Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » H1N1 oltás - pro és kontra fórum

H1N1 oltás - pro és kontra (beszélgetős fórum)


30. a9e1c02a7b (válaszként erre: 28. - 3cf80f2b78)
2009. szept. 10. 12:45
Én voltam olyan hülye, hogy a nagyobbik gyerekemnek beadattam minden szart, hogy védett legyen szegény minden ellen. Mire mentem vele? Jól tönkretette az immunrendszerét. Minden egyes oltás nyírja a gyerek immunrendszerét, van bennük egy csomó vegyi anyag, higany, meg akármi, amiről nem tudunk...
29. a9e1c02a7b (válaszként erre: 25. - Egypt)
2009. szept. 10. 12:43
A gyógyszergyárakra gondolok, akik a "kutatásokért" zsebelik be a sok lóvét. Amúgy meg kiken lesz letesztelve, csecsemőkön? Nem hiszem... Ha meg patkányokon tesztelgetik, akkor azzal nem sokra megyünk, mert nem biztos, hogy egy csecsemőnél ugyanolyan mellékhatások jönnek elő, mint pl. egy patkányon.
28. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 27. - A9e1c02a7b)
2009. szept. 10. 12:43
Egyetértek!!!Nekem már nagy a gyerekem,de soha nem adattam be neki semmilyen oltást,a kötelezőket leszámítva!Én nem gondolom,hogy használ nekik,és nem hiszek benne!!
27. a9e1c02a7b (válaszként erre: 23. - 17dfdcec7d)
2009. szept. 10. 12:41
Nekem is van két gyerekem. Nem adatnám/adatom be nekik az oltást, az biztos! Nagyobb a veszélye ennek a védőoltásnak, mint magának a betegségnek.
26. egypt (válaszként erre: 23. - 17dfdcec7d)
2009. szept. 10. 12:41

Nem tudom, csecsemőknek javasolják -e az oltást, jó megoldás lehet, ha a család beoltatja magát, és a babát nyilván úgysem viszitek tömegbe, így nem nagyon fertőződhet meg.

Mi okt. elején megyünk a László Kórházba kontrollra, úgyis rá akartunk kérdezni az oltásra, ha nem felejtem el addig, akkor leírhatom, mit mondott az orvosunk. Minket amúgy is beoltanak mindenképpen.

25. egypt (válaszként erre: 20. - A9e1c02a7b)
2009. szept. 10. 12:38

Az oltóanyag még nem kapható, október elejére ígérik, pont a tesztelés miatt, addigra lesz kész.

Igazából haszon ezen nem nagyon lesz, nehogy azt hidd, hogy abból a 2000 Ft-ból kijönne mindent egybevéve egy adag, nem beszélve az ingyenes oltásokról.

Akiknek jó az immunrendszerük, azoknak nem lesz baja, de ugye haltak bele jópáran, akiknek voltak egyéb egészségügyi problémáik, az ilyen emberekre nézve végzetes lehet. Persze a sima influenza is, de ez egy kombinált oltás lesz, ami mindegyik változat ellen véd.

2009. szept. 10. 12:37

Szia!


Remélem, nem haragszol meg a véleményemért: kicsit úgy érzem, ezt is eltúlozzák. Mindennap erről szól a híradó, mert nincs más téma...

Nem azt mondom, hogy nem kell odafigyelni, de sokszor már túlzásba viszik.

Mint korábban a madárinfluenza. Hogy rettegtek tőle, gyártották az oltóanyagot, és mi lett?

Csak meg kellet nézni, hogy azok az emberek milyen körülmények között éltek.

Jó, ez egy kicsit más, de nem sokkal....

Az emberi butaság határtalan. Anno kihívták hozzánk a rendőrséget és az állategészségügyet, mert galambokat tartottam, és az utcában valaki félt, hogy azoktól elkapja a vírust.

Egy galamb, ami be van oltva, nem kaphatja el!!!!

Vagy amikor kergemarhakór volt. Akkor is ez a szomszéd, a lovak miatt patáliázott. Pedig ha kicsit is tanult volna, akkor tudná, hogy a lovak nem kaphatják el, mert nem olyan az agykérgűk!

23. 17dfdcec7d (válaszként erre: 20. - A9e1c02a7b)
2009. szept. 10. 12:36
igazat adok,de egy csecsemőnek nincs olyan védettsége mint egy felnőttnek,én a gyerekemre más gyermekeire,és a csecsemőkre gondoltam
22. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 21. - 3cf80f2b78)
2009. szept. 10. 12:34
Javítás:komplex
21. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 18. - Ágota 77)
2009. szept. 10. 12:34
Mi is komplesz vitamint eszünk,orvosnál 2 éve nem volt a lányom,(12 éves)szóval,mindenkinek ajánlom a vitamint,gyümölcsöt!!!
2009. szept. 10. 12:33
Pánikkeltés az egész! Azért nyomatják orrba-szájba, hogy rohanj és vedd meg az oltóanyagukat, amely még le sincs tesztelve. Na ne már! Eddig aki elkapta, pár nap alatt meggyógyult, és nem volt semmi különös tünete a szokásos influenzás-tüneteken kívül.
19. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 17. - 17dfdcec7d)
2009. szept. 10. 12:33
Puszi nektek is,és nyugi!:-))
18. Ágota 77 (válaszként erre: 16. - 17dfdcec7d)
2009. szept. 10. 12:32
A sok vitamin adagolását nagyon jól teszed szerintem is, én vitaminkészítményt is adok a gyerekeimnek. Szerencsére nagyon ritkán látogatjuk a gyermekorvost, remélem nem kapjuk el az új influenzát sem.
2009. szept. 10. 12:30
nagyon köszi a megnyugtató válaszokat,drágák vagytok:)puszi
16. 17dfdcec7d (válaszként erre: 14. - 3cf80f2b78)
2009. szept. 10. 12:29
a c vitamint naponta adom neki,és a d-t is,és minden nap alma,barack,körte,sütőtök direkt etetem belé a sok zöldség,gyümit,sajnos nagyon félek mivel a pároméknak üzletük van,és ugye sok ember megfordul
2009. szept. 10. 12:28

Igen! meggyógyulnak. Egész biztos...

nem veszélyesebb a "szokásos" influenzánál, csak mivel új, senkinek nincs védettsége így többen elkapják.

ne félj, nem lesz semmi baj:-)

14. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 13. - 17dfdcec7d)
2009. szept. 10. 12:27
Mindenki meggyógyúl,ne aggódj!Ne gondolj már most a rosszra,amíg még nincs!Adj sok vitamint a babádnak,hogy erős legyen az immunrendszere,mert azon sok múlik!!!!
2009. szept. 10. 12:24
Nagyon féltem 8 hónapos kisfiam a vírustól,szerintetek végig söpör az egész országon???Mi lesz ha elkapják a pici,kicsi,és a csecsemő gyermekek?meggyógyulnak belőle?
12. steinné (válaszként erre: 10. - C69ff6d3e9)
2009. szept. 9. 11:00
Tudom, hogy nem sokan hisznek benne, mert nem tudják, hogyan működik. Egyszerűen a saját szervezetet serkenti az öngyógyításra, hasonlót, a hasonlóval alapelven. Sokat betegek a gyerekeim, mivel mindkettő asztmás. Tavaly télen a lányomnak tüdőgyulladása volt, 3 szem homeopátiás golyót oldottunk fel 1 dl vízben, azt szedtük, mint az antibiotikumot, naponta 3×1 kanállal, mellette a lázat 39,5-ig nem csillapítom, így a gyerek 2 napot átaludva átvészelte a tüdőgyulladást.
11. steinné (válaszként erre: 8. - Sztolyka)
2009. szept. 9. 10:56
Szia ! Nincs mit köszönnöd ! Nem tartom magamat túl okosnak, (ápolónői végzettségem van, illetve van egy más szakirányú felsőfokú végzettségem) de ami túlzás, az túlzás. Szerintem túl sok az olyan ember, aki túlzottan felfúj apró dolgokat. Hozzáteszem, hogy én is lefertőtlenítem a gyerekem sebét, ha elesik és vérzik !
10. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 7. - Steinné)
2009. szept. 9. 10:40

Én mondjuk a homeopátiába nem hiszek, nem tudom jó-e, nem érdekel...stb

tehát ha a gyereknek nagy baja van magas,vírus,gyulladás,akkor nem zárkózom el attól hogy rendes gyógyszert írjon fel a doki, és lázcsillapítót adjak neki ha szükséges(pl panadol)

de az oltásokat utálom, és nem tartom szükségesnek ha nem kell inkább hanyagolom.

2009. szept. 9. 10:40
Egyelőre én is úgy gondolom, hogy senkit nem oltatunk a családból.
8. sztolyka (válaszként erre: 7. - Steinné)
2009. szept. 9. 10:37

Azért tettem fel ezt a fórumtémát,mert én is azt hittem,hogy csak én vagyok így ezzel a dologgal.

De most már tudom,hogy van,aki egyetért velem.

Köszi,hogy te is így állsz a dolgokhoz!

7. steinné (válaszként erre: 5. - Sztolyka)
2009. szept. 9. 10:00
Szia ! Nem nagyon hittem benne, hogy lesz, aki egyetért velem. Mi egy Kis községben lakunk, és mint írtam, nem itt kezeltetem a gyerekeimet. Az itteni orvosnak az a heppje, hogy minden gyerek mindenféle védőoltásokat kapjon meg, szedjenek mindenféle vitaminokat. Mi homeopátiás gyógymódot alkalmazunk a gyerekek születése óta, nem kaptak semmi felesleges pluszt, pedig mind a kettő gyerkőcöm tartós beteg, asztmás. Ezért itt a faluban úgy néznek rám, mint tyúk a piros kukoricára, mikor kérdik a véleményemet és ellentmondok az itteni "orvosi szokásokkal". A homeopátiát elvetik, mikor azt sem tudják, hogy milyen alapelven működik stb.... Erről ennyit. Ilyen agymosott emberek vannak, akik azt hiszik, hogy minél több szert adagolnak a gyereküknek, annál egészségesebb lesz.
2009. szept. 9. 09:55

A férjemet kötelezni akarják a munkahelyén( egy benzinkúton!), hogy oltassa be magát.

Mondtam neki, hogy ha nem áll ellen haza se jöjjön a munkahelyét meg feljelentem.

El se hiszem, hogy létezik ilyen, valakinek az életével játszani!Nagyon ki vagyok akadva.

5. sztolyka (válaszként erre: 3. - Steinné)
2009. szept. 9. 09:35

Én teljes mértékben egyetértek David Icke-vel.

A fiam autista és nem akarok még több bajt neki.

Eleget bajlódtunk már.

Sirga ezt pontosan tudja,hogy mit is jelent.

A lányom teljesen egészséges,hála istennek és az is fog maradni,ha rajtam múlik.

Nem kérek ebből az átverésből!

Remélem sokan megtudják a világban,hogy ne adassák be,mert ezzel csak ártanak önmaguknak,családjuknak!

2009. szept. 9. 09:30

Szerintem felesleges ez az egész oltás mizéria.

A kötelezőkön kívül feleslegesnek tartom hogy oltást kapjon egy gyerek.Hozzászokik a szervezet,csak erre jó.Küzdje csak le magától a betegséget.

Én még ezzel az új h1n1 felhajtással sem értek egyet .Csak fölösleges cirkusz és üzlet van mögötte.Az emberek rohannak hogy beoltassák magukat,és költsék a pénzt az oltásra.

Senki sem mondja hogy nem lehet halálos áldozata, de szerintem aki ebbe meghal, eléggé le van gyengülve már az immunkrendszere,vagy nagyon öreg vagy nagyon beteges kisgyerek,felnőtt.Ne mondja nekem senki hogy egy teljesen egészséges felnőtt vagy gyerek csak úgy hipp hopp belehal egy influenzába

3. steinné (válaszként erre: 1. - Sztolyka)
2009. szept. 9. 09:22
Szia !Én egyet értek David Icke-vel. Szerintem igaza van. Én maszek kezeltetem a gyerekeimet egy a mi megyénkben igen nagy tudású, "népszerű" orvossal. Nekünk soha nem javasolt semmilyen oltást a kötelezőkön kívül és soha nem volt semmi hátrányunk ebből. Ez hasonló, mint a vitamin. Mármint úgy értem, hogy sokan ősztől-tavaszig telenyomják a gyereküket vitaminnal. Nekünk elmagyarázta a doktorunk, hogy a szervezet normál esetben minden vitamint előállít megfelelő mennyiségben, a bevitt táplálékokból, a minket ért napfény hatásból..... Ha mi erőszakosan vitamintablettával tömjük a gyereket, akkor azt mondja a normálisan működő szervezet : ezt nektek, dehogy dolgozok én hiába (nem állítom elő a kellő vitaminokat), ha megkapom a nélkül is. Így egy idő után leáll a szervezet ilyen fajta tevékenysége és akkor jön a baj, mert ha leállunk a mesterséges vitaminokkal, akkor tuti, hogy jön a betegség, mert leblokkoltuk szervezetünk egyébként normál működését. Hát körülbelül ilyenek a védőoltások is (mármint nem a kötelezőkre gondolok). És valóban manipulálják az embereket. Azt is bemondta a tv, hogy valószínűleg sokkal több ember kapta már el a vírust, mint arról tudnak, mert van akinél kisebb tünetekkel lezajlott és nem is tudta, hogy pont azt kapta el. Te egyébként mit gondolsz ?
2009. szept. 9. 09:21
Nem tudom egy az egyben azt írni, hogy egyetértek, de nagy részével igen. Lehet, hogy ingyen megkapná a gyermekem az oltást, de nem érdekel: épp elég vackot belenyomtak már!
2009. szept. 9. 09:06

Láttátok David Icke videó felvételét az influenzajárványról?


[link]


Nézzétek meg és írjátok le ide a véleményeteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook