Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Japán Wakame fórum

Japán Wakame (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
111. k.tünde78 (válaszként erre: 109. - Hurkakolbász)
2010. febr. 23. 17:35
én is úgyértettem,hogy az algából kellene sokat enni,viszont ez a fehérje ide meg oda meg kinek meg minek,meg ideköt és odaköt,huuu magas:-)))))na ez gáz kicsit:-)))
2010. febr. 23. 16:58
:) úristen most látom, hogy egy szövegrészletet többször véletlenül bemásoltam és így nincs értelme bizonyos mondatoknak. :DD Szóval nem a moszat van fehérjéhez kötve, hanem a moszatban lévő fukoxantin. Csak elírtam. :DDD
109. hurkakolbász (válaszként erre: 108. - K.tünde78)
2010. febr. 23. 16:56
Ömm. Nem egészen. Pont ez az, hogy a sima algából kéne hatalmas mennyiséget enni, azért, hogy hatásos legyen, mivel fehérjéhez van kötve az a bizonyos fukoxantin a moszatban fehérjéhez van kötve. Magyarul a moszat fehérjéihez van kötve. Nem neked kell hozzá sok fehérjét bevinni, hanem az azt jelenti, hogy a hatóanyag mennyisége az algában lévő fehérje mennyiségétől függ. Ebből következik, hogy sok algát kéne enni hozzá, hogy működjön. Azt is írták viszont,hogy íisérleteznek ennek az anyagnak a leghatékonyabb kivonásán az algából, és ha sikerült forgalomba hozzák.Mivel a cikk 2006-os, akár már létezhet ilyen fogyasztószer azóta. Ennek ellenére nekem ez a szlovák forgalmazó cég nem tűnik túl hitelesnek. Főleg mióta láttam a többi termékét is.
2010. febr. 23. 15:36
Megnéztem a wiccagirl által ajánlott linket,és én ott azt vettem ki,hogy csak hatalmas mennyiségben ér valamit,de akkor is én olvasatom szerint rengeteg fehérjebevitel mellett.tuti nincs patikába,de miért nem veszel sima algát amit kajába tehetsz,bár nem tudom hol lehet kapni,talán bevásárló központban.
107. Rosszkislány (válaszként erre: 106. - K.tünde78)
2010. febr. 23. 15:32

Az lesz a legjobb. Nem vagyok várakozós, de muszáj lesz... Valahonnan nem lehet erről a cuccról többet megtudni?

vagy valahonnan máshonnan megvenni.

nyilván nincs patikában.

de ez a netes rendelés nem fekszik nekem.

106. k.tünde78 (válaszként erre: 105. - Rosszkislány)
2010. febr. 23. 15:27

szerintem várj még vele,nem ezen a 2-3 héten múlik a dolog.Hátha ír ide olyan is aki tényleg használja.

illetve ha jól megnézed kaptunk egy negatív véleményt a szerről és a cégről.

105. Rosszkislány (válaszként erre: 104. - K.tünde78)
2010. febr. 23. 15:22
ja, pedig nagyon vacillálok, hogy rendeljek-e. lehet hogy semmire se jó, az is lehet, hogy hatásos. ki tudja. káros-e: valamiben így is úgy is meg kell halni! :)
2010. febr. 23. 15:10
vagyok,de én is csak lesem hátha írnak akik használják,de úgytűnik jelenleg eltüntek mint szürke szamár a ködben
2010. febr. 23. 15:08
van vki erre?
102. Rosszkislány (válaszként erre: 99. - Hajasévi)
2010. febr. 23. 15:07
Szegény anyukád...:(
2010. febr. 23. 09:55

Sziasztok! Én is új vagyok itt, de ez a téma engem is érdekel. Találtam egy érdekes cikket, nem tudom, hogy olvastátok-e (az eleje nem érdekes, csak a recept után). Érdekel a véleményetek.

[link]

100. Rosszkislány (válaszként erre: 99. - Hajasévi)
2010. febr. 23. 07:41
sajnálatos!
2010. febr. 23. 00:55

Sziasztok!

Anyukám is vett ebből a csodaszerből. Kapszulát kért, de csepp formában ért el hozzá. Múlt hét keddén kezdte a nagy fogyókúrát. Tegnap (hétfő) du. kérdeztem, hány kilót fogyott, válasza: egyetlen egy kilót sem! Szegénynek elmúlt a lelkesedése, még szedi egy hétig, ha egy kilót sem fogy, abbahagyja. Majd megírom:) Nagy ámítás az egész, szerintem ne vegyetek. Üdv. Évi

2010. febr. 22. 19:58
új vagyok ezen a fórumon, én is kaptam emailkét. várom az eredményeket! :)
2010. febr. 22. 19:58
sziasztok
2010. febr. 22. 18:39
Na? MI a mai eredmény? Egész nap azt várom. :(
95. k.tünde78 (válaszként erre: 93. - L.Niki)
2010. febr. 22. 12:12
Igen,nézzed már a cm is,hisz centiméter falónak írta.(egyébként olyat is írt,hogy hajtja a vizet)
94. Briganty (válaszként erre: 90. - Kiscsibe9)
2010. febr. 22. 00:40
Igazad van a világ gyorsan fejlődik,de ha belegondolsz a Holdra szállás,a mobiltelefon és minden egyéb újítás pik-pak bejárta a világot és másnapra mindenki tudott róla. Nem tudom mért pont ezt a forradalmi felfedést kell titkos e-mail-ek útján az emberek tudomására hozni. Főműsoridőben és óriásplakátokon kellene reklámozni. Megjegyzem,ha ez mind igaz,10-szer ennyit is elkérhetnének érte és az emberek vígan kifizetnék. Még mindig olcsóbb lenne,m a plasztikai műtét. Mellesleg kevés nálam optimistább és naivabb embert találsz ezen a földön,de azért na... ez több,m gyanús. Bár tévednék és ha lesz vmi hihető bizonyíték,h a csodaszer tényleg működik,akkor én leszek az első,aki írok nekik,h küdjenek egy zsákkal,de addig is megmaradok kételkedőnek. Persze a világért sem akartam megbántani a wakame hívőket,elnézést mindenkitől,aki sértve érzi magát.
93. L.Niki
2010. febr. 21. 18:02
Azt eddig nem néztem,de nézhetem azt is.
92. k.tünde78 (válaszként erre: 91. - L.Niki)
2010. febr. 21. 16:52
Én azért a cm változásokra is kiváncsi lennék,sőt legjobban arra,mert az számít szerintem jobban nem a kg.
91. L.Niki
2010. febr. 21. 15:16
Sziasztok!Reggel nem volt időm ,úgyhogy csak az előbb méreckedtem pont 3 mal vagyok kevesebb mint mikor elkezdtem.Igaz ma annyi dolgom volt hogy még nem volt időm enni.
2010. febr. 21. 15:05
Ha belegondolunk a világ milyen gyorsan fejlődik, 15 éve még a mobiltelefon csoda számba ment, ma meg már az utolsó csövinek is van a Blahán. Ma már az AIDSesek 20 évig gyógyszerekkel vígan elélnek, az ember már járt a Holdon űrhajóval stb, akkor nem hiszem hogy ne lenne esélye, hogy valami működjön erre is. Bennem is felmerült a kérdés, hogy ha örökre hat, akkor a Gésáknak miért kell gyerekkoruktól szedni, na de ez már lehet fordítás kérdése is. Még az is eszembe jutott, ha ez csepp akkor lehet hogy valami homeopátiás szer? Bocsika, hogy megjegyeztem, csak a negaív hozzáállás nem jó nah :-)
89. 6b959121ac (válaszként erre: 87. - Kiscsibe9)
2010. febr. 21. 13:16
Mi a magyar mentalitás? A bizalmatlanság?. Sajnos túl sok átverésben volt már részünk ahhoz, hogy mindent elhiggyünk.
2010. febr. 21. 13:15
Kicsit én is kételkedem, de azért kiváncsi vagyok a fejleményekre! Várom a mai eredményt!
2010. febr. 21. 10:35
Akkor próbáld ki te:-) Én is nemrég regeltem, mert érdekel a téma, nem tudom mi ezzel a baj. nagyon magyar errefele a mentalitás. :-(
2010. febr. 21. 09:45
Jó lenne egyszer egy olyantól hallani pozitív véleményt aki nem friss reges. :)
85. L.Niki (válaszként erre: 81. - Jutasz)
2010. febr. 20. 15:13
2*25 csepp naponta étkezés előtt ,de az tény hogy kb olyan mintha poshadt vizet innál.ugy hogy csak kevés vízbe tedd ha esetleg te is veszel.majd irok minden nap hogy mik a fejlemények.én a 8 kilóst vettem meg és senkinek nem ajánlom hogy kapásbol a legnagyobb csomagot vegye meg.soha nem lehet tudni ki mire hogy reagál,bár eddig nem tapasztaltam semmi mellékhatást.
84. L.Niki (válaszként erre: 83. - Hurkakolbász)
2010. febr. 20. 14:59
Nem tőlük vagyok és igen sok sok kilótól akarok megszabadulni de annyi eszem azért van hogy amig nem tudom hogy jó e addig nem adok ki rá 30 ezret, és nem a legdrágább csomagot veszem meg.De érthető ,hogy mindenki kételkedik,én is kételkedtem még akkor is mikor kibontottam a csomagot mivel volt mellette egy kis füzet és kb 10 hasonló terméküket ajánlják ugyanezzel a szöveggel hogy napi egy kiló.Egyébként én ezt nem azért írtam le hogy bárkit is rábeszéljek,mert minden ember más és más és lehet hogy nekem használ de egy másik embernek nem.(én is voltam már ugy hogy láttam egy ismerősöm valamitől tök szépen lefogyott de nekem az nem használt.)én csak leirtam hogy végre valami beinditotta a fogyást,mert már 3 hónapja nem ettem mást csak salátát,de egy dekát nem fogytam tőle.
83. hurkakolbász (válaszként erre: 80. - L.Niki)
2010. febr. 20. 13:59

Hát, bocsi, nem akarok bunkó lenni,de azt írtad sok-sok kiló van rajtad. Ebből gondolom, hogy nem a -4kilós csomagot vetted meg, hanem mondjuk a a 12, esetleg a 16kilósat. Na és arra akarok ezzel kilyukadni, hogy mondtad, maximum elbuksz pár ezer forintot, ha nem jön be. Na de az már nem pár ezer forint... Legalábbis nekem nem az. Nem tudom ti hogy vagytok vele... Szóval ez megint kicsit gyanakvóvá tett, hogy talán a cégtől írt megint valaki.

Ne érts félre, én örülnék a legjobban, ha tényleg igaz lenne. Minden esetre figyelem tovább a fórumot. Azért kiváncsi vagyok mi lesz a vége. Ha esetleg mégsem vagy attól a healthy livingtől, akkor bocsi és sok sikert!

82. simple (válaszként erre: 80. - L.Niki)
2010. febr. 20. 13:24
Nagyon izgalmas! Megtennéd hogy holnap is beírod ide, van-e eredményed? És mindig, ameddig szeded? Sokan vagyunk itt, akiket érdekelne. Köszi!
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook