Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gobelin fórum

Gobelin (beszélgetős fórum)


2007. máj. 14. 08:48

Általában úgy szokták számolni, hogy amennyiért vetted az alapanyagot annyiba kerül a fonal is hozzá,vagy 1 öltés kb:1 ft-ba kerül, és még mellé a kereteztetés- na ez a nem olcsó mulatság!

Ha valakit érdekel én is tudok adni egy oldal címet, ahol gyönyörű képek vannak., és fel lehet venni velük a kapcsolatot is.Bármiben segítenek.Ha érdekel valakit, írjon a privát üzibe.

2007. máj. 14. 08:02
Ancynak,vettem egy nagyszemu goblent,de nem tudom melyik cernat hasznaljam?/mulinet hatszalaval kevesnek talalom,sajnos gyapju fonalat nalunk nem lehet venni az uzletbe/itt Romaniaba a tugolbent forgalmazzak de hozza adjak a fonalat es kb.4500 Ft.-ba kerul mig a nagyszemu goblent 3500 Ft.-tal vettem,egy forumon fel tettem kepet a goblenrol ha erdekel meg irom de nem akarom a forumot reklamozni,ertitek kedves hoxasok.
2007. máj. 8. 13:57
Gpetrának igaza van, minden attól függ, hogy hol és mit vásárolsz. A festett alap márkájától is függ. Több ezer forint is lehet a különbség két gyártó között. A legegyszerűbb pamut fonal kb. 50 forint, a nagyon márkás kb. 200 forint, 8 méter. Ha gyapjúval dolgozol kb. 180 forint 10 méter. Írd be a keresőbe, gobelin és kidob egy csomó oldalt, ahol árjegyzéket is találsz, ez már támpontot adhat a vásárlás előtt. Sok sikert!!!
2007. máj. 7. 12:45
Hát ez nagyon sok mindenen múlik. Hol veszed az "alapot" és a fonalat, mennyi fonalat használsz, stb. Én most fejeztem be egy kb. 30X40-est. 2000 Ft körül volt az "alap", a fonal pedig 89 Ft/db. Szerintem 4000 Ft-ból úsztam meg.
1. ancy
2007. máj. 7. 11:22
Sziasztok.Tudnátok segíteni?Kb mennyiért lehetne egy 20*30-as gobelint megcsinálni? Kszi ha valaki tud segíteni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook