Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Japán Wakame fórum

Japán Wakame (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2010. márc. 9. 21:30

Sziasztok!!!

Hát én sem tudok semmi biztatót mondani, először lement 1-2 kg, de azóta semmi

pedig mivel két üveggel kaptam a férjem is elkezdte szedni ( neki nincs semmi eredmény).

Már azt sem értettem miért két üveggel küldtek ha a 8 kg-hoz 8 nap kell és az bőven kijön 1 üvegnyi szerből.

Mivel előbbi hozzászólásokban olvastam , hogy nem érdemes a visszaküldéssel próbálkozni nem is küldtem el.


Marad a torna ......

200. mona57
2010. márc. 9. 21:09

KÖZBEN JÖNNEK A GONDOLATOK AKIK RENDELTEK AZOK KAPTAK SZÁMLÁT?????


IGAZ EZEK A GONDOLATOK NEM BIZTOS HOGY ELŐBBRE VISZNEK, DE LEHETSÉGES HOGY TÖBBHELYEN IS MÜKÖDNEK MIVEL MÁS-MÁS MAIL CÍMÜK IS VAN? LEHET A RENDŐRSÉG MEGTALÁLNÁ ŐKET A MAIL CÍM UTÁN???


VAGY ILYENRE NE IS GONDOLJAK.ÖRÜLJÜNK HA A PÉNZT VISSZAKAPJUK, VAGY CSAK ÉN REMÉNYKEDEK EBBEN??,

199. mona57 (válaszként erre: 189. - Timcsus)
2010. márc. 9. 20:59
Melyik fogyiszert, rendelted mert mircike70 mást rendelt más áron. köszike
198. mona57
2010. márc. 9. 20:53

160. szelicsaj 2010-03-01 11:41


Sziasztok! A cég szlovák címére szeretnék reagálni, ugyanis én Szlovákiában, Felsőszeliben lakom :D

Először is, talán Horné Salibynak kellene hívni, hiszen mégsem a magyar forma a hivatalos. Semmi ilyesmiről nem hallottam, ebben a kb. 3500lakosú faluban! Azt hiszem, ha innen indulna, már mindannyian nádszálvékonyak lennénk. Vagy a rendel<őknek más címről küldték? Kérlek írjatok pontos címet, esetleg nevet kedves tapasztaltak! Hozzátenném, a mobil és átlgos vezetékes telefonszámoknak sem olyan a formájuk errefelé, mint amilyet a weboldalakon láttam. Várom a nyomokat! Ani


mircike70 ,szelicsaj,

a küldött csomagban ezt a mail címet kaptam, melyre írtam, küldjék vissza a pénzt.MOST MÁR CSAK VÁROK MIKOR REAGÁLNAK AZ ÍRÁSOMRA.


SZÁMLÁT NEM KÜLDTEK A TERMÉK MELLÉ, MEGRENDELÉSI ÉS VEVŐSZÁM SZEREPEL CSAK. GLS FUTÁRSZOLGÁLAT HOZTA A TERMÉKET 03.02-ÉN RENDELTEM 03.03-ÁN MÁR MEG IS KAPTAM.( TALÁN ŐK TÖBBET TUDNAK RÓLUK??)

A TEL.SZÁM FORMÁTUM BUDAPEST SZERINTEM LEHET NEM IS SZLOVÁKOK,NAGY KAMU AZ EGÉSZ


ÉN BAROM, HOGY BEDŐLTEM HOGY TUDUNK ELLENÜK ÖSSZEFOGNI? KI TUD VALAMI OKOSAT KITALÁLNI?.

szelicsaj jelentkezz!!!!!!!ha tudsz valamiben segíteni,


Healthy Living - Egészséges életmód, P.f. 8. - 925 03 Felsőszeli, SZLOVÁKIA

info@infohealthyliving.com – tel:1 9998 538,


ezt mütymürüttyöt rendeltem!!

JAPANESE WAKAME Megerősítő Kúra max. 8 kilós fogyáshoz - 14.980 Ft (kód. HI209/CE2)

(+ GLS futárszolgálati díj 1 700forint)

197. timcsus (válaszként erre: 196. - Mircike70)
2010. márc. 9. 20:17
Az a baj, hogy szerintem a magyar fogyasztóvédelem nem tud mit kezdeni velük, a szlovák fogy. védelemnek kellene elküldeni, és talán ők a számlaszámuk alapján be tudják azonosítani őket!!! fogjunk össze és ne hagyjuk hogy ilyen szélhámosok megjelenhessenek a piacon.. a magam hülyeségén már nem lehet változtatni, hogy megvettem.. ez van..
2010. márc. 9. 14:09

Nos sorstársaim ezen levelet küldtem e-mailban a cég számára és postára adtam a "csodaszerünkket"".


A Fogyasztóvédelem is kap belőle képeket is készítettem és videófelvételt a csomagról.

Amint van valami azonnal jelzem.


ÉS!


Tessék nem be dőlni az ilyen cuccoknak életeken velem együtt.


A fogyás titka a mozgás, ezt én mondom aki 3 hónap alatt adtam le közel 10 kg., úgy hogy elmentem egy terembe és lábgépeztem és hajópadoztam 45 percet.3 alkalommal hetente, ja és a kenyeret zsömire cseréltem napi 4 darabra, reggel kettő ebéd egy este egy. Tényleg ennyi.

Üdv,



A levél tartalma:

Tisztelt Cég!



Healthy Living - Egészseges életmód, P.f. 8. - 925 03 Felsőszeli, SZLOVÁKIA

Vainfohu@mywakame.com - 1 999 8538, 1 808 8331, 1 808 8238


Megrendeltem az Önök által forgalmazott terméket.


Sajnálatos módon a doboz kinyitása után szembesültem, hogy három dolgot soroltak fel del 1 darab folyadékot kaptam : Cherry + ami nem is volt a felsorolásban.

Mellékelem a dobozban talált papírok másolatát is és az átvételt igazoló utánvétnyugtát is.


CJ1 reorder cherry slim 1 db nem érkezett meg

CJ1 cherry slim 1 db nem érkezett meg

X11 különleges elbanast 1 db nem érkezett meg


Leírást a pontos szedéséről semmi információ. Ezek után látogattam meg jó pár fórumot és döbbenten olvastam a tapasztalatokat.

A bizalmam az Önök által forgalmazott termék, termékek iránt megrendült és a cégük iránt is. [link]


Így nem tartok igényt az Önök termékére.


Ezek alapján élek a lehetőséggel, a pénz-visszafizetési garanciával.

IBAN kód: xxxxxx Nyrt. xxxx, melyre kérem az általam az Önök részére postai úton visszaküldött termék ellen

értékét átutalni 14. 180. HUF. Az elérhetőségem-mobilszámom: xx


Kérem, tájékoztassanak.

Köszönettel,

195. mona57
2010. márc. 8. 21:45

Ha géphez kerülök figyelemmel kísérem, illetve beszámolok a hatásokról.

Szeretném tudni mások véleményét is.

Szép napot mindenkinek.

194. mona57 (válaszként erre: 192. - Hedi0729)
2010. márc. 8. 21:41

JAPANESE WAKAME Megerősítő Kúra max. 8 kilós fogyáshoz - 14.980 Ft + 1 700 a GSL futárszolgálati díj(kód. HI209/CE2 pontosan 16 680 forint. Én barom mire dobtam ki ennyi pénzt, nekem ez sok.

03.03 reggeltől szedem, tehát 6 nap egy dekát sem fogytam!!napi 2X25 csepp még szedem de az előzőekben leírt mellékhatás, hála elmúlt.

A súlyom 82,4kg.

2010. márc. 8. 21:40
Sziasztok! Én egy hét után abbahagytam a cseppeket, egyszerűen nem bírtam tovább. Először a három napos iszonyú gyomorgörcsök és hasmenés,a rettenetes hányingerrel, aztán meg csak sziplán gyomorégés, de olyan, hogy majd a falat vakartam le. Szerintem a sósavtól sem lettem volna ilyen rosszul. Lehet, hogy lefogytam pár kilót, de az attól volt, hogy ugye 3 napig ételre sem bírtam nézi, úgy fájt a gyomrom. Mostanra már nem fáj, nem ég, mert két napja nem is szedem. Hát ennyi a történet. Az első üvegcse fele sem fogyott el, és van még 3 bontatlanom. Szerintem ez valami nagyon durva holmi, hiszen nem csak én számoltam be ilyen hasfájós tünetekről.
192. hedi0729 (válaszként erre: 190. - Mona57)
2010. márc. 8. 16:41
szia. azt szeretném megkérdezmi, hogy mlyik csomagot rendelted és végigszedted-e? csak ennyi lenne a kédésem!szép napot
2010. márc. 8. 16:39
sziasztok. gondoltam megirom mi történt ma. semmi!!! egy deka sem. persze ez még csak a második nap, gondolom én de azt irják egy nap egy kilo. mellékhatást nem érzek. eddig... majd még irok. sziasztok
190. mona57
2010. márc. 8. 09:48

Szerintem nincs olyan fogyiszer,kapszula,cseppek, bogyók amitől fogyni lehet.

Ez mind hazugság, hogy ilyen szerektől lehet fogyni.Rohadt okos lettem, megint!DE a női híúság, hogy rövid időn belül kilókat lehet ledobni!!!! Igaz rühellem én is ,hogy mindig bedölök valami baromságnak.

Most lehet hogy fogyok ,de csak attól hogy a kidobott pénzt meg kell spórolnom, a kaján. Jobban jártam volna, a kidobott pénzen gyümölcsöt veszek, lehet attól esetleg még fogyok is.

189. timcsus
2010. márc. 7. 19:51
Holnap megkeresem a szlovák fogyasztóvédelmi egyesületet és a helyi rendőrséget és feljelentem őket. Ha van más ötlet, mondjátok, a pénzt úgysem kapjuk vissza, de legalább másnak ne legyen rossz.. utálom, hogy ebben a világban semmi nem az aminek látszik, tele van szélhámosokkal.. na mindegy csak megint elborult az agyam..
188. mona57
2010. márc. 7. 18:20

Heló mindenki!!

Vörös vagyok nem szőke!! én hülye mégis bedőltem a csoda fogyi cseppeknek!!

Semmit nem fogytam még de CSATLAKOZOK AZOKHOZ KIK RENDŐRSÉGHEZ FORDULNAK-E SZÉLHÁMOS BADÁVAL SZEMBEN.

Rohadt pénz csalók.Rájuk jönne olyan hasmenés mint rám hogy egy fél délelőtt a vécén ültem, nem tudtam sehova sem menni a lakásból.

Ha valaki tud címet hogy lehetne a pénzt vissza, annak hálás köszönet. Én marha alig van pénzem de ilyen baromságra kiadtam. Már csak későn akadtam erre a fórumra, bár csak előbb találtam volna rá!!

Mindezek után szép napot mindenkinek!!

2010. márc. 7. 16:43
közben böngészetm még a neten és találtam pár fogyis dolgot amik közel nem olyan drágák mint a japán wakame, most már lassan kezdem megbánni... pl.van ez a winter lipodrink -lapos has . erről tud valaki valamit?
2010. márc. 7. 16:30
sziasztok. megjött a csomagom amire vártam nekem is! Háát... először is én csak 3üvegcsét kaptam nem négyet pedig én is intenzív kúrát rendeltem 26e-ért. kaptam valami cipőfűzőn lógó medált egy háromszög formájában! tegnap este keztem el. nem tudok sokat beszámolni eddig! az a helyzet hogy azóta rengeteg rosszat olvastam róla és nem is nagyon merem folytatni... gyomorgörcs meg hasonló.. mondjuk nekem is fájt picit a hasam .. éhes nem voltam,és amit ettem ebédre nem is ízlett,pedig a kedvencemet ettem, lehet,hogy nálam igy hat,hogy az izlelőbimbóim csalnak? vagy mi? se használati utmutató semmi nem volt a csomagba. nem tudom merjem e szedni,de komolyan mert annyi rosszat olvastam már róla. én még nem bántam meg hogy megrendeltem de ez egy hét alatt kiderül.. na most nem tudom ihez kezdjek kérlek adjatok tanácsot és továbbra is várom azok beszámoloját aki még szedi, én is mindennap leirom. Talán túlélem:)...
185. bbuba
2010. márc. 7. 13:05
Sziasztok lányok ! Csak azért regisztráltam, hogy elmondjam nagy kamu ez a "csodaszer". Nekem fogyás helyett 1 hét alatt 2 kilót sikerült hízni és azt éreztem szét reped a bőröm :( Abbahagytam 1 hét után lement amit fölszedtem és jobb a közérzetem. Úgy gondolom fogyiban nincsenek csodák csak a "MMM" = Mit, Mikor és Mennyit táplálkozás. Szívem szerint beperelném őket. Ha valaki megteszi támogatom ! Nem rossz kereset, mert ha csak hetente email útján 10 hasonló hiszékeny embert talál mint én is ( márpedig sajnos talál ) akkor már min. 100.000 ft-ot keresett :( Vigyázzatok itt a következő hasonló csalás [link]
184. timcsus
2010. márc. 7. 01:48
sziasztok, már írtam a fórumra korábban is, csak visszanéztem ma mit írnak a többiek... figyeljetek, nem működik a szer!! nem jó, kérlek benneteket, hogy gondoljátok át mielőtt rendeltek, ezek szélhámosok, a terméknek már a reklám része is nevetséges.. én bedőltem, mert olyan hülye voltam, hogy hinni akartam.. nem fogtok fogyni tőle, nem arra való, ez csak max. táplálékkiegészítőnek hatékony, aki mást ír róla azt én nagyon megkérdőjelezem. A pénzemet azóta sem küldték vissza, valószínű nem is fogják, Fel fogom jelenteni a társaságot, szélhámos banda... meg persze kell hozzá a hiszékeny bolond is..nagyon szégyellem magam azóta is, hogy elhittem ezt a mostmár számomra is teljesen érthetetlen hülyeséget...
183. 6b959121ac (válaszként erre: 182. - Saugvinon)
2010. márc. 6. 09:44

Nem nakedbike vagyok, de itt a fórum linkje:


[link]


:))))

182. Saugvinon (válaszként erre: 169. - 94c02c5bb5)
2010. márc. 5. 20:25
Kedves nakedbike, kérlek linkeld be a pyg-s fórumot, vagy segíts megtalálni, sehogy sem jutok oda olyan sok fórum van itt, a keresőbe meg hiába írom be, az sem találja. Előre is köszönöm a segítséged!
2010. márc. 5. 19:55

Sziasztok! Háááát, én sem tudok sok jóról beszámolni. Fogyni azt biztosan fogytam, de nem tudom, hogy mitől. Hétfőn este iszonyú gyomorgörcsöket kaptam, aztán ez folytatódott szerda reggelig, a poklok poklát éltem át. Majd szerdán reggel minden kijött belőlem, az is, amit sosem ettem, vagy ittam meg. Addigra már félholt voltam. Mivel így 3 napig gyakorlatilag inni is alig mertem, minden bizonnyal fogytam is, ezt a nadrágomon is érzem, mérlegre továbbra sem állok, mert semmi kedvem tudni az igazságot a súlyomról :-(((.


A kérdés már csak az, hogy benyeltem-e valami vírust, attól lettem ilyen rosszul és fogytam a nem evéstől, vagy a Wakame betegített-e meg. Hát egyik sem túl vidám lehetőség. Tegnap, csütörtökön kezdtem el ismét szedni a Wakamét, azóta ég a gyomrom, de legalább nem görcsöl. Hát most legyen okos az ember. A végén még kiderül, hogy nem hogy nem hat, de még valami méreg is van benne. Megette a fene, ha már ennyit költöttem rá, hát megeszem, ha addig élek is. :-((((

180. tonic (válaszként erre: 176. - Éva7407)
2010. márc. 5. 09:55
26000,-
179. L.Niki
2010. márc. 5. 09:49
Sziasztok!Volt egy kis időm ugyhogy gondoltam beszámolok a fejleményekről.Mondjuk nincs miről beszámolni mert semmi változás azota ,igaz két napig nem is vettem be mert nem voltunk itthon és elfelejtettem magammal vinni.Majd jelentkezem.
178. k.tünde78 (válaszként erre: 177. - 4b6a2525df)
2010. márc. 5. 09:34
Mint pl az utifűmaghéj és az áztatott lenmag???
177. 4b6a2525df (válaszként erre: 172. - Tonic)
2010. márc. 4. 21:44

Pár éve én is csináltam colonix kúrát, bár nem fogytam jóformán semmit, de biztos hogy tisztultam, mert naponta 3-4 szer voltam wc-n.


Azóta találtam lényegesen olcsóbb és természetes alapanyagokból álló béltisztitót.

176. Éva7407 (válaszként erre: 170. - Tonic)
2010. márc. 4. 20:41
remélem,rácáfolsz,és bejön,én szorítok,várom,a beszámolót(mennyibe került?).....!
175. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 170. - Tonic)
2010. márc. 4. 19:39
Ne bánkódj, sokan vagyunk így. Próbáld a visszaküldést erőltetni feléjük.
174. Éva7407 (válaszként erre: 172. - Tonic)
2010. márc. 4. 17:05
erről még nem hallatom!Mi az???
173. Éva7407 (válaszként erre: 171. - Tonic)
2010. márc. 4. 17:05
csepp,ha jól emlékszem,csak beleolvastam,mert igazából nem hiszem,hogy 1nap 1 kiló lemenne,de ha igaz is lenne akkor,szerintem nem egészséges.negyven kiló=40nap?????Én 22kilót fogytam,2009 májustól.
172. tonic
2010. márc. 4. 16:50
És mit szóltok a colonix "csodához"????? az is kamu????
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook