Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lettem szerető? fórum

Hogy lettem szerető? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
18. Scherlock (válaszként erre: 11. - Globus)
2021. aug. 8. 19:05
😄😄😄
17. Scherlock (válaszként erre: 10. - Tádámmm)
2021. aug. 8. 19:05
😊
16. Scherlock (válaszként erre: 6. - 8d00a82c06)
2021. aug. 8. 19:05

Szerintem is.


Odadugni a puncit, aztán meg megsértődik, ha kiderül micsoda lotyó... 😐

15. Scherlock (válaszként erre: 2. - Papája)
2021. aug. 8. 19:03

Pontosan.


Micsoda tisztelet!

14. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 8. 18:50

Nem éri meg neked. Azt mondod még nem voltál ilyen boldog senkivel. Hát akkor van egy rossz hírem. Amíg ez a pasi rád nem un, nem is lesz másik kapcsolatod. Hiheted hogy nem így lesz, de általában így van. A pasinak csak kellék vagy, valami hiánynak a pótlása, múló szeszély. Rabolja az idődet.

Azt el tudom képzelni, hogy ez neki, sőt akár még a házasságának is jó, lehet te megteszel olyat amit a felesége nem, ő kiéli magát, jól érzi magát, jó kedvűen dolgozik, él tovább a családjának, rajtad meg néha kiereszti a gőzt.

2021. aug. 8. 18:40

Egy ilyen történet egy ponton túl döntés kérdése. Igen, vagy nem, ennyi.


Akit tisztelünk, azt nem vágjuk át. Innentől kezdve csak duma az egész.

Ráadásul állitólag nincs gond a házasságával sem, tehát valószínű, hogy csak időtöltésnek vagy jó. Sőt, azért kellesz, nehogy tönkremenjen a házassága? Mi vagy te, egy kellék? Gondolj bele, ki/mi vagy neki igazából.

Egy kis változatosság. Neked pedig hiányod volt, ezt jól tudta. Így megléptétek.

Ne érts félre, nem ítélkezem, de nem is mentelek fel. Ez a ti életetek és a ti döntésetek.

12. 8d00a82c06 (válaszként erre: 10. - Tádámmm)
2021. aug. 8. 18:37
Egymást mossák tisztára..
11. globus
2021. aug. 8. 18:35
Azt hittem, valami érdekes.
10. tádámmm (válaszként erre: 5. - Kannanana)
2021. aug. 8. 18:28

Ezután aligha válaszol... Majd a klubban megértik.

Itélkezés nélkül... Mert ők mind patyolattiszták..

9. Magdi985 (válaszként erre: 2. - Papája)
2021. aug. 8. 18:24
Ez fogott meg engem is…jó ég. Ilyet leírni.
2021. aug. 8. 18:14

Mit nem tud megélni a feleségével? Nincsenek együtt?

Tiszteli a feleségét? Hisz hetente többször veled van. Csalja, hazudik neki. Milyen tisztelet ez? Persze, hogy nem akarja megbántani, ha kiderülne, repülne.

Ugye ezeket az érveket te sem gondolod komolyan.

2021. aug. 8. 18:10
🤦‍♀️
2021. aug. 8. 17:56

"Muszáj valakivel megélnie amit a feleségével nem tud különben tönkre megy a házassága."


Aha,a süket duma, amit mindig benyalnak egyesek mert az egyik így tálalja a másik úgy.

Sosem lennék senki "lavórja"..

Feleség szemszögéből pedig csak egy utolsó szuka lennél.

Belemászni egy házasságba a legundorítóbb dolog a világon!

Persze, tudjuk. Nem másztál bele a pasas akarta.

2021. aug. 8. 17:52
Van egy klubom azzal a címmel, hogy Szeretői lét legjobb és legrosszabb oldalai. Ott ítélkezés nélkül segít mindenki egymásnak. Jelentkezz oda nyugodtan.
2021. aug. 8. 17:52

Nekem az egyik ami tetszik, hogy kivétel nélkül mindenki, aki ilyen kapcsolatban van, azt gondolja, az ő esetük más. Ők különbek.. Ők tiszták. Ők csak egymásba szerettek, de nem akartak bántani senkit, csak hát a szerelem.

Azért érdekelne, mennyire lennének megértőek e tisztasággal és szerelemmel, ha őket csalnák meg, ilyen ártatlanul..

És mielőtt kérdeznéd, voltam-e hasonló helyzetben, elárulom: voltam, és NEM mentem bele. Tiszteletből. Mert onnantól, hogy az én érzéseim egy családot vernek szét, ne beszéljünk tisztaságról. Az mocskos.

3. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 8. 17:37

"Ez a nős pasi eszméletlen. Előre szólt igaz, hogy van étvágya, de hogy ekkora? Bár én is mit mondjak egy évvel a válásom óta nekem is lettek igényeim."


Te írtad ki ezt a vallomást?

Mert ha igen, arról már írtam véleményt.


De most őszintén, szerinted az fogja rendbe hozni a szeretőd házasságát, hogy hetente pár alkalommal téged tesz boldoggá?

Az ilyen és hasonló megfogalmazásokon én csak ámulok.

2. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 8. 17:35

"Nagyon nagyra értékelem hogy tiszteli a feleségét és senkit sem akar megbántani"


Heti többször veled csalja a feleségét, ha ez szerinted a tisztelet, akkor megtalálta zsák a foltját.

2021. aug. 8. 17:22

Arra gondoltam nyitok egy fórumot arról, hogy lettem szerető. Mit adhat és mit nem egy ilyen kapcsolat?

A történetem 1 éve kezdődött amikor a férjemmel szakítottunk egy 3. miatt. Nem én pasiztam be, neki lett valakije. Nehéz időszak volt, de sikerült elsimítanunk kettőnk ügyét és a válás mellett döntöttünk.

Aztán eltelt jó sok idő és rájöttem, hogy nekem ebben a kis poros városkában nem lesz normális pasim, lehetne sokféle, de olyan amilyenre vágyom nem! Nem pasiztam, fejben mértem fel a helyzetet. Én nem szeretem a puha, bizonytalan, döntésképtelen pasikat. Nekem olyan kell akinél fejben ott van minden, határozottan tudja mit akar az élet minden területén sikeres és magabiztos. Nem tudok felnézni olyan pasira aki bizonytalan. Korban az ilyen hozzám illő pasik mind házasságban élnek, nem véletlenül... És akkor bekopogott egy ilyen, sőt nem bekopogott, ajtóstul törte rám az ajtót, hogy neki kellek, de nem azért mert gond lenne a házasságával... Muszáj valakivel megélnie amit a feleségével nem tud különben tönkre megy a házassága. Én pedig kötöttem egy óriási kompromisszumot és belementem. Nagyon nagyra értékelem hogy tiszteli a feleségét és senkit sem akar megbántani. Azt a heti pár alkalmat viszont olyan boldogságban töltjük, amit én még soha senkivel nem éltem meg. Mivel nem vágyom -egyelőre- komolyabb kapcsolatra úgy gondolom ez nem probléma. De azért kíváncsi vagyok a véleményetekre!

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook