Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Japán Wakame fórum

Japán Wakame (beszélgetős fórum)


171. tonic (válaszként erre: 166. - Éva7407)
2010. márc. 4. 16:48
és kapszula, vagy csepp?
170. tonic
2010. márc. 4. 16:41

Szomorú vagyok, hogy csak most olvastam el a hozzászólásokat.

Már késő! Ma kaptam meg a csomagot.Mivel mindenki negatív dolgokat ír a termékről,elmondhatom hogy ezt becumiztam! :-(

Amikor kibontottam a csomagot, kapszulát vártam, cseppeket kaptam.Természetesen nem volt benne használati útmutató, csak a visszaküldéshez nyomtatvány, és egy köszönő levél.

Felhívtam a megadott számot, hogy milyen formában kell ezt magamhoz venni!

Állítólag napi 2x25csepp!

Aztán elgondolkodtam, hogy ha ennyi kell napi 1kg fogyáshoz, akkor minek küldtek 4 üvegcsével?

16kg fogyáshoz, elég lenne 16x50 csepp! Max két üveg bőven elég lett volna!

Na mindegy. Elkezdtem, és annak ellenére, hogy nem szoktam enni ha itthon vagyok már háromszor készítettem magamnak kaját. :-( Ajajjjj! Mi lesz ebből.

Ki van száradva a szám, és nem győzöm a vizet inni! Bár ez lehet hogy jó,hovatovább lehet hogy ez az egyetlen bajom fog megoldódni, mert nagyon rossz folyadék bevivő vagyok.

Volt olyan nap, még nyáron is, hogy a KV-n, és a déli levesen kívül max. egy pohár vizet ittam!

Na most már nem mérgelődök, itt van, bedőltem,várom a csodát! :-((((((((((((((

169. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 152. - Saugvinon)
2010. márc. 4. 16:20
szia, kukkants be a pyg-s fórumba, hátha az az ami neked való. Bátran olvass bele.
2010. márc. 4. 16:03
Sziasztok! Biztosan emlékszik még rám valaki,én is megrendeltem ezt a szert ,még csak most érkezett meg a magyar lakcimemre amit azonnal fel is adtak nekem otthonról,talán a hétvégére megérkezik... bár azóta nagyon sok rosszat olvastam róla de,azért még reménykedem benne,hogy hatni fog!? lehet hogy csalódás lesz de mint tudjuk nem mindenki reagál ugyan ugy! Most meg már ugysincs mit tenni. egyébként próbáltam visszamondani a terméket de már késő volt,aztán ugy gondoltam mégis!! már várom,hogy megjöjjön és beszámolhassak nektek hogy milyen! bizom benne hogy tudok pozitivat irni róla! még jelentkezem!
2010. márc. 2. 21:52

sziasztok!!

Hát elkell mondjam megállt a fogyásom, bár az is igaz hogy beteg vagyok, és csak fekszem egész nap. mint előbbre már írtam nem fogom visszaküldeni a cseppeket.

A gyomorfájás az nálam is jelentkezett, és nekem még olyan is előfordult hogy egy csomóban éreztem a gyomromban amit megettem. nem mértem le magam , sajnos , így én cm-ről nem tudok beszámolni.

de nekem nagy a feleslegem így ez a pár cm még nem vehető észre....

2010. márc. 2. 20:22
csodaszer napi 1 kilót" lehet" fogyni tőle és ezért az ég világon semmit nem kell tenni,csak megrendelni........
165. enifed
2010. márc. 2. 20:17
az mi?
2010. márc. 2. 20:15
JAPANESE WAKAME :valakinek van tapasztalata róla,kíváncsi lennék,hogy milyen lehet?
163. Ganor Maria (válaszként erre: 160. - Szelicsaj)
2010. márc. 1. 14:22
Biztosan nem odavalósiak. Ne is keresd. Bárkik lehetnek. A weblapjuk, ha jól emlékszem 4 nyelvű és más országokban is működnek. Profi szélhámosok lehetnek.
2010. márc. 1. 14:20

Vigyázzatok!

Valószinüleg csalókról van szó: a megadott telefonszámok egyike a magyar tudakozó a másik pedig a telecom ébresztőszolgálata!!!! A postafiókra csomagot nem lehet küldeni, más cim nincs, az emilre pedig nem válaszolnak.Legális cég nem lehet, hiszen nagyon komoly büntetést kapnak ilyen törvénytelenségért. Egy kisebb szabálytalanság is milliós birságokat von maga után!

Kiváncsi lennék, mi van az üvegben!? Ha valaki megtenné és bevizsgáltatná, nagyon jó lenne. Reméljük, semmi káros...Vigyázzatok lányok.

2010. márc. 1. 13:32

Azért ennek a cégnek lehetne annyi esze, hogy legalább változtatnak a weboldalak formátumán. :)))

Nekem az tűnt fel, hogy az egyik bekezdésben cseppekről írnak, a másikban pedig napi 1 kapszuláról... Bár nem rendeltem meg, szerintem tuti kamu.

2010. márc. 1. 11:41

Sziasztok! A cég szlovák címére szeretnék reagálni, ugyanis én Szlovákiában, Felsőszeliben lakom :D

Először is, talán Horné Salibynak kellene hívni, hiszen mégsem a magyar forma a hivatalos. Semmi ilyesmiről nem hallottam, ebben a kb.3500lakosú faluban! Azt hiszem, ha innen indulna, már mindannyian nádszálvékonyak lennénk. Vagy a rendel<őknek más címről küldték? Kérlek írjatok pontos címet, esetleg nevet kedves tapasztaltak! Hozzátenném, a mobil és átlgos vezetékes telefonszámoknak sem olyan a formájuk errefelé, mint amilyet a weboldalakon láttam. Várom a nyomokat! Ani

159. k.tünde78 (válaszként erre: 158. - L.Niki)
2010. márc. 1. 09:34

römmel látom(tátjuk),hogy megkerült!Pindur csajszinak jobbulást!!!!

Igen nagyon hiányoltunk!!

Én kértem a cm eredményeket,cm-ben elég jól dolgozott a csepp(vagy az ideg) és hát 11 nap alatt nem is olyan rossz ez a -5kg,nade ha a hírdetést nézzük akkor már -11-nél kellene tartanod.No de csodát ne várjunk még a csodaszerektől sem.

Hát nem tudom,sokan írtak már itt akik bedőltek,és kinek bejött kinek nem,bár kiváncsi vagyok lesz e olyan aki pl inkább hízott tőle,mert ugyebár szervezete válogatja,hogy hogyan reagál,s lehet,hogy lesz ilyen eset is.

További kitartást!És várjuk a további eredményeidet.

158. L.Niki
2010. márc. 1. 00:24
Sziasztok!Látom hiányoltatok,bocsi hogy nem jelentkeztem de beteg a pici lányom.Hát el kell mondjam nem jött be a napi egy kilo minusz 11 napja kezdtem és most járok -5 kg-nál.Volt olyan nap mikor csak 20 dkg ment le.Bár lehet ez a pár kilo az idegtől ment le amikor a 1,5 éves lányom végig sírta az egész éjszakát annyira rosszul volt.Valaki kiváncsi volt hogy cm ben mennyi ment le:akkor megnéztem és csipőről 4 ,derékrol 3,mell 3cm.Mostmár kicsit jobban van a kis tündérkém ugyhogy remélem már minden nap be tudok számolni hogy volt e valami fejlemény.Ja majd el felejtettem:amikor rendesen ettem akkor nem volt semmi gond viszont mikor nem volt időm rendes kaját enni csak gyorsan ettem egy joghurtot és a cseppeket bevettem akkor kicsit megfájdult a gyomrom.
157. Belaris
2010. febr. 28. 10:08

Sziasztok!

Napok óta olvasom a wakame-ről írt hozzászólásaitokat és most csak azért regisztráltam, hogy tudjak hozzátok szólni. Nos én megrendeltem, bár nem mondhatnám, hogy nekem túl nagy súlyfeleslegem lenne, viszont a télen én is magamra szedtem vagy 4 kg-t, ezért úgy voltam vele ha igaz amit írnak, ha nem is 4 nap alatt de 1 hét alatt csak le kell mennie.

Háááát....NEM! Szóval aki ezt elhiszi, ne higgye!

Nem tudom igazából milyen hatása van, mert nem vettem észre semmi különöset, talán annyit hogy az emésztésem kicsit jobb lett....de csak kicsit.

Nekem ez a 7.napom és -2 kg-nál járok, viszont ezt nem a wakamenak köszönhetem, hanem annak, hogy kőkeményen diétázok, regeteg zöldséget, gyümölcsöt és fehérjét eszem és elkezdtem intenzíven edzeni ugyanis fitness edzőnek készülök.

Azt hiszem ez volt életem utolsó ilyen rendelése. Nem szabad bedőlni az ilyeneknek. Ami nálam mindig is bevált a reggelizés, light ebéd és még lightabb vacsora és mellette úszás, futás, aerobic vagy konditerem....csak ezt tudom nektek is javasolni...és még a közérzetem is ezerszer jobb. Amikor belenézek a tükörbe és látom magam az aerobic órán mozogni, izzadni, sokkal jobb érzés így súlyt leadni, hogy tudom magamnak köszönhetem, az én sikerem és nem valami drága vacaknak, ami egyébként semmire nem való...max vízhajtó amit 2 hét múlva úgyis vissza szedsz.

156. f979700a86 (válaszként erre: 154. - Saugvinon)
2010. febr. 27. 20:51
Nekem 2 éve van jiaogulanom.Nagyon finom a levele,és a belőle készült tea is.Viszont fogyasztó hatásáról még nem hallottam.Vérnyomás,koleszterincsökkentés,vércukor csökkentés.immunerősítő,az anyagcserét jótékonyan befolyásolja.Súlycsökkenést nem tapasztaltam.
155. Rosszkislány (válaszként erre: 154. - Saugvinon)
2010. febr. 27. 20:17

no para,

csak hasznaljon es ne legzen mellekhatasa.

hajra>

154. Saugvinon (válaszként erre: 153. - Benercsi)
2010. febr. 27. 13:04
Na ezzel pont így vagyok én is. Szedem amíg van, próbálok kevesebbet enni, aztán meglátom. De nálam nem is a sok evés a baj, inkább, hogy a munkám napi 10 órára a számítógép elé köt, semmit nem mozgok, ráadásul naponta csak egyszer, este eszem, akkor persze valószínű egyszerre túl sokat. Érdekes, hogy az édességet nem szeretem és nassonli sem szoktam. Egész egy évvel ezelőttig elvoltam a kilóimmal, hol több voltam, hol kevesebb. De egy évvel ezelőtt 30 kg-ot híztam és ez nem megy le. Gondolom a korom és a nem túl vidám lelkiállapotom is hozzájárult ehhez a mostani állapothoz. Hallottam egy jiaogulan nevű "csodanövényről" is, állítólag azt itthon lehet termeszteni és csak úgy nyersen is lehet enni. Arról is azt írják, hogy remek fogyasztó hatása van. Már azt is megrendeltem, csak a hideg miatt még nem küldték. Remélem az is segít majd valamit, szörnyű 30 kg túlsúlyt cipelni naponta, és ennek a legtöbbjét egy hatalmas has formájában "tolom" magam előtt. A nadrágok meg a hasam alág "gurulnak" le, őszintén szólva már régen elvesztettem minden nőiességi érzésem. Hát ezért "dőltem" be ennek Wakame-nek is.
2010. febr. 27. 12:17

sziasztok!!!

Sajna tegnap annyi időm sem volt hogy egyek , a cseppeket meg be sem vettem már. de egyébként ami lement az lement, bár még csak 1.3 kg de most kezdtem.

Én is úgy gondoltam ha hétfőig lefogyok legalább 4-5 kg-t akkor nem küldöm vissza, de most hogy olvasom hogy nem lehet, nem biztos hogy megpróbálom...

Szóval szedem amíg van, azt majd csak lesz valami............

2010. febr. 27. 11:10
Sziasztok! Én a "balek" részleg vagyok, elméletileg van józan eszem, de nagyon rámtört a fogyni vágyás, így megrendeltem a Wakame cseppeket és hozzá a Quick Loweight kapszulákat is. Persze a legdagadtabbaknak való csomagot, mert 30 kg-ot szerenék fogyni. Mostmár mind1, azzal a megrendeléskor is tisztában voltam, hogy visszaküldeni nem fogom tudni. Két napja szedem, de fogalmam sincs, hogy fogytam-e, vagy fogyni fogok-e, mert már vagy fél éve nem mertem mérlegre állni. Igazából abban reménykedem, hogy a nadrágom nem fog annyira szorítani. Nos, én magamról tudom, hogy nem vagyok beépített ember, majd pár nap múlva ismét jelentkezem, hogy mire jutottam. Azért én még mindig bízom benne, hogy jó hírekkel szolgálhatok!
151. tikati
2010. febr. 27. 10:23

Sziasztok! Úgy néz ki a nagy kérdés megoldódott, javaslom gyertek a Facebookra a Hoxa.hu csoportba,így továbbra is kapcsolatban maradunk. Meghívtak én is most csatlakoztam, aki már ott van, vagy aki jön az írjon és elküldöm neki a nevemet.

Egyébként tegnap én is megkaptam a cseresznyés emailt is. Sosem lehet tudni, hátha valamelyikünknek be jön valami csodafogyás, vagy éppen összefogunk és közösen "megcsináljuk", csapatban könnyebb mint egyedül!

150. trixym
2010. febr. 26. 11:10

Sziasztok!

Próbáltam hívni a céget, de egyik szám sem kapcsolható, a 70-es mobilszám meg kicseng de nem veszik fel. Van valaki aki tudott velük beszélni?Emailt írtam nekik, arra egy myvip.com-os címről írt egy Bodri Karolina nevű csaj, de nem a kérdésekre válaszolt hanem egy másik termékükről a reklámot küldte el.

2010. febr. 26. 10:06
Akkor nem kell feláldoznom magam és rendelnem...köszi timcsus....így nekem is megmarad a pénzem és marad az önsanyargatás és a torna :)
148. hurkakolbász (válaszként erre: 147. - Timcsus)
2010. febr. 25. 23:51
Na végre! Ezt vártam. Valaki olyan mondja, hogy szar aki tényleg megvette és kipróbálta. Köszönöm!!! :D Azért úgy gondolom,hogy itt eddig is mindenki sejtette, hogy egy rakás sz*r, de mindenki reménykedett és várta a tesztelőket. Azért kár, hogy megint nem váltották meg a világot egy fogyasztó csodaszerrel, de örülök, hogy már nem motoszkál a fejemben, hogy "de mi van, ha mégis..."
147. timcsus (válaszként erre: 145. - Benercsi)
2010. febr. 25. 23:10
NE VEGYETEK!!!!!! megrendeltem, nem jó! semmit!!! de semmit nem fogy tőle az ember, az van ráírva, hogy táplálékkiegészítő szénhidrátszegény diétához, tehát dehogy ehetsz amennyit akarsz,és a pénzed nem adják vissza, a cím amire az üres flakont visszaküldheted ha nem vagy elégedett és visszafizetik a garanciát, egy postafiók cím, nem lehet csomagot küldeni rá, ráadásul e-mailre nem válaszolnak!! kérek mindenkit, hogy ne rendeljen a helathy living termékekből, becsapás az egész, fel kellene jelenteni az egész bandát, én ma visszaállatm a tornára és odafigyelek mennyit eszem.. ez a megoldás mindig is ez volt és nagyon dühös vagyok magamra amiért bedőltem.. ne tegyétek..
146. tikati (válaszként erre: 145. - Benercsi)
2010. febr. 25. 22:02
Szia! De jó, nagyon várom a fejleményeket, kérlek Te ne tűnj el!
2010. febr. 25. 21:45

Sziasztok!

Én is megrendeltem ezt a "csodaszert", megmondom őszintén nem nagyon bíztam már benne,mert sokmindent kipróbáltam már, de eddig csak híztam.Kedden kezdtem el, és már az első nap 40dkg lement.Ma újra mérlegre álltam ás már -1.3kg az eredmény.

Nem vízhajtó ez biztos,és igaz hogy szar az íze, de valamit valamiért.nagyon kíváncsi vagyok hogy megy tovább......

144. FormulaGirl (válaszként erre: 84. - L.Niki)
2010. febr. 25. 17:36

Szia!


Írj légyszi, hogy haladsz ? :)

143. f979700a86 (válaszként erre: 139. - WiccaGirl)
2010. febr. 25. 16:15
Na,én is megkaptam a cseresznyés emailt.
2010. febr. 25. 15:30
Pff... Ez egy vicc. :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook