Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Japán Wakame fórum

Japán Wakame (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. szept. 6. 20:12

Szia!

Én voltam aki megrendelte azt a kapszulát 6000.- ért,de semmit sem ért legalábbis nekem!De ha nagyon szeretnéd akkor megadom a hölgy elérhetőségét,de még használati útmútatót se kaptam a kapszulához,így hát nem is nagyon mertem túl sokáig szedni mert az igazat megvalva azt se tudom hogy miből tevődött össze a kapszulában lévő dolgok!!

Amit én is csak tanácsolni tudok mindenkinek hogy lehetőség szerint mozogjon és sportoljon aki fogyni szeretne,mert csak az lesz tartós!És csodát sehonnan ne várjunk....sajna!Még nem találták fel azt a bogyót amitől 2 hét alatt akár 5-8 kg -tól is megszabadulhatunk.....

2010. szept. 6. 14:44
Ha javasolhatom inkább a P57 Hoodia Diet Pill kapszulát próbáljátok ki,ez legalább tényleg hat is és itthon kapható és lenyomozható cég/nem kukutyim órszágban van a székhelye ahonnan küldik.
349. zunika
2010. szept. 6. 10:42

Sziasztok!

Én is elolvastam ezt a csodaszeres weblapot, és hát bennem is vegyes érzelmeket keltett...Jó lenne, ha igaz lenne, de nem bizti, hogy így van, ahogy leírják, stb.....

Aztán elolvastam ezt a topicot.

Ahogy nézem, jó pár embernek bejött. Valakinek teljesen, valakinek csak segített a fogyásban, és amit örömmel olvastam, hogy akinek nem jött be, sikerült visszakapnia a pénzét.

Volt olyan, akinek nem vált be, és nem adták vissza a pénzt?

Írtatok 200 db-os kapszulákról is, 6000 Ft-ért. Továbbra is bevált? Mennyit fogytatok tőle? és ami fontos lenne, hogy hol lehet ehhez hozzájutni?

Köszi: SZilvi

348. guzmi (válaszként erre: 340. - Pintyőke72)
2010. szept. 2. 22:09

Szia! De ugye nem mondod, hogy ki is fizetted?????

Nekem is küldözgetik a felszólítást, de elküldtem Őket a francba. Már eljárás folyik ellenük. Csaló banda!!!

2010. aug. 30. 08:56

Sziasztok,

Tegnap rendeltem egy adag Wakeme-t, de utána olvastam, és a mai napon le is mondtam. Sajnos nem vette fel senki a telefont, és a megadott mail címről azonnal visszajött a levél.

Ezúton ajánlom mindenkinek, hogy az ilyen levelekbe írják be, hogy törlik a rendelést és semmilyen további költséget nem áll módjukban kifizetni, továbbá a rendelésben megadott adatokat azonnali hatállyal töröltessék.

Jómagam azért is írok a fórumra, hogy a termékről és az azt forgalmazó cégről mindenkit lebeszéljek és biztosítsam magam a jövőre nézve, hogy a rendelést valóban töröltem. Nem mintha bármi is történne ezzel, de jogászként azt mondom, hogy az ilyen apróságok - amennyiben valaki perrel fenyegetőzne - igen jó bizonyító erővel bírnak.

További szép napot mindenkinek!

Zsuzsi

346. Vörösdémon80 (válaszként erre: 345. - Klilo.)
2010. aug. 28. 11:36

Sziasztok!

Én is nagy "fogyókúrázó" vagyok,már mindent csodabogyót kipróbáltam,de arra figyeltem,hogy csak természetes összetevők legyenek benne (zöld tea,jáva tea stb.)Most egy fittness cég zsírégető bogyóját szedem és nagyon jó a hatása,mellette persze odafigyelek az ételekre is amit eszem (rizs,joghurt,müzli,virsli,nem zsíros ételek)és tornázok is itthon 1 órát és ha több időm van elmegyek az edzőterembe is.Így már leadtam 5kg-ot 2 hónap alatt.Kilóra nem sok,de a testem látványosan alakul át.Sajnos mozogni is kell a zsírégetéshez,bár tudom,hogy ezt az időt nehéz kiszorítani a mai munkaidők mellett (én is napi 12 órát dolgozom),de higyjétek el megéri és a fogyás beindul,mellesleg a lelketeknek is jót tesz! Sok sikert kívánok minden fogynivágyónak!!

345. klilo. (válaszként erre: 344. - Feline)
2010. aug. 28. 11:11

Kedves Mindenki!


Én már elég sok "csodaszert" kipróbáltam hogy fogyni tudjak de azonkívül hogy saját magamat mérgeztem velük semmit sem használtak!

Az egyetlen megoldás arra hogy fogyni tudjatok és ne hízzatok vissza az a teljes életmódváltás! Ami nem csak pár hónapra szól hanem tényleg egy egész életre!

Ez a rendszeres mozgást és a helyes táplálkozást jelenti!

Én heti 1 kg fogytam csupán azzal hogy csak bio ételeket fogyasztok és reggel délben és este eszem persze kisebb adagokat mint korábban de annyit hogy ne maradjak éhes!

Ha nem fogyasztotok olyan ételeket amelyek tele vannak mesterséges adalékanyagokkal akkor egyrészt egészségesek lesztek másrészt mivel a méreganyagok nem kerülnek a szervezetetekbe fogyni is fogtok!

Nem szabd kevés idő alatt sokat fogyni mivel az úgyis visszajön ha visszaálltok a "normális" étkezésre, és még az egészségeteknek sem tesz jót! És az e lényeg hogy egészségesek legyünk nem az hogy csontsoványak!


Tehát a lényeg hogy életmódváltásra van szükség nem pedig csodaszerekre!


Figyeljetek az egészségetekre, arra hogy mit esztek, isztok és fogyni fogtok!

344. Feline
2010. aug. 8. 14:20

Sziasztok:)


Én csak ma regeltem be, és végigolvastam az elsőtől az utolsóig a hozzászólásokat...


Hát ezt a sz*rt tuti nem rendelem meg, pedig nem lett volna rosszzzz.


Azért jó volt látni, hogy valakinél hatott, de amilyen "mázlista" vagyok tuti nem használna vagy nálam lenne a gyomorfájás.


Köszönöm a sok infót.

Szép napot:)

2010. aug. 7. 15:30

Na figyú csajok! Figyelem egy ideje hogyan külditek itt egymást a fórumon (tiszt.kiv.), ráadásul olyan diétákkal dicsekedtek amikből már megjöttem, és megsúgom roppant veszélyes az egészségetekre nézve. Másrészt kicsit viccesnek is tartom, hogy egy marha csodaszer miatt néztem meg a fórumot ( amit köszi mert nem dobtam ki pénzt az ablakon), és pont ezen az oldalon találtam meg a megoldást ahhoz, hogy a lehető legjobban érezem magam a testemben. Rengeteg erőt ad a kitartáshoz az, hogy tudatosan formálhatom magam. Szóval igaz, hogy még kezdő szinten vagyok belemélyülve, de már sokkal jobban érzem magam és értelmesebbnek is tartom ezt a módszerét a fogyásnak.

Higgyétek el gyilkosak a kínzókúrák, meg fogtok betegedni.Én csak jót akarok.

Ja és ha valakinek kivetnivalója van abban, hogy ma regisztráltam, hát sajnálom, de annak megsúgom , hogy a fórumot és az oldalt úgy is lehet követni, hogy nem reg.-elt az ember lánya. Ha kíváncsiak vagytok én miben látom az eredményt akkor, kicsit néztek körül az oldalon ahelyett, hogy egymást nyírjátok. Rengeteg hasznos tanácsot találhattok céljaitok eléréséhez, de mindenekelőtt figyelmetekbe ajánlom azt a sárga rucis modell csajt, aki egy roppant informatív könyvet reklámozz a fogyás titkáról, iratkozzatok fel és olvassátok el. Kíváncsi vagyok a véleményekre, engem meggyőzött. Én a "diétás sikersztorik" címszó oldalán taliztam a csajszival :D (Egyébként erről a könyvről áradoztam)

342. Megi40
2010. aug. 2. 13:36
Ez a szer nem hat semmit!ne dőljetek be neki.
341. Kerzsi69 (válaszként erre: 340. - Kerzsi69)
2010. júl. 27. 14:25
Elolvastam amit eddig írtatok.Már nem is érdekel!bocsika
2010. júl. 27. 14:16
Hallott már valaki erről?Esetleg használta?Tapasztalat kellene!:-)
339. k.tünde78 (válaszként erre: 338. - AnnaésÁdám)
2010. júl. 22. 21:01

Szia Kedves névrokon!


Soraid olvasván kiderült minden rosszat ami csak létezik a fogyókúra "iparban" kipróbáltál.Örömmel látom,hogy tanultál a hibáidból és a keserű tapasztalatod a saját javadra fordítod.Nem hiába mondják,hogy mindenki saját kárán és tapasztalatából tanul.Nagyon kellett neked ez a két gyönyörűség az életedbe,mert nekik köszönheted,hogy újra józan fejjel tudsz gondolkodni.

Engem is annak idején a saját lányom léte húzott ki a gödörből(súlyos depresszió),nagyon igaz,hogy egy anya a gyermekéért mindenre képes,még a csillagot is lehozza érte.


Szeretnék Gratulálni neked,amiért helyes útra tértél és az egészséges életmódot választottad,illetve azért is mert felmerted vállalni a történeted mások előtt is,hogy mindenki okulhasson belőle.

Csak így tovább,nagyon ügyes vagy!!!!!!!!!!!

2010. júl. 22. 19:04

Sziasztok!


Hű, az előzményeket olvasva, igazán harcias amazonok vannak itt fenn... :) De látom, h. azért mindenki ráérez a hibájára. Ez szép, gratulálok hozzá. Én 31 leszek októberben, s amit ki lehetett próbálni a fogyókúrázásban, én mindent kipróbáltam, s nem túlzok.

Nos, a történetem, amit főként azért írok le, h. mások ne essenek ezekbe a hibákba:

Tini koromban duci voltam (most meg kövér :)) ) s ezért elkezdtem diétázni. Egyre drasztikusabban. Először 82 kilóról (168cm vagyok) lefogytam 75-re, s annyira tetszett, h. a többi csaj dícsérget a suliban, meg a fiúk megnéznek, h. nem tudtam abbahagyni. Először jött a torna, ami valóban látványos és hatásos volt. Ez volt a Callanetics és mellette a nullkalória. Ezzel fogytam le az első 7 kilómat. A suli után elkezdtem dolgozni, s nem volt időm sem egészségesen enni, sem tornázni. Ezután kezdtem a lejtőn süllyedni. Elkezdtem hízni, már 92 kilót nyomtam, tehát már majdnem parkolójegyet kellett vennem, ha megálltam valahol (a méreteim miatt :D ). Megint jött a diéta, torna, de most valahogy nem akart igazán beválni. Elkezdtem szedni a zöldtea kapszulákat, amitől olyan irtózatos hasmenésem volt, h. inkább nem is ettem ételt, csak a kapszulát s folyadékot ittam s emellett heti 6 napot töltöttem konditeremben (napi 2-3 órát). Annyira belelendültem, h. a 92 kilómról fél év alatt 58-ra fogytam. Időközben a hőn szeretett kapszulámat "hánytatásra" cseréltem.

A bőröm összeszottyadt, szürke, fakó lett, a képem pedig olyan beesett volt,h. úgy néztem ki, mint egy min. háromnapos hulla. Ezután persze orvoshoz citáltak, megelőzve a bajt. Először belgyógyászhoz, aki alapos kivizsgálás után megállapította, h. nekem az agyammal van baj, s elküldött egy pszichiáterhez. :D Néhány alkalommal megjelentem, jópofiztunk, beszélgettünk, s kaptam finom hangulatjavítót, meg depresszió elleni enyhe vmit. Na, ez olyan ütős volt, h. állandóan bőgtem.... :)) , hisztis voltam tőle, úgyhogy abbahagytam. A sok diéta miatt a menstruációs ciklusom teljesen bekattant. Ekkor még csak 22 éves voltam. Nem sokkal később várandós lettem Anna lányommal, aki jelenleg 7 éves. S mondhatom, boldog voltam, h. van nekem, noha a terhességem alatt 26 kiló jött rám. Ami nem is csoda, faltam az édességet. Annyira kívántam, h. szinte azon éltem. Sokat segített, h. anya lehetek, s könnyebben elfogadtam magam. A picimet 10 hónapos koráig szoptattam, s a pluszomra még jött 30 kiló. Na már szépen festettem. Majdnem megütöttem a 120-at. S hiába próbáltam én ki bármit a fránya kilók nem mentek le. Jártam konditerembe, kipróbáltam a fóliás fogyasztást, krémeket, tapaszokat, OxiTarm-ot, de semmi.

Maradtam gombóc. Aztán 2009. nyarán az öcsém esküvőjére készülődtünk, s nehogy már gurulva menjek, elkezdtem diétázni. Első 3 napban folyadék s mellette semmi. Majd köv. 3 napban gyümölcs, s folyadék (kizárólag ásványvíz s csapvíz), majd joghurt következett. Napi mindössze 6 joghurtot ettem, s folyadékot ittam, kb. 4 litert. 3 hét alatt majdnem 15 kilót fogytam.

Na, már kezdtem emberi formát ölteni magamra a már csak 92 kilómmal, mikor tavaly szeptemberben kiderült, h. megint babám lesz. :) A terhességem alatt nagyon odafigyeltem, h. mit és mennyit eszek. Mindössze 5 kg-ot híztam (de jó lett volna az elsőnél... :( ). Idén május 21-én életet adtam gyönyörű kisfiamnak, a 3000 gramos Ádámnak. Jelentem azóta is szoptatok, az étkezésre nagyon odafigyelek, s a mozgást is szép fokozatosan kezdem visszavezetni a napirendembe. (napi fél óra bicaj már ment a héten) :D Semmiféle tablettát, tapaszt, meg csodaszereket nem tömök magamba, mert már van kiért élnem. Van két babám, akiket fel akarok nevelni. A szuper hánytatós diétámat sem szándékozom visszavezetni. Majd szép lassan,diétával s tornával lemegy, ami lemegy. Kiegyensúlyozott s vidám vagyok, imádok enni (de már tartok mértéket), az édességgel csínján bánok, tejet, joghurtot s tejféléket eszem a leggyakrabban. Hát, röviden ennyi. Tettem fel képet, h. akit érdekel nézze meg.

Mindenkitől várom a tapasztalatot, h. neki mi vált be s mi nem. Egyben azonban biztos vagyok: nincs olyan, h. szenvedés nélküli fogyás. A szép testet sem adják ingyen. Meg kell érte dolgozni.

Köszönöm, h. elolvastátok a tapasztalataimat.

Üdvözlettel: Tünde

337. k.tünde78 (válaszként erre: 336. - Duciviki)
2010. júl. 22. 16:15

Most mennyi is vagy?Nem túl kevés az-az 50 kg,(bár a magasságod nem tudom mennyi).Van egy jó hírem szoptatás alatt Én sem tudtam semmi féle módszerrel fogyni,peddig hidd el mindent bevetettem ami szoptatás alatt megengedhető.Szerintem ez a tudatalattival függ össze,az agyunk tudja,hogy a babánkat táplálni kell és nem lehet átvágni semmien praktikával-trükkel(Én 2 évig szoptattam a kisebb lányom).

Nagyon kiváncsi vagyok hogy alakul majd a barátnődnél a helyzet.


(Olyan érdekesen írják:egyszer:::Bármennyit ehetsz,akkor is fogysz!,másik mondatban meg:::::diétás étkezés mellett fogysz !

Már ez nagyon ellentmondásos dolog.

És ne is beszéljünk arról,hogy egyszer kapszulát árul máskor meg cseppet.)


Ha sikeresen és tartósan akarsz fogyni,akkor nem jó politika,hogy nem eszel.5x kellene enned keveset és egészségeset,fehérjében rostban dús ételeket.Igaz lassabban fogynál ,de az eredmény tartós lenne és nem ugrana vissza semmi.

2010. júl. 22. 13:28
Okés, ne vitázzunk, mert erre megy el a sok engeriánk és nem marad semmi a családra meg amire kell... Hát az a baj, hogy én nem is eszem, de nem is kívánok édességet. A barátnőm megrendelte, ő az első üveg alatt, ami 2 hétig tartott nála, fogyott 4 kilót, azóta semmi.( 1 hete ) Úgyhogy nem mindenkinél jön be. Bár van még neki 3 egész üvege. A kalóriaszámlálás nekem eddig azért nem vált be mert szoptattam és tejadó anya is voltam egyben, amíg kicsi volt a legkisebb. Reggelizni nem szoktam, az ebéd is elég gyatra. A vacsi ami nem kéne az vagy rendesen laktató ( ha a családdal eszem ) vagy esetleg az 500gr-os kefír vagy natur joghurt. Ezért nem is értettük, miért nem mennek le a kilók. Alig vittem be szénhidrátot. Na mindegy. Lényeg, hogy 50 kg szeretnék lenni így vagy úgy!!!
335. baby965
2010. júl. 21. 09:40
Itt nem is lehet wakaméról olvasni,csak egymás sértegetéséről! Hát köszi, ennyit erről a fórumról.
334. hurkakolbász (válaszként erre: 333. - Duciviki)
2010. júl. 16. 16:47

Szia!

Na. Igen, én voltam aki először írta, hogy szánalmas, de azt nem rád értettem, mint ahogy azt az előző hozzászólásomban írtam is. Azt hittem, hogy a forgalmazó cég regisztrált be megint egy kamu névvel. Ezért bocsánatot is kértem. Ami igazából felbosszantott az az volt amiket utána írtál. Pl, hogy takarodjak innen. Mind1, innentől kezdve ez az egész nem számít. Mivel kiderült, hogy igazi vagy és tényleg ilyen sokat fogytál biztos sértő volt amit írtam, de tényleg azt hittem, hogy wakamésok... Egyébként én kalória számlálással fogytam. Elég kemény, de meg lehet csinálni. Napi 800-1000kalória között ettem, ésami belefért mindent. Szóval ettem fagyit is, meg csokit is, csak az volt a lényeg, hogy beleférjen a napi 1000-be. Igaz, miután megettem egy tábla csokit utána már szinte alig ehettem valamit a nap folyamán, mert megettem a napi kalóriamennyiségem felét. :D Egyébként az lenne az igazi, ha kalóriát is számolnék és amit eszek az egészséges lenne, de azt nem bírtam. Mostanában édesség helyett zabkását eszem édesítővel. 30gramm zabpehely, 1dl tej, 1dl víz, egy kis édesítő, kis fahéj. Esetleg mellé valami gyümölcs. Nincs 200 kalória... Nekem még ízlik is. Bár aki eddig meglátta mit eszek azt mondta undorító. :D

2010. júl. 16. 15:29

Szia hurkakolbász!

Te kezdtél el sértegetni engem a nevemmel és a szánásoddal a regelésemért. Mondtam azért regeltem és szóltam hozzá azonnal, mert nekem bejött. Amúgy ha visszaolvasod, én munkámból adódóan kicsit finomabban fogalmaztam mint ahogy Te leírtad. Nem hiszem, hogy ezek után kedvesebbnek kellett volna lennem. De ezért bocs, ha megbántottalak. Nézd, a gyes mellett heti 3 napot dolgozom egy bank behajtási osztályán és melette 3 gyereket nevelek. Mozgásra nem volt időm, a diéta nem segített. Az első lányom születése után 48 kilóról 90-re híztam 4 hónap alatt. Aztán ezt végig tartottam. Persze, hogy örülök, hogy most sikerül visszafogyni 60 kilóra. 12-őt a wakame segítségével, a többit még a gyerekek között keserves diétával, mozgással... Persze, hogy vissza szeretném nyerni az eredeti súlyomat úgyhogy az is érdekelne, hogy neked milyen diátával sikerült.

332. cuccor 2 (válaszként erre: 331. - Hurkakolbász)
2010. júl. 14. 00:40
Szintén Neked is igazad van!Okos enged.....
331. hurkakolbász (válaszként erre: 330. - Cuccor 2)
2010. júl. 13. 22:48
Teljesen igazad van. A helyzet az, hogy azt hittem, hogy a szokásos kamureg, kiderült, hogy nem az volt, ezért bocsánatot is kértem, viszont az a hangnem amit megengedett magának velünk szemben az tűrhetetlen volt. "Takarodj innen" , "szerencsétlen" meg társai... Ezt nem tudom tolerálni, sajnálom... Viszont azt hiszem elmondtam erről a véleményem, elég hosszan kifejtettem, hogy mit gondolok erről a magatartásról, szóval többet ezzel nem foglalkozom. Nem áll szándékomban balhézni. Ennyi.
2010. júl. 13. 12:39

Sziasztok! Lányok!

Látom megint zajlik itt az élet!

Én ugyan ebbe a hibába estem mint Ti sajna hogy összevesztem egy fórumozó lánnyal!Amit utánna mi is nagyon megbántunk!És bocsánatot kértünk egymástól!Szerintem ne veszekedjetek,mert hiába!Sajnos nem tudjuk meggyőzni a másikat a mi saját elveinkről!Én nem akarok beleszólni,nehogy félre értsétek!Csak rossz olvasni hogy ti is hogy megbántjátok a másikat!Én is rájöttem hogy ez csak egy fórum,és mindenki ugy fogy le ahogy akar,de inkább segítsünk egymásnak minthogy megbántsuk!

Én amugy szedtem a Wakame kapszulát ami szerintem semmit sem ért,de sikerült azt s pár kilót más úton leadnom!Nagyon kemény,de én a fehérje diétával fogytam le!Nagyon sok akarat eő kellett hozzá,de megyik fogyókúrához nem kell?

Na lányok hajrá tovább mindenkinek meg lessz előbb utóbb az eredménye csak KITARTÁS!!!

329. hurkakolbász (válaszként erre: 325. - Duciviki)
2010. júl. 10. 20:52
Szia! :D Először is, a nevem nem a táplálkozási szokásaimat tükrözi, ezt a nevet viccből használom, egyébként közrejátszott benne az is, hogy a nevet amit használni szoktam már lefoglalták... Másodszor:én már több hónapja itt vagyok, figyelem a fórumot, kommentelek, szóval légy szíves nekem ne mondj ilyeneket, hogy takarodjak el innen, mert szerintem ezt nem te fogod eldönteni. Szerencsétlennek sem mondanám magam... Egyébként kulturáltabban is kifejezhetted volna magad. Nem tudom mit képzelsz magadról. Szóval mint mondtam több hónapja itt vagyok, azért regeltem, mert meg szerettem volna rendelni én is. Szépen utána néztem, találtam egy cikket 2006-ból, semmi mást, ezért jöttem a fórumra. Itt sokan írtak akik megrendelték, a legtöbbnek nem vált be, ezért nem vettem meg. Lefogytam máshogy... Nem hurkával meg kolbásszal, ahogy arra céloztál. Lehet, hogy nincs 3 gyerekem, de nagyon jó munkám van és hidd el én sem érek rá mindenre... Mellesleg 3 éve 60 kiló voltam, most 44kg... Diétáztam... Télen visszaszedtem pár kilót, ezért érdekelt a wakame, de mivel nem győzött meg, inkább megint diétáztam. Sikerrel... Egyébként az itt lévő kedves fórumozóknak köszönhetem, hogy nem dobtam ki azt a sok pénzt az ablakon, mert megírták a tapasztalataikat. Többen voltak akik beregisztráltak kamuból és tudod látszott is rajtuk, hogy csak reklámozzák a saját terméküket. Itt is pont erre gondoltam, hogy ez lehet, de ezek szerint tévedtem.Ezért elnézést kérek. Ennek ellenére azért megjegyezném,ez a viselkedés amit produkálsz elég gáz... Szépen is elmondhattad volna... Minden esetre saját magadat járatod le ezzel a magaviselettel. Minden jót!
328. k.tünde78 (válaszként erre: 326. - Duciviki)
2010. júl. 10. 15:15

Kedves Duciviki!

A k.a vezeték nevem rövidítve,mielőtt bármi másra gondolnál.

Ezen a fórumon olyan lányok vannak akik nem ezőll 2-3 hónappal próbálták ki és csak azután jöttek ide tapasztalat cserére,hanem legfőképp olyanok akik először itt írtak,érdeklődtek,majd ilyen vagy olyan okból (legtöbbször csak bedölésből)megrendelték és minden élményüket(siker és kudarc)megosztották velünk.

Nyilván azért vagyunk itt mert kiváncsiak vagyunk,hogy kinek mi a véleménye és a tapasztalata.A fórum indító is azért nyitotta ezt a topicot mert nem akart tidatlanul fejest ugrani ebbe az egészbe,hisz komoly összegről van szó ,így az sem mindegy,hogy valós e a siker vagy csak kamu az egész.Volt itt olyan is akinek nem jött be és visszaküldte a terméket(legtöbben így jártak).És volt olyan is aki csak azért reggelt be,hogy az állítólagos sikerélményét megossza,természetesen van akinek használt,de azt végig élhettük vele napról-napra.

Nem gondolnám,hogy nagy a szám,hisz Én is fogyok csak más (általam biztosabbnak gondolt és tapasztalt)módszerrel.

Nézd el nekünk,hogy nem akarunk egy csomó pénzt kiadni olyan dologra ami vagy hat vagy nem.Biztos nagyon buták vagyunk ,hogy így gondolkodunk,de nem jó ,nekünk így jó.

A modorodat kicsit finomítsd,nem szabad ilyen nyíltan bántani ismeretlen embereket,mert ezért akár kitíltás is járhat a portálról.Ha már ilyen trágárul akarsz valakit kiosztani,ahogy itt tetted,akkor azt tedd priviben,vagy tarsd meg magadnak.

Nem szép dolog a durcásság.

Mellesleg ha már neked ennyit sikerült fogynod akkor igazán feltehetnél egy előtte -utána képet,hogy lássuk Te tényleg nem a levegőbe beszélsz.

És ha nem bánod ,Én nagyon megnézném a 3 gyerkőcöd is,nekem is van 2 lányom ,nagyon imádom a gyerekeket és igen másokéban is szeretek gyönyörködni(minden gyerek valóságos csoda számomra).

2010. júl. 9. 12:44
Ja, hurkás! azért regeltem, hogy hozzá tudjak szólni, hogy meg tudjam írni a véleményemet, a sikeremet és nem fogok eltűnni. De talán 3 gyerek mellett lehet, hogy kevesebb időm van, mint neked, aki a másik piszkálásával foglalkozik, ahelyett hogy meghúzná magát... És igen, duci VOLTAM. És ha nagyon kíváncsi vagy, körülnéztem előtte, ezért rendeltem meg, úgyhogy inkább tűnj el innen.
2010. júl. 9. 12:39
k (!?) tünde: te talán kipróbáltad? fogyni szeretnél vagy a szád nagy? vagy miért is vagy itt? mert rákerestél és érdekelt más véleménye....
2010. júl. 9. 12:38
Hurkakolbász! Én tapasztalatból beszélek te kis szerencsételen. A te neved legelább már tükrözi a táplálkozási szokásaidat. Lányok! nyugodtan ki lehet próbálni! Amúgy kipróbáltad vagy csak nagy a szád a fórumokon?
324. k.tünde78 (válaszként erre: 323. - Hurkakolbász)
2010. júl. 7. 15:41

Nekem is rögtön hasonló jutott az eszembe.

Furcsák az emberek nagyon,vagy talán mi vagyunk túl hitetlenek...?(Bár nem hinném hogy velünk van a gond)

323. hurkakolbász (válaszként erre: 322. - Duciviki)
2010. júl. 6. 23:34
Szánalmas... Tegnap regisztráltál, aztán hozzá is szóltál... Nem lepődnék meg, ha többet nem is tennéd... Könyörgöm ez a név... Na meg ha valaki megvesz egy ilyen cuccot, akkor előbb általában körülnéz és először még kipróbálás előtt regel egy fórumra, vagy közben. Nem akkor keresgél fórumokat mikor már 16 kilót fogyott és akkor közli, hogy ez van...
2010. júl. 5. 15:07

Sziasztok!

Közlöm mi ndenkivel, hogy nekem igenis bevállt a cucc. 18 kilót akartam fogyni, de csak 16 sikerült mindössze 2 hónap alatt. Nincs narancsbőr se lógós fenék, karok... Előszőr nagyon féltem, de ajánlom mindenkinek!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook