Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra március 2-től? fórum

Fogyókúra március 2-től? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
83. spinneli (válaszként erre: 75. - Csjuli)
2010. márc. 4. 12:43
ha egy jobb vasárnapi kaja után édeset kívánok megiszok egy capuccinot édesítővel, vagy egy banánt, próbáld ki.
82. geridina (válaszként erre: 79. - Csjuli)
2010. márc. 4. 12:41

Hú, én régen kétnaponta ettem:)

És nagyon jó kis túrótortát is csinálhatsz. Én úgy szoktam, hogy felfőzöm a tejet, bele a túró, édesítő, egy kanál zselatin, citromhéj. Mintha pudingot főznél. Aztán én szilikonos gyümölcstorta formába szoktam kiönteni. Megdermed, és isteni. Mégis egy kis változatosság.


De nagyon jókat lehet natúr joghurtból is csinálni, ha ízesíted. A natúr joghurtot önmagában egyébként képtelen vagyok megenni

81. csjuli (válaszként erre: 78. - Geridina)
2010. márc. 4. 12:41
Rá kell szoktasd magad. A víz fontos. 1 óránként 1 pohár vizet igyál, hidd el, hamarabb fogysz.
80. spinneli (válaszként erre: 74. - Geridina)
2010. márc. 4. 12:40

köszi, majd odafigyelek.

;)

79. csjuli (válaszként erre: 76. - Geridina)
2010. márc. 4. 12:39
Köszi a túró tippet !! csak a boleró+ túró párosítást ettem eddig, végre valami változatosság. Akkor holnap ez lesz csirke helyett.
78. geridina (válaszként erre: 77. - Csjuli)
2010. márc. 4. 12:38
akkor ez nekem nem lenne jó. Nem bírok inni egész nap a kávén és egy pohár vizen kívül semmit. Nem kÍvánom, hiába van itt előttem
77. csjuli (válaszként erre: 73. - D4a2436008)
2010. márc. 4. 12:37

Vigyázat a zöld teával !!!

Nagyon egészséges, tele van antioxidánssal, méregtelenít, ezt mindenki tudja. De csak abban az esetben, ha minimum 2 l vizet iszunk hozzá. Mert 2-3 éven belül tönkre vágja a májat. Belgyógyász ismerőseim mondták, elég sok az ilyen eset.

Tehát sok vizet kell inni, hogy a mérgek távozhassanak !

76. geridina (válaszként erre: 75. - Csjuli)
2010. márc. 4. 12:37

Én is nehezen hagyom el a nasit, ami sós. Esti film alatt például:)

De az édességet nagyon jó kis update édességekkel lehet helyettesíteni.

Kedvencem például a zabkorpás muffin, amit úgy variálsz, amit akarsz.

Vagy egy kis túró-tejföl-édesítő-reszelt citromhéj csodákra képes.

75. csjuli (válaszként erre: 70. - Spinneli)
2010. márc. 4. 12:35

Nagyon szerencsés vagy, hogy nem kívánod az édeset. Mert én igen. Nem értem, mert régen nem szerettem, csak a sós nasit. Változik az ember ízlése.

Most csokifüggő vagyok, le kell szokjak róla, Igazi elvonási tüneteim vannak. Ilyenkor hisztis és antiszoc vagyok :), de reménykedek, hogy átvészelem.

74. geridina (válaszként erre: 70. - Spinneli)
2010. márc. 4. 12:30

Igen, a puding elvileg 1-es, én is szoktam csinálni, az édesítőhöz meg már annyira hozzászoktam, hogy nincs is otthon cukor már vagy 5 éve

Viszont a keményítő tényleg jó.

CSak vigyázz, nehogy porcukorral keverd össze, mint én egyszer:)

Én a krumplifőzeléket is ezzel csinálom, meg a töltött karalábét is, hát isteni

2010. márc. 4. 12:29

Sziasztok! En ma kaptam a lanyomtol,ezt a fogyokuras kevereket e-mailben.Azt irta,hogy az o etvagyat elvette es nagyon jo zsiregeto.Allitolag,az internetrol vette le.

Zold tea

szuz tea

csipkebogyo,ezeket 1/2 liter vizzel felfozni.Meg

melegen beletenni,1 kanal mezet,majd kihuteni.

Bele 1/2 l 100%-os ananaszlevet,1 grape fruit levet,1 citromlevet.Ezt 2 nap alatt kell meginni.

Allitolag,nagyon jo.Sok sikert.

72. geridina (válaszként erre: 71. - Csjuli)
2010. márc. 4. 12:29
Igen, ezt tudom, csak azt nem tudom, hogy milyen kajákkal tegyem ezt meg. Mindig gondban vagyok vele, mi a szénhidrát, mi a többi:)
71. csjuli (válaszként erre: 68. - Geridina)
2010. márc. 4. 12:27
Ilyenkor próbáld felpörgetni az anyagcseréd. Ez úgy megy, hogy például 5 nap szigorúan szénhidrátmentes, 2 nap normál. Ezt váltva. Tényleg működik. Ez a szervezet becsapása, ha 5 napig diétázol, akkor fokozatosan lelassul az energiafelhasználás, mert a szervezet azt hiszi, hogy éhezel. De ha újra el kezdesz enni, akkor beindul.
70. spinneli (válaszként erre: 69. - Geridina)
2010. márc. 4. 12:27

ez jó ötlet, majd én is kipróbálom főzelékekhez.

Hál isten nekem nem hiányoznak túlságosan az édességek, amximum a nehezebb napokon, de eddig megoldottam édesítőszeres pudinggal, vagy gyümölcsös-sovány túróval.

69. geridina (válaszként erre: 67. - Csjuli)
2010. márc. 4. 12:24

ez a kaja nagyon jó jó kis update menü:)

Én a rántottát simán este is megeszem, csak nem zabpehellyel keverem el, hanem zabkorpával. Így olyan, mintha lisztes lenne.

Egyébként egy ötlet: én a tökfőzeléket keményítővel habarom. Amióta norbizom, mindent keményítővel csinálok, és még a család sem veszi észre:)

68. geridina (válaszként erre: 66. - Csjuli)
2010. márc. 4. 12:23

Persze, lefogytam azt az 5 kilót, amit a tavalyi leadott 15 kilóból visszaszedtem:)

De mikor már nem olyan förtelmes mennyiségeket kell leadnod, nagyon lassan megy. Nagyon szenvedek vele.

67. csjuli
2010. márc. 4. 12:22

Nővér vagyok, az éjjel dolgoztam. Bevittem a diétás kajámat, de szokás szerint megint tele volt sütivel a hűtő. Az egyikbe bele kóstoltam, valami puncs kocka volt, de isteni!! ezentúl nem fogok még egy falatot se enni, nem kóstolok meg semmit. A nővértársam jóízűen ette, de ellenálltam, remélem ma is sikerül.

Mai menüm: tökfőzelék (rántás nélkül), csirkemell, zabpelyhes rántotta savanyú ubival. 3 óránként eszek egy keveset.

66. csjuli (válaszként erre: 65. - Geridina)
2010. márc. 4. 12:08
Oké :). Fogytál valamit azóta?
2010. márc. 4. 08:10
Jó reggelt csajszik! Igaz, hogy én január 5-én kezdtem (minden évben ez van:), de azért jövök én is
64. csjuli
2010. márc. 4. 06:42

A Merz Specialt szedtem a hajamra, de az összes haj-bőr-köröm vitamintól meghíztam. Ismerőseim meg nem. Az étvágyam nőtt meg, mindig úgy éreztem, hogy éhen halok.

Ettől függetlenül évente 1-szer muszáj szednem.

Nos én könnyen fogyok és hízok. Ha betartom szigorúan a diétát, tuti a fogyás.

Sokfélét kipróbáltam, most a fitnesszesek diétáját követem. Vagyis CSAK: cs.mell, pulykamell, rizs,hal, párolt zöldség, puffasztott rizs, tojásfehérje, protein turmix, sovány túró, zabpehely. Nehéz, de megéri "szenvedni". A szenvedést úgy értem, hogy monoton az étrend, legfeljebb a zöldségeket lehet variálni. A 3. nap a csirkemellre már rá se tudok nézni.

2010. márc. 3. 22:26

Tenyleg jo olvasni a biztatast es biztatni masokat!A cikkemben leirtam, hogy en annohogyan szabadultam meg majd 40 kilotol...de ezt mindig mindenki tudja eldonteni, hogy mi a joneki, milyen mozgasformaban erzi jol magat, hogyan veszithet sulyt, ugy, hogyha kevesebbet eszik, vagy szenhidratot von el, stb...En pl csak mozgassal es szigoru, de komolyan szigoru kaloria megvonassal tudok fogyni, es persze semmi szenhidrat!

Nem vagyok sajnos olyan szerencses, hogykonnyen fogyjak!A South Beach dietat kovetemmostanaban immel-ammal,es valoban a hasrol,derekrol megy le az elso heten.Van benne valami...Holnaptol egy kicsit szigorubbra veszem a dietat...

62. spinneli (válaszként erre: 59. - Csjuli)
2010. márc. 3. 21:24

Szia!


Szerintem elég ha sok zöldséget, friss gyümölcsöt eszek, elegendő vitaminforrás.


Pontosan melyik vitamint szedted, ami így megdobott?

61. spinneli (válaszként erre: 60. - -Ada-)
2010. márc. 3. 21:22

Gratulálok az eddigi fogyásodhoz.

:)


Én evésben nem igazán követek semmit, nem eszem krumplit, tésztát, kenyérből csak teljes kiőrlésűt, és kizárólag reggeli órákban.

Főleg húst, zöldséget, gyümölcsöt eszem illetve főzelékféléket.

Heti 2x aerobikozom a lent taglalt walk away the pounds-al, heti 2x-3x spinningezem és egyszer erősítő tornázom...igyekszem, hogy a heti 6 mozgás összejöjjön.


A futást én is tervezem, de csak majd ha 75 kilós leszek, most még nem bírja sem a tüdőm, sem a térdem.

60. -Ada- (válaszként erre: 56. - Spinneli)
2010. márc. 3. 19:56

A mostani cél összesen 18 kg:- ebből eddig 5 megvan... szóval haladok....

Most kezdem a mozgást is növelni, eddig volt heti 2 erobik, de még futni is szeretnék heti kettőt...

Te milyen módszerrel fogyózol?

És a többiek?

59. csjuli
2010. márc. 3. 16:43

Sziasztok!

Csatlakozhatok?

6 kilót kell leadnom. Vitaminokat szedtem a hajam miatt és emiatt lettek a pluszkilóim.

Étkezésem szénhidrátmentes és semmilyen vitamint nem szedek egy ideig.

Mozgásnak a futást választom,eddig másnaponta futottam 3km-t, majd ezt növelni fogom.

Hormonális problémáim nekem is voltak, többször, pajzsmirigy alulműködés, ciszták. De mozgással mindig rendbehoztam magam, gyógyszert nem akartam szedni.

58. spinneli (válaszként erre: 57. - Csillagocska19)
2010. márc. 3. 15:25

ha rendszertelenül étkezél az ugyanúgy hízlalhat, mintha sokat ennél.

Ha fogyizni szeretnél érdemes kialakítani azt, hogy rendszeresen kajálj, persze az sem mindegy, hogy mit.


A pajzsmirigyet, ha felmerült a gyanú és klappolnak a tünetek, érdemes megnézetni.

A hazipatika.hu-n részletes infókat találsz arról, hogy mik a tünetei az alulműködésnek.

2010. márc. 3. 15:20

Szia!

Hát eddig nem igen próbálkoztam..Ez kb.másfél év leforgása alatt jött rám..miután leraktam a gyógyszert érzem hogy megy le rólam(régebbi ruhák rámjönnek)

Ma ajánlották menjek el 1 pajzsmirigy vizsgálatra,mert lehet ott lesz a gond.Az

étkezéseim váltózóak.Ma eddig ettem 1 narancsot.Nem vagyok éhes típus,agyban kívánok rá azért eszem.Szóval nemértem:(R.Rékára szoktam itthon tonázgatni.

56. spinneli (válaszként erre: 55. - -Ada-)
2010. márc. 3. 14:46

bárki jöhet szerintem.

:)

mennyit akarsz leadni?

55. -Ada-
2010. márc. 3. 14:31

Sziasztok!


Még jöhetek én is?

Egy másik fórum, ami február 11től indult, kihalófélben:-( pedig olyan jó olvasni a biztatást, meg biztatni is jó:-)

54. spinneli (válaszként erre: 42. - Csillagocska19)
2010. márc. 3. 14:24

eddig mivel próbálkoztál?

szerintem ezt így első blikkre nem lehet megmondani, hogy kinek mi a jó, ahhoz kicsit többet kéne tudni arról, hogy hogy élsz, mit szeretsz ha szeretsz mozogni, kajázni stb, írj ezekről.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook