Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra március 2-től? fórum

Fogyókúra március 2-től? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
233. csjuli (válaszként erre: 226. - -Ada-)
2010. márc. 24. 11:26
A vízhajtót csak az próbálja ki, akinek nem alacsony a vérnyomása. Mert egyszer majdnem ottmaradtam. Annyi a hatása, hogy azon a napon, mikor beveszed 3-4 kilóval vagy kevesebb, de másnap mind visszajön, mert a szervezet visszaállítja az eredeti állapotot. Többször alkalmaztam, ha buliba kellet mennem, de legutóbb nagyon rosszul lettem tőle, gondolom semmi víz nem volt bennem, amit kihajtson. Nagyon kész lettem tőle. Többet soha nem veszem be.
232. csjuli (válaszként erre: 230. - Magicmag25)
2010. márc. 24. 11:21

Bűnöztem én is a diétában, de délelőtt, este eszembe se jutott volna. Te este etted a pizzát?

A tegnap mindenki kérte a diétám leírását, ezért többször kinyomtattam és osztogattam. De mondtam, hogy napi 3 liter víz nélkül meg se próbálják. Dicsértek, hogy már nem vagyok "gyomros" és nem feszül a köpeny rajtam (megjegyzem, hogy XS-es a köpeny).

Tegnap 2 répa volt a reggelim, ez annyira bevált, azért is mert étvágyam nincs sok reggel 6-kor, de enni kell, hogy a szervezet ne raktározzon. Sikerült enni 3 óránként, mert ez is muszáj. Ilyen kajákat mint répa, mandarin, kiwi, wasa főtt tojással. Persze mini adagokat. Abszolút nem voltam éhes. Este fájt a fejem, biztos szénhidráthiány miatt, ezért ittam 2 dl rostos üdítőt és el is múlt. Később egy kis chips is lecsúszott.

Ma futnom kellene, mert csak egyszer voltam az elmúlt héten, de csak azért mert 5 napig dolgoztam 12 órában. Ezen a héten több szabadidőm lesz. mÉg 3-4 kilót szeretnék leadni.

Mai menüm: regel répa, délben U1 madártej, este máj+spenót wasaval. Kisebb adagokat eszek többször.

231. polly79
2010. márc. 24. 08:09

Én a Stein...ger leveket ittam, azt hiszem az 7 napos, és rozskenyeret lehet enni mellé, de csak teljesen üresen!7 napig az is húzós! De ez már kb 2 éve volt. Kicsit több mint 3 kg ment le vele. Minden nap másfajta itókát kell inni. Van benne zöldséglé, ananász, céklalé...

Most a szoptatás mellett " CSAK " odafigyelek a kajára.+ Heti 2 aerobik. Azt én tartom, mert edző is vagyok.De a baba mellett nem vállalok többet.

230. magicmag25 (válaszként erre: 224. - Csjuli)
2010. márc. 23. 15:59

En is bunoztem ma, egy fel pizza lecsuszott sajnos, olyan ehes voltam....aaaaaa, nem szabad!Meg kell erositenem magamat!Kitartast lanyok!!!!Mar -9.5nel tartok!NEM szabad meghattralnunk, csak menjenek azok a franya kilok lefele!

Igazad van,ahol mar csakkeves felesleg van, mondjuk 2-3 kilo, az a legragaszkododbb, attol a elgnehezebb megszabadulni, a celiranyos testformalas is hatekony lehet,szerintem.Meg a futas!Nah,most megyek Norbi duci trening var...:) Kellemes delutant!

229. magicmag25 (válaszként erre: 227. - Polly79)
2010. márc. 23. 15:57

Itt kinn csomo vazelin termek van, az ajakirtol kezdve a testapoloig,mind illatositottak, aloe veras, kokuszos,rozsaillatu,stb.... Meg a hagyomanyos,amit ilyen nagy tegelyben arulnak.De a vazelin tuti nem engedi at vizet, jo vastagon es ne torodj vele,hogy zsiros,el tudom kepzelni,hogy az otthoni kloros viz jol leszedi a vazelint is, ezert csak gyorsan bele a vizbe, usszal valamennyit es kifele, elobb-utobb ki lehet tapasztalni,hogy mennyi ido alatt "olvad" le rolad a "vedoreteg".

Te,hogy birtad a lebojtot?Mennyi ideig tartottad?

228. magicmag25 (válaszként erre: 226. - -Ada-)
2010. márc. 23. 15:54
Gratulaloka lebojt napodhoz,szerintem is meg lehet csnalni es gyumolcsot is lehet enni, szerintem.En is heti egy nap meg fogom csinalni,szerintem hasznos, kiurulnek a mereganyagok elvileg.Szerintem nem jo a vizhajto, mint gyogyszer, teljesen felesl;egesnek tartom,sot ha szivproblemad van,meg veszelyes is lehet. A termeszetes vizhajtok viszont jok, mint pl paradicsom, uborka, csalan tea,persze nem orult nagy mennyisegben, mert gondolj bele, a vizhajto kihajtja a fontos asvanyi anyagaokat, vitaminokat es nyomelemeket is.Ezert szabad csak fokozatosan es nem eszt veszitve fogyozni es vizet hajtani.En is aerobicozom ma egyet, este meg lehet raveszem a parom,hogy menjunk el uszni egyet es szaunazni...De majd meglatom,mennyire leszunk faradtak.Te milyen aerobicot csinalsz?Otthon vagy eljarsz fitnesz terembe?Jo ugri-bugrit!
227. polly79 (válaszként erre: 220. - Magicmag25)
2010. márc. 23. 10:09

Még akkor próbáltam a léböjtöt, mikor nem voltam terhes. :)

Ezt a vazelint megnézem. Bár én patikában dolgozom, de csak a hagyományossal találkoztam eddig.

226. -Ada- (válaszként erre: 222. - Magicmag25)
2010. márc. 23. 08:47

Igazad van, ki lehet bírni egy léböjt napot! Tegnap megcsináltam és lehet hogy 4hétig heti 1 napot megcsinálok (ha menni fog...)Nem is vészes!És így -7 kg-nál járok:-) Ráadásul nem is éreztem drasztikusnak!

Ma este erobik, na meg 1 óra séta kislányommal.

Az egyik fogyózós fórumon olvastam, hogy van, aki vízhajtóval is besegít. Szerintetek ez miért jó? Az csak a felesleges vizet hajtja el, vagy más előnye is van?

Szép napot!

225. csjuli (válaszként erre: 223. - Csjuli)
2010. márc. 22. 17:46
Ide azt akartam írni, hogy délelőtt szénhidrát-d.u. fehérje étkezést folytatom, persze normális kal. mennyiséggel.
224. csjuli (válaszként erre: 222. - Magicmag25)
2010. márc. 22. 17:45
Igen, ki kell bírni !! Mert egyszer vége lesz úgyis a diétának és eredménye is lesz. Nekem ez a zöld diéta bevált, pedig 2-3-szor még bűnöztem is csokival. De a bűnözés még elszántabbá tett. Egy percig sem éheztem, 3 óránként ettem. Csak a végén kicsit unalmas volt már a sok zöldség. Ezért 1 hetes a diéta, valamennyi idő után újra lehet kezdeni.
223. csjuli
2010. márc. 22. 17:36

Sziasztok !!

Ez az utolsó zöld diétás napom. Végre vége. 1 hét alatt 2,3 kg-t fogytam, ami nagyon jó, mert kevésből kell leadnom és nagyon kapaszkodik az a háj. Kereken 50 kg vagyok.

2 napig normálisan fogok enni, de max 1200 kalória, aztán lehet délelőtt. Zöldség és fehérje undorom van,tehát marad a wasa és gyümölcsök.

222. magicmag25 (válaszként erre: 219. - -Ada-)
2010. márc. 22. 16:45
Koszi!Muszaj drasztikus lenni,hogy beinduljon kicsit a fogyas, igaza votl Julinak,muszaj drasztikusnak lenni!
221. magicmag25 (válaszként erre: 218. - Polly79)
2010. márc. 22. 16:44
Szia!A vazelint rendes szappannal le tudod szedni,meg mindenfele tusfurdovel is.Nem tudom, otthon mi a helyzet, de itt kinn mar lehet mindenfele vazelint kapni,mert a sima vazelinnek ugye van ilyen kellemetlen mellekszaga,ezert illatositottakat is lehet mar kapni.Az uszok is hasznalnak tuti valamit,kepzeld el,a sok gyakorlas miatt tuti kiazna aboruk nagyon.Szerintem probalkozz a vazelinnel,az jo a szaraz borre is.
220. magicmag25 (válaszként erre: 218. - Polly79)
2010. márc. 22. 16:42

Sziasztok, estefele mar en si emelyegtem kcisit, de szepen beajultam az agyikoba es regelig fel se ebredtem.Elso dolgom votl reggelire enni egy tojast ket szelet bacon szalonnaval...utana meg huzas dolgozni...Most ertem haza!Kismamaknak nem is ajanlott a lebojt!Majd ha nem sozpik mar a kisbaba, akkor lehet.Csak legy turelemes, nem szabad siettetni a dolgokat.Ma reggel mertem magam, 1;6 kiloval mutatott kevesebbet a merleg...:)Szerintem jovohet vegen is tartok ilyen lebojt napot. Cska most rakok koze egy ksi gyumolcsot is,mert az emelyges azt jelenti, leesett nagyon a vercukrom.Szoval ki lehet birni, de nagyon akarni kell!!!

Kitartast nektek,most megyek setalni egyet a parommal,jok legyetek!

219. -Ada- (válaszként erre: 209. - Magicmag25)
2010. márc. 22. 09:21

Nagyon ügyes vagy hogy a léböjtöt ilyen jól bírod!!

Ha ráveszem magam, lehet nekem is sikerülne....Ma még szóba jöhet, mivel eddig még csak ittam...

218. polly79 (válaszként erre: 209. - Magicmag25)
2010. márc. 22. 08:52

Sziasztok!

Léböjt? Elismerésem. Én még nem bírtam ki 1 napot sem csak folyadékkal, pedig próbálkoztam. Ha dolgoztam azért nem, ha itthon voltam (anyuékkal lakunk)hétvégén mindig süt-főz. Most meg még szoptatok, azért nem akarom túl drasztikusra venni a figurát.

Csak a vazelint utána hogy szedem le magamról?! Tudom nekem semmi se jó! :)

217. magicmag25 (válaszként erre: 212. - Spinneli)
2010. márc. 21. 21:55
Igazan nincs mit, ha mar massal nem is tudunk segiteni, alap, hogy legalabb biztatunk, hogy javulj meg minel hamarabb!!!:D
216. magicmag25 (válaszként erre: 215. - Csjuli)
2010. márc. 21. 21:54

Szia, igazsag szerint egy magam altal kicsit atalakitott South Beach Dieta alapu eletmodvaltasba kezdek,amiben nem lesz szenhidrat az elso ket hetben, majd fokozatosan visszaepitem a jo szenhidratokat, a barna kenyeret, amagvas dogloakt es persze csak semmi finomitott liszttel kapcsolatos dolog.Keptelen lennek hosszu ideig csak zoldsegeken elni, ugyhogy valami tartalmasabb is kell, pl. feherje, az ki nem maradhat egy napbol sem, mert kulonben feldobnam a pacskert gyorsan.De megprobalok minel tobb zoldseget bevinni, mert azok tenyleg egeszsegesek!

A lactobacillusrol nekem is ez a velemnyem, amikro szedem, akkor sokkal energetikusabbnak erzem magam, jo is,hogy irtad, holnap veszek a patikaban...

A Sinecod tenyleg jo szaraz kohogesre, habar nekem az elmult ot evben nem volt szaraz kohogesem, szerencsere, de tudom, milyen kinzo istud lenni!Spoinelli, mihamarabbi javulast!

Megyek aludni, aerobic Norbival kifarasztott:)De csak olvadjanak a kilok...hehe!

Jo ejt !!! :D

215. csjuli (válaszként erre: 209. - Magicmag25)
2010. márc. 21. 21:18

Ja, most olvastam át még egyszer és látom, hogy nem zöld diéta, valami más. Csak mert az is léböjttel kezdődik, azért gondoltam.

Pontosan miből áll?

214. csjuli (válaszként erre: 209. - Magicmag25)
2010. márc. 21. 21:08

Csak nem kezdted el a zöld diétát ? :)

Nekem holnap az utolsó napom, legyen már vége, UNOM már a sok zöldséget. Az is baj, hogy nagyon kevés kalóriát vittem be az 1 hét alatt. Viszont érzem a ruháimon, hogy fogytam.

A diéta után úgy tervezem, hogy 2-3 nap normál lesz, aztán valamibe belevágok, de még nem tudom mi lesz.

213. csjuli (válaszként erre: 205. - Spinneli)
2010. márc. 21. 21:00

Szia !!

Nekem is sokszor volt tavaly ilyen hörghurutom, mert nagyon hajlamos vagyok rá. Beszívom a hideg levegőt és már készen vagyok. A torokfájástól meg totál be lehet kattanni!!

Mióta laktobacillusokat szedek,azóta semmi bajom, átvészeltem a a -18 fokot is. Nekem immunrendszeri az egész.

Száraz köhögésre meg a Sinecod a legjobb gyógyszer, sokszor áldottam már a nevét ! Mert majdnem megfulladtam éjszaka a sok köhögéstől, 2 percet se tudtam aludni.

Antibiotikumok semmit se értek, egyszer se.

Jobbulást neked, remélem majd velünk fogyizol. Én már a végén járok az enyémnek :)

212. spinneli (válaszként erre: 209. - Magicmag25)
2010. márc. 21. 20:34

brávó.

ügyes vagy, hamarosan én is kipróbálom.


köszönöm a jobbulást elősegítő üziket.

:)

211. magicmag25 (válaszként erre: 206. - Polly79)
2010. márc. 21. 20:23
Szia,vannak speci kremek uszashoz,keresgelj,mert szerintem mehetnel uszni,ha megfeleloen vedekeznel a viz ellen.Bizonyos kremek pl vizalloak.Mint pl a sima vazelin is.
210. magicmag25 (válaszként erre: 205. - Spinneli)
2010. márc. 21. 20:22
Szia,sajnalom,hogy horghurutod van valoszinuleg, remelem hamarosan jobban leszel.A kohoges tenyleg nagyon nem jo,es idegesito is tud lenni.Mielobbi jobbulast!
209. magicmag25 (válaszként erre: 207. - -Ada-)
2010. márc. 21. 20:21

Sziasztok,egesz jol birom a lebojtot.Mar csak egy liter tiszta vizet iszom meg lefekvesig, mivel alig vittem be energiat,faradtnak erzem magam,de ez reggelre elmulik.S holnaptol csak semmi szenhidrat!Nem mindenki birja,teny es valo,nagy elszantsag kell hozza.

Ma mindezek mellett meg lenyomtam a Norbi fele duci treninget...A labaim remegtek a vegere,es izzadtam,mint egy lo,de nagyon jol esett!Utana meg elmentem a kozeli parkba setalni...Nem hajtott meg a sok zoldsegle,szerencsere.Habar lehet jobban kitisztultam volna.Na,de mar az elhatarozas is fontos szerintem!

Mindenkinek kitartast!

208. -Ada- (válaszként erre: 205. - Spinneli)
2010. márc. 21. 14:50
Hát akkor nem egy egyszerű megfázásról van szó:-( Jobbulást, minél hamarabb!!Aztán jöhet a fogyi!!
207. -Ada- (válaszként erre: 204. - Magicmag25)
2010. márc. 21. 14:49
Hát nem biztos, hogy tetszene egy ilyen léböjt-nap... Te megcsináltad ma?
206. polly79
2010. márc. 21. 09:58

Hétfőn szeretném kezdeni a diétát.

Az úszás tényleg a legjobb! De nekem olyan száraz a bőröm, hogy tuti nem bírná. A babaúszást is részben ezért hanyagoljuk. Meg mindig pont akkor aludna el.

Én nem sámolom a kcalt. Ahhoz már nincs türelmem..

205. spinneli (válaszként erre: 202. - -Ada-)
2010. márc. 21. 09:18

Megfázás szerű, de mivel gőzfürdő szauna sem segített rajta (kaparó érzés a torokban, száraz köhögés folyamatosan) gyanítom megint hörghurutom van...tavaly nyáron lábon hordtam ki egyet plusz mandulagyulladást, most visszatért.

Remélem hamarosan gyógyul, mert másfél hete tart és már nagyon unom.

204. magicmag25 (válaszként erre: 203. - -Ada-)
2010. márc. 20. 22:40
A futas is jo nagyon,csak nem birja a terdem sajnos!A lebojt kuran ajanlatos otthon maradni,mert van akinel eros hasmenest okoz.Reggelire valamilyen keserusos vizet kell langyosan inni...ezutan irany a mellekhelyiseg garantaltan...Nekem most nincs itt kinn Hunyadi vizem, helyette sima langyos viz soval lesz, utana egesz nap 10 reszre elosztva zoldseg leves le,zoldsegek nelkul,es zoldsegpurek.Mellette goygytea,foleg kamilla es zold tea.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook