Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Japán Wakame fórum

Japán Wakame (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
291. bc89fe8cfd (válaszként erre: 290. - Valeria89)
2010. máj. 24. 23:44

Szia!

Mi kimondottan a kapszulát szedjük ami nem volt olyan vészes árban...(200db-6000.-),ami kb másfél hónapra elegendő.

Én nem várom a nap egy kg,csak ha már segít esetleg vmit akkor már megérte.

Én amúgy mellette futok és még diétázom is ,ugyhogy majd csak lesz vmi,de nem biztos hogy a kapszulától fogok fogyni ha esetleg így is lesz.

De majd írok!

Köszi amúgy ,aranyos vagy,hogy próbálsz nekünk segíteni!

2010. máj. 24. 11:12

SZIASZTOK LÁNYOK NE DÖLJETEK BE EZ A CÉG NEM LÉTEZIK STB...EZT EGY OLDALROL MÁSOLTAM KI NEKTEK OLVASSÁTOK FIGYELMESEN ÜDV valéria Valamikor tavaly nyáron írtam "fantasztikus" csodaszerről, a Jen Fe fogyókúrás tapaszról. Azt gondoltam, hogy ennél rosszabb már nem is jöhet, de ma reggel mit találok az online leveles ládámba, az ősi japán wakame tengeri alga koncentrátumát fogyasztószernek kapszulázva. Kapok sűrűn általam személyesen nem ismert emberektől mindenféle ajánlatokat, de ezt most nem tudtam, miért jutott el hozzám úgy, hogy nem a spam mappában landolt. Aztán a levél alján apró betűkkel csak oda volt biggyesztve, a network.hu fogyókúrás közösségébe való regisztrációkor járultam hozzá, hogy megkapjam ezeket a "csodás" ajánlatokat.


Facebook fan vagyok, ott mindig tök érdekes infokat osztanak meg egymással az ismerősök, akiknek azonos az érdeklődési körük, és hálásak egy értékes linkért. A network nem ilyen, onnan kizárólag olyan reklám leveleket kaptam, amelyben hol burkoltan, hol teljesen nyíltan (mint a japán wakame) rám akartak sózni valamit.


Nézzük, mit is tud a japán wakame! Egy szempillantás alatt (ez így aláhúzva) eltünteti:


régebbi fenn maradt kilókat

a felesleges centimétereket

a klaszter zsírszövetet (az mi?)

a kellemetlen kerekséget

a párnácskákat

a lerakódott zsírt a csípőn

a cellulitiszt

És végre már Magyarországon is kapható (tűkön ültem, hogy mikor vehetem meg)



A tengeri algáról már sok jó dolgot olvastam én is, sőt van barátnőm, aki rendszeresen fogyaszt is algából készült terméket, és imádja dicséri. Nem is ezzel van bajom. Hanem a következővel: "Semmi különöset nem kell tenned, nem kell fogyókúráznod, nem kell semmilyen testmozgást üznöd: a JAPÁN WAKAME 10 fogyasztó hatása AUTOMATIKUSAN megszabadít minden felesleges kilódtól, még akkor is, ha SOKAT eszel. És ez így lesz mindaddig, amíg ideális súlyod el nem éred." (A helyesírási hibát direkt nem javítottam, az egész levél tele volt vele) Ezt valaki még elhiszi?


Természetesen rákattintottam a levélben küldött linkre is, mert kíváncsi voltam, hogy mennyire drágán akarnak átverni. Több ellenmondást is tapasztaltam:


A levélben azt írta, hogy praktikus csomagolásban cseppek formájában kerül piacra, pár mondattal lejjebb pedig a következőt: a hatás végleges, akkor is, ha abbahagyod a kapszulák szedését.

Nincsenek mennyiségek (se ml, se darabszám), csak csomagok, amelyek azt határozzák meg, hogy mennyi súlytól akarsz megszabadulni. A reklám azt hirdeti, hogy naponta 1 kg fogyás, akkor ez azt jelenti, hogy a legolcsóbb csomag 11.980 Ft-ért maximum 4 kg-os fogyáshoz ajánlott, tehát 4 napra elegendő mennyiség. Nem drága ez egy kicsit? Persze, ha már több mint 16 kg felesleg van rajtad, akkor már kb. 30.000 Ft-ért hozzájuthatsz ehhez a "csodához". Napi 1.875 Ft-ba kerül a fogyás, és nem napi 3.000-be. Mennyit spóroltál!!!

És az adu ász: feltétel nélküli teljes körű visszafizetési garancia, de az nincs megjelölve, hogy ki garantálja. A hirdető cég, esetleg Doktor Kino?

Nagyon beindult mindenki, aki fogyókúrás termék eladásában érdekelt, aztán most kapunk mindent. Abonettől snacket, Gastroyal-tól heti menüt, Norbi Update-tól péksütiket (őt már 3 millió Ft-ra meg is büntette a Gazdasági Versenyhivatal, mert nem tudta bebizonyítani, hogy az Update péksüti nem emeli meg annyira és hirtelen a vércukorszintet, mint a hagyományos pékáru).


Te még hiszel a fogyókúrás csodaszerekben?

289. bc89fe8cfd (válaszként erre: 287. - Berenik)
2010. máj. 24. 10:55

Bocsi!Most olvastam hogy ma még névnapoztok! :-)

De holnaptól aztán hajrá!!

Szép napot!

288. bc89fe8cfd (válaszként erre: 287. - Berenik)
2010. máj. 23. 22:47

Hát én olvastam nagyon sok félét!

Én ugy csínálom,hogy reggel megiszom a jo kis tejeskávémat((amit elvileg nem szabadna)de hát kávé nélkül nincs élet a számomra!)),és reggelizek kb 2 tükörtojást,kb 3 szelet vékony sonkát,ebédre nem nagyon eszek semmit,mert nincs étvágyam!Du 16 körül eszek salátát öntettel meg csirkemellet grillezve vagy vmi csirkesonkát,vacsira meg max egy joghurt ha nagyon éhes vagyok!Bár ma én is bűnöztem,mert ettem egy kis csokit,de nagyon nehéz!!Én kb 4 napja csinálom ezt a kajálást,de még semmit váétozást nem érzek magamon,de viszont mérlegre se álltam még!

Gondolom holnaptól te is szigórúbb leszel!Hajrá!

287. Berenik (válaszként erre: 286. - Bc89fe8cfd)
2010. máj. 22. 21:45
Sajnos én még mindig elcsábulok, de jövőhéttől szigorúbb leszek. Holnap megyünk Anyukámék ebédre, hétfőn pedig névnapra. Úgyhogy most nem fog menni a fogyi, de aztán én is fehérjediétát akarok tartani, vagyis inkább vacsira akarok fehérjét enni. Te hogy csinálod?
286. bc89fe8cfd (válaszként erre: 285. - Berenik)
2010. máj. 22. 21:32

Hát ami igaz hogy tényleg gyönyörű,csak amoikor 3 hétig éjjel -nappal csak esik akkor.....

Na én mmától szedem ,és az igazat megvalva nem is nagyon van mostmár étvágyam!

Bízom benne hogy a futkározásom is besegít majd a fogyásba,meg én is csinálom a fehérje dietát!

Bár maj dmeg döglök a csokiért,de sajnos...

Én legalább egy hétig nem fogok mérekezni,ha kibirom.

Te hogy haladsz a fogyival?Ment már le azóta valamennyi?Mától,neked is semmi nasi,meg lángos meg stb!Tessék betartani a dietát.!!!

Szép estét!

285. Berenik (válaszként erre: 284. - Bc89fe8cfd)
2010. máj. 22. 09:37
Gyönyörű hely lehet. Valamennyire azért a hely kárpótolja a tejfölt, nem?
284. bc89fe8cfd (válaszként erre: 283. - Berenik)
2010. máj. 21. 23:10

Én Skóciában élek,ami nagyon jó csak némely dolog hiányzik otthonról....Mint pl "túró,élesztő,jó kis magyaros kolbász,szalámi,mák(sütibe),ja meg az élesztő!"JA MEG A LÉNYEG!!!!!HÁT ITT NINCS TÚRÓ-RUDI SEM!!!

Karácsonyra is az anyukám küldte postán az élesztőt meg a mákot a jó kis bejglihez! :-)

Hát Érdekes!Nem lehet ezek nélkül sokáig élni!

Azt se tudják milyen a jó teljföl!Na meg van még egy csomó dolog amit irhatnék... :-) :-)

283. Berenik (válaszként erre: 282. - Bc89fe8cfd)
2010. máj. 21. 20:38
Na látod, mondtam én! Igen, nincs rajta címke, mert nem érkezett meg Jutkának. Nekem ezt írta. A színe kétféle szürke. Merre laksz, hogy nincs élesztő?
282. bc89fe8cfd (válaszként erre: 294. - Berenik)
2010. máj. 21. 19:45

Szia!

Igazad lett ! :-)Ma megérkezett a kapszula!

Neked is ilyen dobozban volt hogy semmi sem volt ráírva?És milyen színű a kapszula?Két féle szürke?

Remélem jó lesz!!Holnaptól kezdem....

Huuuuuuuuuuuuuuu!

Irigyellek a jó kis lángos miatt!Én már kb egy éve nem ettem,mert itt nem lehet csak szárított élesztőt kapni,ami amugy meg ez a fajta semmire sem jó....Ennék én is egy jó kis fokhagymásat...

Na szép estét

281. bc89fe8cfd (válaszként erre: 280. - Berenik)
2010. máj. 16. 20:16

Szia!

Én is nagyon várom már!Anyukámhoz már megérkezett és ő holnap adja fel nekem,remélem hagy csütörtük tájékára megérkezik.Legalább látom hogy valakivel majd megtudom osztani a dolgokat,aminek örülök. Sok sikert addig is neked!

Szia

280. Berenik (válaszként erre: 278. - Bc89fe8cfd)
2010. máj. 16. 13:29
Ja, most olvastam,hogy Te is kapszulát rendeltél. Hamar meg fogod kapni. Én az utalást követő 3.nap megkaptam. Nagyon várom, neked hogy fog hatni.
279. Berenik (válaszként erre: 278. - Bc89fe8cfd)
2010. máj. 16. 13:27

Szia!

Megérkezett már a csepped? Én a kapszulát rendeltem meg, és 3. napja szedem de sajnos eddig még nincs semmi eredmény, bár még az eleján járok. Igaz, Kiniand már első nap után fogyott. Őt várnám, hogy beszámoljon, de nem jelentkezik.

2010. máj. 16. 11:11

Sziasztok!

Látom nem nagyon megy ez a fórum.... :-(!

Senkinek nincs vmi tapasztalata?

Szép napot

2010. máj. 13. 01:54

Sziasztok!


Tegnap volt egy hete hogy elkezdtem a cseppeket meg a kapszulát is szedni. Az első 2 nap reményteljes volt, 2 kg lement.

Most reggel mérve kb.3-4.

Nem vagok rosszul , kevesebbet eszem mert nem vagyok nagyon éhes,de ez nem lesz 16kg -os fogyás, már látszik. Még 2,5 üveggel van , megeszem aztán soha nem fogok pénzt kidobni ilyenekre.


Bocsánat jó lett volna jó hírt írni, de ez van.

Majd jelentkezem.


Jó éjt mindenkinek.

2010. máj. 12. 22:33

Sziasztok!

Ma sikerült a hölgyel felvennem a kapcsolatot(nagyon aranyos és segítőkész),és holnap adja fel az anyukámnak majd ő meg nekem,ami szerintem jővőhét pénteknél hamarabb nem hiszem hogy ideér.Ugyhogy majd jelentkezem.

Sziasztok

275. Berenik (válaszként erre: 279. - Kiniand)
2010. máj. 12. 22:09
Szia! Írj már légyszíves, hogy állsz a kapszulával. Én is rendeltem, nagyon kíváncsi vagyok a hatására.
274. Kiniand
2010. máj. 7. 19:23
Sziasztok! Én már tényleg mindent kipróbáltam-kipróbálok. Nekem most egy gyógynövény szakértő javasolta a wakame-t, de nem cseppekben, hanem kapszulában. 200db/5000Ft ért. Ma kezdtem szedni, napi négyet kell evés előtt. Még azt is kérte, hogy majd jelezzek vissza mik a tapasztalataim. Én benne jobban bízom, mint ezekben a külföldi csomagküldőkben. Majd ide is írok, hogy történt-e valami. Bár én nem csak ebben reménykedem, hanem mást is teszek a fogyásért. (lépcsőzés, masszázsöv, hosszú gyaloglás, étvágy csökkentő reggelente stb..)Hát valami most már csak lesz..:))
2010. máj. 7. 07:49

Ismeritek ezt a kapszulát?

Valaki próbálta már?

2010. máj. 5. 11:47
emailt
271. banita.nt (válaszként erre: 14. - Bf5264a5b9)
2010. máj. 5. 11:47

Sziasztok!

Ma kaptam én is egy emalit erről a csodaszernek nevezett termékről.

Hát nem tudom, hogy mit gondoljak...


Neked hogy sikerül fogyni, vadasztmaria? Nagyon érdekelne! Ha nem titok, megosztod velem/velünk?

270. mona57
2010. ápr. 16. 11:39

Mi nők miért nem vagyunk megelégedve magunkkal?,miért akarunk mi a férfiaknak annyira megfelelni,hiába a női híúság!

( persze ha valaki kórosan,betegség miatt elhízott az más)

Láttatok már férfit azért fogyózni hogy egy nőnek megfeleljen ,szerintem ez RITKA


Mennyivel jobb lenne ha csak azért szertnének bennünket, mert becsűl, nézi a belső értékeid, nézi a szíved dobbanását iránta, ugye milyen egyszerű lenne?? és nem kellene tízezreket kidobni, szenvedni.

Ezzel nem azt mondom hogy ne próbáljuk karban tartani testünket!!!DE biztos hogy minden férfi a pálcika lányokat szereti? Nézz körül az ismerőseid körében ha megcsalja a férj a feleséget, biztos hogy a feleségnél" különb nővel teszi" ??? Nem!! csak a másik nőtől szeretetet figyelmessséget kap amit otthon valószínű nem.


Biztos hogy aférj szeretni hogy a 78 kilódból, még 10kg leadj???


szép napot mindenkinek

2010. ápr. 14. 13:29

Olvassátok el ezt a cikket,megéri,mert talán leesik a tantusz mindenkinél,hogy miről is van itt szó ezekben a csodszereket hírdető emailekben.

A cikkben benne van az OETI linkje is ahova a kétkedő és bepalizott alanyok küldhetik a mintát.


[link]

268. malícia (válaszként erre: 262. - Phanny)
2010. ápr. 13. 23:02
ne felejtsd el, hogy ma már ez is egy reklámozási forma, hogy valaki jó tapasztalatokat ír be egy fórumba. csak annak higgyél amit tapasztalsz. ha nem fogysz tőle, akkor nem fogyaszt. érdemes a cég után nézni, meg megpróbálni őket telefonon felhívni, stb. ők forgalmazták a cellu svelte nevű cuccot is, az egy tapasz, felragasztod, és máris lefogysz. két hónap alatt 30 kiló feletti súlyt. elhiszi ezt bárki? sajnos fogyni csak kalóriamegvonással és sok mozgással lehet. nincsenek csodák.
267. k.tünde78 (válaszként erre: 266. - Eduscho24)
2010. ápr. 10. 19:03

Ha javasolhatok maradjatok a turbo d mellett,mégpedig a könnyített változatánál.

A reggelit és esetleg a vacsit helyettesíthetitek a shakeval tízóraira ebédre uzsonnára pedig valami könnyű fehérje és rostdús ételt egyetek csak annyit,hogy az éhséget ne érezzétek.Ezzel a módszerrel lassabban megy le a súlyfelesleg viszont a leadott kg a későbbiekben nem jön vissza és addig alkalmazzátok amíg akarjátok(nem csak 2 hétig).Persze a turbo por helyett más olcsóbb porokat is kipróbálhattok,azok is legalább olyan jók mint a drága.:-)

2010. ápr. 10. 15:17
Hát nem tudom, mit is gondoljak. Végig olvastam mind a 265 hozzászólást, és még mindig nem vagyok okosabb. A nagy kérdés még mindig ott motoszkál a fejemben. Segíthet, vagy átverés? Mindenki más, és máshogy hatnak rá a különböző szerek, honnan tudhatom, hogy nekem pont hat-e vagy sem. És tényleg elbukom a pénzt, vagy mégis van remény a pénz visszaszerzésére. Érdemes belevágni? Akinek nem használt, az tiltakozik, akinek meg igen, az bíztatólag hat. Lehet, hogy kipróbáljuk a férjemmel később, de majd meglátjuk. Neki a Turbó D. segített az első két hétben, lement 4-5 kg, aztán mire két hónap múlva újra belekezdett volna vette észre, hogy visszajött 2-3kg. A második már nem volt áttörő siker. Pedig van rajta min. 8 kg felesleg. Na mindegy, még dilemmázunk. És várom a további fejleményeket, tapasztalatokat. Szép napot.
2010. ápr. 9. 13:16
Sziasztok,én is megrendeltem ezt a csodaszert a kiváncsiság kedvéért. De nem szép dolog, hogy nagyon sokan úgy ítélik meg a terméket, hogy ki sem próbálták. Ráadásul egyik hozzászóló megy a másik után. "TE IS SZIDOD A TERMÉKET? AKKOR ÉN IS" Biztosan vannak szabályok,amiket be kell tartanni, mint minden más terméknél. De én azt mondom, hogy akkor mondj véleményt, ha már van tapasztalatod!!!További szép napot mindenkinek! Két hét múlva jelentkezem és leírom saját VALÓS tapasztalatom a termékről.
264. hedi0729 (válaszként erre: 262. - Phanny)
2010. ápr. 7. 19:48
szia. szerintem ne add fel,fogyaszd végig! ha mégsem jön össze akkor az üres üvegekre visszafizetik elvileg az árát. eddig ezt egy lány irta,hogy visszafizették neki. nem tudom! a lényeg,hogy folytasd. bár mindenkinél másképp hat szerintem. én is sokkal többet vártam tőle,de ennyit tudott nálam kihozni. sok sikert hozzá!!
263. k.tünde78 (válaszként erre: 262. - Phanny)
2010. ápr. 6. 11:07
Ha eddig is híztál vele ,akkor szerintem ne várj tőle fogyást a későbbiekben sem.
262. Phanny
2010. ápr. 6. 07:40

Sziasztok!

Én megvetem a Japán Wakame terméket. A 8 kg-os fogyást igérő csomagot kértem, így két üveget kaptam. 1 hete szedem, híztam 2 kg-ot, pedig nem ettem többet, mint máskor. Ami furcsa, hogy elvileg a két üveg 8 napra elég. De az első üveg felénél sem járok 7 nap alatt. Mellékhatást nem tapasztalok egyébként. Nincs hasmenés, sem más. Nem tudom, hogy folytassam e? Elkeserítő. Hédi írását tekintve folytatnom kellene, hátha megtörik a jég idővel.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook