Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lettem szerető? fórum

Hogy lettem szerető? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
378. Altair (válaszként erre: 373. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 15. 11:55
Pont ezért lennék kíváncsi az okfejtésére? Kifogásokkal méltatja, vagy nem látja tisztán a helyzetet, vagy stb. Mert pont olyan naivnak tűnik, ahogy írod.
377. Altair (válaszként erre: 375. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 15. 11:53
Tesómnak is onnan van a felesége. Külön viccey, hogy a csaj eljátszotta a full retardot első randin poénból, mert azelőtt mindig szívott az ilyenekkel... Na, hát hülye humorunk van, illik a családba 🤣🤣😜
376. Morcika22 (válaszként erre: 373. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 15. 11:51
Ezzel most egyet kell értsek, már amilyen lendülettel írta azt, amit
2021. aug. 15. 11:25

Ja, és abszolút nem ingerelsz, hidd el. Senki nem lesz rád irigy, mert amiben benne vagy, az lehet, hogy most fantasztikus a számodra, de kamatostul meg fogod fizetni az árát fájdalomban.


A tinder szuper hely, ne szidd. 😁 Onnan van a férjem, és több tinder házasságról is tudok.

374. Mézes-Krémes (válaszként erre: 371. - Nem Szendi)
2021. aug. 15. 11:19

Akkor összegezzük az eddigieket. Felnéz a pasira, aki édes, és őszinte, kontrollja is van, és tisztel mindenkit (szerinte). Jó vele beszélgetni. A szex csúcs, annyira, hogy ilyen csúcs még soha az életben nem volt. Mindezt úgy, hogy 3x volt vele. Nos, az baj, ha nem szereti a bonyodalmakat, mert az már most borítékolhatóan az.


Nem tudom hány éves a fi, de már annyira benne van az erdőben, hogy még azt sem veszi észre hogy benne van. Vagy nem akarja észrevenni. Jó ez a falas meg kontroll duma, de ahogy ír róla, már abból látszik hogy nem így van. 🙄

373. Mézes-Krémes (válaszként erre: 372. - Altair)
2021. aug. 15. 11:13

Hát tiszteletből nem cuccol be a fi mellé, hanem csak párszor egy héten aláfeszít. 😀

Szerintem itt még a nyíltan szeretőt tartók többsége is egyet tud érteni azzal, hogy a hosszú és jó házasság titkos receptje nem a heti 3xi félrekeffentés. Pláne ez nem egy jel arra, hogy mennyire szereti meg tiszteli a feleségét. 😀


Amúgy a fi nagyon naiv. Már abból ahogy itt áradozik látszik, hogy ebben a sztoriban hatalmas sebeket fog szerezni. A vak is látja kb.

372. Altair (válaszként erre: 364. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 14. 22:47
Kedves Fórumnyitó! Ha engem úgy tisztelne meg a férjem, hogy másra van szüksége plusz 30 évhez, akkor megköszönném, és nem kérném a pluszt. Meg tudnád magyarázni, kifejteni, hogy miben nyilvánul meg a tisztelet? Mert ha csak annyi, hogy azt mondja, szereti és vele marad, az nem tisztelet. Őszintén érdekelne, mert nem látom, melyik része ez az egésznek.
371. Nem Szendi (válaszként erre: 366. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 14. 22:41
Nem akarlak idegesíteni, de sokan vannak úgy vele az elején, hogy úgy gondolják tudják kontroll alatt tartani az eseményeket. Aztán egyszer csak elszabadul a pokol.
370. Nem Szendi (válaszként erre: 363. - Morcika22)
2021. aug. 14. 22:37
Eszem ágában sincs!
369. Nem Szendi (válaszként erre: 362. - Amaunet)
2021. aug. 14. 22:37
Hát annak számtalan oka lehet, hogy miért mennek, maradnak benne. De azt hiszem, hogy a legtöbb esetben nem kis volumenű bajokról lehet szó. Mondjuk apjuk elkaszinózza a lovettát, vagy esetleg későn meri bevallani magának az egyik fél, hogy narcisztikus bántalmazó kapcsolatban él, ő maga pedig Stockholm-szindrómás lesz. Szerintem akiknél azt látjuk, hogy baj van, de mégis maradnak, ott a színfalak mögött sokkal nagyobb gáz van, mint azt egy kívülálló sejteni véli.
368. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 368. - Borboleta)
2021. aug. 14. 22:20
Tinder?? Na az a hely ahova soha nem fogok belépni. Ő sincs fent.
2021. aug. 14. 22:08
De még hogy kicsit ingereljem itt a fórumozókat. Ezzel a pasival annyira de annyira jó a szex, hogy hihetetlen. Még sosem volt ilyen "kanos" példánnyal dolgom, de ez valami eszméletlen. Hát igen, valamit valamiért...A felesége nem szívesen lennék mert hozzám sem bírna hű lenni abban biztos vagyok.
366. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 365. - Morcika22)
2021. aug. 14. 21:45

Én elég komoly falakat húztam fel magam köré, nem lesz baj. Igazából, pont azért tudok felnézni erre az emberre mert tiszteli a családját és szereti a feleségét. Ha be akarna cuccolni hozzám, azonnal repülne.

Belé tudnék szeretni nagyon ha nem lennék észnél, de már nem vagyok naív és nem szeretem a bonyodalmakat. Ő is pont így van ezzel, de képes kontrollálni magát. Igazából ettől is édes, hogy tudjuk mindketten, hogy ez több mint nyers szexualitás, de tudjuk kontrollálni.

365. Morcika22 (válaszként erre: 364. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 14. 21:28

Kár, h nem jöttél előbb, az a "kis" vita talán nem lett volna 😂😂


A férfi részét még akár megértem, de azért te vigyázz magadra 🙏

2021. aug. 14. 21:20

Sziasztok! Jó sok hozzászólás érkezett, köszönöm! Kis vita is kialakult ahogy látom... Nyugi. Érzékeny témák ezek.

Gondoltam megírom mi van "velünk". A pasi nagyon pozitív nekem, full őszinte, mindent elárul magáról, hogy ő régen (a feleség előtt) is szerette az izgalmas szitukat és most ez egy ilyen, de nem azért csinálja mert el akarna válni, épp ellenkezőleg... Szeretné a további 30 évet is a feleségével tölteni de ha most ezt nem csinálhatja akkor az nem fog menni. Iszonyú jókat szeretkezünk (ezen a héten 3X, akárhol éjjel nappal tökmindegy), mindkettőnknek csúcs, de meghúzzuk a határokat. Egyensúly van egyelőre. Kötöttünk egy szövetséget ami mindkettőnknek jó. Ő nem akar válni, én meg nem akarok kapcsolatot. De persze nemcsak a dugás megy, elég jókat beszélgetünk, mindkettőnknek jó ez így. Persze nyilván hosszú távon ez nem oké, tudom...

363. Morcika22 (válaszként erre: 361. - Nem Szendi)
2021. aug. 14. 19:30

Igen, talán igen.

Csak ezt ne pont ezen a fórumon elemezzük 👅

362. Amaunet (válaszként erre: 357. - Nem Szendi)
2021. aug. 14. 19:21

Értem, persze mit akarsz mondani.

Azt nem értem miért mennek bele az emberek ezekbe a helyzetekbe? Miért nem jó a tiszta, őszinte kapcsolat?

361. Nem Szendi (válaszként erre: 360. - Morcika22)
2021. aug. 14. 18:01
Csak utalások voltak, de még soha nem beszéltünk (mert nem beszélünk róla), de le merném fogadni, hogy kettőnk múltjában van hasonlóság...
360. Morcika22 (válaszként erre: 357. - Nem Szendi)
2021. aug. 14. 17:39
Mennyire igazad van 🙏
359. Nem Szendi (válaszként erre: 356. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 14. 17:28
Szerintem ez abszolút normális.
358. Nem Szendi (válaszként erre: 353. - Nancy Ann)
2021. aug. 14. 17:24

Na most van, amivel nem értek egyet! :)


Ha csak félévente játszik a szex, azért nem érdemes kockáztatni, bajba sodorni magát egy nőnek.

357. Nem Szendi (válaszként erre: 350. - Amaunet)
2021. aug. 14. 17:18

Kiemelném az utolsó mondatod:


"Őszintén kéne élni az életet és megtisztelni a másikat is őszinteséggel - ha már annyira szeretjük, ugye."


Hát ezzel abszolút egyetértek. De sajnos még a mesékben is vannak csalók, hazugok.


Feltételezem, hogy amiket leírtál, az mind csak a házasság érzelmi vonalára vonatkozik. Az élet nem ilyen egyszerű, a megcsalás felé, azt megelőzően rengeteg hiba történhet egy házasságban, nem minden esetben az ember gyarlósága, az ösztön hatalma a ludas. Pontosan ez az, amit az ellentábor nem lát. Mivel a házasság egy gazdasági közösség is, ott is meg lehet csúszni, és azt is lehet titkolni a másik elől, vagy éppen a döntéseket illetően nem egyezni. Ha pedig mindez beleránt egy nem kívánt állapotba (mert mondjuk elképzelni sem tudtad volna, hogy veled ilyen történjen), ami testi és lelki kínokkal jár, az ki fogja ölni belőled a hitet és a bizalmat. A megcsalásnál sokkal nagyobb bűnök is léteznek, amik képesek szétverni egy család biztonságát. Na kb. itt kezdődik az a helyzet, amikor az (el)hallgatással a másikat megfosztják a szabadságától, a saját élete feletti döntési jogtól. Ezek után egy megcsalás kb. már csak lepkefing súlyú.


Nem tudom mennyire sikerült érthetően leírnom.

356. Mézes-Krémes (válaszként erre: 355. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 14. 12:17
Mármint az aktuálissal nem akartam, na. Nem volt rá kedvem többé. És nem is tettem meg.
355. Mézes-Krémes (válaszként erre: 353. - Nancy Ann)
2021. aug. 14. 12:15

Abban a szituban nem éltünk együtt. Én úgy éreztem, hogy röhögtek a hátam mögött. Mondjuk volt miért így éreznem, pláne hogy ismertem a csajt, és amikor együtt voltunk akkor jöttek össze kvázi tőlem pár méterre. Hagyjuk is, forog a gyomrom. Még közös programokat is szerveztek, ahova engem is terveztek vinni magukkal, hogy én fizessem ki a belépőt... Ezt onnan tudom, hogy olvastam azt, ahol ezt jól megbeszélték... Irtó idióta voltam, mindegy is.


Látod, én pl. nem vagyok elszámoltatva, de mindig tudja a férjem, hogy mikor érek haza a melóból. Ha nem időben, akkor előre mondani szoktam hogy mi dolgom van, vagy szólok neki, ha később megyek. És fordítva detto. Olyat nem tudok elképzelni, hogy 3 óra kérséssel érjek haza, nem szólok, és ne keressen hogy hol vagyok, minden oké-e. Ez nem elszámoltatás szerintem, hanem tök alap. Nem is tetszene ha nem érdekelné hol vagyok, vagy ne kérdezné meg, hogy hogy telt a napom. Úgyhogy hazudni kéne. Bár mi nagyon szabott időben és fixen dolgozunk, aki rugalmasan, meg több műszakban van, annak nyilván más a helyzete.

Testi szinten én sem tudnék maradni, az fix. Illetve rám jellemző az eltávolodás is. Amikor pl. majdnem belementem ilyesmibe (nem a férjem mellett), akkor a harmadik fél iránti konkrét vágyam is elég volt arra, hogy ne akarjak a meglevő mellett testi kapcsolatra lépni többé... Úgyhogy innen tudom, hogy nekem ez tuti nem működne, és nagyon hamar bukovári lenne. Egyszerűen én nem lennék képes rá.

354. syria (válaszként erre: 331. - Timycat)
2021. aug. 14. 11:09
Ezért írtam, hogy tudathasadásos, idióta a szabályozás. Szép kis ország, ahol megbüntetik azt, aki segíti a rendőség munkáját! Rengeteg, közterületet, tömegközlekedési eszközt figyelő kamera van; azok használata bizonyára jogszerű. Miért nem lehet magánszemélyek által telepített kamerákra is hasonló jogszabályt hozni?
353. Nancy Ann (válaszként erre: 352. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 14. 11:04

Nem ellenérvként,vagy a te hozzáállásodat bírálva írom,hogy nincs megcsalt fél háta mögötti kiröhögés.Már csak azért sem,mert nem beszélik ki,nem téma a másik ember társa.Tiszteletben tartják a másik családi életét,akármennyire is paradoxon ez.

Még hazudni sem kell,ha van az együttélőknek annyi szabadsága,hogy nem számoltatják el egymást minden percről.

És nem minden szeretői kapcsolat olyan,hogy hetente összejárnak szexelni.Lehet,hogy félévente kerül sor aktusra-de az ad annyit,ami fenntartja a dinamikát,ha közben mondjuk leveleket váltanak.

A férfiak meg nem fognak beleszeretni automatikusan a szeretőjükbe.

Nőknek keményebb dió,legalábbis én sosem tudtam csak testi szinten maradni.

352. Mézes-Krémes (válaszként erre: 349. - Nancy Ann)
2021. aug. 14. 08:18

Igen igen, mindenképp együtt gondoltam, ez nem is kérdés! A szeretősdi nekem valahogy totálisan tabu, minden felállásban. Egyszerűen elképzelni sem tudom azt, hogy a napjaim felét végighazudozzam. Teljesen inkorrektnek gondolom, és amúgy totálisan fárasztó és energia ölőnek is képzelem el. Pedig már kiderült, hogy bőven nem vagyok egy szent. 😄 Haha.


Hát egy közös 3as kapcsolathoz igen, irtó sok csillag kell egybeálljon az tuti. Hogy mindenki mindenkit akarjon. Ráadásul a férjemen nem hiszem, hogy osztozni tudnék, mert túlságosan a magaménak érzem már. De egy összeszokott pároshoz szerintem simán képes lennék belesimulni, sőt, kifejezetten tetszene, hogy kettő van. 😄 Persze nem ilyesmire vágyom, ez most csak szigorúan elmélet.


Hát aztán hogy mit hoz az élet, az jó kérdés. Azért nagyon friss házasok vagyunk. Ha pl. 15-20 év házasság után már tényleg nagyon lapos lenne a dolog szexuális része, és a férjem lenne ennyire őszinte, hogy azt mondja uncsi már, és izgalomra vágyik, akkor könnyen lehet, hogy már simán nyitott lennék ilyesmire. Inkább együtt éljünk meg valami újat és izgalmasat, ami közös élmény, mint ő külön menjen, és hazudozzun, sunnyogjon. Főleg, hogy azért tőlem ezek nagyon nem állnak távol...


Érdekes egyébként, anno mikor kiderült, hogy csalva vagyok, akkor nekem nem a dolog testi része fájt borzasztóan, hanem maga az árulás. Hogy a hátam mögött biztosan rajtam röhögtek, hazudozott akiben bíztam, és akivel én őszinte vagyok. Ezeken vergődtem, és az, hogy testileg mit tett, vagy meddig jutott el az nem is érdekelt annyira.


Nem jelentkeztett mindkettő, ilyesmire nem is gondoltam. Később csábított el egy nő. Akkor az elején voltak ellenérzéseim, de aztán hamar rájöttem, hogy az csak a társadalmi megítélés miatt volt, mert értékelt a dolog. 🙂

351. Mézes-Krémes (válaszként erre: 348. - Altair)
2021. aug. 14. 08:01
Jaaaa, háttt, a férjemen osztozni, huhh hát azt én sem annyira tudom elképzelni. 😄 De kívülről képes lennék egy pároshoz "belesimulni", simán. A beengedéssel gondok lennének. Mert azért, na. 🙂
350. Amaunet (válaszként erre: 172. - Nem Szendi)
2021. aug. 13. 23:48

Nem vagyok olyan ember, aki a szivárvány minden színében játszik.


Ezt nem nevezném egyszerűségnek, mert odaállni a másik elé és őszintén megbeszélni az érzéseinket, a problémákat nem az.

Az egyszerűbb az, ha csalnak vagy megalkusznak azzal a helyzettel amit végülis maguk teremtettek.

Őszintén kéne élni az életet és megtisztelni a másikat is őszinteséggel - ha már annyira szeretjük, ugye.

349. Nancy Ann (válaszként erre: 346. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 13. 23:10

És térben is együtt lenne a két szeretett személy?Ahhoz már nagyon nagyfokú nyitottság kell, hogy ezt minden érintett fél elfogadja.

Channa mindjárt kitér a hitéből-hiszen ha már egy ellentétes nemű szerető kicsapja a biztosítékot, akkor egy poliamor reláció ahol azonos neműek közt is van nexus, tarol:-)

Egyébként melyik vonzalmat észlelted kamaszként először-a fiúk vagy lányok irántit?Vagy már akkor is mindkettő jelentkezett?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook