Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra március 2-től? fórum

Fogyókúra március 2-től? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
263. csjuli (válaszként erre: 262. - -Ada-)
2010. márc. 31. 15:51
Fogyóholdkor sokkal könnyebben lehet fogyni, mert a szervezet leépít. Ha valaki nem akar fogyni ebben a két hétben, az nyugodtan ehet, mert a hízás is nehezebben megy. Növő holdkor raktározás van, ilyenkor épül be minden vitamin, de a zsírok is.
262. -Ada-
2010. márc. 30. 21:41

Helló mindenki!

Tegnap nem volt teljesen léböjt napom, de így is jól teljesítettem. Kicsit engedékenyebb voltam magammal, mivel még nem voltam teljesen rendben. Nekem is segít az, hogy van ami motivál, de szerintem mindenkinek segít, sőt kimondottan jó, hogy szeretnénk karcsúbbak, formásabbak lenni.

Pont ezért kezdem pénteken a futást, bnőmmel. Már nagyon várom.

Csjuli: A fogyóhold miért segít? Vagy miben jó?

261. csjuli
2010. márc. 30. 20:08
hogy hordjam..
260. csjuli (válaszként erre: 259. - 308da614da)
2010. márc. 30. 19:53
Keress valamit, ami motivál a fogyásban. Engem az motivál, hogy karcsú akarok maradni, mert hordjam még sokáig a ruháimat és az, hogy mindig megszólnak,ha kicsit hízok, ezért szégyellem a kilóimat.
2010. márc. 30. 17:39
Sziasztok, én indítottam a forumot és bocsi hogy nagyon rég nem jártam erre. Nem vagyok büszke magamra mert még nem birtam belekezdeni a fogyiba ahhoz képest hogy azt irtam március 2-től....rossz passzban voltam és ettem :( remélem ti szerencsésebbek voltatok mint én..ajaj mit csináljak magammal :(
258. csjuli
2010. márc. 30. 11:35

Sziasztok !!

Rég nem jártam erre, de csak azért, mert nem akartam panaszkodni, h nincs kedvem diétázni. Ma kezdem az 1 hetes zöld diétát, igaz holnap kellene, de ma telehold van és nagyon ajánlott a böjt, tehát csak zöldséglé, meg sok víz !

Nem volt kedvem kalóriát számolgatni.Ti is nők vagytok és tudjátok, hogy a hormonok határozzák meg mindig a hangulatunkat. Nos, pár napig negatívan ébredtem, nem érdekelt semmi, antiszoc voltam, még magammal is :) . Enni azért ettem, de hál'Isten nem kívántam a szénhidrátot, inkább a sós dolgokat, csipszet, szotyit.

Szombaton buliztam, egész éjjel táncoltam, így semmit sem híztam. Ma tiszta lappal kezdem újra a fogyit, remélem 1 hét alatt legalább 1 kiló lemegy, de a fogyó holdnak köszönhetően több is lehet.

Ada neked jobbulást !! A meleg idő miatt több ismerősöm beteg, lázas, sajnos ilyenkor előfordul.

Magicmag, jól teszed, hogy délután nem eszel szénhidrátot, egy idő után már nem is fogod kívánni. Irigyellek, hogy tudsz úszni, én nem tudok, így marad a futás, amit most még későbbre kell halasztanom, az óraátállítás miatt. Ugyanis nem vagyok hajlandó, csak sötétben futni.

257. magicmag25 (válaszként erre: 256. - -Ada-)
2010. márc. 28. 21:30

Szia!Igazan nincs mit, csak ha nem vagy meg rendben,akkor ne terheld le a szervezeted egy lebojttel,mert karos is lehet!

Kitartas, en holnap nemmegyek dolgozni, igy szerintem az uszodaban vegzem!

256. -Ada-
2010. márc. 28. 16:49

Nem akarom elkiabálni, de már egész jól vagyok:-)

Holnap megint léböjtölök... Egész megbarátkoztam vele (köszi Magicmag!!) Remélem a mérleg is ezt mutatja már:-) Szóval mindenkinek kitartás! CSak akarat kérdése és tudjátok: minden fejben dől el!

2010. márc. 27. 19:22
:(Szomoru vagyok...Senki nem jart itt Ada utan???Ma egeszjo napom volt, a legnagyobb bunom delben egy barna kenyeres szenya volt, de mar delutan nincs semmi szenhidrat!Voltam ma setalni, szep temposan kisetaltam a nagy parkba...gyonyoru park van itt, golf palyaval es tavakkal 10 percre tolem.Igazi feludules...:)Mindenkinek kitartast, a labadozoknak jobbulast es sok pihit!
254. -Ada- (válaszként erre: 253. - Magicmag25)
2010. márc. 26. 19:23

Köszi szépen neked is és mindenkinek! (Spienelli) remélem tényleg hamar átesem rajta, és a C vitamint is nyomatom nagyon:-)

Így kimarad a torna, de majd bepótolom... Szép estét mindnekinek

253. magicmag25 (válaszként erre: 250. - Csjuli)
2010. márc. 26. 19:17
Igy van, Juli,minden az agyban dol el, aki akar fogyni,az fog is!En most elhataroztam,hogy setalok tobbet, csak ovatosan,mert a terdemmel vigyazni kell. Hiaba vagyok dagadt az usziba kell jarnom,mert ott nem terhelem a terdeimet.Nezem a csodas alaku csajokat,akik paradeznak ott feszes bikiniben...:( Meg a jo pasikat a formas, kidolgozott izmaikkal...Nah,ezek utan belehuzok az uszasba es a szokasosnal tobbet uszom le, hogy jo faradtan hazaessek...Na,megyek salatazni!@)
252. magicmag25 (válaszként erre: 247. - -Ada-)
2010. márc. 26. 19:15
Ada, remelem hamar meggyogyulsz, nem jo betegnek lenni!Nekem volt egy ilyen virusos szosszenetem kora tavasszal, herpesz virus,de nagyon durvan letamadott es a pottyeim a kezemrol csak honapok mulva multak el...Mivel nem reagalt semmire, meg a vitaminokat is elhagytam es mindenfele mesterseges anyagot.Egy hete kezdtem el ujra vitaminokat szedni es reggelente sokkal frissebbnek erzem magam!Szoval tarts ki,es szedjel legalabb 1000mg C vitamint!!!Jobbulast!
2010. márc. 26. 19:12
Sziasztok, eleg faradtan es ehesen estem haza.Voltam uszodaba es meg rendorsegen is votlam, tanuskodnunk kellett egy betoresi ugyben a parommal.Hullanak erzem magam.Azt hiszem osszedobok valami tuna salit es nezek egy jo filmet...
250. csjuli (válaszként erre: 244. - 91d4989ab9)
2010. márc. 26. 13:39

Milyen módszerekkel fogyóztál eddig?

Nekem keveset kell leadnom, ezért zöld diétázok, ami azt jelenti, hogy 1 hétig csak zöldséget ehetek, néha egy kis gyümölcsöt.De ez nem hosszútávú megoldás. A kalóriaszámolgatós a legjobb módszer és úgy , hogy többször keveset egyél (én 3 óránként ettem).

De a legeslegfontosabb az, hogy akarj fogyni. Az agyban dől el minden.

249. csjuli (válaszként erre: 244. - 91d4989ab9)
2010. márc. 26. 13:34
Szia !! március eleje óta 3 kilót fogytam, de nagyon meglátszik. 3 kiló kell még és elégedett leszek.
248. spinneli (válaszként erre: 247. - -Ada-)
2010. márc. 26. 11:53

:(


jobbulást. én jan vége óta 6,8 kilót, de már két hete nem mértem.

247. -Ada-
2010. márc. 26. 11:00

Felváltalak spinelli, most én vagyok beteg:-( Megpróbálom hamar átvészelni, és minél gorsabban túlesni rajta...

Én február eleje óta csinálom és azóta 7 kg ment le:-)

246. spinneli (válaszként erre: 243. - Magicmag25)
2010. márc. 26. 10:58
értem, akkor tényleg vigyázz vele, a spinning nem jó mozgásforma.
245. magicmag25 (válaszként erre: 244. - 91d4989ab9)
2010. márc. 25. 20:56
Marcius 2 ota en egy jo 2.5 kilotol szabadultam meg. De en mar Januartol csinalom, azota 9 kilo minuszom van.En kevesebbet probalok enni es tobbet mozogni, sokat setalok es aerobicozom, aqua aerobic...Meg persze stressz!:)
2010. márc. 25. 17:54
sziasztok ki mennyit fogyott márc 2 óta? én most akarom kezdeni, ujrakezdeni de nem tudom hogy csináljam
243. magicmag25 (válaszként erre: 241. - Spinneli)
2010. márc. 25. 17:02
Na,azt pont nem tudom tartani,mert gyenge nagyon a terdizuletem,volt egy balesetem es mutottek is.8evet triatlonoztam kemenyen otthon es egyszer bicajjal elestem egy versenyen, agyrazkodasom lett es kificamodott a jobb terdem,azota miota megmutottek eleg merev lett es nehezen hajlik.
242. magicmag25 (válaszként erre: 240. - Spinneli)
2010. márc. 25. 16:58
Szia,igen vannak,persze,szoktam enni oket,csak az a baj,hogy egy szeelet pizza utani vagyam nagyobb neha,mint egy edesseg utani...:(De probalok nem ezekre godnolni...:)
241. spinneli (válaszként erre: 238. - Magicmag25)
2010. márc. 25. 10:48

A térded?


Érdekes, mert a spinningbe pont az a jó, hogy nem terheli az izületeket.

Ha felállsz a bicajon figyelsz arra, hogy behajlítsd a térded?

240. spinneli (válaszként erre: 237. - Magicmag25)
2010. márc. 25. 10:46

Gondolkoztál már azon, hogy kiváltod valamivel?

Pl: fehér kenyér helyett teljes kiőrlésű, mikor Angliába éltem jó kis weight wachers termékekkel csillapítottam az édesség iránti vágyat, gondfolom Írországban is vannak.

239. magicmag25 (válaszként erre: 231. - Polly79)
2010. márc. 24. 17:14

Szerintem a baba mellett nem is erdmes szigoruan fogyozni,mert megsinyli a baba.A sogornom sajnos nagyon buta volt, megszuletett a picije es utana alig evett es 3 honap alatt elment a tejcsije. S olyan vezna, 178 cmhez alig 50 kilo...Szoval mint egy koro...En 164 cm vagyok es jelenleg 94 kilo es 105rol indultam Januar kozepe tajekan, nem jegyeztem fel pontosan, de kb. akkor kezdtem el tudatosabban nezni kaloriakat es vigyazni arra,hogy minel kevesebb szenhidrat menjen le...

Ena foiskolan is heti 3-4szer aerobikra jartam, akkro ertem a fenykorom, es imadtam!Azota ellustultam es felcsuszott ujra jo par kilo.

Milyen edzo vagy?Aerobic?Edzoteremben dolgozol?

238. magicmag25 (válaszként erre: 236. - Spinneli)
2010. márc. 24. 17:09
Orulok,hogy elmuloban a kohogesed!Csak igy tovabb!!!Hajra a lebojttel,szerintem nagyon egeszseges, mert kipihinei a szervezeted a sok evest, es megszbaadulsz a felesleges lerakodasoktol.Fontos, hogy reggel valami "hajtoval" indulj, keserusos viz, vagy langyos sos,esetleg citromos viz.A citromos viz minden reggel nagyon jo az emesztorendszernek, immunrendszernek.A spinninget en isszeretem, de ritkan csinalom,mert nagyon megfajdul a terdem tole...
237. magicmag25 (válaszként erre: 232. - Csjuli)
2010. márc. 24. 17:07
Szia!Nagyon ugyes vagy, azert ez nagy szam,az Xs-es kopeny nem feszul rajtad...ahh,en kihiztam a 44-es kopenyemet,nemsokara kezdek majd dolgozni egy ugynoksegnel,mint gondozo ujra,hogy tobbet keressek,meg az az igazsag,hianyzik is.Szoval iparkodom visszafogyni, hogy ne kelljen ujat vennem!Nem este ettem szerencsere a pizzat, hanem 11 ora utan, de meg nem is votl del azt hiszem.Aznap mar semmilyen szenhidratot nem ettem, de azert megiscsak bunozes volt...:( Annyira nehez megallnom, hogy ne egyek szenhidratot, hogy az nem igaz!Mint valami drog, eskuszom,legyen az egy szelet kenyer, vagy egy csoki, vagy gofri...Eszmeletlen, milyen kisertesnek vagyok kiteve.De probalom ellensulyozni mozgassal.Tobb-kevesebb sikerrel.
236. spinneli (válaszként erre: 235. - -Ada-)
2010. márc. 24. 16:56

csatlakozom mindenkinek hajrá, én is kijelöltem egy léböjt napot.

A köhögésem megszűnőben ma mehetek spinningre (végre:)

235. -Ada-
2010. márc. 24. 13:58

Sziasztok!

Szerintem mindenki nagyon jól halad, úgyhogy csak így tovább! Nekem sokat "segít" ez a fórum is, lökést és bíztatást is ad, szóval csak előnye van. Össze kéne adni, eddig összesen hány kg ment le (mindenkinél) Biztosszép szám lesz..

234. csjuli (válaszként erre: 231. - Polly79)
2010. márc. 24. 11:29
Gondolom ez a diéta is a sok zöldségen alapszik. Ez nagyon bevált módszer, most már rájöttem. Mennyibe kerül egy hetes kúra?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook