt ettem amiin tonhal is volt,az meg büdös lesz egy darabig.
89. erika691230 (válaszként erre: 88. - Smarti8)
2010. jan. 12. 21:56
csütörtökön töltjük a 24 hetet. :-)
2010. jan. 12. 21:51

Nekem is be kellene szereznem egy füldugót:)

Ne haragudj,hogy megkérdezem,lehet nem voltam alapos és figyelmes,de most hogy állsz?Hol tartasz?

87. erika691230 (válaszként erre: 86. - Smarti8)
2010. jan. 12. 21:45

Apa is horkol kicsit,de ami sokkal rosszabb,az az,hogy dörzsöli a bokáját,de akkora hanggal.....

Én meg minden pici zajra fenn vagyok,aztán alig bírok visszaaludni.Sokszor füldugóval alszom el. :-)

2010. jan. 12. 21:40

Szegénykém:)

Én meg nem szeretek bújni,mert apa horkol:(

Ahhoz,hogy ne halljam a horkolását és el tudjak aludni,hamarabb le kell feküdnöm.De!Ha éjszaka felkelek pipilni és horkol akkor lőttek mindennek:(Lehet próbálkozni az alvással.

85. erika691230 (válaszként erre: 82. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 12. 21:30

Szia!

Jó bújást. :-D

Én Apa most ment el melóba,nekem nincs kihez bújni. :-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook