Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Japán Wakame fórum

Japán Wakame (beszélgetős fórum)


2010. febr. 25. 14:56
kicsit utána olvastam ennek a cserinek is, marha jó...mindenre jó a nagy c-vitamin tartalma miatt(megfázás, vérhas, vérszegénység stb.)...de olyanról szó sincs, hogy zsírégető hatású, vagy bármi köze lenne súlyvesztéshez
2010. febr. 25. 14:25

Körül néztem itt nálunk olaszban a fórumokon...hát a wakame olyan stádiumban van, mint itt a hoxán...tehát senki nem tud semmit...nincs ott sem tesztelő...sajna........

viszont erről az új cseresznyés csodáról több minden találtam, van több tesztelő és úgy nyilatkoznak, hogy használ fogyaszt és vannak ellenlábasok is akik meg azt mondják, hogy ablakon kidobott pénz, bár egyik sem próbálta ki...

2010. febr. 25. 13:52

És megjött az újabb csoda! Itt már minél többet eszel, annál többet fogysz. :D Egy varázslatos brazil fogyasztó cseresznye...

[link]

Nézzétek és nevessetek! :D

138. 6b959121ac (válaszként erre: 137. - Klárrriii)
2010. febr. 25. 07:27
:))))
2010. febr. 24. 22:49
Sziasztok! Múltkor unokatesóm készített egy japán miszó levest, aminek a tofun kívül az egyik hozzávalója a wakame alga. Abban az egyben igaza lehet a hirdetőnek, hogy elveszi az éhséget, de csak a teljes levél, és legfőképpen azért, mert annyira gusztustalan az algalevél állaga és íze. Tényleg nem bírtam utána már csak a WC-kagylóra nézni :-))
136. Mayalina (válaszként erre: 133. - Briganty)
2010. febr. 24. 21:58

:-DDDDDDDDD

A konklúziód nagyon komoly volt!

:-DDD

135. 6b959121ac (válaszként erre: 134. - Hurkakolbász)
2010. febr. 24. 21:42
Tényleg, a myvip-től kerültek ki az email címek!
134. hurkakolbász (válaszként erre: 133. - Briganty)
2010. febr. 24. 21:31
:DDDDD. Egyébként az algás mail alján apró betűkkel ott van (legalábis nekem), hogy a myvip adta át nekik az adatokat...
2010. febr. 24. 21:21
Hehe... Kaptam egy új e-mail-t,a feladó Kontár Zoltán(bizalomgerjesztő név) és egy új potencianövelő szert reklámoznak. A szöveg és a stílus kísértetiesen hasonló az algás csodafogyicseppekéhez. 30 másodperc alatt hat,gigantikus,lenyűgöző,nagyobb,hosszabb,fickósabb,örökre hat,10 napos pénzvisszafizetési garancia,stb... A többit nem írom le,m túl vulgáris lenne,de rendkívül szórakoztató!:-D Csak azt nem értem,mért küldték ezt nekem,m az e-mail címemből azért eléggé valószínűsíthető,h lány vagyok... Egyáltalán ki küldi ezeket és honnan szerzi a címeket????? Már várom a következő mail-t az új fiatalító csodaszérumról. 10 nap alatt 10 évet fiatalodsz! És örökre hat! Bele se merek gondolni mi lenne,ha mindent megvennék. 12 évesnek néznék ki,nádszál vékony lennék mindig tettre kész p*nisszel,mindez 10 nap alatt és örökre!:-P
2010. febr. 24. 20:06
Én nem rendeltem, de kiabálok: ne rendeljétek meg!!!!
131. k.tünde78 (válaszként erre: 129. - Mayalina)
2010. febr. 24. 19:13
:-DDDD Én is erre gondoltam:-DDD
130. Melcsi096 (válaszként erre: 129. - Mayalina)
2010. febr. 24. 19:10
:):):) lehet..., de lehet, hogy hurkakolbásznak van igaza és sokat dolgozik vagy gyereke van, bár az van nekem is, de én se ülök itt, csak néha ide nézek kíváncsiskodni, és az is lehet, hogy nem fogyott többet és elkeseredett és nincs kedve írni...hát pont az lenne ennek a fórumnak a lényege, akkor itt kellene kiabálni, hogy még csak véletlenül se rendeljük meg, mert ablakon kidobott pénz!!! majd látjuk...
129. Mayalina (válaszként erre: 125. - Melcsi096)
2010. febr. 24. 19:00
Lehet, hogy az a hozzászóló már elfogyott! :-D
128. k.tünde78 (válaszként erre: 127. - Hurkakolbász)
2010. febr. 24. 16:43
igen a 76. hozzászólónk
2010. febr. 24. 16:39
Egyébként volt még valaki aki azt mondta, hogy megrendelte, de azóta ő sem jelentkezett.
2010. febr. 24. 16:38
Lehet, hogy csak sokat dolgozik, meg gyereke van, meg blablabla. Végülis hétvégén írt. Lehet, hogy csak akkor ér rá leülni a gép elé. Bár azért jó lett volna, ha mindennap ír, mert kiváncsi voltam én is. Bár az is lehet, hogy többet nem fogyott aztán elkeseredett és nincs kedve írni.
125. Melcsi096 (válaszként erre: 124. - Amosito)
2010. febr. 24. 15:58
Biztos van benne valami amit írsz és elhiszem neked, csak ugye nekünk egy olyan hús vér elérhető nem eltűnő teszt alany kell, aki itt nekünk szépen leírja, hogy mi történik és mennyit használt vagy használ ez a csodaság... Volt itt egy emberke aki elkezdte csepegtetni magának és 3 kg után eltűnt,nem ír , nem válaszol és ezek után ha írna is én nem éppen tartanám szavát hihetőnek, még ha azt írná is, hogy a 3kg után megállt a súlyvesztése.
124. amosito
2010. febr. 24. 13:03

Lányok!

2 héttel ezelőtt én is megkaptam az e-mailt a csodaszerről, mivel van rajtam felesleg, megörültem, gondoltam rendelek belőle, de megláttam az árát és gondoltam előtte utána járok.Akkor rá googliztam a cégre, és egy hölgy "panaszkodott" egy internetes oldalon, hogy szeretné visszaküldeni a terméket mert nem volt neki hatásos, de nem tudta utolérni a céget telefonon sem, ezért kért segítséget.Ma amikor megláttam fórum témák között, hogy miről beszélgettek, gondoltam bemásolom ide nektek azt az oldalt, ami miatt nem vettem meg, de az istenre esküszöm, már 1 órája keresem és sehol sem találom.Furcsa mód érdekes, de még kutatok hátha.....

Ezek után én biztos nem rendelek, rendeltem meg, senkit nem beszélek le róla, mindenki eldönti mi- mennyit ér neki.

123. Melcsi096 (válaszként erre: 122. - Hurkakolbász)
2010. febr. 24. 12:43

hát nem mondom, hogy nem sajnálom, de mivel senki nem ír róla semmit, vagyis jobban mondva eltűntek... csak kell valaki aki tesz egy igazi próbát...majd meglátjuk...nagy bajom nem lehet belőle, mert ha ér valamit eltűnik rólam a zsír és akkor ti is jól járhattok...:D

ha meg nem, akkor veszik a pénz, de csak az enyém... majd csak nem méreg alapú a csepp :D és nem lesz tőle semmi bajom, bár van egy sejtésem, hogy a dobozán apró betűvel rá lesz írva, hogy hozzájárul a diéta hatásának fokozásához...

10 éve vettem egy fogyi csomagot, nagyon drága volt, ott nem ígértek napi 1 kg csodát, ott 3 hónap alatti 20kg csodát ígértek, éhezés és diéta nélkül, na persze mikor kézhez kaptam, naná hogy apró betűvel volt rajta, hogy étrend kiegészítő, diéta mellett... hát kíváncsi leszek

122. hurkakolbász (válaszként erre: 120. - Melcsi096)
2010. febr. 24. 11:44
:DD Na ez jó lesz. :D Hát ha nem sajnálod rá a pénzt... Már alig várom. Vicces lesz. Csak nehogy valami bajod legyen tőle!
2010. febr. 24. 11:27
Hajrá és köszönjük a tudomány nevében! Bár szerintem addigra úgy megbűntetik megtévesztésért/a fogyasztó félrevezetéséért ezt a céget, hogy a térképről is eltűnik. Láttunk már ilyet...
2010. febr. 24. 10:59
Na jó! Most sok volt a kiadásom, műszakizni kellett a kocsit, gumit és felnit is cserélni rajta, de a jövőhónapban, ha nem jön közbe valami nagyobb fizetni való, feláldozom magam és a pénztárcám... és rendelek ebből a wakame-ből, kipróbálom és szépen mindent leírok nektek, mert úgy látom, hogy a tesztelőnk eltűnt, mint szürke szamár a ködben.
2010. febr. 24. 10:54

sziasztok! én is megkaptam az emailt az új csodáról!

de szerintem ez már kicsit nevetségesebben van előadva,

"Bármennyi éves is vagy... Bármennyi kilótól szeretnél megszabadulni: 7 napon belül látványos eredményt fogsz elérni, 100%-ig GARANTÁLVA"

Ok! Én 30 vagyok és 7 nap alatt 7 kilótól akarok megszabadulni... más mondjuk 20 éves és csak 5 kilótól akar megszabadulni... akkor megbeszéljük a gyógyszerrel bevétel előtt, hogy figyi kapszula, nekem nem kell 7 kiló csak 5!! Akkor csak 5 kiló megy le a 7 nap alatt??? Intelligens találmány :D!!:):)

118. WiccaGirl (válaszként erre: 117. - Hurkakolbász)
2010. febr. 24. 10:46
Igen, olvasgattam a spárgáról is (ez az új termék azt tartalmaz) és kiderült számomra, hogy nagyon jó a spárga másnaposságra, májvédő, a rák kialakulásának esélyét is csökkenti valamint cellulitos hölgyeknek is ajánlják fogyasztását, mert vízhajtó és méregtelenítő, de ezen kívül más fogyasztó hatásáról nem írtak. Szóval szép és jó, de nem 1 nap = -1 kg. És ráadásul ez már drágább is, mint az algás. Holnap vajon mi lesz? Várom a tippeket! :D Fogadjunk, hogy valami szójás vagy teás :)
2010. febr. 24. 10:18
:DDD Na neeee! :D Most már tényleg elmennek a p*csába. Ezek teljesen idióták. Aki eddig elhitte már az sem fogja. A saját üzletüket rontják. Egyébként ettől függetlenül szerintem a wakaméban lehet valami az alapján a cikk alapján, csak nem az ő terméküktől. Ezek akkora csalók, hogy ez már vicc. Na nyomás futni! :D
116. WiccaGirl (válaszként erre: 115. - 6b959121ac)
2010. febr. 24. 07:59
Igen, én is megkaptam. Olyan jó, hogy mindentől lehet 1 nap alatt 1 kilót fogyni... Ez így egyre hiteltelenebb. :(
2010. febr. 24. 07:26

Itt a következő: 7 nap-7 kg!

[link]


Meddig tart az emberi hiszékenység vagy elkeseredés?

2010. febr. 23. 19:38
Igen! Hiányolunk. Nagyon kiváncsiak vagyunk.
113. Melcsi096 (válaszként erre: 93. - L.Niki)
2010. febr. 23. 19:19
hova tűntél? már nagyon várjuk a további eredményeket!!
2010. febr. 23. 19:01
Tehát a fukoxantin az algában nem szabadon fordul elő, hanem fehérjéhez kötött. Szóval a mennyisége is a fehérjétől függ.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook