Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra március 2-től? fórum

Fogyókúra március 2-től? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
323. csjuli (válaszként erre: 320. - Magicmag25)
2010. ápr. 26. 10:36

Örülök, hogy van erőd mozogni !! Bárki bármit mond, de egy nap után is látszik az eredmény, lehet az az izmok bedurranása is akár, de motivál, az biztos.

Drukkolok a lénapodhoz !! Majd elmeséled miket ittál, kipróbálom én is.

322. -Ada-
2010. ápr. 25. 13:17

Sziasztok!

Látom jól haladsz Magicmag! Nagyon ügyes vagy! A legutóbbi futás után én is azt hittem, hogy majd elfáradok,de nem, inkább jólesett (kimondottan jól!!) Szerdán volt egy nagyon kemény aerobikom és még a fenekemen is éreztem izomlázat, pedig ott nem szoktam:-) Próbálta már valaki a kengoo-t?

321. magicmag25 (válaszként erre: 319. - Niki1621)
2010. ápr. 25. 13:00
Szia Niki, szerintem fookoznod kellene az edzes idotartamat. En pl . csak akkor tudok fogyni, ha mindennap 1.5orat izzadok.De szo szerint, az ilyen kis setalos-aaaa-tornazok kicsit dolgoktol rolam egy deka nem megy le...Szoval valamti valtoztatnod kellene szerintem, hogy meginduljon.Drukkolok, hogy ratalalj a helyes utra...
2010. ápr. 25. 12:59

Sziasztok...ma jol megadtam a modjat a fogyokuramnak...:DOlyan buszke vagyok magamra!De mostkomolyan, kepes voltam fel orat a taposni a taposogepen...es meg utana lenyomtam fel ora aerobicot...:D Most hullfaradtnak kellene lennem, ehelyett kellemes ellazultsagot erzek...S nemsokara indulok talalkozni a baratnommel. Szoval jo nap lesz ma is.

Mia helyzet veletek?Spinelli, Ada, reg hallottam rolatok!Hogy haladtok?Hetfon le-napot tartok...Drukkoljatok, hogy sikeruljon betartanom!Midnenkinek kellemes napot!

Juli, neked is szep napot es remelem hamarosan dumalunk Msnen...Udv!

2010. ápr. 22. 13:50

Nem szoktam éhezni,mikor éhes vagyok eszek,mióta diétázom azóta persze mértékkel.A folyadékkal bajban vagyok,de azt hiszem a 2litert megtudom inni nehezen:)Van olyan mikor viszont kívánom a sok folyadékot,sajnos ez a ritka,bár torna után mindig sokat iszok meg előtte is.Zöld teából meg 2x 3x szoktam inni egy nap.Ma pl még nem ittam belőle,de hamarosan megiszok egy bögrével és a 1.5liter víz is lement eddig.Hát remélem lassan elindulnak végre lefele a kilók::)

Köszi a segítséget és a tanácsot:)

318. csjuli (válaszként erre: 315. - Niki1621)
2010. ápr. 22. 12:50

A zöld diéta felpörgeti az anyagcserét, meg lendületet ad egész napra. Este már ne igyad, mert nem fogsz tudni aludni. A tea mellé sok vizet igyál, 2 literrel is, mert a méreganyagoknak távozniuk kell.

Fontos a fogyáshoz a sok víz, máskülönben kínlódás az egész és hamar feladod. Mennyi folyadékot iszol naponta?

Figyeld meg mennyit eszel, próbáld többször enni ugyanazt a mennyiséget, ez is felpörgeti az anyagcserét. Éhezni nem szabad! Ezzel nem fogsz fogyni, tapasztalatból is mondom.

317. csjuli (válaszként erre: 312. - -Ada-)
2010. ápr. 22. 12:45

1 hétig tart a zöld diéta, épp elég, mert tovább nem bírnám úgyse, mert megundorodom a zöldségektől. Viszont nekem nagyon eredményes volt, nemcsak víz ment le, mert azóta se híztam vissza, amit leadtam. Azért tetszik ez a diéta , mert a kedvenceim a zöldségek, ezeket ehetem. Ha szabadnapom volt és ráértem, 2 óránként is ettem, persze kisebb adagokat, így még hatásosabb. Amire rájöttem és mostantól vigyázok, hogy elkerüljem, az az, hogy nem szabad éhezni ! Ha érzem, hogy éhes vagyok, akkor inkább csipegetek valamit, nem várom meg a főétkezést.

Néha lehet enni gyümölcsöt és barna kenyeret is (én wasa kenyeret ettem), ennyi az összes szénhidrát, de bőven elég. A lényeg, hogy jóllakj.

Többször lehet csinálni szerintem, mert nem ártó, se nem olyan mint a böjt,nem ennyire drasztikus, havonta egyszer kibírható.

Fontos, hogy a diéta olyan ételekből álljon, amit szeret az ember, mindenkinek van kedvenc light kajái, hát akkor azokat egye és fogyni fog. Van aki a húsokat szereti jobban, más a gyümölcsöket stb stb..

316. -Ada- (válaszként erre: 313. - Magicmag25)
2010. ápr. 21. 13:44

Szia Magicmag!

nagyon szép eredmény! menni fog a többi is, csak így tovább, főleg ha a heti 2 úszás mellé jön még 1 kondi:-) úgyhogy mindent bele, csak a térdedre vigyázz!

Joghurtot is elkezdem a héten, hátha segít...sőt! férjem is szeretne 10kilót fogyni, remélem ketten könnyebb lesz és segíthetek neki:-)

Nálam a mérleg: -10kg (ez február 1óta) ma lesz aerobik is pénteken meg futás. És én is szeretnék még legalább 10kilótól megszabadulni!

2010. ápr. 21. 11:47
Nem eszek kenyeret,sőt tésztá,rizsát és krumplit sem,csak nagyon nagyon ritkán,kenyér helyett abonettet szoktam.Hétköznap mindig mozgok,hétvégén van mikor nem mikor van valami program és nem fér bele.Pont tegnap óta iszom a zöld teát:)De ugye az nem baj,ha édesítem,persze nem cukorral,hanem édesítőszerrel meg citromlével.Végülis mire jó a zöld tea?Naponta mennyit igyak belőle?
314. magicmag25 (válaszként erre: 311. - Niki1621)
2010. ápr. 21. 11:24
Csak tarts ki,ne add fel, ne egyel feher kenyeret es semmiszenhidratot, tisztan, csak az osszetett szenhidratokat. Es mozogj tobbet, egsyzer ugyis meg kell indulnia a fogyasnak!A zold tea is kivalo emesztest serkento tea, szerintem az is segitene.
313. magicmag25 (válaszként erre: 312. - -Ada-)
2010. ápr. 21. 11:23

Szia Ada!Igy osszesen 10-11 kilo0 minusznal tartok, de meg mindig kellleadnom vagy 15-ot-vagyis szeretnek leadni ennyit!Mert a 164 cmhez a 98 kilo meg mindig sok!:( :(:( De nem adom fel!

En natur, zsirmentes joghurtot szoktma venni, lehet az egyik kisboltban Dr.Oetker-fele joghurtot kapni, azt szoktam venni. Nagy dobozosat, az kitart nekem vagy 3-4 napot. Amugy a gyumolcsjoghurtokbol valaszd a legkevesebb kaloria tartalmut. Mar nem tudom, otthon milyenek vannak, de gondolom Danone activia az van. Abban biztos nincs tul sok. Desszertnek is kivalo. Utana meg izlesek es pofonok, kinek mia kedvence. En speciel nagyon szeretem az almas-fahejasat, de mivel eleg magas a kaloria benne, azt csak jutalomkent szoktam heti egyszer.

Kepzeljetek, erot vettem magamon es vettem kondiberletet, ilyen 10 alkalmasat, es az uszas mellett kondizni is fogok, csak finoman, de jo lenne tobb kaloriat elegetni.

Szoval heti 2x uszas, egyszer meg kondi.Nalad mi a helyzet a fogyassal, Ada?Hogy haladsz???

312. -Ada-
2010. ápr. 21. 10:08

Sziasztok!

Ügyes vagy Magicmag! Még 2 kiló!! Szépen haladsz:-) Ráadásul észrevétlenül...Nekem is jó lenne:-) Így mennyi ment le összesen? Milyen joghurtokat ettél? én pont tegnap gondoltam erre, hogy több joghurtot kéne ennem, de ami itthon volt az 95 és 115 kcal között volt (az sztem sok)ugye?

Csjuli: meddig tart egy zölddiétád? és hányszor lehet ezt csinálni? ilyenkor nincs semmi szénhidrát csak zöldségek ugye?

Nagyon sokféle diéta létezik, egyik sem egyszerű, mindegyikhez kell: kitartás, akaraterő és a lényeg: hogy fejben dől el! Gondolj mindig erre, menni fog Niki neked is, csak kitartás! Mindenkinek!!

Szép napot!

2010. ápr. 20. 19:10

Szia!

9kg-ot szeretnék leadni,egyenlőre még semmi nem ment le:(De remélem hamarosan lesz eredmény:)

310. csjuli (válaszként erre: 308. - Niki1621)
2010. ápr. 20. 16:53

Szia!

Veled mi újság, be tudsz számolni eredményről? Hány kilót szeretnél leadni?

309. csjuli (válaszként erre: 307. - Magicmag25)
2010. ápr. 19. 09:07

Hello!

Örülök, hogy fogytál. Ebből is látszik, hogy hozzáállás meg lelkiállapot kérdése. De ne ess abba a hibába, hogy ha fogytál, akkor ehetsz mindent, mert akkor nincs megállás, még többet is felszedhetsz.

Megint zöldségundorom van, de muszáj kibírnom, fogynom kell,jövő hónapban megyek haza Erdélybe, azt akarom, hogy mindenki dicsérjen !!!

Remélem jót mond az orvos, biztos vagyok benne.

2010. ápr. 17. 21:07
Okés:)
307. magicmag25 (válaszként erre: 306. - Csjuli)
2010. ápr. 17. 20:35

Haliho leanyzo!Kepzeld, eszrevetlenul lement meg ket kilo!Total maskepp alltam most hozza, javareszt joghurton es uborkan eltem vagy harom napig, es virlsin. Szoval hoppa,ma mertem magam, megint ket kilo minusz, nem szabad most elbiznom magam!Ilyenkor midnig kicsit elbizom magam, az a baj....szoval probalok eros lenni!!!

Orulok, hogy jol vagy es tartod a dietat!Ugyes legyel!Hetfon megyek az orvoshoz vegre...tudod, a miszterikus duzzanat miatt,ami hol eltunik, hol elojon...

Jok legyetek!

Niki, ne add fel!Csak legy eros es fokozd atempot!

306. csjuli (válaszként erre: 298. - Magicmag25)
2010. ápr. 16. 15:13

Szia !!

Még mindig zöld diétázok, kisebb-nagyobb megszakításokkal, becsúszott néha egy kis nasi. De nem bánom, hogy lassabban fogyok, legalább tartósabb lesz.

Súlyleadás után ugyanúgy fogok enni, néha beiktatok egy-két zöldség vagy gyümölcsnapot, amikor lesz kedvem, vagy érzem, hogy kéne kompenzáljak egy zabálós napot :)

A farkaséhség a cukorszint csökkenése, akkor szokott előfordulni, ha azelőtt valami szénhidrátban gazdag ételt ettél. Ezért kell csökkentett sz.h tartalmú kajákat enni.

2010. ápr. 14. 17:08
Oké köszi:)Nem adom fel,most tuti nem fogom,végig kell csinálnom és igenis jó nők leszünk:)
304. magicmag25 (válaszként erre: 302. - Niki1621)
2010. ápr. 14. 17:07
Elszomorodas helyett szerintem meg jobban osztonozzeon arra, hogy igenis folytatni kell a dietat, a tornat, a futast, vagy barmit amiben hiszel es elkezdted!Szoval csak tarts ki, latogass ide vissza, mi itt biztatjuk egymast!!!1:D
303. magicmag25 (válaszként erre: 301. - -Ada-)
2010. ápr. 14. 17:06

En napi szinten ket litert iszom, nem mindennap, van amikor csak akkor dobbenek ra, hogy mennyire szomjas vagyok, ha amr eltelt a fel nap.De akkor igyekszem gyorsan bepotolni.Altalaban minden reggelt egy nagy pohar, legalabb 3dl vizzel inditok.Valahogy jol esik, megszomjazom ejszakankent...:D

Mar en is vettem egy szammal kisebb felsot, remelem nem csak elrontottak a szamozast...

Igy van, tok jo nok leszunk!!!!:D

2010. ápr. 14. 13:07
Köszi,nem adom fel,csak elszomorító néha hogy semmi:( Ne de nyárra akkor is csúcs leszek:)
301. -Ada-
2010. ápr. 14. 11:43

Sziasztok!

Magicmag! a 40 kg-hoz gratula! Ez mutatja, hogy ha van kitartás és akaraterő, mennyi mindenre képes az ember! Szóval kitartás, menni fog most is!Biztos vagyok benne! Már látom lelki szemeim előtt, hogy nyárra egyel kisebb ruhákat kell majd vennem:-)Te mennyi folyadékot iszol egy nap? sajnos hajlamos vagyok arra, hogy megfeledkezem a folyadékbevitelről, pedig tudom, mennyire fontos fogyi alatt.

Niki, lehet hogy csak idő kell, hogy beinduljon a fogyás, ne add fel!

300. magicmag25 (válaszként erre: 297. - Niki1621)
2010. ápr. 14. 10:14

Szerintem tobb mozgasra van szukseged, vagy ha ugy erzed, mozogsz eleget, de megsem mennek lefele, valts masmilyen mozgasra.Ha helyesen etkezel es mozogsz is, elobb-utobb megindulnak lefele a kilok!!!!Pl. a futas nagyon jo zsiregeto es minden olyan kardiovaszkularis mozgasforma, amit szabadban tudsz vegezni:pl biciklizes, ugralokotelezes, futas(vagy szimpla kocogas),uszas. Meg persze az aerobic!Nagyon hasznos, jo zsiregeto, az biztos!Csak ugyelj arra, hogy ne egyel zsirosan, csak jo szenhidratot egyel, magvas kenyeret, kiflit, es olivaolajat...

(Mondja ezt, aki keptelen megallni ujabban, hogy ne nassoljon...:( )

De azert probalj kitartani es remelem tudunk adni hasznos tippet!

299. magicmag25 (válaszként erre: 292. - -Ada-)
2010. ápr. 14. 10:11

Nagyon ugyes vagy azzal a -19 kg-val!!!En anno kb.40tol szabadultam meg, s ahogy nalad is latom, ha egyszer kepesek voltunk ra, akkor most is azok leszunk!Tudom, hogy sikerulni fog, mert egyszer meg tudtuk csinalni, most is meg fogjuk!!!

Kitartas csajok!!!

298. magicmag25 (válaszként erre: 296. - Csjuli)
2010. ápr. 14. 10:09

Igazad van Juli, nem kellene nassolnom, tudom...De olyan nehez megallni!De jo hir, hogy elmuloban van a pup a honom alatt, mire eljutok az orvoshoz,holnap, talan el is mulik!!!Orulok neki nagyon!

Skat vagyok odakinn, mozgok, futok, vagyis csak kocogok, a terdemre vigyazni kell.Meg hasizomra gyurok most!MEg neha Norbi ducitreningezem.

Alapjaban nalam az a baj, hogy nassolok.Ertem, hogy mit irsz, a kaloriabevitel meg van, ha csak nassolok,es nem volna szabad mast ennem, viszont egyszer csak eljon az a pont,amikro farkas ehes leszek, es muszaj megennem vmit...:(S mindig itt bukom el az egeszet!

De legalabb nem hiztam vissza szemernyit sem!

Te hogyan fogsz etkezni azutan, ha elerted az alatalad kivant eszmenyi sulyt?Folytatod a zoldsegevest?Szerintem egyel mindenbol,csak keveset.Meg igyal sokat.

Vigyazz magadra es vissz a ne hizz, s neha gyere meglatogatni minket!

297. niki1621 (válaszként erre: 295. - Csjuli)
2010. ápr. 12. 14:55
Többször eszek keveset,de nem tudom...nagyon nehezen mennek le a kilók sőt mondhatom hogy egy hónapja ugyan ott állok:(
296. csjuli (válaszként erre: 288. - Magicmag25)
2010. ápr. 12. 14:40

Lehet rácáfolsz, de szerintem hanyagoljad a mozgást és inkább állj át arra, hogy ne nassoljál, vagy ha mégse bírod ki, akkor a nasi mellett ne egyél semmi mást. Nálam ez bevált, volt hogy csak csokit ettem, mégis fogytam, mert mellette nem étkeztem 3-szor még, ez esetben nem kell ebédelni vagy vacsorázni, minek? A kalória bevitel megvan így is.

A zöld diéta alatt 1-szer voltam futni, úgy éreztem, hogy nem bírom, mert keveset ettem.

295. csjuli (válaszként erre: 285. - Niki1621)
2010. ápr. 12. 14:29
Többször egyél keveset. Akkor szép lassan átállsz arra, hogy kevesebbet eszel. Éhezni nem szabad.
294. csjuli
2010. ápr. 12. 14:27

Sziasztok !

Lassan vége a diétámnak, most többet fogytam vele, mint 1 hónapja.

Ez így igaz, el kell égetni minden bevitt kalóriát, sőt még többet. csak akkor fogy az ember. A diétám alatt még nassoltam is. Ha egész nap zöldségeket eszek, akkor belefér egy kis csoki is, mégis simán fogytam.

Normális kenyeret nem ettem több hónapja, csak a wasa-t, de az nem ugyanaz.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook