Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lettem szerető? fórum

Hogy lettem szerető? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
348. Altair (válaszként erre: 346. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 13. 22:57

Akkor megszavazom neked a háremet ;)

Én ezt azért nem tudnám megtenni, mert a férjemen érzelmi szinten nem tudnék osztozni, de egy nőn igen ;) :D

Na, meg elég nővel laktam együtt az egyetem alatt. Bár nem párkapcsolatban, de bőven elég volt. Ott mindent is láthattam.

2021. aug. 13. 22:55

A Kinsey skálára gondolsz?:-) Aki középen van, annak dupla esélye van megtalálni a párját:-))

Nekem a férfi-férfi kapcsolatban -külső szemlélőként- az “tetszett”, hogy nem volt túlgondolkodás a kapcsolat elején, hogy mikor “illik” lefeküdni egymással, meg ha én ezt csinálom, így viselkedek, akkor jaj, milyen képet festek magamról neki.Mondom ezt úgy, hogy az én egykori meleg szerelmemnek a kezdetektől hosszú, évekre szóló kapcsolatai voltak férfiakkal, nem egyéjszakás kalandok.

Az azonos nemű kapcsolatok testi részét mindig meg tudtam érteni,nekem magamnak is lehet vonzó egy női test (bár sosem volt semmilyen testi tapasztalatom a saját nememmel), de szerelmesnek lenni, együtt élni én csak férfival tudnék.

346. Mézes-Krémes (válaszként erre: 344. - Altair)
2021. aug. 13. 22:25
Érdekes. Én mindkét oldalra tudnék billenni simán. Sőt, akár arra is képes lennék, hogy egyszerre kettőt szeressek. Mármint egy nőt és egy férfit egy időben. 🤔
345. Mézes-Krémes (válaszként erre: 343. - Nem Szendi)
2021. aug. 13. 22:19

Tényleg? Érdekes, mert én pasiba nem találkoztam ilyennel, de ilyesmire panaszkodó pasikkal már többel. Nekem mondjuk konkrétan célom soha nem volt akkor, mikor így viselkedtem. Komolyan hittem, hogy a másik gondolkodjon, és régen rossz, ha nem jön rá mi a bajom. Aztán mikor tükröt kaptam, és magamra ismertem, akkor jöttem rá hogy ez gáz, és nem jó senkinek... Mert hogy az esetek többségében a másiknak tényleg fogalma sincs a kínomról, és néma gyereknek anyja sem érti a szavát. 😄 Ez nagy fejlődés volt a részemről, ugyanis előtte azon is meg tudtam sértődni, ha a másik nem tudja magától, hogy min vagyok megsértődve. 🤣 Szerencsére ennek már semmi nyoma.


Hát én nem éreztem gördülékenyebbnek. Inkább más volt könnyebb, más nehezebb. De nyilván ez borzasztóan függ attól is, hogy ki milyen alaptermészettel rendelkezik, mennyire fejlett személyiség, milyen életszakaszban vannak. Én szerintem nagyon sokat tanultam magamról akkoriban, összességében a javamra változtam.

344. Altair
2021. aug. 13. 22:18
Nekem egy ismerősöm, aki szintén mindkét oldalt próbálta, úgy volt vele, hogyha neki csak szex kell, akkor pasival jönne össze. Ha komoly kapcsolatot akar, akkor meg nővel. Ő jobban egyhullámhosszon van a nőkkel. De ízlések és pofonok. :)
2021. aug. 13. 21:53

Így gondoltam. :)


Amit a konfliktusok dinamikájáról írsz, az szerintem nem biztos, hogy csak nőkre jellemző, én már pasiban is láttam ilyet. Talán egy adott jellemrajzhoz tartozhat ez a viselkedés, vagy akár el is tanulható, ha másnál úgy látta, hogy működik, célt ér vele.


Összességében nézve mondhatjuk, hogy nő-nő felállásban is minden összefügg mindennel.


Egyébként érdekes, valahogy úgy képzeltem, hogy nővel gördülékenyebb lehet az együttélés a több hasonlóság miatt.

342. Mézes-Krémes (válaszként erre: 337. - Nem Szendi)
2021. aug. 13. 20:31

Tesiség egy az életvitel részére gondolsz? Írom mindkettőt.


Hmmmm. Együtt élni melyikkel jobb? Hmmm, nos ezt nehéz megválaszolni, hiszen nem minden férfival ugyan olyan az élet, ahogy minden nővel sem egyforma, gondolom én, hiszen minden ember más és más személyiség.

Ami viszont duuuurván szembetűnően más volt, negatív értelemben, az a konfliktusok dinamikája... 🤣 Pl.: Mi bajod? Semmi, néhány körön át, majd a gondolkozz el magadon, mert ha nem tudod, az már régen rossz, stb...


Nos rengetegszer volt olyan, hogy ezt így telibe kaptam, és téééényleg halvány lila gőzöm nem volt arról, hogy mi baja lehet, és min kéne gondolkodnom. 🤷‍♀️ 🤣 Pasik ilyet soha nem adnak elő, mert ha valami nem tetszik nekik, akkor egyszerűen megmondják telibe, az esetek 99%-ban.

Ez amúgy irtóra a hasznomra vált, ugyanis azóta egyszer nem vettem ezt a stílust elő, miután megtapasztaltam a bőrömön, hogy milyen rohadt idegesítő, és mennyire nem lehet tudni mi baja van a másiknak. 😀 Előtte egyébként ezt én is csináltam, de azóta soha többé! Egyszerűen megmondom, hogy mi bajom, első blikkre.

A pasik bizonyos tekintetben sokkal egyszerűbbek, de a szó jó értelmében. A nőkkel nehezebb konfliktust kezelni, sértődékenyebbek is, de nyilván mindig vannak kivételek.


Ami sokkal jobb volt, az az "udvarlás" része. Egy nő jobban tudja, minek örül egy másik. Jobban ajándékoz, jobban tud meglepni, romantikusabb, és jobban is ért a romantikához, ami valahogy olyan egészen varázsos tud lenni. 🙂 Pasival amúgy nem volt nekem soha olyan "rózsaszín", mint nővel. Ha érted, hogy mire gondolok.


A testiség része pedig... Hát ez olyan, mintha az édeset a sóssal hasonlítanád össze. Szerintem nem lehet. Egy nő puha, selymes, finom. Másképp jó az érintése, másképp jó hozzá érni. Másképpen is lehet szeretni, mert maga az érzés is más... Egy nő nem tudja azt megadni amit egy férfi, egy férfi nem tudja megadni azt amit egy nő tud. Nem jobb egyik a másiknál, csak más. Nekem, de én szerintem abszolút középen mozgok a skálán. 🙂 Aki nem, annak nyilván jobb egyik mint a másik, vagy éppen csak az egyik jöhet szóba.

341. Nem Szendi (válaszként erre: 340. - Morcika22)
2021. aug. 13. 19:18
Ééén??? :D
340. Morcika22 (válaszként erre: 338. - Nem Szendi)
2021. aug. 13. 18:08
Te milyen demokratikus lettél 😂😂
339. Nem Szendi (válaszként erre: 324. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 13. 17:39
:D
338. Nem Szendi (válaszként erre: 321. - Channa*)
2021. aug. 13. 17:38

Figyelj csak!


Ide írjam, vagy priviben?

337. Nem Szendi (válaszként erre: 313. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 13. 17:36

És melyik volt jobb? Komolyan kérdezem, nem szórakozom, mielőtt még rákérdeznél. :D


Biztos van előnye ennek is, meg annak is. :)

336. Scherlock (válaszként erre: 255. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 13. 15:45
Köszönöm Emese! 😍
335. New(l) (válaszként erre: 333. - Nancy Ann)
2021. aug. 13. 14:55
A giminkben szecskának hívtuk az elsősöket. :). De ez suli specifikus, nem országrészé.
334. Altair (válaszként erre: 333. - Nancy Ann)
2021. aug. 13. 14:45
Szabolcsban direkt fokozás van, a gimis veréb, az egyetemista meg gólya :)
333. Nancy Ann (válaszként erre: 332. - Altair)
2021. aug. 13. 14:44

Off topic szerető témában, de nálatok veréb a gólya? Mely része az országnak?

Nálunk a friss gimis, meg friss egyetemista az a gólya. Voltam gólyatáborban is:-)

332. Altair (válaszként erre: 324. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 13. 14:37
Én láttam már az enyémet abban :D persze friss, ropogós gimis korában készült képen csak, ahol a verébavató feladata ez volt a fiúknak XD
331. timycat
2021. aug. 13. 14:12

Na ezzel vigyázzatok! Már nem aktív koromban keresett meg egy ex-ügyfél, hogy bírságot kapott a kamerája miatt. Az történt, hogy az utcájukban megöltek egy nőt, a rendőrök elkérték a felvételt, meg is lett az elkövető.


Aztán egyszer csak jött az értesítés, hog a kamerát nem jogszerűen üzemeltetik. Történt ugyanis, hogy az emberöléses ügyben megtámadták a kamerafelvételt, hogy az jogszerűtlenül készült. És hát egyébként tényleg. Szerencsére mivel a társadalmi érdek (kézre keríteni egy gyilkost) nagyobb annál mint ami jogsérelmet a kamera azzal okoz hogy a közterületet figyel, így bizonyítékként felhasználható maradt, de a kamera tulajdonosát megbüntették.

330. Mézes-Krémes (válaszként erre: 326. - Nancy Ann)
2021. aug. 13. 12:50
Teljesen igazad van. Ott a pont!
2021. aug. 13. 12:37
✌✌
2021. aug. 13. 12:36
🤣🤣🤣🤣
2021. aug. 13. 11:58

Haha…

Az első pasim meleg volt,nekem coming outolt,aztán lefeküdtünk egymással.

Ha így nézzük,az én lelkem igazán feslett.

326. Nancy Ann (válaszként erre: 323. - Channa*)
2021. aug. 13. 11:55

Channa,ebből már nem tudsz jól kijönni.

Van olyan is a világon,hogy vita kultúra.

Illetve,nem kell meggyőzni a másikat az ember igazáról,nem az a cél,hogy egyik tábor “legyűrje” a másikat,hanem hogy belelássunk a másképp gondolkodók szempontjaiba, motivációiba.

Ajánlom,hogy gondolkodj kicsit ezekről.Ovis kor felett praktikus elsajátítani ezt a szemléletet.

325. syria (válaszként erre: 271. - Timycat)
2021. aug. 13. 10:28
Na igen, elég tudathasadásos, idióta a szabályozás: mintha a csibészeket védenék. Elvileg nem láthatná a kameránk a közterületet; a rendőrök mégis boldogan vittek el felvételeket eddig 3 alkalommal is betörések felderítéséhez. Mi magunk pedig a kamera segítségével állapítottuk meg, hogy ki hordja zsákszámra mások rendezett portája elé a szemetjét.
324. Mézes-Krémes (válaszként erre: 321. - Channa*)
2021. aug. 13. 08:13

Úúúúúrrristeeeeen, te tényleg orvosi eset vagy bakker. :DDDDDD


Ki beszélt már itt a megcsalásról? Senki! :D Mondjuk lehet, hogy egy percig sem bánnám, ha Szendi vigasztalgatna engem, erre még nem gondoltál? ;)


Elképzeltem a férjemet a női szerkóban, megpróbáltam érezni a dolgot. Érdekes lenne, mert túl szőrös hozzá a teste. Mondjuk a szoknyája alá még úgy is benéznék szerintem! :D

323. Channa* (válaszként erre: 319. - Nancy Ann)
2021. aug. 13. 08:10

Vajon te azért lettél szerető, mert vágysz arra, hogy megalázzanak?


Elég rossz családi háttérrel rendelkezhetsz, ha nem ismersz olyan házasságot, ahol egyik fél sincs elnyomva.

322. Lenolaj8 (válaszként erre: 321. - Channa*)
2021. aug. 13. 08:08
Azt hiszem, itt Rajtad kívül már mindenki régen befejezte.
321. Channa* (válaszként erre: 320. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 13. 08:06

Ha nem akartok belemenni, akkor tán be kellene fejezni.


És csak, hogy élrezd a viccet, amit Szendi tolt ide:


Még az is lehet, hogy Mézes-krémes férje holnaptól harisnyanadrágban meg magassarkúban fog villantani otthon. Hát ez csak úgy hirtelen beugrott. De majd megvigasztaljuk. Mézes-krémest :))


Tök vicces, ahogy az ismeretlen férjedre ráhúzzák, hogy transzfesztita. Most, hogy kicseréltem a neveket, én is hatalmasakat nevetek a férjeden, ahogy billeg a harisnyájába és a magas sarkú cipőjébe. Netán felvett hozzá szoknyát is:DDDDD És nem is értem, hogy miért vagy még vele, miért nem csalod meg?


És egy olyan akar így viccelődni, akinek élete egy rakás szerencsétlenség, hiszen kerülgetik egymást a férjével és valószínű, hogy mindketten szeretők? Persze, ha kellenek egyáltalán valakinek.


És akár viccelődhettünk volna azzal is, hogy Szendi miért kerüli a férjét:

Még az is lehet, hogy Nem Szendi férje holnaptól harisnyanadrágban meg magassarkúban fog villantani otthon. Hát ez csak úgy hirtelen beugrott. De majd megvigasztaljuk. Nem Szendit :))

És így számomra teljesen elfogadhatóvá vált a megcsalás is, bár ebben az esetben is inkább azt javaslom, hogy előbb megmondani, hogy nem kellesz már, utána elcuccolni és csak is ezután keresni egy független partnert.


Fecserésszetek inkább továbbra is arról, hogy milyen klassz szeretőnek lenni, és mekkora szüksége van erre mindenkinek és áldjuk a szeretőket, sőt! avassuk szentté őket, mert annyira cukik.

320. Mézes-Krémes (válaszként erre: 319. - Nancy Ann)
2021. aug. 13. 07:11

Én nem szeretnék személyeskedésbe átmenni, mert azzal csak a lovat adjuk alá. Nem tudom milyen lehet élőben, de semmi közöm hozzá, és igazából nem is érdekel. 🙂


A véleményem alapjaiban egyezik az övével, legalábbis itt ebben a témában biztosan de ezt mindenki tudja, aki olvasta. A stílustól viszont elhatátolódom. A legutolsó hsz meg már inkább megmosolyogtató volt és sajnálatra méltó, mert egy tökre jóhangulatú feszkómentes beszélgetésbe próbálta megint megcsinálni a balhét. 😀 Cakk tudnám, hogy ez miért jó? 🤔

319. Nancy Ann (válaszként erre: 316. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 13. 06:41

Ő azon emberek közé tartozik, akik az önbizalom magas tornyáról letekintve már nem látják, hol a határ,és addig adagolják a szellemesnek hitt mondandójukat, amíg a többi ember megcsömörlik tőle.

Lehet, hogy ez csak online működik?Nagyon kíváncsi lennék élőben is rá, hogy vajon ezt az iszonyat önteltséget úgy is hozza-e.

Valószínűleg otthon ő a kiskakas a szemétdombon valami papucs férj mellett, és azt hiszi, az a küldetése, hogy ossza az észt a világban.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook